מחזור 29 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת 2:3 את ק"ש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏7/4/11.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה נגיד אנחו בעלי המנויים ששילמנו מראש על המשחק הזה אנחנו נאלצים לא להכנס אליו בגלל מצב בטחוני? איך בדיוק תפצה אותנו ההתאחדות?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אף אחד לא יפצה ולא נעליים. רק אצלנו יכול להיות מצב שעיר נמצאת תחת איומיים ביטחוניים, ומה שעושים זה שמענישים את התושבים שלה..

אם המצב היה קורה במרכז הארץ ומעלה, כל המחזור היה נדחה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/4/11
  3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נכון וזה מה שכל כך מכעיס!

בנתיים ארגון הקאמלס מתארגן למחאה מחוץ לאצטדיון בשעה 6. אני לא יודע עד כמה זה חכם, הטילים לא מפסיקים (ממש לפני דקות אחדות אזעקה באשקלון) להגיע ולהתאסף שם.

לדחות נקודה. למרות שאני לא יודע מה יקרה במצב שלא ידחו, אני גם לא רוצה לוותר על המשחק.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאיפה להתחיל, הכעס שיש בי עכשיו הוא פשוט עצום.

1. לירן, הטעות שלך היא שאתה לא מסתכל על המהות אלא רק על הנושא הטכני. זה לא חשוב בכלל אם היינו מציגים היום יכולת טובה או חלשה, מנצחים או מפסידים, זה כבר נקבע על הדשא, זה נקבע מבחינה ספורטיבית. יש כאן החלטה שבעצם אומרת לקהל האוהדים אתם לא חלק מהמשחק, אנחנו לא סופרים אותכם ואולי יותר חמור אנחנו למעשה אלה שמקבלים עונש על העובדה שיורים עלינו טילים. מדובר בתקדים סופר מסוכן לעתיד ויותר מכך מדובר באימרה לאוהדים אתם לא חלק מהמשחק כי אחרת איך אפשר לקיים אותו בלי האוהדים?

2. הקבוצה הייתה חייבת לעמוד על הרגליים האחוריות ולהגיד שאם אין קהל אין משחק. חוץ מהעובדה שעכשיו הקבוצה תהיה חשופה לתביעות מכל בעלי המנוי ששילמו עבור המשחק ולא יוכלו להיכנס יש כאן הרבה מעבר, יש כאן גישה שהאוהדים הם חלק בלתי נפרד מהמועדון. אם המועדון ממשיך כרגיל וחיי בשלום עם ההחלטה הוא בעצם אומר אנחנו לא צריכים את האוהדים, אנחנו יכולים להסתדר בלעדיכם, אתם לא חלק מהמועדון.

איזה החלטה אומללה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/11
  5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילמדו מאשדוד:
    http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.274.97764.html

בקבוצת הכדורסל של אשדוד אומרים בצורה הכי פשוטה, אם אין קהל אנחנו לא עולים לשחק:
    "אנחנו לא מקבלים את זה. או שנערוך את המשחק עם הקהל או שהוא יידחה", אמר מנכ"ל הקבוצה, אלון בן זקן.

הנהלת הפועל באר שבע, ככה מתנהל מי שמבין שהקהל הוא חלק בלתי נפרד מהקבוצה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

1. ברור שאתה צודק, רשמתי איך אני לקחתי את ההחלטה בהתחלה. ברור שאם נסתכל על זה מבחינת המהות, מבחינה המשמעות, מבחינת ההשלכות זה מהלך מאוד מאוד מכעיס ומפלה.

2. אם יש אכזבה, היא מההנהלה, מראשי הקבוצה, שנותנים למהלך כזה לקרות. לא פחות משום גורם אחר.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז כנראה שקבוצת הכדורסל של אשדוד לא ממש בדיעה מאוחדת עם זו של הכדורגל. לפני מספר דקות הוחלט כי גם במשחקה של אשדוד, שיערך באיצטדיון הי"א, מול הפועל חיפה, יתקיים גם הוא, בזהה לזה שבוסרמיל ללא קהל.
    אני גם בעד לדחות את המשחקים האלה, השאלה היא מה ייקרה אם הירי יימשך גם בהמשך השבוע. כי כמו שזה נראה כרגע זאת אופציה בהחלט ריאלית. אם מקבלים החלטה לדחות את המשחקים בשל המצב הביטחוני, אז צריך לדחות את כל המשחקים לא רק חלק. בשבוע הבא גם אשקלון תארח במגרשה הביתי, אז מה כל המחזור ישוחק חוץ מהמשחק שלה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏9/4/11
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כל כך צודק וזה כל כך מכעיס...

