מחזור 29 בליגת העל: אשדוד מנצחת את בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/5/08.

1. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מאיר איינשטיין, דני נוימן וכל שאר אוהדי בית"ר יכולים ללכת לעזאזל.
    אני לא אוהד הפועל תל אביב, אבל מרגיז אותי שהם מפרשנים או משדרים את המשחק בפן רגשי.
    זה הרי ידוע ששניהם שונאים את הפועל תל אביב,
    לכל המפקפקים למיניהם, היה פנדל ופנדל ברור !!!
    ארבייטמן אמנם עשה הצגה אך לפני כן עוד היה פנדל ... השופט נתן יתרון, היתרון לא מומש,
    פנדל צודק ונכון !

וכל מילה מיותרת ...

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה אוהד חיפה, מה כל כך מפריע לך שהם מדברים כך על הפועל?

3. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא צודק ב100%, בוא ניהיה אובייקטיבים, אם הקבוצה לא היה הפועל הם היו מפרשנים בצורה כל כך מסריחה?

4. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני מחפש צדק, הם משדרים משחקים בפן רגשי,
    כבר ראיתי לא מעט תגובות של אוהדי הפועל תל אביב כאן בפורום על הפרשנות הכל כך ירודה
    של דני נוימן בחצי גמר גביע המדינה, במשחקה של הפועל תל אביב ובית"ר שמשון.

שישאירו את השינאה בצד ושיתחילו לשדר כמו שצריך.

בקשר למכבי פתח תקווה, לקבוצה הזו אין מה להציע, לא משנה איזה מאמן הם יביאו ...
    בקאדר השחקנים שיש להם, אני לא רואה סיכוי שהם ישארו בליגה,
    דווקא עופר פביאן, שהנהלת פ"ת דאגה לפטר, כן כן, הוא התפטר בגלל שנודע לו
    שמתכוונים להחזיר את גיא לוזון לקבוצה, דווקא אותו פביאן הביא לפחות נקודות לפתח תקווה.

כפי שציינת, אני אוהד חיפה, לא התאמצתי בכלל לשאול אפילו כמה עולה כרטיס ללויטה,
    עדיף ללכת לים ... אני בטוח כשיראו את התקציר ב"ראשון בשער", שחקני חיפה לא רצו, בטוח !
    יותר גרוע מזה לא יכול להיות, מקווה שאלישע יעשה מהפיכה בעונה הבאה, ככה אי אפשר להמשיך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/5/08
  5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד נצחון לבני יהודה, שכנראה מעלה אותה מעל לקו האדום. אמרתי לאבא שלי כל הזמן שהקבוצה הזאת עוד לא אמרה את המילה האחרונה. כמה נשמה, כמה אהבה. שחקנים צעירים נופלים שם על התחת, תוך כדי שהם חושבים כל שנייה על האנשים משכונת התקווה ועוד אלפים אחרים שהם מייצגים. לא בגלל הכסף, רק בגלל הרוח.
    הכדורגל הישראלי לא יכול להרשות לעצמו לאבד את בני יהודה ואני מקווה שהוא לא יאבד אותה. בעזרת השם, בשנה הבאה הם יחזרו לשכונה והצבע הכתום יחזור להיות גורם משמעותי בליגת העל.

6. הפועל_23 Member

אני לא מבין מה השדרים ורן בן שמעון רוצים?
    שיפוט טוב,ואם כבר שגיאות אז זה נגד הפועל- גול חוקי שנפסל, צהוב שני שהגיע לסואן.

פנדל ברור על עובד, פשוט דרכו לו על הרגל, וגם פנדל על ארבייטמן.

אולי נזכיר לבן שמעון איך הוא השיג את הנצחונות הקודמים על הפועל ת"א....?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בן שמעון נראה לי סתם רוצה להתחיל להתחבב מעכשיו על אוהדי מכבי ת"א אז הוא פותח חזית מול הפועל ת"א.

8. idos87 Member

ואמרו אמן.

