מחזור 29 בליגת העל: באר-שבע מנצחת במושבה; הפועל יורדת שוב מתחת לקו האדום

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏7/4/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לסכנין מה למכור נגד קבוצה שמתעלה עליה התקפית במשחק נתון, לא משנה אם זו בית"ר, ב"ש או הפועל כפר סבא.
    ברגע שאנחנו מקבלים גול, קשה להשוות או להפוך את התוצאה משום שאין לנו התקפה, מאזן הכיבושים השנה עומד על 27 שערים ב-29 משחקים. אנחנו נמצאים במקום החמישי לא כי אנחנו קבוצה טובה, אלא כי יש לנו הגנה יחסית יציבה וכי פשוט הליגה חלשה.
    במשחק הספציפי הזה, לא היו לי ציפיות לפני המשחק, וחבל שהפסדנו בתוצאה כזו. אמנם סכנין קופחה פעמיים (פנדל לפני הפנדל של בית"ר והשער השני של סאבו היה צריך להיפסל בגלל נבדל), אבל אני בספק אם זה היה משנה את התוצאה במשהו. בית"ר דרסה את סכנין כמו שהיא עשתה בשני המשחקים הקודמים בין שתי הקבוצות, אם שחקני בית"ר היו מרוכזים יותר וקנדיל לא היה במיטבו, התוצאה הייתה 5/6-0 קל. ושאבוקסיס לא יתבכיין על השופטים, סכנין לא הופיעה למשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏8/4/17
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק של 0-7 אבל אנחנו לא חזירים.

אבוקסיס מתלונן על השופט, שמישהו יזכיר לו מה קרה בעונה שעברה בשני משחקי הפלייאוף.

Drama2 ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סכנין הקבוצה שהכי קל לנו נגדה העונה. ימות המשיח הגיעו.

Doritoz, Mamadu ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. amn Member

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סערה של עמוד וחצי כמו שדור פרץ כבש שער עצמי מול מכבי תל אביב .
    שטויות.
    מה שאלו אמר טבעי שיעבור בראש של כל שחקן בסיטואציה כזו. מחר ייתן כצפוי את משחק חייו.
    לא שווה התעסקות.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oranfu ו-EsheD אוהבים את זה.
  6. Drama2 הסמל מעל הכל

איך אני אוהב

yakov_y, oFiRzZz, Mamadu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  7. Doritoz FCBJ - RMCF

בלי קשר חלשים העונה ביחס לשנה שעברה, צריך להיות רב''ש כדי לא לנצח אותם בכזאת קלות.

8. סמואל אטו Member

כל ההתנהלות של כפ״ס השנה שווה ירידת הליגה(מי לעזאזל ממנה את אלי כהן בשביל להציל את עצמו?).
    השאלה המעניינת היא מה סתיו שחם מתכנן בעקבות הירידה.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צריך לקוות שהפועל ת"א לא תרד ביחד איתו,אחרת הוא בבעיה.

10. סמואל אטו Member

להיפך, אם הוא מתכנן לעבור להפועל ת״א אז המעבר הזה יהיה קל יותר בלאומית.
    השם והקהל יספיק לבנות תקציב ששווה עלייה.

11. Telkiyski Member

יש בליגה קבוצה שזכאית למענק אליפות במקרה שאתם זוכים.
    מעניין איזה סערה היו מרימים פה.. או שלא.

12. Telkiyski Member

אגב, איפה כל האלה שטוענים כבר חודשיים שההתאחדות והמנהלת יעשו הכל כדי הפועל תישאר בליגה?
    בינתיים אני רואה שאשקלון מנצחת בלי בעיות 4-1 בחוץ את הפועל חיפה ואתמול מנצחת ברעננה בקלות.

אין ספק שכולם עוזרים להפועל. ברור.

13. amn Member

אתה סנילי או שמתעלם מההסברים שנותנים לך בכוח?

