מחזור 28 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/4/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי נמאס מגוטמן כבר במחזור השישי-שביעי,שבו לא הצגנו אף משחק כדורגל יפה,כשאני חושב על זה כבר 28 משחקים אנחנו משחקים מגעיל ומשעמם.

ראיתי את משה בסיום המשחק,הוא אמר לי שלא נעים לו להכנס לאייסוקר,כי הוא יודע כמה ירידות מצפות לו,אבל הוא יבוא אל תדאגו,וימצא את התירוצים עבור כולם.

איזה יופי מה שמאור מליקסון עשה לתומר חליבה,פשוט בית ספר של כדורגל,שלא לדבר על כל ילדי בית"ר שעשו קרקס מכל שחקני באר-שבע בלי יוצא מן הכלל.
    לבית"R הגיע לנצח כי אין לה יותר את אלי גוטמן,אין לה יותר מאמן מגעיל שמפחד על התחת שלו,ומתאים לו תיקו בבית.

אבל לנו יש אותו,את המאמן המגעיל הזה,אני לא יודע איך יש אנשים שמחזיקים ממנו מאמן.

ולחשוב שבשנה הבאה הוא יתן פה עוד עונה שלמה,זה מעלה לי זכרונות את המגרש בקרית גת,קבוצות כמו רעננה,הרצליה וכו'..

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין פשוט הליגה הזאת לא שווה.

לפני שנתיים ובעונה שעברה סיימנו במקום ה-5 אבל הרגשתי שאנחנו קבוצת צמרת, הרגשתי שאנחנו קבוצה טובה הרגשתי למעלה. השנה אנחנו מקום שני ואני מרגיש כלום... זה לא עושה לי כלום המקום השני ואני בטוח שכנ"ל התל אביביות שיענו "בצמרת". מה זה מקום 5 העונה? עונה שעברה היינו מקום 5 אבל החזיקו מאתנו ולא סתם, הגיע לנו.

הליגה הזאת לא שווה, המקום השני לא שווה, השלישי לא שווה וכך הלאה. הייתי אומר שגם המקום הראשון לא שווה אבל עדיין זה תואר, תואר מגעיל אבל תואר.

ומי שאומר לעצמו אירופה אז תחסכו ממני את זה. אולי לא נחטוף בראש ואולי כן אבל רחוק מדי לא נגיע. לא אכפת לי לוותר על אירופה.

3. אסף שקד Member

אוהדי הפועל באר שבע, תחזרו למלונה שלכם.
    מישהו כאן רשם שניצחון על בית"ר הוא בטוח, אני כ"כ שמח שלא רק הפסדתם, אלא גם לא הצגתם בכלל כדורגל.
    היום בבוקר ראיתי את הנוער של בית"ר מול הנוער של חיפה, חיפה הוציאה במזל תיקו 2-2, ואת האמת, אם הנוער של בית"ר היה מתייצב בוסרמיל היום, הוא היה מנצח את הקבוצה של גוטמן.

וגוטמן תודה לך- הלכת מאיתנו-הרסת קבוצה אחרת
    עזבת אותנו,הלכת להרוס את באר שבע, והיום כולם הבינו שאתה זבל!!
    משחק לחימה ששיתק את באר שבע- זה מה שהיה היום בוסרמיל!!

ולמה בית"ר ניצחה אתם שואלים? אז הנה כמה סיבות:

א. אוחנה חזר למערך שרץ במשך כל העונה, אומנם מערך לא טוב לפי דעתי, אך זהו מערך שהשחקנים התרגלו אליו, והוא עלה עם הרכב שרץ מרבית העונה (מאז שהזרים הגיעו..)

ב. היידמן וקלדיירה בקישור הוכיחו שהם מייצבים הייטב את מרכז השדה ואת ההגנה, כמו שכבר אמרתי- עם הצמד הזה אוחנה הביא נקודות ולא הפסיד (ניצחון 2-0 על סכנין, פעמיים תיקו 0-0 מול סכנין ונצרת, ניצחון 1-0 על מכבי ת"א, ניצחון 3-2 על מכבי פ"ת).
    אוחנה כנראה שם לב לזה והחזיר את ההרכב הזה למשחק היום, ועובדה שהנקודות באו.

ג. כל השבוע ובמיוחד באימון יום חמישי, אוחנה שם דגש על משחק אגרסיבי ועל לחימה, מי שזוכר את העידכון שלי מיום חמישי הזכרתי בו שאוחנה גער במליקסון להיות יותר אגרסבי, גם אינדיו שהבטיח לנו ניצחון וקיים- דיבר על אגרסביות כשראיינתו אותו.
    על החוד ההתקפי אין מה להתווכח- מוכש מאוד, אבל האגרסביות והלחימה הם שניצחו את המשחק, ואל תשכחו שיצחקי, נימני, ארבייטמן ואפילו פדידה ירדו לעשות הגנה.