9. Raulito Madridista

לא יכול להיות שהפועל לא תבעט לשער במשך שישים דקות. כל הקהל צעק לגוטמן להכניס את עובד ולקח יותר מדיי זמן עד שמהאמן הבין. היה שלב שעובד הוריד את האימונית ואז שוב החזיר אותה, כמה התעצבנתי. הלוואי שהוא ייקבל צ'אנס במשחק הבא, זה מגיע לו, כל הקישור היה עלוב היום, פשוט ככה. כל הזמן מתמסרים אחורה, כולם איטיים ושקופים. לפי מה שאני הבנתי לא היה פנדל, אבל זה לא מעניין אותי. אני שמח שאחרי השער הראשון שיחקנו כדורגל לא רע והיינו ראויים לעוד שער. טלקיסקי עשה מבצע מדהים ברחבה של ק"ש והכדור שלו נהדף מהקו וגם הייתה עוד התקפה שהתבזבזה לנו עם מסירה מטופשת של עובד לארבייטמן שהיה בנבדל.
    מהבחינה ההגנתית אני מרוצה היום. ניטרלנו קבוצה בעלת פליימקר מצויין וחלוץ זריז מאוד. הניצחון חשוב מאין כמוהו, זה צעד משמעותי לעבר ההישארות, אבל הניצחון הגיע במזל, ואי-אפשר להמשיך ככה.

בני סכנין נראתה היום קטסטרופה, פשוט כלום. בוזגלו לא שיחק בעמדה האמיתית שלו ברוב הדקות, הוא לא חלוץ מרכזי, אבל גם כאשר חזר לקישור הוא היה חלש. סכנין לא ניצלה את העובדה שמכבי משחקת ללא שני המגנים שלה. עוד שחקן שלא הגיע למגרש הוא קולמה. כל-כך הרבה איבודי כדור שלו וכרגיל - צהוב מטופש. רואים בבירור שקולמה חושב כבר על העונה הבאה. יש לסכנין מזל שק"ש לא ניצחה היום. מכבי לא הבריקה אבל כבשה שלושה שערים, כאשר האחרון באמת מרשים. היא תישאר בליגה כמובן.

מכבי חיפה ממשיכה לבזות את עצמה. חבל שככה רוני לוי מסיים את העידן שלו בקבוצה. שנה שנייה ברציפות הוא מסיים מקום חמישי. לפני התקופה הרעה הזו חיפה הייתה בתמונת אופ"א והיום כבר הולכת לים. רק תחשבו מה היה קורה אם חיפה הייתה מנצחת היום ומנצלת את איבוד הנקודות של סכנין וק"ש. קשה להבין איך קבוצה עם כל-כך הרבה כישרון לא מצליחה להגיע למצבים. בעונה הבאה יהיה שינוי דרסטי בקבוצה, ללא ספק.

כל הכבוד לבני-יהודה על עוד ניצחון. פ"ת יכולה להיות מסופקת לפחות מהעובדה שהיא איימה על השער ויצרה מצבי הבקעה, דבר שהיא לא עשתה הרבה מאוד מחזורים. אני לא אתנגד לראות את פ"ת יורדת ללאומית. ושוב, חבל לי ששירזי הגיע לשם. זה היה מאוד מיותר.
    הפציעה של דיוויס מצערת, חבל על הרצליה. זו מכה מוראלית קשה לקבוצה בתוספת לתוצאה היום.
    אשדוד תעלה מחרתיים סופר-לחוצה למשחק נגד בית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/08
  10. הרצליה Member

המצב אחרי המחזור הזה הוא קטסטרופלי מבחינתו, בלי דיוויס אין לנו שום דבר להציע מבחינה הגנתית, כלום.

אני כבר מחכה למחזור האחרון שצפוי להיות קרב של מלחמת עולם מול מכבי פתח תקווה.

11. Mr.Eko Member

אמיל,אני בדיוק כמוך נגעל מהכדורגל שלוין מציג ומהפחדנות הכל כך ברורה שלו אבל מה לעשות,ככה זה ישאר עד לסיום העונה הזו ונצטרך לסבול... אני רק מחכה שהעונה הזו תגמר כבר,כרגע הנקודות חשובות עם כמה שהדרך מגעילה.

12. King Kenny Member

אבירם ואופיר, לפי איך שאתם מתרצים את הסיבה שבגללה לא בא קהל היום אפשר להבין שיש לכם אוהדי הצלחות.
    דור, היה פנדל והגול שנפסל היה חוקי לגמרי.

