מחזור 28 בפלייאוף העליון:רשמית - מכבי תל-אביב אלופת המדינה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏29/3/19.

1. oranfu Member

אני לא נכנס למה היה לפני 30 שנה. הוא עשה הרבה מאוד טוב למועדון, אני לא מוחק את זה.

אבל העשור האחרון...

צודק. אפילו בכאילו לא משחקים אותה ש"מתמודדים על תארים".
    עד כדי כך הסטנדרטים ירדו במועדון.

הקבוצה היתה חלשה מאוד כשבלבול הגיע, זה נכון. אבל בלבול גם קיבל את החלוץ הכי לוהט בליגה (וסיפסל אותו כמעט כל הזמן), קשר התקפי ברמה מעל הליגה (על הנייר) ועוד 2 קשרים.

הקבוצה עברה שידרוג משמעותי בחלק ההתקפי בינואר ובלבול עושה ככל יכולתו לסרס את זה.

היינו בסכנת ירידה בעיקר בגלל חיימוב, אגב, שאיבד מלא נקודות. מאז שבלבול הגיע הוא איבד נקודות אבל לא באותה כמות.

אפילו בגביע האפס הזה הצליח לעוף לפאקינג סכנין!

de Middenweg ו-G.B7 אוהבים את זה.
  2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני באמת לא מבין איך אפשר להיות כל כך חסר מודעות עצמית.
    הפער בטבלה הוא 27 נקודות ממקום שני במחזור ה-28, נכון לכרגע אחוזי ההצלחה, כמות הספיגות ומאזן השערים של הקבוצה הם היסטוריים. איך זה אפור ומשעמם? על מה לעזאזל אתה מדבר?
    עונה כזו של הפועל באר שבע ואתה קורא להחלפת שם הפורום כדי להנציח את גיבורי הזכייה ואוהדי קבוצות אחרות היו מסכימים איתך.

מכבי של העונה קבוצה סופר דומיננטית, עם משחק לחץ היסטרי וקבוצתיות סופר מרשימה שבאה לידי ביטוי גם סטטיסטית. אם (טפו טפו טפו) הקבוצה תמשיך ככה זו אחת העונות הגדולות ביותר של קבוצת כדורגל בישראל.

Sent from my SM-J415G using Tapatalk

3. Ajax Amsterdam Member

שלום לטרול ה12, אליפות מדהימה אף אחד לא מערער על כך אליפות שוברת שיאים. טיפשות טהורה זה להגיב כאן אחרי כמה שנה וקצת? שעכשיו אתה יכול לשמוח כי עשינו הכל השנה כדי לא להאבק על האליפות. אתה מהאוהדים האלו שמעוררים את כל האנטגוניזם כלפיכם ואז בוכה לשכניק שכולם רעים עליו.
    תהנו מגיע לכם, על ה3 שנים האחרונות של החוסר פרגון והזלזול שלך אתה מוזמן להגיע ליציע המזרחי לשער 6 שורה 17 ולהשתחוות.
    לאוהדי מכבי הנורמלים שכאן מזל טוב.

4. South Boy Member

אני זוכר שאחרי שניצחנו את אינטר בטרנר אורימור תהה על מה ההתלהבות ושזה לא הישג כזה גדול, יפה שפתאום הוא מחלק שיעורים במודעות עצמית.
    לחזור לכאן אחרי שלוש שנים של מבוכה רק הופך אותך ליותר מגוחך. אין זן יותר נחות של אוהדי כדורגל מזה.
    לא מבין איך אתה או כל אוהד מכבי יכול לעשות כרגע משהו אחר חוץ מלחגוג כמו משוגע אבל כל אחד וסדר העדיפויות שלו.

5. Melikson24 Member

עצם העובדה שאנחנו וקבוצה כמו חדרה בפלייאוף העליון מספר את הסיפור. יש חולשה אדירה של כלל הקבוצות למעט מכבי, שגם היא, מה לעשות, לא מבריקה ולא מביאה שום בשורה איתה.
    בוודאי שהיו דברים טובים אצלכם, למספרים כאלו לא מגיעים סתם ככה. קבוצתיות, משמעת והכנה מעולה פר משחק - כל הכבוד לאיביץ'.

אני האחרון ששבוי באסכולת "פעם היה כאן טוב יותר", אבל העונה באמת הרמה על הפרצוף, ברמה של האליפות של ק"ש או מכבי חיפה בעידן רוני לוי.
    מקווה עבורכם שתעשו את ההתאמות הנכונות לאירופה אחרת זה יגמר רע. מקצועית, אתם רחוקים משם וצריכים שדרוג מקצועי בעיקר אצל הזרים.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  6. G.B7 ירוק עולה

מחזור שני עם var
    מחזור שני עם טעויות קריטיות
    העיקר שבאיגוד השופטים מגבים...

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

הגעתי בשנה האחרונה למסקנה שכל איש עסקים אמיד ברמה הזו (ובמקודם או במאוחר היה מגיע כזה) היה עושה יותר משחר. ושוב שחר לא באמת איש עסקים.

