מחזור 28 בספרד::

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/3/17.

1. Butragueño מנהלים

רביבו וארבל בשידור המשחק הכי ברסה-מאניה שלהם. רביבו עוד שניה בוכה בהחמצות. חווית שידור נוראית. כמו שאני לא רוצה לשמוע שדרים מתבאסים באמצע השידור מהחמצות ושערים נגד ריאל, ככה אני ורבים לא מעוניינים לשמוע את ההערצה שלהם.

2. Civil Anti Madridista

רק חבל שרביבו מזוהה כאוהד ריאל מדריד ומחזיק להם אצבעות כל הדרך לאליפות.

בסה"כ ראינו כדורגל מסחרר של ברצלונה בפן ההתקפי בשילוב משחק הגנה רשלני.
    לא הייתה שום סיבה לשחק ככה על כל הקופה ולהסתכן בעוד עקיצה של האורחים.

3. Greek Member

נראה שהשיטה החדשה מחזירה לחיים את בוסקטס וניימאר, הראשון כנראה כי יש יותר קשרים והם הרבה יותר קרובים אליו מב4-3-3 של תחילת העונה עד לשינוי השיטה, והשני כי הוא משחק הרבה יותר קדימה ולא צריך לרדוף אחרי מגנים ולכסות את התחת של ג'ורדי אלבה. מה שדי גורם לי לתהות, דווקא בלי תמיכה של מגן שמאלי הוא פורח?
    ההגנה של בארסה פרוצה לגמרי בשיטה הזו, האמצע מחזיק מעמד אבל כל כדור עומק שנשלח לאגפים זה חצי גול, אם כבר ראפיניה על תקן הווינג בק אז למה לא סרג'י רוברטו, שכבר התרגל לשחק כמגן יותר מכל אחד אחר על המגרש, וגם קשר במקור? לואיס אנריקה חייב להכניס לפחות מגן אחד למגרש, אם זה סרג'י רוברטו במקום ראפיניה או ראקיטיץ' או ג'ורדי אלבה כבלם במקום מסצ'ראנו.

4. Raulito Madridista

אני רואה שאף-אחד פה לא מדבר על כדורגל ספרדי מעבר לריאל ובארסה, וחבל.
    הנה עוד קצת תוצאות אתמול:
    - דפורטיבו לה-קורוניה - סלטה ויגו 1:0
    - אתלטיקו מדריד - סביליה 1:3
    - ספורטינג גיחון - גראנדה 1:3

כפי שצפיתי, תהליך ההתדרדרות של סביליה ממשיך, היא כלל לא הייתה פקטור במשחק אתמול. גריזמן עם גולאסו, טורס שיחק לראשונה מאז הבלאגן אם הבנתי נכון. אתלטיקו רחוקה רק 2 נק' מהמקום השלישי שבהישג יד.
    מדהים שסלטה בכושר מצוין לאחרונה ומצליחה לשלב בין הליגה לאירופה, והיא עדיין רק במקום ה-11, אבל הטבלה מה-זה צפופה. לא היה לי ספק לגבי הדרבי למרות שדפור הגיעה אחרי ניצחון על בארסה.
    אלאבס שניצחה את ריאל סוסיאדד מדורגת במקום העשירי ומאוד צפוף שם. גם ויאריאל הפסידה, 1:0 נגד לאס-פלמאס

7. אתלטיק בילבאו - 44 נק'
    8. אייבר - 41 נק'
    9. אספניול - 40 נק'
    10. אלאבס - 41 נק'

והנה ההרכב המנצח של המחזור ה-28 בספרד:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/03/20/14899990927044.Xxx

- ברצלונה לא ספגה אף כרטיס אדום ולא נשרק נגדה פנדל אחד ב-28 מחזורים, דבר שלא קרה לאף קבוצה מאז 1971

5. Butragueño מנהלים

אשמח לקבל רפרנס לאיזשהו מקור שמציין שהוא אוהד ריאל.

בחיים לא שמעתי פרשן קופץ בכעס על כל החטאה כמוהו.

6. Ever Banega Member

הוא פשוט ממש נכנס למשחק, גם בשער של ולנסיה הוא צרח.