מחזור 29: ולנסיה בקלדרון, סביליה אצל לבאנטה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏29/3/13.

1. Civil Anti Madridista

http://estaticos.sport.es/resources/Xxx/8/7/1364674411578.Xxx

אפשר להשתגע מההגנת מרגרינה הזאת שבוע אחרי שבוע. שוב שער על דני אלבס עם הגבהה לצד הרחוק, כאילו ראורה לא עובד איתם.
    השער אתמול של ליאו מסי היה ה19 ברציפות, ובכך למעשה הוא רשם שיא נוסף לרזומה הבלתי נתפס שלו
    כשוא משלים סיבוב שלם עם שער נגד כל קבוצה בליגה. מרשים בהחלט, רק נקווה שיש לו משהו גם לP$G

ראיתי אתמול מהמשחק של ריאל רק את חצי השעה האחרונה והיכולת הייתה זהה לזו של ברצלונה - פושרת למדי
    סראגוסה הגיעה ל2 מצבים נהדרים לקראת הסיום אבל דייגו לופז זרק שם כמה הצלות גדולות.
    ובלי קשר למערכת היחסים הלא מלבבת בין מוריניו לקסיאס, יהיה לאיקר לא פשוט לחזור לשער כל עוד דייגו לופז נותן משחקים כאלה

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/13
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אוהב ומעריך את לופס, אבל אני חושב שהשאלה מי יפתח בין השניים קשורה אך ורק למערכת היחסים עם מוריניו.

3. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שדייגו לופז ישחק עד סוף העונה בתור השוער הראשון, אין שום טעם להוציא אותו עבור שוער חלוד כמו איקר שבטח יקבל דקות משחק במשחקי ליגה חסרי משמעות, אבל לא יותר מזה. בעונה הבאה איקר כבר יחזור להיות השוער הראשון של הקבוצה די בוודאות, וזה לא משנה אם המאמן הוא מוריניו, אנצ'לוטי או אייל ברקוביץ'.

4. xavi6 Member

שון, אתה לא חושב שניתן יהיה לשפוט את קאקה רק אחרי רצף משחקים שהוא ישחק בהם, ולא פעם בחודשיים? מול לה קורוניה למשל לפי מה שהבנתי הוא היה מעולה.

אי אפשר לשפוט שחקן ששמים בפריזר ומוציאים אותו פעם בחודשיים. בטח לא כאשר הוא לא אותו שחקן של מילאן אחרי כל הפציעות האלה. ריאל מדריד היא פשוט לא המקום שלו להמצא את עצמו מחדש, ואולי באמת הוא צריך ללכת-אבל לא לאיפה שיש נפט, אלא לקבוצה שבאמת תתן לו לשחק. אני לא חושב שהוא כזה גרוע, אלא שאי אפשר לדעת כשהוא לא משחק בצורה קבועה.

5. Civil Anti Madridista

בניגוד לפעם הקודמת שהייתה לא מקצועית, דייגו לופז משמש עכשיו ככיסוי למוריניו בקרבות האגו מול איקר קסיאס ותומכיו
    סביר להניח שמוריניו לא ימשיך במדריד עונה נוספת ולכן לקסיאס אין מה לדאוג, אבל אם מוריניו היה ממשיך לא הייתי פוסל אפשרות שקסיאס היה עוזב
    בשורה התחתונה, הפציעה של קסיאס שירתה את מוריניו ועשתה לו את החיים הרבה יותר קלים. דייגו לופז הוא בינגו גדול שלו

גם אני בדעה הזאת. מה גם שאנטוניו אדאן כבר הוריד את קסיאס לספסל בפעם הראשונה "מסיבה מקצועית בלבד" ומרגע ההחתמה של דייגו לופז הוא השוער הראשון

6. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, שמעת את מוריניו אומר בעצמו שהוא יעזוב בסוף העונה או שקראת את זה באחד מהזבלונים של קטאלוניה? האפשרות השנייה נראית לי יותר הגיונית. למה אתה כ"כ בטוח שהוא יעזוב העונה? שים לב שאני לא שואל אותך למה עזיבה של מוריניו היא ריאלית אלא אלא אתה כ"כ בטוח שהיא תתממש.

קסיאס יישאר על הספסל העונה רק בגלל שאי אפשר להחזיר שוער חלוד לרגעים החשובים, בטח לא כשהאלטרנטיבה מספיק טובה להרכב. כשקסיאס יהיה כשיר במאת האחוזים ובכושר המשחק הרגיל שלו, הוא יהיה בהרכב ולא דייגו לופז.

7. riquelme1 Member

לוואלורדה יש 2 מגנים שמאליים טיבעים, האחד בספסל(סיסוקו), השני פותח כבלם(מאת'יה)- זה שלא מגן שמאלי אלא קשר שמאלי פותח.

מדהים.

8. AtleticoMadrid Member

1:1 בקלדרון, הגיע לנו פנדל אבל בסה"כ היה משחק שקול כאשר ולנסיה שלטה במחצית הראשונה ואנחנו בשנייה. אני נגעל מפריירה, אחד השחקנים השנואים עליי. משחק פשוט אדיר לפליפה לואיס, אדיר.. אף אחד לא זז באגף שלו וגם בהתקפה תרם המון כמו תמיד. טוראן בבישול נהדר לפלקאו וסוף סוף אל טיגרה כובש בליגה אחרי כמה מחזורים שהוא לא כבש! מנייקו היה די טוב חוץ מהבלבול הזה בגול של ג'ונאס, למרות שהוא כ"כ אשם. ואמוס אתלטי!

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אי אפשר לנצח את ולנסיה עם שופט ספרדי.

10. hai80 Member

בדיוק! השופט שדד אותנו אין מילה אחרת, עם שופט נורמלי אנחנו מנצחים 3-0