מחזור 28 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/4/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עשה לכם מזרחי ? גוטמן עשה לכם (ולנו) הרבה צרות,הייתם צריכים לתקוף אותו,אנחנו כבר 4 משחקים מחפשים אותו , והבן זונה יוצא משער צדדי.

2. אלי מתחן Member

מזרחי שחקן של היריבה זה מספיק, תאמין לי שלא רצו לגעת בו, כי אם היו רוצים גם היו מצליחים. רק להפחיד. לא שאני חושב שזה בסדר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הא כאילו לכל שחקן של קבוצה יריבה צריך להתנהג ככה? עזוב אני יודע שלא לזה התכוונת אבל הניסוח שלך היה גרוע.

4. אלי מתחן Member

יותר טוב היה ששחקני מכבי חיפה הגיעו לב"ש השנה וזרקו עליהם אבנים, אתה יודע שאין הרבה הבדל?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שאלתי אותך שאלה... לכל שחקן של קבוצה יריבה מגיעה כזאת התנהגות? כי זה מה שכתבת...

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הראל לא מאמין שאתה מדבר ככה.
    אנחנו עוסקים בספורט.
    אתה יכול לאהוב את גוטמן, אתה יכול לשנוא אותו, אבל לדרוש שיפגעו בו פיזית זה מוגזם.
    אני, למרות שנאתי הרבה ללופא קדוש בזמנו, ניסתי למנוע את זריקת הביצים, לא הייתי בחיים מרים עליו יד.
    אנחנו עוסקים בספורט, ואלימות היא לא הדרך להראות למאמן מה אתה חושב עליו.
    ביום שהכדורגל יהיה כפי שאתה רוצה, שאוהדים יתקפו מאמן שהם לא רוצים, אני כבר לא אקח חלק בו.

וג'ו קול, לא יודע מהי לדעתך ההפחדה, אותי לימדו כשאוהדי בית"ר חוסמים את הדרך של מכוניתו של מיזרחי, זה כבר לא הפחדה, זה כבר סכנת חיים.
    אותי לימדו שכש300 אוהדים זורקים אבנים(לא מקללים או מנענעים את המכונית) ושוברים למיזרחי את השמשות, ופוגעים באבן בבטנו של עו"ד באיער(זה עדיין רק הפחדה?) זה כבר אלימות ברוטאלית ומכוערת.
    כניראה לי ולך יש גרסאות שונות לעניין של הפחדה.
    ואגב, העיקר בית"ר התנצלה במקרה, לא חשוב, אני מאוד מקווה שבית"ר יקבלו רדיוס, מגיע להם.

עוד לינק בנושא:
    http://www.one.co.il/next.asp?id=48478&Bz=...yid=1&tableid=1

נ.ב
    מכיוון שבני לא הגיב, ואני בטוח שהוא ראה את הנושא, הוא כניראה מסכים למה שנעשה ע"י אוהדי בית"ר.
    בסדר, זה טיפוסי, בלקסיקון של אוהדי בית"ר זה קליל.
    זה מתחיל להיות קשה רק כשהם מחכים לאוהדי אחרים בכניסה לירושלים עם אלות וכדומה.
    איך ג'ו קול אמר, זה רק "הפחדה" בליקסקון של אוהדי בית"ר.

7. אלי מתחן Member

על מה רדיוס בדיוק? זה קרה בטדי?
    אז שאוהדי ב"ש זרקו על אוטו של אוהדת בית"ר אבנים הם לא צריכים לקבל רדיוס? הרי זה אותו דבר בדיוק, רק ששם יש עו"ד.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף בן אדם לא גרם לי כל כך לא לעקוב ולא להתלהב מהקבוצה שלי,עוד שהיינו בליגה השנייה,שהיינו בתחתית הליגה השנייה הייתי מצהיר שאני אוהד הפועל ב"ש ולא התביישתי אבל התבאסתי.
    אבל אדון אלי גוטמן גורם לי לא להתעניין בקבוצה,לא להתעצבן בגללה , לא לעקוב,לא לדאוג כמה כמה שהקב' במשחקי חוץ,אז עד הייתי הולך למשחקי החוץ אבל עכשיו זה פשוט לא מעניין אותי,אני אפילו לא יודע נגד מי אנחנו בשבת הקרובה,בכל השנים הקודמות שאני זוכר את הפועל ב"ש הייתי יודע את לוח המשחקים שלה בעל פה,עכשיו זה אפילו לא מעניין,אני כבר מחכה שהסיוט הזה יגמר כבר,יש לנו יורו 2004 בסוף העונה,זה כדורגל איכותי,יש את ברצלונה שלי שעכשיו היא הרבה יותר מענינת אותי מהפועל באר-שבע,בחיים שלי לא קרה לי מצב כזה,שקבוצה שאף פעם לא ראיתי במציאות (סליחה לא אף פעם,הם הגיעו לפה פעם אחת וראיתי אותם) מענינת אותי ומדאיגה אותי יותר מקבוצה שנמצאת בעיר שלי , שאני הולך למשחקים שלה.

