מחזור 29 בלאומית: הקרב על הפלייאוף העליון בעיצומו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏2/4/10.

1. איגור .פ. Member

אשקלון בסוף משום מקום עוד תעלה ליגה יאללה ,אשקלון התעוררה מאוחר מידי או שבסוף זה יתברר כלא מאוחר.

2. אשקלוניי Member

משחק גדול של אשקלון שניצלה את התוצאות של אתמול
    עכשיו אשקלון תלויה רק בעצמה אם היא תגיע לפלייאוף אם לא יקרה איזה הפתעה ענקית בקרית שמונה

3. הרצליה Member

כפר סבא עם עוד 1-0 קטן אבל ענק מבחינת הטבלה.

מבחינתי כרגע תמו חלומות הפלייאוף העליון, אסור רק להפסיד ללוד בשבוע הבא בבית.
    בשביל להמנע מהפלייאוף התחתון ולהתכונן לדרבי בעונה הבאה.

איכס.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/10
  4. הפועל אשקלון =] Member

איזה משחחחק עננק של אשקלוןן!!:]

שבוווע הבא בת יםם הולך להיוות חם!
    קהל גדול מאשקלון צפוי להגייע כאשר היום בסוף המשחק הקהל צעק לעבר ההנהלה שיעמידו אוטובוסים ביום שישי למשחק בבת ים

5. איתי שכן-טוב Member

איזה משחק, פשוט ה-צ-ג-ה! קובי דג'אני ויחיאל צגאי בתצוגה שאין לתאר! התוצאה נגמרה ב- 5:0 והיה יכול להיגמר יותר. הכי חשוב שאנחנו כרגע במקום השישי, ותלויים בעצמינו במשחק שבוע הבא מול בת ים. הולך להיות קשה! יהיו הסעות מאשקלון ומחא רחבים פרטיים יגיעו. מה גם שהמשח ב-15:30 ככה גם שומרי השבת יוכלו להגיע ....

יאללללללהההה אשקקקלללללללוווווןןןןןןןן!!!

6. נועם אסולין Member

אני מקווה שבאמת יגיעו הרבה לבת ים..
    אבל אל תצאו בהצהרות כמו שיצאו לפני הגביע מול בני יהודה, קודם שיהיו הסעות .
    נקווה שיהיה הסעות כדי שנוכל להגיע

7. הפועל_כפר_סבא Member

חזרתי עכשיו מטדי, היה מדהים!!!
    ניצחון גדול שלנו בעיר הקודש ויצאנו המנצחים הגדולים של המחזור הזה! לא אשקלון, הפועל כפר סבא!!
    כל מי שזילזל בנו אוכל עכשיו את הכובע שלו עד הפירור האחרון, חייבים לשמור על יציבות ולא לעצור עד ליגת העל!
    דווקא סבבה שיהיה פלייאוף עליון כי מול הגדולות אנחנו פשוט יותר טובים, שבוע הבא מול רמת השרון הולך להיות טי-ר-ו-ף ביציעים!

האימפריה עוד תחזור!!

8. The best of The best Member

פרשנות שלי, ניצחון של הכתומים בשבוע הבא או תוצאת תיקו אמורים להספיק למקום השלישי או השני.
    אנחנו קיבלנו בהזמנה את המשחק של כפר סבא רמת השרון! ואת ההפסד של בת ים היום שמעמיד אותנו בפוזיציה מצויינת.

9. הפועל_כפר_סבא Member

שכחתי לציין את העובדה שהערב למשחק בטדי הגיעו למעלה מ-200 ירוקים שעודדו ללא הפסקה. כמות מרשימה לכל הדעות!

10. Ariel Member

הפיטורים של לופא היום הם אקט סמלי לניהול המביש והמביך של בית"ר/שמשון בשנים האחרונות.

שניצר היקר צריך לשבת בחג ולעשות חושבים איך שנים שהוא מביא כסף מהבית ומעמיד את הקבוצה היקרה בליגה השלישית, והחמישית בטיבה בליגת המשנה, והישג השיא היה לעלות במחזור האחרון מליגה של 8 עולות, מעבר למסעות הישרדות הירואיות. העונה זה עוד לא גמור ואף אחד לא מבטיח שאלילת המזל תישאר לצידו.

כשכל אוהדי בית"ר/שמשון היקרים צהלו ביציע אחרי הניצחון 2:1 על הרצליה והתבססות במקום השני, התרעתי שזה ייגמר במאבק הישרדות. כי מי שבונה על אסף עזו ושאר פליטי הספסל של הפועל ירושלים מהעונה שעברה (סיימו מקום 10 מתוך 12) לא יכול לפנטז על עלייה.

אין ספק שכפר סבא נראית טוב, בנויה טוב והישורת האחרונה מגיעה לה בזמן מצויין. יש לה את אחד השוערים הטובים בליגה, קישור צעיר ומוכשר והתקפה מאיימת. למרות זאת, הנצחונות הדחוקים על מרמורק וירושלים החלשות בליגה אומנם מעידות על אופי חזק, אבל אלו היו נצחונות של 0:1 בקושי או שהקבוצה הפגינה שליטה ותקפה לכל אורך המשחק?
    קבוצה דורסת זה מצרך חשוב לפלייאוף שיהיה מורכב מלא מעט עצבים.

שישי האחרון ביקרתי במשחקה של נס ציונה. תאווה לעיניים. חבר שהיה איתי רצה באותו הרגע להוציא כסף ולשים אותו על נס ציונה שתעלה ליגה.
    איך הקבוצה בראשות המאמן הדגול רפי כהן הצליחה לשים את היד שלה על צ'קטיאני, למרות שפתח את העונה ואף כבש במדי רמה"ש שגם היא מתיימרת לעלות ליגה?