ד. מעל הכל- מאור מליקסון. פשוט רוקד עם הכדור ומלהטט בכל שחקן, חוייה לעניים.
    הוא רק צריך לעבוד על שיחרור כדור מהיר ועוצמת בעיטות והוא יכול להפוך לשחקן מושלם.
    היה היום מצטיין וחבל שלא כבש. החזרה של מאור הגיעה בדיוק בזמן.

ואחרון אחרון חביב אני חייב להזכיר את אמסלם. אחרי כמה משחקים איומים, המגן חזר לימיו היפים בבית"ר, עשה תנועה מעולה באגף עם מליקסון, נלחם על כל כדור ומלבד הכדור שכמעט הכניס לרשת שלנו, הוא לא עשה טעויות והיה יעיל. לפחות כרגע דנין יכול להמשיך לחכות להזדמנות שלו.

נ.ב- חבל לי על עזו. 200 אלף דולר על שחקן שנכנס ל-2 דקות.

ועוד משהו קטן- מליחי התקשר בבוקר לאוחנה ואמר לו שהוא חולה (למרות שערך אתמול אימון מלא), כמובן שמליחי נשאר בירושלים ולא בא למשחק.
    פשוט בושה וחרפה שיש לנו שחקנים כאלה בקבוצה. אומנם הוא לא משחק, אבל לבוא לשבת ביציע הוא בהחלט יכול...
    לא פלא ש-10 אלף אוהדים שבוע שעבר שרקו לו בוז, מגיע לו. חוץ מזה יש את ששון על אותו משבצת ככה שמליחי לא חסר בכלל.

וכמה חבל שלא האמנתי בניצחון ולא שלחתי ווינר על הקבוצה האהובה שלי..
    שבוע טוב לכולם!!

נערך לאחרונה ב: ‏18/4/04
  4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שאמרתי לפני המשחק - מליקסון הראה שיפור עצום ביכולת לעומת העונה שעברה ותחילת העונה. הוא עובד הרבה יותר קשה, התפיסה הטקטית שלו השתפרה לאין ערוך וכל זה לא מונע ממנו לדרוס הגנות...

מסכים בכל מילה. מליחי הוא אפס שלא ראוי לשחק בבית"ר. אם הוא לא נכנס להרכב הוא לא מגיע לאצטדיון... גועל נפש. בלי להזכיר את הראיון שלו בביג וואן על היידמן בו השמיץ את חברו לקבוצה. גועל נפש של שחקן, טראבל מייקר וגם אחרי הכל גם לא שווה שנחזיק אותו מקצועית. מקווה שהוא יעוף יחד עם פדידה, נמני וטלקר.

5. אסף שקד Member

אנחנו צריכים להגיד תודה לנימני. אומנם הוא רק 30 אחוז מהיכולת שלו במכבי אבל הוא מייצב את הקבוצה ובזכותו נשארנו ליגה.

כל שחקן ושחקן ששאלתי אותו מי השחקן הכי חשוב על המגרש אמר לי שזה נימני..

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו דרך להסתכל על כך. אני מסתכל על העובדה שהוא תקוע באמצע כל המשחק, לא יורד להגנה ורק מרים ידיים ובוכה לשופט. את המשכורת הענקית שלו הוא בוודאי לא הצדיק, ואני לא מבין למה צריך להיות לו מקום בהרכב על חשבון צעיר מבטיח כמו ברוכיאן למשל. במה נמני יכול להועיל לנו בעונה הבאה? הוא יזדקן בעוד שנה, הכושר שלו יהיה עוד יותר גרוע בעוד ברוכיאן נרקב בנוער. לא אוהב את זה, צריך לשלב שחקני בית ולא סמלים מזדקנים של מכבי ת"א.

אגב, לרשימה הייתי מוסיף כמובן את עמיר תורג'מן. הבחור פשוט כל כך גרוע ששכחתי שהוא שחקן כדורגל בכלל... לגבי חרבון, הייתי משאיל אותו להפועל ת"א http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ...

7. אסף שקד Member

אחחחחחחחחחח ברוכיאן ברוכיאן...
    היום במשחק הנוער הראה כמה הוא גדול וכמה כישרון יש לו, בדיוק כמו דוד שלו מלמיליאן..
    אל תדאג, בקרוב אבירם בבוגרים. והצלחה שלו תשמח אותי כי אנחנו חברים טובים טובים.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יצא לי לראות את ברוכיאן במשחק שהייתי קוון בין הנוער של בית"ר נגד עכו העונה ושם דווקא נורא התאכזבתי ממנו, הוא היה נורא חלש. טוב נו זה כנראה היה חד פעמי.

9. Ilan Member

משום מה, יש לי הרגשה גדולה מאוד (תזכרו ממי שמעתם את זה ראשון)- נמני יהיה ירוק בעונה הבאה. לא שאני רוצה את זה, אבל אפשר כבר לקרוא את המהלך של שחר (כחיזוק לקראת ליגת האלופות).