במחצית הראשונה שיחקנו גרוע, כל כך הרב מסירות לא מדויקות (ועוד עידן סרור לא היה על המגרש!).
    נאתכו היה חלש מאוד וכבר בדקה ה-35 אמרתי שצריך להוציא אותו ולהכניס את ארבייטמן.
    כמובן שעוד חילוף מתבקש היה להכניס את עובד שכבר במהלך הראשן שלו במשחק השיג פנדל, ואחר כך היה לו את הבישול לארבייטמן בגול שנפסל.
    משחק חלש גם של אנסומבו למרות שהוא נתן את המסירה המצוינת לטלקיסקי בגול השני (זה שלא נפסל).
    טלקיסקי לא הורגש במשחק פרט לכמה הברקות כמו תמיד.
    משחק מצוין של טופצ'ו, הוא הציל לנו את התחת כמה פעמים במשחק הזה.
    גם קנדה היה טוב מאוד למרות שעשה כמה שטויות בהתקפה.

ולמה לעזעזאל אנטבי גידל זקן? מישהו במשפחה מת?

רן בן שמעון הוא אחד הבכיינים, בכה ובכה בלי שום סיבה.

13. idos87 Member

למה כולם פתאום מהללים את ראובן עובד? הלא לפני כמה ימים היו פה תגובות (נראה לי באשכול של הפועל ת"א) שעובד הוא שחקן שלא מצליח לסחוב 40 דקות במשחק, שחקן בדיחה, עצלן, בעייתי, ולא שווה להשאיר אותו בקבוצה מכיוון שאי אפשר לבנות עליו במשחקים. ואתמול, הפלא ופלא, ראובן עובד נכנס למגרש והפך את כל המשחק. ראובן עובד ניצח את המשחק להפועל ת"א. אז נכון, הוא לא יכול לסחוב משחק שלם אבל זה לא אומר שהוא לא שחקן טוב. השחקן הזה צריך לשחק בדקות הסיום כי בדקות האלו הוא יכול להפוך את המשחק ולתת ניצחון לקבוצה שלו. ראינו את ההברקות שלו בעונה שעברה בבני יהודה. עכשיו הוא מראה אותן בהפועל ת"א. אחלה שחקן, עם כשרון יוצא דופן.
    אגב, בדרבי השני העונה שבו הפועל ניצחה 3-1 עובד היה אחראי ל-2 השערים האחרונים. 2 המתפרצות שהובילו לגולים היו בהנהגתו.

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא אמר(לא שאני ראיתי, בטוח לא כתבתי), אבל הוא בהחלט חייב לעבוד קשה מאוד בפגרת הקיץ, אם לא אז באמת כבר אפשר לסגור את הבסטה מבחינתו, הוא לא רוצה כדורגל לא צריך כדורגל. רק אתמול אני אמרתי שחייבים להכניס אותו, דקה אחרי שהכניסו אותו הוא היה אחראי לגול עקב פנדל שעשו עליו. הכישרון שלו באמת בין הגדולים בארץ, אבל הוא ממש לא מנצל את זה, חוץ מכדרור טוב פה ומסירה טובה שם.

15. oFiRzZz Member

להגיד שאוהדי נתניה הם אוהדי הצלחות זו שטות.
    מה ההגדרה של אוהדי הצלחות ? - אוהדי שבאים רק כשהקבוצה מנצחת ומצליחה , וכשהיא בתחתית\תקופה רעה , הם לא באים.
    עכשיו , גם בתקופות הרעות שלנו (25 שנה +-) , עדיין היינו מפוצצים את הקופסא , גם בליגה השנייה וגם בקרבות התחתית המרגיזות (ועל זה יוכלו להעיד אוהדים של הקבוצות שהיו איתנו במאבק על העלייה ב99).
    כרגע הקבוצה מצליחה , נכון? קהל החוץ לא בא כמו בתחילת העונה ובכלל כמו פעם , למרות שהקבוצה מצליחה , אז ההגדרה פה לא תופסת לגבינו (הרי אף אחד כמעט לא חשב שנצליח לקחת אליפות העונה ..).
    תשמע אני אומר לך לפחות לגביי , היו כמה פעמים שהגעתי למשחק ועמדתי להרדם , כל כך משעמם ..
    אוהדי באים לראות כדורגל , כשאין את זה , מה רע בלשבת רגל על רגל על הכורסא ולצפות במשחק עם מעברים פה ושם למשחקים מהליגה האנגלית?(ואני לא מדבר עליי , אני מדבר על חלק מתפיסת עולם של אוהדים, בכלל , לא רק של נתניה)