מחזור 29 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏22/4/04.

1. EladLR Member

חיפה במצבה היומית.. גרועה ביותר.. למרות שיכולה אולי עכשיו שהלחץ ירד... לשחק טוב..

נתניה לא פראיירית ועם הטקטיקה ההתקפית... יכולה להפתיע.. בקיצור... הכל יכול לקרות.. למרות ששום דבר לא הוולך לנתניה...

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיפה אולי גרועה ביותר כפי שאמרת, אבל עדיין יש לה את המזל הזה להבקיע שערים בדקות האחרונות לנצח, וזה פשוט משהו שיש לה, מכדור אחד מסכן בדקות האחרונות וטעויות של הגנות, ככה היא תיקח אליפות.
    ואתה צודק שהכל עוד יכול לקרות, אבל כמו שזה נראה כרגע שום דבר לא ישתנה(בקרב האליפות והירידה אני מתכוונת), ובאותה נשימה שאתה אומר שנתניה לא ירדה סופית, אתה יכול להגיד גם שנצרת לא ירדה סופית, כי היא 9 נק' מבני סכנין עם 15 נק' בקופה, מצב אפילו יותר טוב משל מכבי ת"א לאליפות, ואתה יכול להגיד שזה שני דברים שלא יקרו. ככה אותו דבר עם נתניה, גם אם היא תנצח היום, הסיכויים שתישאר בליגה נמוכים.

3. EladLR Member

נצרת.. מפסידה לכל קבוצה כמעט.. עם כל הכבוד.. לא נראה לי שהם מאמינים מספיק בשביל לעלות...
    לנתניה יש שחקנים... שיכולים.. והרבה כאלה..
    עוד לא ברור אם בני סכנין יצאו מהמשבר שהיה להם או לא....

אני מתקשה להאמין שנתניה ישארו אבל זה עדיין אפשרי...

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אנחנו לא ביורו 2004 לפחות נביא את הכדור של יורו 2004 לישראל.

היום בנתניה,יחנכו את הכדור הרישמי של יורו 2004. החברה המאמצת של מכבי נתניה (אדידס)נתנה חמישה כדורים מתנה למועדון הנתנייתי.
    http://wmh.walla.co.il/archive/104790-4.Xxx

כמה משחקני נבחרת ספרד ששיחקו בכדור הזה לפני חודשיים במשחק מול פרו לא כל כך אהבו את זה.
    איבן הלגרה,בלם(קשר) נבחרת ספרד וריאל מדריד אמר "זה כמו כדורעף, אני ממש לא אוהב את הכדור הזה. צריך להתאמץ בכדי לשלוח אותו לאן שאתה רוצה".
    גם חואקין קשרה של בטיס לא התלהב מהכדור החדש, "קשה להאמין שקוראים לדבר הזה כדור. הוא מתרומם גבוה מדי ולא עוקב אחרי קו ברור".
    מאמן נבחרת ספרד,אינאקי סאז הצדיק את שני שחקניו,"בגלל שאין לו תפרים, הוא מתנהג בצורה מוזרה מאוד. זה נורא. קשה לשלוט בו ולמסור אותו".
    לעומתם,חברו של הלגרה לקבוצה מיס דיויד בקאהם דווקא התאהב בכדור (לא פלא הוא מתאהב בכל דבר שיש בו חור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) "הכדור החדש מגיב מצויין לרגל שלי. כשעזרתי לאדידס לפתח את הכדור במדריד, שמתי לב שהקרנות שלי, הבעיטות החופשיות שלי והמסירות שלי השתפרו. אני חושב שזה יהיה נהדר לשחק עם הכדור הזה ביורו. השוערים הולכים לתאמץ".
    http://wmh.walla.co.il/archive/104791-4.Xxx

היום נדע מה יגיבו עידן טל,גיא צרפתי,רביד גזל ויניב קטן על הכדור החדש.

נערך לאחרונה ב: ‏24/4/04
  5. LiverpoolFan Member

עידכון מחצית סכנין-מכבי ת"א 0-0
    אם חיפה תנצח החגיגות שלה יתחילו היום.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ת"א סיימה בתיקו ולכן מצב העניינים הוא כזה: במידה ומכבי חיפה מנצחת היא פותחת פער 13 נקודות ואם גם ב"ש מנצחת הפער יהיה 12 נקודות בין חיפה לב"ש, כשיש 12 נקודות בקופה ואם אתם באמת מאמינים, אז ב"ש תצטרך לסגור את ההפרש של חיפה +28 כששל ב"ש הוא +11.
    בקיצור, בלי להקדים את המאוחר, אם ב"ש מאבדת נקודות עכשיו מול מ.ס. אשדוד האליפות גם באופן תיאורטי היא של חיפה, 4 משחקים לפני הסוף.