כמובן ברכות להפועל אשקלון על הניצחון הגדול. קבוצה מוכשרת וטכנית מאוד שלא נפלה מבני יהודה מצמרת ליגת העל. אני בהחלט לא שולל את האפשרות שגם הם יפתחו שמפניות. הוכחה לכל החברים כאן שהספידו את הקבוצה של אורי- בליגה הזאת הכל, אבל הכל, פתוח.

11. הפועל_כפר_סבא Member

אריאל, אני הזכרתי פה כמה פעמים בעבר שיש לנו בעיה קשה מול קבוצות תחתית ו/או קבוצות בונקריסטיות.
    שים לב שמול קבוצות כמו הכח, מרמורק, ירושלים, בית"ר שמשון ובני לוד התקשנו מאוד ואיבדנו להם לא מעט נקודות אבל דווקא מול קבוצות חזקות כמו ק"ש (ניצחון 1:3 מרשים), אשקלון (0:4), בת ים (1:3 בחוץ) ונס ציונה (0:2) הלך לנו הרבה יותר קל וחלק בנצחונות.
    בשלושת המשחקים האחרונים שהיו נגד שלושת האחרונות בטבלה התקשנו ולמרות זאת השכלנו להוציא מהם כמעט את מלוא 9 הנקודות וזה מה שחשוב.
    בשבוע הבא אנחנו פוגשים קבוצה בכירה והתקפית כמו רמה"ש ואני מאמין שמולם נציג יכולת משופרת בתקווה שהמשחק ישודר בטלויזיה וגם שאר הקהל בארץ יוכל לראות.

12. The best of The best Member

תשמעו יכול להיות שאני מתלהב יותר מדי מצקטיאני אבל בלי עין הרע כמו שאומרים... טפו טפו טפו...
    בחלומות הכי ורודים שלי מתחילת העונה שאני כותב כאן השקם וערב "חלוץ! חלוץ!" בחלומות הכי ורודים לא דמיינתי שיינחת כאן אחד ברמה כמו שלו.
    הוא פשוט מתאים לקבוצה כמו סיר למכסהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    אם רק היה כאן קודם היינו היום בפור גדול על השאר במקום השני.
    בנס ציונה סימנו אותו כשהפסידו ברמת השרון 3:1 כאשר גאגא עצמו כובש לרשת קבוצתו היום שני שערים ועל הדרך מכסח את חברו לקבוצה הבלם מורן זאן.
    בינואר בנס ציונה הציעו לו להגיע, והוא שסופסל (!!) על ידי יהודה זגורי ראה את הדרך החוצה לא לפני שברמת השרון דרשו כסף, נס ציונה תבעה בבוררות וצקטיאני "התייבש" חודש שלם בחוץ.
    מהרגע שהוא התחיל לשחק זה היה כמו מכונה וכל מילה מיותרת אני מאד מקווה שהוא יישאר כאן, אני יודע שבהנהלה מנסים כבר עכשיו לחדש לו את החוזה לכמה שנים.
    בכלל עכשיו אחרי שאנחנו בפלייאוף אפשר לנשום קצת ולהגיד שלמרות פתיחת עונה הכי נוראית של הסקציה ב-20 שנה האחרונות הצלחנו לצמצם ולהראות את האיכויות של הקבוצה עם כל המגבלות והמשברים.
    הקבוצה הזו עלתה מהליגה הארצית בסערה ו80% אחוז מהסגל נשאר וזה בעצם מה שמיוחד כאן.
    שלומי בן חמו אני מכיר אותו בתור שוער שנים אבל לא יותר מזה לא החזקתי ממנו והרמתי גבה כשהביאו אותו לנס ציונה כי רצו כאן את שחר שמש ורפי כהן אמר לא יהיה , רק בן חמו.
    אני אומר בפה מלא תשמעו זה השוער הכי טוב בליגה ותצוגות שוערות ומנהיגות כמו שלו לא ראיתי שנים!
    פשוט תאווה לעניים וגאווה גדולה שהוא שייך לקבוצה הזו, נכס אמיתי, וזה באמת שאפו אדיר לרפי כהן שחטף אותו לאשקלון מתחת לאף.

13. הפועל_כפר_סבא Member

הכל טוב ויפה אבל איך אתה מסביר את העובדה שמתוך 14 משחקי חוץ ניצחתם רק שניים בקושי רב?

14. The best of The best Member

אין לי הסבר...
    מעבר לנאיביות של תחילת העונה ש 4 5 נצחנות חוץ חמקו לנו מהידיים בגלל נאיביות אחרי שהיינו ביתרון.
    כל השאר פשוט היו שווים תיקו והיו כאלו שפשוט חסרה רגל מסיימת ובגלל זה כתבתי "חלוץ!!!!"

אם נכחת בתחילת העונה בהפסד שלנו לכם בלויטה 2:0 אז אתה יודע או אמור לזכור שמה שמנע מאיתנו ניצחון באותו משחק היה חלוץ, כי לכם לא הגיע לנצח אותנו ניצחתם אותנו בהרבה מזל אם לדוגמא גאגא היה משחק באותו משחק אני בטוח שהייתם יוצאים מפסידים כי פארקר הנגר החמיץ פעם אחר פעם...
    אני בטוח שבפלייאוף אתם תראו הרבה את הגב שלנו וזה בלי להשתחצן.

15. הפועל_כפר_סבא Member

סבבה, אנחנו מאוד מאוד מאוד מקווים לפגוש אתכם ב'לויטה' כדי לתת לכם בראש! רק לא לחזור שוב לנס ציונה..