את האמת,עכשיו אני הולך למשחקים רק בגלל שיש לי מנוי,הכייף להגיע לוסרמיל כבר לא אותו כייף (ואיך שהאיצטדיון נראה אין לו חלק בזה).

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, משה, אני לא נמצא כאן 24 שעות ביממה כך שלא יכולתי להגיב על ההודעה שלך.

אותם ה"אוהדים" החוליגנים לא מייצגים את כל אוהדי בית"ר. בבקשה לא להכליל כפי שעשית - אתה לא יכול להכפיש כחצי מליון איש בגלל מעשיהם של 20 ילדים מפגרים. אני לא מבין למה אתה בכלל צריך את התגובה שלי - אני אחראי על אותם יצורים אומללים? אני חינכתי אותם? מה אתה רוצה ממני??

אגב, ג'ו קול, אתה פשוט מעורר רחמים. אפילו לגנות את המקרה הזה אתה לא יכול, תתבייש.

10. אלי מתחן Member

זה ישנה למישהו או משהו אם אני אגנה פה את המקרה? אני לא האו"ם אבל תודה על ההערכה.

אני רק ניסיתי להסביר מה גרם להם לעשות את זה. לא יותר מזה, ואני לא הייתי פועל באותה דרך.

11. EladLR Member

עכשיו במועמדים להתעופף מחיפה גם בוקסנבוים קייסי זאנו אברהמי צחקו(לביתר)

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

היום הפועל ת"א מארחת את סכנין. ניצחון של הפועל והם מקום 3 רק נקודה מאחורי מכבי ת"א. אנחנו נירד למקום הרביעי בגלל הפרש שערים עדיף של הפועל ת"א אבל זה ממש לא מפריע לי... לא רוצה להיות באירופה עונה הבאה.

אם בני סכנין ינצחו היום (והם מסוגלים) הם יפתחו פער של 7 נקודות על נתניה ובמקרה כזה העסק כבר יהיה גמור לחלוטין לדעתי. תיקו יהיה טוב בשביל זכנין במשחק הזה גם פער 5 זה בסדר כרגע.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלעד צחקו שחקן מצויין (היה איתי בטירונות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ,גם דקל קינן היה אחלה בן אדם) לדעתי חיפה צריכה להשאיל אותו לאחת הקבוצות בארץ גם אם זה אומר שהוא צריך לרדת לליגה השנייה,הוא צריך לצבור את הניסיון שלו,בנוער זה לא כל כך נחשב.

לגבי בוקסנבאום,סתם רכש הביאה חיפה,ראתה שהיה טוב בהפועל ר"ג ,והביאה אותו כאילו הוא התגלית של הליגה הלאומית.
    חוץ מהגביע רמת גן לא עשתה שום דבר מיוחד בעונה שעברה,וכל מי שקפץ על השחקנים שלהם לא כל כך הרוויח.

14. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני סכנין סיימה בתיקו 2-2 עם הפועל ת"א בבלומפילד כשגרשון משלים צמד ומשווה בדקה ה- 88.
    גם ליאור אסולין כבש צמד, אבל המשחק עצמו היה עלוב ביותר, מה שמוביל אותי לשאלה: מי שיחק היום יותר עלוב? מי במקום ה- 4 ומי במקום ה- 10? וגם זה בחסד.
    הפער של סכנין הוא 5 נקודות אם אינני טועה וזה מעט מדי. בואו נגיד שהשוויון של גרשון משאיר את נתניה בליגה בינתיים. בשבת היא תשחק מול מכבי חיפה...

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

השוויון של גרשון די הזכיר לי את הגול שחטפנו מאוגבונה בגביע
    [והשוויון של אסולין מזכיר את אותו השער של זנדברג...]
    אבל בכל מקרה,סכנין לא לומדים לקח?זה הורג אותי..
    כבר שנים שזה דבר ידוע שהפועל תל אביב ממש טובים בכדורים נייחים ועושים המון שערים מניצול הגנות מבולבלות במצבים נייחים ותוך שבוע שני קבוצות חוטפות שער מהפועל במצב נייח בדקות קריטיות של המשחק ובגלל זה אוכלות אותה...