מחזור 28: דרמה אדירה בדורטמונד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏30/3/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם נתעלם מהעקיצה לעבר הקבוצה הכי טובה בגרמניה, אני מסכים עם הדברים של נדב. גלדבך אולי תשחזר את ההישג של שטוטגארט בזמנו ואולי גם זה לא.

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/12
  2. dudi Member

היא לא הטובה בגרמניה. העומס על באיירן לא יכתיר קבוצות אחרות להיות הטובה בגרמניה, מה שכן דורטמונד שונה מהשאר והיא קבוצת כדורגל אמיתית שתיתן פייט לאורך שנים.

3. aloneli Member

העקיצה של נדב לא הייתה על מי הקבוצה הכי טובה בגרמניה אלא על היכולת של דורטמונד במשחקים האירופים שלה.
    ושם דורטמונד על הפנים,עם עובדות אי אפשר להתווכח.דורטמונד כבר שנתיים מציגה קמפיינים כושלים תוך כדי הפסדים לקבוצות בינוניות עד חלשות.
    אלופה או לא דורטמונד כמו רוב הקבוצות הגרמניות מפשלת בענק באירופה.

4. l-adam Member

אני לא יודע מי מיכם באמת ראה את המשחקים של דורטמונד באירופה בשנתיים האחרונות, אני יכול להגיד לכם שהמשחקים האלה די דומים לניצחונות הדחוקים בליגה או לתוצאות התיקו שבהן דורטמונד סובלת מחוסר מזל.
    בכל המשחקים שראיתי העונה בצ'מפיונס (נגד ארסנל בבית גם הייתי בסוד) דורטמונד הציגה של סוג עליונות ובאף אחד מהם לא הגיע לה לרדת מנוצחת.
    נכון שעם מחמאות לא הולכים למכולת אבל מכאן ועד להגיד שדורטמונד מציגה יכולת על הפנים באירופה זה קצת גניבת דעת

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/12
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק. העקיצה לא במקומה. אין מה להתגעגע לניצחון אחד באירופה בשנתיים.

ראיתי 90% מהמשחקים של דורטמונד באירופה. מצטער. לא הגיע להם כלום. קבוצה שחוטפת שלישיות מקבוצות מסדר הגודל של מארסי, פיראוס וכו' לא יכולה להגיד שום מילה. בטח שלא שזה דומה לניצחונות הדחוקים בליגה.

6. aloneli Member

זה מעניין חוסר מזל אתה אומר?
    אולי זה באמת מסביר איך אלופת גרמניה חטפה בולדרום שלישיה אה כן והיא הייתה יותר טובה במשחק.גם בפיראוס הכל פוקסים.חוסר מזל זה ההסבר איך מרסיי שכבר חשבה על איך לא לקבל בראש עושה מהפך בדורטמונד כן גם במשחק הזה דורטמונד הייתה יותר טובה.גם במשחקים נגד ארסנל היא הייתה יותר טובה רק מזל נתן לואן פרסי להיות באחד על אחד בכזאת קלות.

אולי אתה קונה את ההסבר הזה אני לא.לדעתי שאלופת גרמניה מסיימת בקמום הרביעי עם נצחון אחד בודד תוך כדי שהיא סופגת שלישיות מחזור אחרי מחזור יש פה קצת יותר מחוסר מזל אתה לא חושב?

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלון, ומה עם מה שהיה בעונה שעברה? 0 ניצחונות באירופה ועוד בליגת אירופה אפילו לא ליגת האלופות. באמת שאין למה להתגעגע.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמובן שאין קבלות.
    ועם זאת בזירה המקומית היא האלופה הראוייה והקבוצה הטובה בגרמניה מזה שנתיים, וזה חברי היקרים עובדה.
    באירופה אני מקווה שקלופ יבין את הטעויות שלו, בעיקר את העבודה שמדובר על מסגרת אחרת מהבולי.