מחזור 29 בליגת העל- התחתית מתלהטת!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏28/4/05.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה טוען את זה בדיוק? בגלל שכמעט בכל הזדמנות שקיבל בשנה שעברה (השנה הוא בכלל לא קיבל) הוא כבש? או אולי בגלל בגלל שהוא נחשב לשחקן מצוין בנוער של אייאקס? או יכול להיות שאתה מתכוון למליון פאונד שהציעה עליו טוטנהאם?

למה ערן בן-בסט, שבעוד שנתיים הולך להיות בקושי שחקן הרכב בראשל"צ, כן שחקן ובירוק, שאחרי הצבא עולה לטיסה הראשונה לאנגליה, לא שחקן?

2. שגיא Guest

עדן, בן בסט, לא ערן.

בירוק בהחלט שחקן מצויין לדעתי. השנה הזאת הייתה שנה איומה בשבילו, בעיקר בגלל הצבא, בעיות משמעת כאלה ואחרות שלחו אותו לא פעם לכאלה, מה שאומר שבאימונים הוא לא היה, ככה שבאופן סדיר הוא לא היה באימוני מכבי חיפה ולכן גם סבל מעונה חלשה, גם כששיחק. אתמול האמת הוא שיחק די משוחרר, ובהחלט לא השקיעה יותר מידי, אבל להגיד עליו שהוא שחקן זה די פשע. יש לילד הזה הרבה דברים שאין פה לאף שחקן.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אולי יוצא לאנגליה על מטוס כדי לעשות שופינג, לא יותר מזה. כל עונה שומעים שזו עונת הפריצה שלו, שהוא הולך לכבוש את הליגה בסערה, ידה ידה ידה ידה. אז נכון שמדיניות הצעירים הבזיונית של רוני לוי לא נותן לא הזדמנות ראויה להוכיח את עצמו, אבל בכל משחק שרואים אותו מבינים שלמרות הטכניקה המצוינת שיש לו, הוא לא מנצל אותה לשום דבר. חוכמת המשחק שלו שואפת לנעל, והוא ממש לא מתאים לשחק כקשר מרכזי שצריך לשחק עם הראש ולא רק עם הרגליים. אולי הסבת עמדה כלשהי תעשה לו יותר טוב לקריירה, מעמדת הקשר המרכזי לא יצא ממנו כלום, ראיתי בליגה שלנו שחקנים צעירים הרבה יותר טובים ממנו על העמדה הזו (משה אוחיון, שי אבוטבול, קובי דג'אני, גל אלברמן, תמיר כהן וזה רק בשליפה מהירה).

ובני, אולי בן-בסט גם כן לא יתפתח לשחקן ראוי, אבל הוא אפילו את הצ'אנס המינימלי לא מקבל, וזה שחקן שנחשב לאחד מהמשובחים ביבשת לשכבת הגיל שלו ואני לא מגזים. לפחות תנו לו הזדמנות שהעונה כבר גמורה, אלוהים, העדפתי לראות כוכב נולד 3 מאת המשחק שלנו אתמול אחרי שראיתי איזה חילופים המאמן הנפלא שלנו עושה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/05
  4. תמיד דל-פיירו Member

אתה שוב טועה בקשר לבירוק...

זה שהוא שיחק אתמול באמצע זה לא אומר שהוא בתפקיד של גל אלברמן ותמיר כהן,מה קרה לך??
    הוא הרבה יותר התקפי,הוא קשר התקפי...

אז שאמרת שצריך לעשות לו שינוי עמדה,מעמדה שבחרת לו אתה צודק אבל בירוק באופן כללי משחק הרבה יותר קדימה

וכמו שכבר אמרו לך מספר ילדים,זה לא הכושר הטוב שלו,זה ברור,הוא היה בכלא קיבינימט חודש-מה ציפית שהוא יהיה בכושר טוב?
    מה ציפית שאחרי מחצית אחת לא מדהימה הוא ישר מוחלף,שחקן כזה לא יכול להיות עם ביטחון...

בכלל הגזמת איתו,"חוכמת משחק של נעל",כן ברור... בוא נעשה אותו לשחקן הכי גרוע שדרך פה וזהו...
    "כל עונה שומעים שזו עונת הפריצה שלו"-איך הוא יכול לפרוץ שהוא בכלא??
    בקשר להתנהגות שלו אתה יכול לתקוף אותו אבל אל תתקוף אותו בקשר ליכולת,כי זה באמת לא פייר...

אני הייתי מקצה שנה הבאה מקום אחד בהרכב שילחמו עליו בירוק ורפאלוב,הטוב ישחק,שתהיה רוטציה בין השניים-אני חושב שהשניים האלה מתאימים ביותר להרכב ורק על ידי זריקתם למים הקרים נראה באמת את היכולות שלהם,לא על ידי מחצית במשחק שלא משנה כלום...

בקשר לבן-בסט,אין ספק שהוא כישרון,אבל פה יש קצת יותר בעייה-אני מסכים שהוא צריך עכשיו בסוף העונה לשחק
    אבל יהיה לו קשה לתפוס מקום בהרכב שמשחקים שחקנים כמו קולאוטי וקטן בחוד...

לדעתי אפשר להעביר את הדיון הזה לדיון של מכבי חיפה,זה כבר הרבה מעבר לסיכום המחזור...