1. זה משהו שקורה בכל הליגות בעולם, כבר נתתי דוגמאות על גבי פורום זה בשנה שעברה.
    2. בית"ר הייתה מקבלת את הכסף ממכבי בכל מקרה. זכייה באליפות בשנה שעברה הייתה בסך הכל מזרזת את התשלומים. כלומר, גם אם מכבי לא תזכה יותר באליפות לעולם, בית"ר תקבל 900 אלף יורו על אלי דסה, כשלגבי שלומי אזולאי - יכול להיות שזה יסתכם ב-800 אלף יורו, במידה והוא יעזוב את מכבי בקיץ הקרוב במסגרת העברה ולא השאלה (אני לא מכיר את פרטי החוזה לעומק).

עצם העובדה שהנושא על התשלומים לבית"ר עולה כאן כל מחזור וחצי, רק מדגיש את הטענה שלי.
    זה בדיוק כמו אלה שטענו שזהבי לכלך על רובן מיקאל (לא שאכפת לי שילכלך, הנקודה היא שדבריו היו ברורים כשמש: רובן מיקאל בליגה הסינית שחקן בינוני מינוס - בדיוק כמו שטענה שבסטיאן שווינשטייגר בליגה האנגלית בינוני מינוס היא גם נכונה וגם לא מעידה שום דבר על שווינשטייגר השחקן באופן כללי), והתווכחו על זה כאילו זהבי דיבר על אח שלהם, הכל רק כדי להשמיץ את זהבי.

ו- @לירן - תעשה לי טובה ואל תיתמם. אם דן ביטון מכניס גול עצמי כזה, נראה לי שמקסימום משתמש אחד מדבר על זה כאן, וגם אז אני מקווה שלא.
    פה יש אנשים שאשכרה טענו שזה מחזק את מעמדו של דור פרץ בקרב אוהדי מכבי כי כמה עשרות מטומטמים שרו את שיר השחקן שלו אחרי הגול (בעוד שכמה עשרות אחרות שרקו בוז לשרים כדי לא לפגוע בדור פרץ). לדעתי רוב אוהדי מכבי, בלי קשר לגול הזה, לא היו רוצים לראות את דור פרץ חוזר לסגל בעונה הבאה (אני דווקא כן).

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. Telkiyski Member

1.אה.אז פתאום כש"זה משהו שקורה בכל העולם" אז אין מקום לטענות אה?
    גם דור אלו "זה משהו שקורה בכל העולם", אז מה? זה מנע ממך לתהות פה מה היו התגובות והיה ומצב כזה היה קורה עם שחקן שחותם אצלכם?
    ודרך אגב, לא ראיתי בשום מקום בעולם עדיין קבוצה שזכאית למענק אליפות היה וקבוצה אחרת מאותה ליגה תזכה בה.

2. איפה ראית את הטענות האלה של "זירוז תשלומים"? אני דווקא ראיתי שלביתר מגיע בונוס/מענק אם מכבי תזכה באליפות העונה (כמו גם בעונה שעברה וגם בשנתיים הבאות). 200 אלף יורו זה גובה הבונוס.
    בבקשה:
    רשמית: אלי דסה ושלומי אזולאי חתמו במכבי תל אביב - וואלה! ספורט
    די לחרטט על זה "זירוז תשלומים" כי זה לא מצוין באף מקום חוץ מאשר בהודעות שלך.

נושא המענק של ביתר על אליפות שלכם לא עולה פה כל שבוע וחצי, הוא עולה פה רק כשאני דואג להזכיר לכם את זה כשאתם בוכים על איזה משהו.
    וסנילי תקרא אתה יודע למי, חשבתי שאתה מנסה לשווק את עצמך פה כאיזה משתמש על רמה לא?

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עזוב אמיר אני באמת לא רוצה להיכנס לדיונים בנושאים האלה, זה לא מעניין אותי אישית, אם יש משתמשים אחרים שזה מעניין אותם הם מוזמנים.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

מצב נושא:
הנושא נעול.