מחזור 29 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏22/4/04.

1. רועי הירוק Member

תאמין לי שכמעט בכל משחק העונה היו הרבה קללות כלפי רוני לוי אבל הם מתגברות רק כשיש סיבה ממשית על לוח התוצאות ואז רמת העצבים עולה. אבל שלא תחשוב לרגע שמישהו משנה את דעתו כלפי רוני לוי, רוני לוי הוא אפס שלא מבין בכדורגל ועושה הכל הפוך: מדכא צעירים, נכשל ברכש זר, אין שיטה, גרוע בחילופים ועוד ועוד...

2. אלי מתחן Member

בטח, כמו שהיו הרבה קללות על אוחנה

3. Ilan Member

אומנם זה לא כ"כ מתאים לפה, אבל תקראו ותזדהו-

http://www.mhaifa.co.il/Monkeys/Articles/Item.asp?ID=184

(לקוח מתוך האתר של הקופים הירוקים).

כ"כ נכון מה שכתוב שם (כל הדברים שנוגעים לכלל אוהדי הכדורגל). וואי היו ימים...
    אני מאוד מקווה (וגם מאוד לא מאמין) שעונה הבאה הכדורגל שלנו יחזור. מה שעצוב זה שכל עוד יהיה פיי פר ויו הוא ישאר במקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/4/04
  4. אלי 11 המלך Member

אלעד כבר פירט לך מי שלטה במשחק, על הנעת הכדור, על המתפרצות וכל זה...אבל הוא שכח לספר לך על הגול של עזו...
    השחקן הולך לקרן, ובשמאל הוא מסובב כדור אדיר שעובר מעל אלימלך, ולשביט לא היה לעשות כלום חוץ מללטף את הכדור. אחד הגולים הכי יפים שבית"ר הבקיעה השנה לדעתי.

שראיינו את אוחנה אחר כך, הוא אמר: "המחצית הראשונה היא אחת המחציות הכי גדולות שראינו השנה בליגה הישראלית." והוא לא הגזים...חבל שלא הקלטת לפחות את המשחק...
    אבל עוד מעט "מחנה האוהדים" יעלה תקציר ותוכל להוריד.

נערך לאחרונה ב: ‏25/4/04
  5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כולכם יודעים שאני בדרך כלל כותב הודעות ארוכות עם סיבות ודוגמאות, אבל הפעם אני חורג ממנהגי "לכבוד" המחזור המדהים שהיה השבוע, ועליו אגיד שני דברים:
    1. עמיר תורג'מן שם גול מדהים! נגיחה מעולה שהזכירה שמץ מימיו הטובים באשדוד והפועל חיפה.
    2. על מכבי חיפה בעיקר, אבל גם מכבי ת"א, הפועל ב"ש ושאר ליגת העל סמיילי אחד מתאים בדיוק: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/puke.Xxx

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחזור שני ברציפות שכל ה4 המובילות לא מנצחות.
    משקף הכל על הרמה של הליגה שלנו.

7. אלי 11 המלך Member

בזה אתה צודק.
    עמיר תורג'מן שם גול ממש יפה, מול אחד השוערים הכי טובים בליגה, מזווית קשה לפינה הרחוקה.
    ואיך אפשר בלי נמני? הבנאדם נתן הצגה של החיים.

עוד גול יפה במשחק היה של אופיר עזו מהקרן,
    והמסירה היפה של אבוקסיס לאוגבונה, שכבש מולנו כבר 4 שערים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

8. אסף שקד Member

צר לי מאוד לאכזב אותך...
    אבל 2 דברים לי אלייך:
    א. אתה אוהד בית"ר מהכורסא ככה שאני לא מחשיב אותך לאוהדים הקבועים, אז ההתלהבות שלך היא יותר מידי גדולה..., אבל שנינו בית"רים אז האהבה זהה..
    ב. אבוקסיס הפסיד כבר בטדי במדי אשדוד כשנימני ניצח עם ה 1-0..

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול לא להחשיב, אסף, אתה יודע את מה זה מעניין לי.

אני אוהד כורסא (כורסא? בפיי פר ויו אני לא נוגע, כך שגם זה לא ממש נכון) גאה. הפעמים היחידות שאני בקביעות נמצא במשחקי בית"ר הם כשהקבוצה מגיעה לנתניה. אז מה? אתה יכול להכריח אותי לקום מה"כורסא" הנעימה שלי וללכת למשחק? יש איזשהו חוק שמחייב אותי לנסוע לטדי פעם בשבועיים? אז נכון שזה מאד מעליב שאדם בעל סמכות כמוך קובע שאני לא אוהד קבוע, אבל טוב לי עם זה.

אני אלך לי לכורסא שלי. לילה טוב.