8. oranfu Member

מי שגם רואה את המשחקים ולא מתייחס רק לסטטיסטיקה (המרשימה) רואה קבוצה סתמית. אין ברק, אין איזה עוצמה. יש קבוצה עם מנטאליות טובה, קצת מזל, 2-3 כוכבים התקפיים שמנצחים את המשחקים - וזהו בגדול.
    מהצד השני, אפילו בכאילו לא היה פה מאבק. כולם רואים מה הרמה של הליגה (הכי חלשה שזכורה לי). אין אפילו קבוצה אחרת בליגה שאפשר לומר שהיא איכשהו, כאילו, לפרקים, קבוצת כדורגל סבירה. הפועל ב"ש, מכבי חיפה, מכבי נתניה, הפועל חדרה (ובני יהודה?) בקלות יכלו למצוא את עצמן גם בפלייאוף התחתון העונה. רובן נחלצו משם רק במשחק\שניים האחרונים של הליגה הסדירה. אין קצב, אין איכות, אין כלום בליגה. הפועל חדרה עם סגל של ליגה לאומית (שלא לומר ליגה א) נמצאת בפלייאוף העליון.
    אנשים לא עיוורים.

היום היה משחק אליפות. אם חיימוב לא ליצן מכבי ת"א לא מנצחת וגם לא קרובה לנצח. בפועל אפילו לא היתה עדיפה על הקבוצה העלובה של חיפה (עמרי אפק כל המשחק אומר "מכבי ת"א הפסיקה להתקיף" ולא שם לב שהוא אמר את זה כל המשחק. היא לא הפסיקה אדון אפק, היא פשוט לא תקפה, נקודה).
    אולי בת"א פשוט בנו על זה שחיימוב ינצח להם את המשחק, זה תוכנית משחק לא רעה לפי מה שראינו כל העונה.
    וזה היה משחק האליפות, בלי טיפת לחץ ועדיין הכדורגל היה...סתמי.

גם הקהל אגב, לא מגיע. גם הם מבינים.

גלצ, rivaldo ו-G.B7 אוהבים את זה.
  9. G.B7 ירוק עולה

יכול להיות שאתה צודק ויש מצב שאתה טועה.
    יש מצב שלשלם בזמן לפני עשרים שנה בכדורגל היה משהו מיוחד.
    בכל מקרה המסקנה שהגעת אליה נובעת מהשנאה שלך אליו ולא משום דבר אחר.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

האליפות היסטורית והמספרים היסטורים כי מכבי הגיע לכל משחק עם משחק לחץ גבוה ונהדר במשך 20-30 דקות שבהם היא גרמה ליריבות לאבד את הראש ואת הכדורים להבקיע שני שערים ולגמור את המשחק

היא לא נתנה איזה תצוגות שלהגיד וואוו איזה כדורגל .
    אבל גם זו דרך לקחת אליפות, בלי להבריק יותר מדי בלי לתת יותר מדי שואו, להיות תחליטים במעט ולעשות הרבה.

שי, oranfu ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  11. Civil Anti Madridista

גרוע מזה שגם בעונה הבאה לא יהיה שום מאבק. תחל כאן שושלת חדשה וזה עוד לפני האיחוד שעתיד לבוא עם זהבי.

oFiRzZz ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  12. hbs7 Member

מכבי הזו לא קבוצה מלהיבה מדי (מהמעט שראיתי, מה לעשות שאיבדתי עניין לצערי מאוד מוקדם העונה וחוץ מאת המשחקים שלנו בקושי ישבתי לראות משחקים מלאים משאר הליגה), ואין ספק שכדי לעשות משהו באירופה היא תצטרך חיזוק רציני.
    בספרים הם עדיין ייזכרו כאלופה מהדומיננטיות ביותר שהיו פה אי פעם ועל כך שאפו. גם כשהפער היה עצום הם ידעו איך לבוא ולנצח.
    מנטלית יש פה אמירה די חזקה, יחד עם מאמן יסודי שהוכיח שליטה חזקה בסגל.
    יש להם בסיס טוב כדי לרוץ קדימה, הרבה יהיה תלוי ברכש שיגיע. בגזרת העוזבים להוציא את דסה ואולי אולי פרץ לא תהיה תנועה.

13. עידן444 Member

מרוב שזו עונה משעממת בחלק העליון אני חושב שזו האלופה שאני הכי פחות מכיר...
    מבחינתי זה שאורימור מספר לי עכשיו כמה מכבי ת״א הזו גדולה והסטורית זה כמו שאיזה סבא יספר לי כמה גדולה הפועל פ״ת של האליפויות הרצופות...
    לא ראיתי, לא יודע...
    במקרה ההוא כי זה עוד לא צולם.
    במקרה של העונה- כי זה היה משעמם.

המרחק בין מכבי ת״א לשאר עצום. ואני באמת לא חושב שזה בגלל שמכבי ת״א קבוצה כל כך גדולה.

בכל אופן כמובן שאני שמח על האליפות
    הזו של מכבי ת״א. חבל שזה לא קרה שנה אחת קודם.
    לב״ש הספיקו שתיים ברצף... השלישית היתה מיותרת מאוד... ג׳ורדי המניאק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  14. Melikson24 Member

לא היה צריך להישרק לכם פנדל. חכמון צדק.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

יפה לראות כמה שונאים צברנו :) , וכמה מנסים לערער את השגינו ב3 שנים האחרונות, באמת מראה כמה השיגנו.
    שרק ימשך

Sent from my SM-N950F using Tapatalk