מחזור 29: 2-1 לברסה על חטאפה ולריאל על אתלטיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/3/11.

1. xavi6 Member

זה לא מוריניו, זאת פתאטיקו. אם מוריניו יציב את רונלדו בלם, קרבליו חלוץ, וקסיאס קשר התקפי הם יכבשו גול.

2. Muurad Member

ברור שאתלטיקו עוזרים, אבל עדיין עצם ההצבה שלו שם זה מוריניו והוראות ברורות שלו... זה משהו שחאדירה לא עשה בריאל מאז שהגיע לקבוצה... תפס את אתלטיקו עם המכנסיים למטה בדקות הראשונות של המשחק.

הנה אוזיל עם ה2-0 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx, פשוט ללקק את האצבעות על מרסלו.. איזה כישרון התקפי.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/11
  3. riquelme1 Member

מרסלו שאוהדי ריאל הפכו אותו לבדיחה, הוא כיום אולי המגן השמאלי הטוב באירופה, תענוג איזה דברים הוא עושה, הבישולים שלו, הפריצות שלו, אדיר.

מוריניו במהלך גאוני העלה את חדירה קדימה, וזה מפתיע מאוד, אבל זה מוריניו, גאון כדורגל, הקבוצה של ריאל כל כך חדה ומסודרת.

אתלטיקו? כבר אמרתי שאין להם סיכוי, העונה הם פשוט הרבה פחות טובים מריאל, עם בשנים האחרונות זה היה צמוד, העונה זה כבר באמת לא כוחות, גם בגביע זה היה ככה.

קיקה צריך ללכת הביתה.

כואב הלב על האוהדים של אתלטיקו, מגיע להם יותר.

4. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

גם על בנזמה ועל על אוזיל (בתקופה שלפני ריאל) ניתן לומר אותם דברים.

5. Ian Wright Member

משפט השנה ללא ספק. אפילו היום הוא הוכיח שהוא לא מגן. מי מנסה לעשות '360' ליד הרחבה שלו?

ניצחתם. מה עוד אתה רוצה? כל משחק אתה רוצה בידור? "צרות של עשירים".

לא הבנתי למה היה אפשר להגיד את זה על אוזיל לפני התקופה שלו בריאל? הוא היה הכוכב של ורדר ברמן כאשר הוא שיחק שם ובנבחרת גרמניה הוא היה אחד מהמצטיינים אם לא ה-מצטיין.

6. riquelme1 Member

מבחינה התקפית*

7. Zizou10 Member

הוא באמת בדיחה ואפילו יותר מזה-מבחינה הגנתית. מבחינה התקפית הוא תמיד היה טוב אבל כמגן זה בעיה כשאתה לא יודע לעשות הגנה.

8. riquelme1 Member

הוא שיפר את משחק ההגנה שלו בצורה דרסטית אצל מורניו, אבל כמגן התקפי אין הברבה שחקנים ברמה שלו, גם אלבס הוא שחקן הגנה די בינוני(יחסית), אבל משחק ההתקפה שלו הוא אדיר.

זה בטח על מגן שבינוני גם התקפי וגם הגנתית כמו למשל פליפה לויאס אצל אתלטיקו.

9. Zizou10 Member

שיפר כן, אם זה מספיק ממש לא - כמו דוגמת המשחק האחרון נגד ברצלונה ועוד רבים וטובים,
    אני בטוח שגם לנון יאכיל את מרסלו מרורים בצמד המפגשים הקרוב, בעצם יודע מה - זה לא יקרה, הוא פשוט יהיה בספסל ומוריניו יפתח עם ארבלואה כדי למנוע את זה מראש.

10. Muurad Member

תלוי באיזה משחק.. אם מוריניו לא פותח עם מרסלו בברנבאו זו החלטה מגוחכת ושגוייה ואני משוכנע שהוא לא יעשה אותה - בליין אתה צודק, ואני באמת לא רואה את מוריניו פותח איתו שם.... כמו שעמי אמר, למרסלו בהחלט יש קייס לתואר המגן השמאלי ההתקפי הטוב בעולם, יש כאלה שלא יקראו לו מגן, אבל בכל זאת יש לו(למרות שממש לא מספיק) יכולת הגנתית בינונית מינוס, והוא הראה שיפור בעניין מה שגורם לאוהדים להיות חיוביים בהתחשב בגיל שלו, וזה משהו שאנשים נוטים לשכוח כי הוא בריאל מגיל 17, אבל מרסלו כולה בן 22.

