מחזור 28 בפלייאוף העליון: ב"ש מנצחת במשחק העונה; מ. ת"א וה. חיפה מובסות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏2/4/18.

1. גלץ Member

בן 33. לא צעיר אבל יכול עוד לשחק.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא ישאר בישראל עד הפרישה, אם לא בבית"ר אז במועדון אחר וסביר להניח בירושלים, העדפות אישיות שלו.
    וגם איזה קבוצה שמכבדת את עצמה תיקח קשר אחורי בן 33 רק על סמך מצבים נייחים? לא תמיד חייבים להגיב אם אין משהו חכם לכתוב.

3. גלץ Member

סליחה באמת. ממש חופש הביטוי חוגג כאן.
    מקסימום תמחוק את התגובה, אתם עושים את זה הרבה.
    ויש לי משפט אחר-לא תמיד חייבים למחוק כשאין משהו חכם למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/18
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את עידן ורד שיכול להיכנס במקום וארן במקרה הצורך. וגם את חן עזרא שיכול להיכנס כמחליף.

אני חושב שורד, פאריירה ושכטר שידרגו עצמם בצורה משמעותית השנה.
    פראיירה בשנה שעברה קיבל ביקורת רבה מאוהדי בית"ר והיו חלק שאמרו שכבר צריך להיפרד ממנו והעונה הוא נפלא.
    עידן ורד בכל שנה שעברה היה מעורב ב-14 שערים בבית"ר, העונה עד למחלה (חודש אוקטובר) הוא היה כבר מעורב ב-10 שערים.
    וכמובן שכטר שבשנה שעברה התחיל לתרום לבית"ר רק בינואר שהמרחק מהמובילות כבר היה גדול, בעוד העונה מהרגע הראשון הוא תורם ובגדול.
    ועדין, אם לבחור שחקן אחד מהשלושה זה שכטר, שבכל פעם שאני צופה בבית"ר אני מרגיש שהוא תורם הרבה מעבר למספרים. הוא פשוט עושה הכל מהכל, וגם אני חושב שאם מדובר בשחקן בגיל צעיר יותר או שחקן שמשחק במכבי תל אביב (נגיד היו קוראים לו אלירן עטר) הוא היה מקבל קרדיט הרבה יותר גדול מהתקשורת וגם מאוהדי הכדורגל בארץ.
    זוכר שבמשחק בטרנר הוא עשה פשוט הכל בשביל בית"ר, ייצר מצבים מסוכנים והתקפות מכלום, מכדור אבוד ליד דגל הקרן שהוא הציל ובסוף זה הסתיים במצב מסוכן.
    יכול להיות שאם ורד היה בריא הייתי מתלבט ביניהם, אבל בגלל ששכטר עושה את זה לאורך עונה שלמה, ואפילו לקח על עצמו יותר אחרי המחלה של ורד, לדעתי הוא השחקן הכי משמעותי של בית"ר העונה והסיבה המרכזית לשינוי הגדול משנה שעברה (הפסקתי לספור משחקים שבית"ר הייתה חלשה ושכטר כבש או בישל או סחט פנדל או עשה איזה מהלך שהוביל לשער והציל לבית"ר נקודות).

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נתון מדהים על בית"ר:
    ב-20 המשחקים האחרונים של בית"ר יחס השערים במחצית הראשונה הוא 14:16, במחצית השנייה 25:3!

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

להגיד שהסגל של בית״ר בעונה שעברה לא נופל מהעונה זה לא נכון. רואדה אמנם אבידה גדולה, אבל בהתקפה השתפרנו משמעותית מבחינת העומק והורסטיליות, ואני חושב שגם מרסל הייסטר עלה מאוד ביכולת, כשגולדברג מהווה תחליף יותר מראוי. פריירה בעונה נהדרת, סאבו מצוין ומשכיח את איינבינדר בקלות ומה שחסר זה רק מאמן באמת טוב.

בעונה שעברה החילוף הראשון להתקפה היה ישראל זגורי או שמעון אבוחצירא. מחר זה אחד מבין וארן/שכטר/ורד/סילבסטר/עזרא/זאורזיניו.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

על הנייר התחזקתם התקפית, אבל בקישור ובהגנה? קריאף במקום אייבנדר? סירושטיין במקום רואדה? (אני גם חושב שקונטה השנה בירידה גדולה ביכולת משנה שעברה, והייסטר נעדר הרבה השנה, וקלטינס גם בירידה משנה שעברה, כלומר כל ההגנה והקישור האחורי פחות טובים, אבל אנחנו מתמקדים על הנייר).

נעזוב רגע את השדרוג שהיה נותן לכם אייבנדר לעומת קריאף, אם רואדה משחק אצלכם השנה זה יכול להיות שובר שיווין מבחינתכם.

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/18
  8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קריאף ואיינבינדר זה לא השוואה נכונה, סאבו הוא זה שנכנס למשבצת של דן והוא יותר טוב ממנו באופן ברור לטעמי. קריאף יותר טוב מקלטינס וגם אם קלטינס היה כשיר אין לו מקום בהרכב.

רואדה זה בור אמיתי, ובלם זר היה מעמיד את הסגל הזה באופן ברור כטוב ביותר מאז עונת 08-09. אבל גם בלעדיו זה יותר טוב מכל העונות האחרונות.

gilad16 אוהב/ת את זה.
  9. קשר שמאלי Member

מה ספורי קשור?

10. סיונרה Member

קלטינס סבל בעונה שעברה מבן שמעון שפשוט התעלל בו. גם אם הוא לא להיט בזמן האחרון הוא עדיין בעונה טובה יותר, בטח אחרי שפתח לא רע.
    אני ממש לא מסכים שקריאף עדיף, הוא לא נוראי אבל גם עושה הרבה מאוד שטויות שנובעות מאינטילגנציה ירודה (על המגרש, לא מכיר אותו אישית). במקום שבו יש פרשני כדורגל ולא רק מתארי מהלכים אז מישהו כבר היה שם לב שהוא מאבד בכל משחק כמות לא הגיונית של כדורים אחרי ניסיונות דריבל מטומטמים, ושהמסירות שלו בד"כ לא מלוות במחשבה מעמיקה על השחקן שיקבל את הכדור.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. קשר שמאלי Member

אטרף שמטראף

12. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

כמה מיץ׳ שילם על הבלם הזה?

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

באבין וקיארטנסון צריכים להיקנס על היכולת שלהם במחצית הראשונה, מה זה?

14. סמואל אטו Member

איזו התפרקות של מכבי בפלייאוף, מביך.

ספורי עם עוד גול.

15. קשר שמאלי Member

אין בהם כלום. נתניה עם הרכב מלא היו רומסים אותם

גלץ אוהב/ת את זה.