מחזור 29 בליגת העל: מ.חיפה מנצחת 0:2 את בני יהודה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/4/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב עכשיו אני מבין את חכמון...הוא ראה את השלט הדיבילי "תודה לך פרטיזן" והוא כנראה אוהד מכבי ת"א http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx ברצינות, בשביל מה השטויות האלו? אנחנו קודם כל משחקים נגד בני יהודה והאקט הזה ילדותי בצורה בלתי רגילה.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלי חכמון בן זונה ועכשיו גם אוהדי מכבי חיפה יודעים את זה, לדעתי מורי שם את היד על רפאלוב שקצת הוסיף אבל זה לא מצדיק צהוב על התחזות ובטח שלא צהוב שני, יש דבר כזה שנקרא שיקול דעת וחבל שחכמון לא הפעיל אותו במקרה הזה והפך את המשחק לשכונה.
    עוז ראלי לאחר האדום עשה שתי עבירות שלדעתי מצדיקות כל אחת צהוב ובעבירה השניה שבה הוא הלך נטו לרגליים של מסיללה הוא לא קיבל צהוב, אז אוהדי מכבי חיפה צריכים לקוות שחכמון יפסיק לקפח אותם והאוהדים הנייטרלים לבטח ירצו שחכמון לא יאבד שליטה על המשחק וינסה להחזיר למכבי חיפה על הטעות שעשה במחצית הראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/10
  3. שגיא Guest

אני לא אוהב שמכניסים את עניין "שיקול הדעת". אם יש משהו ששווה שריקה או שווה כרטיס הוא צריך להיות מוצא ולא משנה מה המצב במשחק, זה לא שיקול שצריך להוות בהוצאת כרטיס או לא, עם כל הצער שבדבר. יחד עם זאת, במקרה הזה אין פה עניין של שיקול דעת אלא פשוט קבלת החלטות שגויה, ופה הבעיה.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין מחט לתחת? גם אתם רוב הפעמים לא התכחשתם שהשופטים עזרו לכם, רק צעקתם כמו ילדים קטנים "בכיינים בכיינים" והנה, ברגע שיש לכם הזדמנות אתם גם "מתבכיינים". הצביעות והדו פרצופיות שלכם זה משהו מיוחד, גם שלך. ולא, שום דבר לא מתקזז, אף אחד לא יחזיר לנו את האליפות שאיבדנו שנה שעברה וגם ההרחקה הזאת לא תגרום לכם לאבד נקודות כרגע, ככה שהיא לא משנה.

5. שגיא Guest

טוב, אלישע גומר את המשחק. אני לא מאמין שאנחנו הולכים לשחק בלי חלוץ. זה הולך להיות מגעיל. גאדיר הולך הרי לברוח כך הזמן לאגף, זה ברור ואז לא יהיה אף שחקן במרכז. אני משחקים כמו קבוצת תחתית שנלחמת על חייה וזה מגעיל אותי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא פנדל (במבט ראשוני... אולי אחרי הילוך נוסף אני אחשוב אחרת), אלי חכמון בפינקסנות נטו, שופט עלוב. אם הוא שורק זה לפחות צהוב אם לא אדום... לאלי חכמון היה רק דבר אחד בראש- להחזיר איכשהו למכבי חיפה.

ובלי קשר, בני יהודה קבוצה מגוחכת.

7. שגיא Guest

היה ברור שזה מה שיקרה, שופטים ישראלים ידועים בפנקסנות. מה שכן, חכמון לא הולך עם ההחלטות שלו עד הסוף כי אם זה פנדל אז זה כרטיס צהוב, ואם זה פנדל אז גם העבירה על רפאלוב זה פנדל, הבעיה בחכמון שהוא הוא לבן או שחור, אין באמצע. כל נפילה ברחבה מבחינתו זה או פנדל או התחזות.

שופט בזיוני.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן. השידור בדיוק נפל ברגע של ההתקלות והוא חזר כשקטן בעט את הפנדל (הגרוע) פנימה. עכשיו מישהו יסביר לי אם היה פנדל למה לא הרחיקו לבני יהודה שחקן? החוק היבש אומר פנדל וגם אדום...אלי חכמון אידיוט ושופט של ליגה א'.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וקולמה היה חייב כרגע לקבל אדום, עבירה מכוערת ומטומטת ששווה אך ורק אדום, אלי חכמון במשחק של ציון 2 בשבילו, שיפוט עלוב.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

והנה גם קולמה היה אמור לקבל אדום ואני לא שומע את נוימן והורסקי קוראים "שערורייה".
    ד"א, השחצנות והזלזול של אוהדי חיפה שוברת שיאים כשהם שרים "הנה היא עולה מכבי חיפה אלופת המדינה".

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה אתה רוצה? אמרו שהגיע פה לקולמה אדום ושהוא יצא בזול, מה אתה רוצה שיעשו? שיקללו את חכמון?

12. שגיא Guest

אחד הדברים שמטריפים אותי זה שופטים לא קונסיסטנטיים. אין בעיה עם שופט שמחמיר יותר ומחמיר פחות, אבל לפחות לך עם זה עד הסוף. חכמון הוא הדוגמא ההפוכה הכי טובה לזה.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשידור החוזר שאמור להיות היום בלילה תישמע את הטון והמילים שלהם אחרי האדום של רפאלוב ואחרי זה לך לשל קולמה. תגיד לי אם אין הבדל. ידוע שהורסקי אוהד חיפה ונוימן אוהד בית"ר ושונא הפועל.

14. Apu Member

ענק. לטובת חיפה זה פנדל, אבל שזה על שכטר ומול חיפה זה לא.
    יאללה די אפשר לסגור תליגה. הכל מכור.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ליבי ליבי עם אנשים כמוך שרק מחפשים להיות מסכנים ומקופחים...