11. Ian Wright Member

אף פעם לא הצלחתי להבין את הסטיגמה הזאת שהדביקו לדני אלבס בכך שהוא מגן בינוני מבחינה הגנתית במקרה הטוב וגם אם כן הוא שומר הרבה יותר טוב ממארסלו. אומנם בברצלונה אין לו הרבה עבודה הגנתית אבל גם בסביליה הוא היה פנטסטי ובטח שיותר דומיננטי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/11
  12. riquelme1 Member

חילוף השנה של קיקה, קוקה במקום אליאס.

כמובן שזה לא שינה דבר, כמובן שקיקה ממשיך להיות צפוי, במקום לעשות שינוי רציני יותר, ולהכניס אולי איזה שחקן אגף שקצת ילחץ את מרסלו כמו חואןפראן שבאמת לא מבין למה הוא הגיע.

מאמן כזה בינוני, שלא יודע לעשות חילופים ושינויים.

לעומת מורניו שתוכנית המשחק עובדת בדיוק כמו שרצה לפני המשחק, לסגור טוב, מתפרצות טובות, לכבוש שער או שתיים ולסגור את המשחק.

אני תמיד מתענג שאני רואה את קראבליו, כמה חוכמה יש לשחקן הזה.

13. Zizou10 Member

אני עדיין חושב שגם בברנבאו מוריניו יעלה עם ארבלואה כמגן-שחקני האגפים של טוטנאהם מאד מהירים, יכול להיות שמרסלו יפתח בקישור השמאלי אבל אם כל השחקנים יהיו כשירים אני לא רואה תסריט שזה יקרה ובטח נראה אותו במחצית השנייה רק. נחכה ונראה

14. xavi6 Member

נו עמי אתה ליצן, כל הזמן בלבלת לי את המוח שדני אלבס מבחינה הגנתית מעולה כשאני התעקשתי שהוא עושה המון חורים, אז עכשיו פתאום הוא בינוני? הוא כל שנה נמצא בטופ 10 של המחלצי כדורים בליגה הספרדית ואתה אומר לי שהוא בינוני מבחינה הגנתית? נחכה למרסלו כשיגיע למבחנים הגדולים יותר. אפילו אני עם רצועה קרועה שוב הייתי מבשל היום 5. הוא אפס מאופס והוא הוכיח את זה מולינו, והוא יוכיח את זה בשלבים המתקדמים בליגת האלופות.

להגיד עליו שהוא הטוב בעולם מבחינה התקפית זה מפגר, כי מגן צריך לדעת גם להגן.

15. riquelme1 Member

הגזמתי שרשמתי בינוני, הוא בוודאי עדיף על מרסלו מבחינה הגנתית, אבל אלבס לא מגן התקפי מושלם, הוא לא היה כזה גם בסביליה.

אין ספק שאלבס הוא המגן מספר אחד באירופה, הוא היה כזה גם שהיה בסביליה, ותמיד אמרתי את זה, רק מאייקון ברמה שלו, למרות שמאייקון טוב יותר הגנתית, אבל לא העונה.

מרסלו בן 22, אנשים נשחפו איתו ברמות שאי אפשר לתאר, הוא שחקן בלי הרבה שכל, אבל כמו שאמרתי מוריניו שיפר אותו מבחינה הגנתית, והוא ימשיך לשפר אותו, הוא שחקן בן 22 שרק ילך וישתפר, מבחינה התקפית הוא שחקן אדיר, וזה מה שחשוב. אפס מאופס? שטויות במיץ.

לא אמרתי הטוב בעולם, אלבס בוודאי שעולה עליו, ויש עוד כמה מגנים, אבל הוא בין 5-10 הטובים בעולם.