מחזור 29 בליגת העל: אשדוד מנצחת את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/5/08.

1. TariboWest Member

הכל יחסי. תסתכל על ספסלים אחרים בליגה ותבין שלביתר יש ספסל מאוד ארוך.

2. Don Joan Roman Member

לבית"ר אין ספסל ארוך גם בהשוואה לבני סכנין.
    לבית"ר יש ספסל איכותי יותר מלכל שאר הקבוצות בזה אין ספק.
    צריך לדעת להבדיל בין אורך ועומק לבין איכות, זה לא תמיד בא ביחד ובמקרה של בית"ר זה בכלל לא בא ביחד, מחר אנחנו מגיעים למשחק עם סגל של 16 שחקנים במקום 18

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב זה לא משנה ארוך או קצר גם ההרכב הזה עם כל החסרונות הוא טוב בהרבה מכל הרכב אחר שיש בליגה הזאת, משחק סופר סופר קריטי לאשדוד, ניצחון שלה והיא מטפסת מעל לקו האדום, כל תוצאה אחרת ועדיין אחרונים. אבל אני חושב שאשדוד צריכה ויכולה לנצח, בית"ר אולי נעצרה קצת בגלל החופשה הארוכה, לאשדוד יש את כל הסיבות לעלות עם אש בעיניים ולשרוף את הדשא. בבית, 4 מחזורים לסיום ועם הרכב בהחלט כשרוני לאשדוד יש את הכלים לנצח את בית"ר. עוד יום טוב של אוחיון את מקרייב, ואם יקבלו את הולצמן מה טוב.... יש לי הרגשה על אשדוד.

4. TariboWest Member

לזה גם הוא וגם אני התכוונו...

5. Raulito Madridista

אני מתקשה לראות את אשדוד מנצחת היום. היא עולה לחוצה מאוד לאחר התוצאות של שאר קבוצות התחתית, כאמור הניצחונות של הפועל ומכבי מציבות את השתיים בעמדה טובה מאוד לקראת הישארות. מעבר לכך, רביבו חסר הניסיון מעמיד מערך שלומיאלי לפי דעתי. נכון שאשדוד חייבת נקודות, אבל אסור לעלות במערך התקפי מידי ולהפקיר את מרכז השדה. בית"ר קבוצה חכמה שיודעת לצאת קדימה בצורה הכי טובה בארץ, וגם ככה החלק האחורי של אשדוד בינוני מאוד. שי הולצמן מקבל קרדיט דיי מפתיע , הוא זה שגורם לרביבו לוותר על שחקן אחורי יותר ומעניין אם הוא ייתרום משהו, אני מאוד בספק, הוא נראה ממש בסוף הקריירה, העונה החלשה ביותר שלו ללא ספק. בצד השני מי שייבחן יהיה תמוז שמקבל צ'אנס דיי נדיר גם הוא.

6. Messinho Member

בית"ר לא יודעת לשחק במגרשים קטנים + בנאדו, אלברמן, בן שושן, זנדברג ואלבארז חסרים + משחק חוץ + חוסר מוטיבציה + אשדוד באה בשיא המוטיבציה כדי להוכיח וכדי להשאר בליגה = הפסד של בית"ר.

אני מצפה למשחק כדורגל חלש.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ניצחון ענק לאשדוד, שער נהדר של צ'קול ו-3 נקודות קריטיות קריטיות לאשדוד. מכבי פ"ת עכשיו 2 נקודות מהקו האדום, הרצליה יורדת מתחתיו.. צפוף צפוף בתחתית וסופר מעניין.

8. Number 8 Member

אשדוד מנצחת 0:1 את בית"ר וזה ממש לא מוצא חן בעייני. אשדוד מקבלת חיים מחדש ושומרת על סיכוי מצוין להישאר בליגה.
    מכבי הרצליה עם משחק חסר נגד בית"ר, וכפי שהיא נראית, אני לא אתפלא אם הרצליה תחזור הביתה עם לפחות נקודה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/5/08
  9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם מסכמים את כל המשחק, כמובן שהגיע לאשדוד לנצח.
    שמח בשביל האוהדים וההנהלה, את האמת אני לא ממש מחבב את הקבוצה כקבוצה,
    אך כשמגיע - מגיע, אשדוד משחקת פשוט כדורגל יפה לעין, אני מקווה שהיא תישאר בליגה.
    אם כי אני עדיין נגעל מהאצטדיון הביתי שלהם, אני מחכה לאיזו ידיעה חדשה של Kfiros,
    מקווה שהיא תהיה קשורה לאיצטדיון של מ.ס אשדוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

בסך הכל משחק טוב מאוד של אשדוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. BeitaReaLiverpool Member

יש טענות של קבוצות התחתית על חוסר ספורטיביות של בית"ר (דמאיו קורא להקפיא את הירידות בגלל זה. חחחחחחחח).