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לדוגמא החלטה מטומטמת. במקום לעשות בלי קהל שהאמת זה גם מסכן את השחקנים, אז מה להגן על הקהל אבל לא להגן על השחקנים? זה טיפשי לדוגמא לקחת את הפועל ב"ש נגד מכבי נתניה, ולעשות הצגה כפולה עם מכבי פ"ת נגד מכבי ת"א. נכון זה לא ספורטיבי כי נלקחת לב"ש הביתיות (אפשר לחשוב כאילו כמה וסרמיל ביתי...יותר נייטרלי) אבל לפחות אם המשחק ברמת גן לדוגמא אז הקהל כן יכול לבוא והשחקנים מוגנים וזה עדיף על משחק בלי קהל בב"ש! כנ"ל אשדוד שאת המשחק שלהם לדוגמא יכולים היו להעביר לראשון עם קהל, זה לבטח עדיף...

התאחדות מטומטמת!

---

אין מה להגיד אם זה היה במרכז אז ככה וככה וככה. זה לא במרכז וזה מעולם לא היה במרכז וכל עוד זה לא במרכז אין בכלל מה לדון בזה. אני מבין אתכם שאתם כועסים אבל עם כל הכבוד, מה עדיף? ללכת 3000 איש לוסרמיל, באמצע המשחק אזעקת צבע אדום ואז מה? לאן יש לכם לברוח? לשום מקום. להתפלל לאלוהים שכלום לא יקרה. עם כל הכבוד אני לא חושב שצריך לדחות את כל המחזור. אני כן מסכים שאם כבר משחקים אז המשחק צריך להיות משוחק במרכז הארץ ולא בדרום! זה כן אני איתכם.

---

בנוגע למשחק של מכבי:

מצד אחד מאור בוזגלו קופץ, מנצל כאילו עבירה שלא היתה, מכבי זוכה מפנדל שלא היה ועולה ל-1:0.

מצד שני, שטראובר עם פנדל די טיפשי, כי קודם כל היה פנדל ודבר שני הוא לא היה צריך לצאת אבל זה שטראובר אז לא מתפלאים. הכשלה ברורה, שוער טיפש.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

יש את כיפת ברזל. הדבר הכי גרוע שיהיה זה נבהל מהבום שהיא תעשה, ונראה זיקוק יפה מאוד בשמיים.

ולהעביר ביתיות אולי בהמשך השבוע, כמו שקרה בעופרת יצוקה. בטח לא בהתראה של 4 שעות.

ואני עדיין מתלבט, האם ללכת לקראת האצטדיון ולנסות לראות מה יהיה או להישאר בבית. קשה שיש משחק בוסרמיל ועוד בית ולא להיות שם!

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיפת ברזל בראש שלך? זה שהיא הצליחה ליירט טיל אחד לאשקלון כשהיא היתה מוצבת שם, מי אמר שזה יצליח ליירט טיל לב"ש? המערכת הזאת לא עובדת עדיין 100 אחוז ועם כל הכבוד עד שהיא לא מיירטת מספר טילים במקביל לב"ש, אני לוקח אותה עדיין בערבון מוגבל. קודם שהמערכת תעמוד במבחן אמיתי בב"ש ואז וואלה אני יסכים איתך איכשהו. ועדיין כל עוד יש 2 מערכות בלבד בארץ, זה כלום ושום דבר, ואם הם יירו 20 טילים ברצף? מה תהיה שווה המערכת האחת הזאת שבב"ש ובאשקלון? שום דבר. אני יכול להבין את קו המחשבה שלך, אבל הוא הגיוני כשהמערכת עובדת ב-100 אחוז ויירטה מספר לא קטן של טילים ויש גם 5 מערכות כאלה (כל מערכת אם אני לא טועה זה 8-10 טילים בקנה). בכל מקום, וואלה אם צריך שיהיה על כל עיר בישראל כמה מערכות כאלה אם זה מה שצריך בשביל להבטיח שהליצנים מהצד השני ייכשלו, גם בת"א אפילו.

12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אוי תגובה טיפוסית של בן אדם מהמרכז שמנותק מהמציאות ותקוע בתחת של עצמו כל היום.

ניוז פלאש חביבי המערכת ניטרלה אתמול ב12 וחצי וב3 וחצי בלילה 2 טילים שכוונו לבאר שבע. הא, ועוד 3 או 4 שכוונו לאשקלון.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי אני מצטער שממש בשעות האלה ישנתי ולא הייתי על וואי נט/אתרים אחרים בשביל לדעת את זה...

ועזוב את זה, בוא נניח שחס וחלילה חס ושלום יש משחק ונורה טיל והורג ילד בווסרמיל, מה תגיד לאמא שלו? אבל יש כיפת ברזל...

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא חיים פה אז הם גם בקושי מתעדכנים ומזלזלים בכיפת ברזל.

בכל מקרה אחרי שגרמו לנו עוול כזה לא לראות את המשח של קבוצתנו (לא שהוא כזה להיט), הייתי מצפה לפחות שיהיה שידור בחינם של המשחק אם זה בסלולאר או בטלויזיה.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עם כל הכבוד ליירוט הטיל בלילה, כיפת ברזל עדיין לא רצה פה זמן ארוך שאפשר להתייחס אליה בתור אמצעי וודאי להצלה. משחק עם קהל לא צריך להתקיים כרגע, עם כיפה או בלי כיפה. פשוט לדחות.