מחזור 3 בליגת האלופות:: ארסנל עם הגב אל הקיר מארחת את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏19/10/15.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה בריינה ענק, כמה ווינריות וטכניקה בסיומת.
    הוא וסטרלינג אמנם עלו הון תועפות אבל הם מעניקים לסיטי מימד שהיה חסר בשנים הקודמות.

ויאיא טורה? תמיד יש לו את ה"שעיטה" הזו קדימה באיטיות וגמלוניות אבל איכשהו לא מוציאים לו את הכדור מהרגל ותמיד הוא מסיים עם בעיטה/מסירה מדויקת. עצוב או שמח עדיין הוא נשאר אחד השחקנים החשובים בסיטי ואולי המשמעותי ביותר מאז מהפכת הקטארים.

2. Raulito Madridista

http://msc.wcdn.co.il/w/w-635/2000329-18.Xxx

באמצע הדרך. לא מרוצה, אני אף-פעם לא מחכך ידיים בהנאה אחרי תיקו(גם אם כתבתי את זה לפני המשחק) - ולא מאוכזב. האמת נמצאת באמצע. עם התקפה לא קיימת(אני ואור ראינו את המשחק ביחד ואמרתי לו שאני לא זוכר כזו קבוצה אפורה ונכה התקפית מאז עונת הקאפלו, כמובן בגלל מצב הסגל) וגם ללא הברומטר מודריץ' ונגד אחת הקבוצות הטובות באירופה במשחק חוץ קשה - שיחקנו לא רע בכלל.

אני בהחלט לוקח את היכולת המעולה של ראמוס, חטיפות הכדור של קאסמירו והשיפור של קרוס בניהול המשחק וגם ברמה הקבוצתית את המחויבות ההגנתית, לא ביצענו טעויות מביכות כמו בטורינו למשל. פריס קבוצה מוכשרת ולמרות משחק בקצב מזעזע - היא עדיין מסוכנת ולמרות זאת לא יצרה אף מצב הבקעה. קשה לבקש יותר כנראה עם מה שיש כרגע, כלומר אין התקפה. ומצד שני, היינו יכולים לקחת את המשחק הזה בשיניים, כן הגענו לשתיים וחצי הזדמנויות: חסה לא בעט מספיק חזק, רונאלדו לא היה מספיק חד ובכלל מאוד הרגיז אותי עם איבודי הכדור הרבים שלו - וזהו-זה. מילא שלא יביא ערך מוסף אבל שלא ייאבד כל-כך הרבה כדורים. קצת אומץ אולי לא היה מזיק סמוך לסיום, בעיקר כשבלאטן ויתר על וראטי והעלה קשר בעל אורנטצייה התקפית מובהקת.

בניטס כרגיל עם החילופים מהבית, חסה היה צריך להישאר על המגרש ולא לוקאס ואסקס שלא מתאים לרמה הזו. אני גם לא חושב שהוא עשה יותר הגנה מחסה היום, הילד השקיע ובהתקפה כידרר לא רע בכלל. מאמין שעם התקפה מתוקנת ננצח אותם בברנבאו ונסיים במקום הראשון בבית אבל קודם יש לנו את סלטה ויגו על הראש ביום שבת וזה בכלל לא הולך להיות קל.

3. AS R Member

ועדיין, אם מול סביליה שבעונה נוראית סיטי נראים כל כך גרוע בבית ומנצחים מהברקה של דה בריינה בדקה התשעים, מה יהיה בשמינית כשהם יפגשו איזה באיירן/ריאל/ברצלונה/אתלטיקו ?
    מנגאלה הזה חתיכת פלופ, ולחשוב שהתלבטו בינו לבין בנעטיה.. חוץ מהמהירות שלו אין לו שום תכונה טובה. כשאני רואה אותו אני כבר מתגעגע לדמיצ'ליס, שלפחות יש לו נשמה.

סיטי צריכה את פפ קודם כל כדיי שיעשה שם סדר בסגל המוזר הזה ויעיף כל מיני ווילפריד בוני ונבאסים.

4. Christian Dailly Member

דה בריינה שחקן גדול,ואם ימשיך בקצב הזה של בישולים ושערים,יהיה השחקן הכי טוב בליגה האנגלית.

אין לו את הברק של האזרד,אבל מדובר בחתיכת שחקן.

5. oranfu Member

מה שאני אוהב בדה-בריינה זה כמה שהמשחק שלו נכון, לפי הספר. הוא כמובן מוכשר מלידה, אבל הוא נראה כמו תוצר מושלם של אימונים מגיל צעיר. הפס, הבעיטה, השליטה בכדור. הכל בצורה נכונה.
    מעבר לזה שקבלת ההחלטות מצוינת ויש ראיית משחק ברמה גבוהה. הוא לא ממש מבצע פעולות יוצאות דופן, פשוט כל הפעולות מבוצעות בצורה מדויקת ונכונה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

דה בריינה זה פשוט לשלם את ה50 מיליון פאונד האלה ולקבל וורלד קלאס מוכן.

לא להאמין איך מוריניו ממש ויתר עליו בלי לתת לו צ'אנס כמעט.
    וכשמוסיפים לזה את הויתור על מאטה ולוקאקו... ג'יזס אם זה מאמן אחר הוא מזמן לא היה שורד על ההחלטות האלה.