10. אסף שקד Member

אין לי בכלל בעיה עם זה..
    נימני העונה עלה לנו חינם, אבל החל מעונה הבאה הוא יעלה לנו קרוב למליון דולר...
    אז בכסף שנחסוך מעזיבתו אפשר להביא קשר ברמה גבוהה שיעשה רוטציה עם ברוכיאן.
    הרי גם ככה נימני לא נותן את ה-100 אחוז שלו ויש לו כולה 2 עונות לתת..

11. oris Member

אני רוצה להכניס מושג חדש לאליפות של מכבי חיפה העונה : עליבות!

12. שגיא Guest

גאון! בחיים לא שמעתי את זה קודם....משהו משהו...

האמת, האליפות הזאת נהיית מגעילה ממחזור למחזור. נכון, שיחקנו 120 דקות באמצע השבוע, אבל בין זה לבין המחצית השניה הכלכך רעה יש הבדל גדול. חיפה הייתה במחצית הראשונה צריכה לכבוש לפחות 2 שערים שבכלל לא היו משאירים לאשדוד סיכוי לחזור למשחק. ודווקא שאשדוד פתחה קצת את המשחק, חיפה היא זו שנסוגה במקום להסתער על העורף החשוף על מנת לכבוש את השני והשלישי ולסגור את הסיפור. עידן טל היחיד שמצליח לשמור על יציבות, מדברים על רוסו, אבל עידן טל הוא שחקן העונה שלי. אם מישהו בחיפה היה יציב (מלבד דוידוביץ') זהו ללא ספק שחקן מרכז השדה, עידן טל שנותן עונה טובה מאוד, שלא מן הנמנע שתחזיר אותו לאירופה בעונה הבאה. זאקיץ', זבדיל ואג'יפור כנראה יעזבו, צריך או לתת לדקל קינן את המושכות בהגנה, או להביא בלם זר, אבל ברמה גבוהה מאוד. בירוק צריך להפוך לשחק הרכב או לכל הפחות שחקן רוטציה קבוע, להביא חלוץ שפיץ טוב ולחיפה יש קבוצה מצויינת. אה, גם מגן ימני לא יזיק. אוזן יכול להיות אופציה אם נתניה תרד, למרות עונה חלשה...

13. אלי מתחן Member

זה כבר ממזמן, עידן טל נהנה מהעונה הכי טובה שלו בכדורגל הישראלי וכרגע,מבחנית כושר משחק הוא השחקן הישראלי הטוב ביותר, כן, גם יותר מיוסי "פצוע ושיחק 20 דקות" בניון, ואייל "היה מעורב באחד השערים" ברקוביץ'.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מספיק מילים נאמרו על האליפות של חיפה שמתממשת ובאה ובכל זאת רוני לוי אומר היום שהתקשורת מסיטה את הקהל נגדו..בולשיט. הוא לא יכול להסתכל במראה? מה הוא חושב שהוא משחק כדורגל יצירתי ואטרקטיבי? הגיע הזמן שהוא יתחיל לשחק בצורה אחרת אני לא אתפלא שגם לשחר נמאס(תמיד אפשר לזרוק אותו לביתר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx או להיות ממשיך דרכו של קשטן בהגועל).

בקשר לעונה הבאה, אני די מסכים עם מה ששגיא אמר עם דגש על עמדת החלוץ. לא רוצה את קטן האנמי ולא איזה חלוץ יבש (שכחתי את שמו.עמכם הסליחה) אלא לחלוץ שפיץ אמיתי ואם הוא רוצה להיות שוב באלופות בשנה הבאה כדאי שיעשה את זה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לבית"ר על הניצחון.
    הם לא ניצחו אותנו מזה 6 שנים(מאז 98 שאז ירדנו ליגה) והם עשו זאת אתמול.
    הינו עלובים והגיע לנו להפסיד.
    עם היינו משחקים טוב היינו מנצחים, המשחק היה תלוי בנו, אבל שיחקנו מחפיר.
    נשאר לי רק לאכול את הכובע, ולומר, שאחרי שבוע של 39.4 מבחינת חום(דלקת גרון), שממשיך גם בדקות אלה, כניראה שגם על עבדכם הנאמן זה השפיע, ולכן אמרתי שטויות(ואכן אמרתי).

נ.ב
    בני ושאר אוהדי בית"ר, כפי שאני מכיר את אוהדי בית"ר אתמול, הצלחתם בגדול.
    לא רק ראיתם את בית"ר מנצחת, גם תקפתם שחקן כדורגל(מיזרחי) באלימות חסרת פשרות.
    כל הכבוד, ככה הספורט שלנו יתקדם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

http://www.one.co.il/next.asp?id=48465&Bz=...yid=1&tableid=1