יאללה, איזו בכיינות. בואו נתחיל מזה שאשדוד הייתה צריכה את הנצחון הרבה יותר ונלחמה. ועוד בבית.
    חצי מההרכב של בית"ר פצוע, וכנראה שהסגל לא כזה ארוך כמו שטוענים בתקשורת (אהמ הפרשן אדון איציק זוהר...).
    נמשיך מזה ששחקנים צריכים לקבל מנוחה לקראת משחקים יותר חשובים. אין מה לעשות, וזה לא קשור לחוסר ספורטיביות, זה ככה בכל העולם.
    דוגמא? רק לפני שבוע וקצת, מנ' יונייטד עלתה בלי רונאלדו, טבז, אברה ועוד מישהו למשחק עונה מול צ'לסי מכיוון שהיה להם חצי גמר מול ברצלונה יומיים אח"כ.
    חוסר ספורטיביות?

11. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

עזוב, כל בעלי קבוצות התחתית דואגים רק לעצמם, פוחדים לרדת ליגה ...
    זה טבעי ולגיטימי שהם פוחדים, אבל שלא יפילו את האשמה על משחקים אחרים
    ועוד יטענו לחוסר ספורטיביות, אם הם מדברים על חוסר ספורטיביות,
    אז הקפאת הירידות בליגה זו הדוגמא הטובה ביותר לכך !

אני דווקא בעד הגדלת הליגה לפחות ל-16 קבוצות אך כמובן שלא בדרך הזו, זו דרך כל כך רקובה ...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/5/08
  12. Igi Member

דמאיו: "אני קורא להקפיא את היורדות"
    וואו, הפעם בני יהודה באמת עברו את גבול השפיות. או שהם מתקשים, או שיש להם מוגבלות שלא מאפשרת להם לבין שאם הם ירדו זה יהיה בגלל שהם הפסידו בערך 2000 משחקים ברצף, לא בגלל "אי ספורטיביות" של קבוצות אחרות.

אם כבר ה'אי ספורטיביות' של בית"ר אתמול, מה עם הכדורגל שהקבוצה המדהימה של דמאיו הציגה במהלך כל העונה? זה ספורטיבי לשחק ככה? שיעשו חושבים קצת לפני שהם פותחים את הפה על כל שטות.

13. Don Joan Roman Member

הדברים הללו עושים לי חשק מאוד עז לקבור גם להרצליה וגם לבני יהודה שלישיות שיורידו אותם לליגה הלאומית ולגרום לעוד ועוד טענות שלהם, אנשים עלובים וקטנים, חבל שאי אפשר להוריד 3 קבוצות, הייתי מוריד את הרצליה, הלוזונים ובני יהודה, 2 בגלל שהם קבוצות מגעילות בלי קהל ואחת בגלל שהפכה ממועדון אהוב וצנוע למועדון שחצן ומתנשא למרות שאין לו בכלל על מה.

14. idos87 Member

אני מצדיק את מה שאתם אומרים. אני לא יודע מה גרם לדמאיו לדבר כך. אולי הוא מתוסכל מזה ששוב בני יהודה במקום האחרון. אבל מפה ועד להקפאת ירידות זה מוגזם. כנראה זה שבית"ר עלו בלי השחקנים שהם מציבים כל משחק כנראה העלה לדמאיו את הסעיף. אני לא רואה מתי ויסה וחן עזריאל יפתחו בהרכב. או את ורד עולה מהספסל. לגביי קוזקין אחלה שחקן באמת יש לו פוטנציאל אדיר. אני רק מקווה שנגד בני יהודה בית"ר יציבו את אותו ההרכב.

15. BeitaReaLiverpool Member

לכאורה גם ההרכב ששום העלה הוא הרכב מצויין.
    רומולו, קוז'וקין, ברכיאן, עזריאל, תמוז. וגם ויסה שעדיין בזכוכית מגדולת.
    כל אלה שחקנים מצויינים שאמורים לנצח את אשדוד.תוסיפו לזה את הרעב לדשא ותקבלו הרכב סביר ביותר.
    מה שהיה חסר זה רק שחקן במרכז השדה ליד בואטנג, או טל או אלברמן שהיו חסרים מאוד.