7. שגיא Guest

אבל מכבי חיפה משחקת מול נתניה, ומכבי חיפה לא בשיאה בלשון המעטה, ומכבי נתניה של ראובן עטר כבר השחילה לנו רביעיה במפגש הקודם בין שתי הקבוצות. לנתניה היום זוהי ללא ספק ההזדמנות האחרונה שלה, הפסד והיא ירדה ליגה, ניצחון של נתניה והיא מצמקת את הפער מסכנין ל3 נקודות בלבד ומשאירה לעצמה סיכוי להישאר. נתניה צריכה לתת היום את כל כולה, השאלה היא כמה מכבי חיפה יתנו, אם יתנו מעצמם יותר מרגיל אז מכבי חיפה תחגוג הערב אליפות, אם לא, אני כבר לא רוצה לחשוב מה יהיו תגובות הקהל....

8. Ilan Member

עוד משחק מגעיל בליגת העל. עוד אפס-אפס. דיי, נמאס מהליגה המגעילה הזאת!

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל מוכן עכשיו לחגיגות האליפות של חיפה הכל תלוי בה.

גוטמן וחניכיו לא יתנו איזה תצוגת כדורגל מדהימה באשדוד.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובות מהמשחק של מכבי

לוני: ההגדרה 'תצוגה עלובה' זו מחמאה

ניר קלינגר: "אם הייתי יכול לבכות בשידור הייתי בוכה על הרמה החלשה.צר לי על הקהל בבית. צר לי על כל מי שראה את המשחק".

ולחשוב שיש כאלה שמזמינים 'תצוגות עלובות' כאלה.

ולחשוב שזה הכדורגל שלנו,בשביל מה החזירו את הכדורגל לארץ ? למה ? שנראה מקרוב את הבושות ?!?!

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין אין לי כבר מה להגיב בפורום הזה וזה בגלל הליגה המגעילה שמוציאה כל חשק לעקוב אחריה. פעם ראשונה מאז שאני זוכר את עצמי שאני בבית יש לי איך ליסוע למשחק ואפילו לא שקלתי את זה. ואת האמת? לא אכפת לי כמה כמה העיקר שתסתיים כבר העונה המגעילה הזאת בתקווה לעונה הבאה יותר טובה.

12. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אמרתי? תיקו מאופס או לא תיקו מאופס?
    די זה היה כזה צפוי, וקלינגר הטמבל הזה הולך אח"כ לתקשורת ומתנצל. מה לעזאזל זה עוזר לנו? קוביקה שעתיים מתחמם מאחורי השער ולא מכניסים אותו, אבל הוא כן מכניס את הייס שחצי החלים מהפציעה שלו.

והאליפות לא של חיפה עדיין, תאורטית. היא צריכה לנצח, ובמקרה של נצחון של ב"ש הפער הוא "רק" 12 נק', ואז יספיק לה תיקו במחזור שאחרי כדי לקחת את האליפות רשמית.

13. EladLR Member

תגידו
    אין למכבי ת"א והפועל ב"ש על מה להלחם?

משהו כמו ליגת האלופות? הרבה הרבה כסף?
    או שהם חושבים שהכל סגור...
    ונגמרה הליגה ובזה שחיפה אלופה אז אי אפשר להלחם ולשחק כדורגל כמו גברים?

מכבי ת"א צריכה זעזוע ענקי בקבוצה... מאוד ענקי ולדעתי קלינגר צריך לעוף...
    אבל לוני מומחה בלא לזהות מתי להעיף מאמן...

ב"ש זה סיפור מוזר.. לא יציבים בגרוש.. ולדעתי גוטמן פשוט משחק גרוע וימיו ספורים במועדון אם לא יתחיל לשחק כדורגל...

לדעתי הפועל ת"א תסיים מקום 2 ואז ב"ש ומכבי ת"א יתעוררו שתסתיים הליגה

הנה כמה עובדות עצובות:
    1) חיפה נותנת עונה גרועה אולי כי היא רואה שלא צריך להתאמץ בשביל לקחת אליפות העונה..
    2) מכבי ת"א בעונה דוחה!!!!! תצוגות מעליבות.. זה מחמאה בשבילה.. איך הגיעה למקום 2 לא יודע..
    3) הפועל ב"ש שדווקא עלתה כמה מקומות יחסית .. משחקת גרוע..

ואת האמת כולן משחקות דוחה פשוט ככה

שמשחק הגביע בין חיפה להפועל היה אולי המשחק הטוב באמת העונה.. רואים שמשהו פה התפקשש כי יש פה פוטנציאל לכדורגל נורמלי..

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוך הבא לליגת העל של הכדורגל הישראלי .
    מילא על מכבי ת"א שיש לה מאמן דפוק עם רכש מאכזב, מילא ב"ש שלא יודעת מה הבעיות שלה, אבל מה בדיוק מפריע לחיפה לשחק טוב? על הספסל שלה יושבים שחקנים שביחד יכלו להשלים הרכב לכל קבוצה אחרת בארץ, אז מה בדיוק לא דופק שם?

15. EladLR Member

השחקנים יודעים שהם לא צריכים להתאמץ...

אולי