7. hai60 Member

דה ברויינה ענק, מסכים עם אוראן במה שהוא כותב - הוא לא הכי טכני, לא מהיר בצורה יוצאת דופן או דריבליסט אבל כל נגיעה שלו זו פשוט אומנות, כל כך הרבה חוכמת משחק, ראיית משחק ודיוק במסירה או בבעיטה שזה תענוג לצפות בו, ללא ספק שחקן שמשדרג את סיטי באלפי מונים והיה שווה להלחם עליו. אם אני לא טועה אחראי על עשרה שערים בשמונה משחקים, פשוט נהדר.

@AS R סיטי לא הבריקה אבל אתה שוכח שהם שיחקו בלי חצי הרכב - אגוארו, סילבה, קומפאני, קולארוב לא שיחקו - ארבעה שחקנים סופר משמעותיים, גם נאסרי שהוא תוספת כוח משמעותית מהספסל לא היה בסגל. אני חושב שזה ניצחון נהדר שמראה על המון אופי, אבל אין ספק שסיטי חייבת להשתפר במהרה. בינתיים הכי חשוב לצבור את הנק' כי ברגע שהשחקנים יחזרו זה אמור להראות הרבה יותר טוב.

8. Civil Anti Madridista

לראות את ריאל מדריד של בניטס זה עינוי מתמשך.
    הסגנון כ״כ הגנתי ופחדני, כריסטיאנו מסורס בשפיץ ואם גם אחרי ערב כזה הוא מרוצה מהיכולת אז הקבוצה שלו בבעיה גדולה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/10/15
  9. alexshw Member

בגלל הסיבות שקאפלו פוטר בזמנו, הופתעתי שהם הלכו על רפא.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריאל שיחקה אתמול בלי קרבחאל, מודריץ׳*, חאמס, בייל ובנזמה. האם משחק מבוקר ותיקו מאופס מול קבוצה כמו פ.ס.ז׳ בביתה הוא דבר רע כ״כ?

* - רק חזר מפציעה, עלה לקראת סוף המשחק.

לגבי KDB: קודם כל יש לו שם מגניב שכיף לכתוב. וברצינות, הוא שחקן שחקן ואני מתחבר מאוד למה שאורן רשם עליו.

yakov_y ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Civil Anti Madridista

@אלעד בוודאי שהתוצאה טובה, אבל במועדון כמו ריאל מדריד הדגש על היכולת לא פחות חשוב ממבחן התוצאה.
    התצוגה שלהם אתמול משקפת פחות או יותר את היכולת שלהם מתחילת העונה (לכן כתבתי עינוי מתמשך) ואם לא נבאס מצבם היה רע במיוחד.
    בשורה התחתונה זה אולי קצת מוקדם לקבוע את זה אבל הסגנון של בניטס מסרס את ריאל מדריד לדעתי.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשלב הזה פחות או יותר בעונה שעברה ריאל הייתה אחת הקבוצות המרשימות באירופה. היה לה רצף בלתי נתפס ללא הפסד עם כדורגל סופר אטרקטיבי, על-אף שהיו שם גם לא מעט מספר פציעות של שחקני מפתח. דווקא ברצלונה הראיתה חצי ראשון מהוסס למדי. האם מישהו זוכר את זה? אני לא אומר שהיוצרות התהפכו ונראה סיום דומה גם העונה, אבל זה פשוט לא מהותי כ״כ מה קורה עכשיו מבחינת היכולת כל עוד התוצאות טובות.

13. Civil Anti Madridista

יש DNA ברור אצל בניטס שהוא מנוגד לחלוטין לזה של ריאל מדריד, ומעבר לתכלס תוצאות ישפטו אותו גם על היכולת ואיך שהקבוצה נראית.

alexshw אוהב/ת את זה.
  14. AS R Member

אבל זה חלק מהעניין, אתה לא יכול להגיע רחוק אם הסגל שלך לא עמוק, וגם חלק משחקני ההרכב הראשון לא מתאימים לרמה הזאת.
    אגווארו נוטה להיפצע, וחוץ מזה ברור שזה לא בריא לשחוק אותו כל עונה ככה כחלוץ יחיד. אז מה עשו ? הביאו את בוני, שחקן סופר מוגבל ולא טכני בסכום מופקע, ומכרו את דזקו שעליו לפחות יכלו לסמוך רוב הזמן.

המשחק הזה לא היה שונה בכלל מההפסד הביתי ליובנטוס, חוץ מזה שסביליה פחות טובה מיובנטוס והתעייפה לקראת סוף המשחק. סיטי כרגיל בליגת האלופות נראה רע וחיכתה שטורה ודה בריינה יבריקו פה ושם. הניצחון הזה מראה אולי על האופי של דה בריינה ועל הרבה מזל באיבוד הכדור של סביליה במהלך שלפני הגול.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאפולי בעונה שעברה הייתה עם שני שערי זכות פחות מיובנטוס ודווקא ההגנה שלהם הייתה מזעזעת.

ייתכן שאולי נדבקת באיזו סטיגמה לגביו (בניטז) שכבר לא רלוונטית זמן מה. בלי שום קשר לכך, אני לא חושב שפיטורי אנצ׳לוטי היו נכונים ולא הבנתי למה בחרו דווקא אותו כמחליף. מצד שני, לא הבנתי את המינוי של אנריקה בברצלונה והלה זכה בטראבל. shit happens, בוא ניתן זמן לדברים.