מחזור 28 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏15/4/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידכונים:

אוליאנוב ואוקנוגו נעדרו מהאימון המסכם של אחי נצרת למשחק אבל כנראה ישחקו,גם בוקולי יהיה כשיר.

שייע[האופטימי] על המשחק:
    "אני לא מסכים שהסיפור שלנו בליגה גמור. אם ננצח את מכבי נתניה, הפער מסכנין יצטמק לשש נק' בלבד, כשבמחזור האחרון אנחנו משחקים נגדם אצלנו בבית. אני חושב שסכנין תפסיד בשני המשחקים הקרובים שלה נגד הפועל ומכבי ת"א, כך שהדברים תלויים בנו. אמרתי לשחקנים שלי שאנחנו חייבים להמשיך ולהאמין שהליגה לא תיגמר לעולם"."
    http://images.one.co.il/images/d/gg40059.Xxx
    אתם באמת חושבים שיש לאחי נצרת סיכוי להישאר בליגה?

הרכב משוער: מאיר כהן, אשרף סולימן, פבריציו בנטו, חאלד סולימן, משה גלאם, עבד מועד, דמיטרי אוליאנוב (דודי חודידה), דנדי אוקוגו (ניר צביאלי), גוסטבו בוקולי, אסי טובי, עבד טיטי.

הרכב משוער: גיא סולמון, אמיר שלח, אסף בן-מוחה (ולדימיר קוז'ול), אורי אוזן, אסי וסיהון, תומר תייר, ישראל זביטי, רביד גזל, גיא צרפתי, רוסלאן לוברסקי, לירון וילנר (ישמעאל אדו).

2. ג'רי בית הלוי Member

שטטישטיקות

טבלה
    1. מכבי חיפה 19-47 56
    2. הפועל ב"ש 27-39 45
    3. מכבי ת"א 21-30 45
    4. הפועל ת"א 27-40 42
    5. מכבי פ"ת 29-37 40
    6. הפועל פ"ת 40-40 39
    7. בני יהודה 34-29 38
    8. מ.ס. אשדוד 45-38 33
    9. בית"ר י-ם 33-25 30
    10. בני סכנין 31-24 29
    11. מכבי נתניה 43-21 24
    12. אחי נצרת 52-31 20

מלך השערים
    1. טומיסלאב ארצג(ה. פ"ת) 11
    - שי הולצמן(מ.ס. אשדוד) 11
    - מנור חסן(ה. פ"ת) 11
    4. אסי טובי(מ. אחי נצרת) 10
    5. איבזיטו אוגבונה(ה. ת"א) 9
    - עומר גולן(מ. פ"ת) 9
    - אופיר חיים(ה. ב"ש) 9
    8. אלון מזרחי(ה. ב"ש) 8
    9. מטה בטורינה(ב. יהודה) 7
    - יניב קטן(מ. חיפה) 7

הבקעות למשחק
    1. מכבי חיפה 1.74
    2. הפועל פ"ת 1.48
    - הפועל ת"א 1.48
    4. הפועל ב"ש 1.44
    5. מ.ס אשדוד 1.41
    6. מכבי פ"ת 1.37
    7. מ. אחי נצרת 1.15
    8. מכבי ת"א 1.11
    9. בני יהודה 1.07
    10. בית"ר י-ם 0.93
    11. בני סכנין 0.89
    12. מכבי נתניה 0.78

3. lemma_cantor Member

רק להזכיר שמאז אשדוד חזרו לליגה הלאומית (כיום ליגת העל) היא עדיין לא נצחה את מכבי חיפה, כך שאין משחק יותר נוח לירוקים להבטיח מעשית את האליפות (אם הם לא עשו את זה עד עכשחו בטדי).

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו את המאמן מספר אחד בארץ,משחק התקפי,לא מפחד לספוג,אנחנו נותנים חמישיות ושישיות לכל הקבוצות שמגיעות לוסרמיל,הסיכוי שנפסיד בוסרמיל קלוש (למרות שכבר חמישה משחקים לא ניצחנו שם).

אם מאמן כזה,איך אפשר לא לקבל ביטחוןן מופרז ? המאמן מספר אחד בארץ ובעולם , לא גרם אף נזק לשום קבוצה .

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/04
  5. the gunner_14 Member

בקשר לאחי נצרת, אם הם מנצחים היום אז הכל באמת פתוח ויש להם צ'אנס להישאר בליגה גם בגלל שסכנין נראים רע מאוד והם בטח לא ינצחו את הפועל בבלומפילד.

בקשר לבית"ר-ב"ש, אני בתור אוהד בית"ר מסכים עם משה ומהסיבה הפשוטה שבית"ר לא קבוצה בכלל ובטח מול ההגנה המגיעלה של ב"ש בראשות הבונקריסט גוטמן לא נצליח לעשות משהו.

6. שגיא Guest

ושימו לב לזה, 36 דקות מפתיחת המשחק בין נתניה לאחי נצרת, התוצאה 1-0. אסי טובי מעלה את אחי נצרת ליתרון מול מכבי נתניה, שנראת חלשה ופגועה. האם אפשר לחרוץ את גורלה של נתניה, או שמא נצרת השאירה לה פתח של תקווה להישאר? נצטרך לחכות לסיום המשחק....

7. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שלא. עטר הרס לנתניה את הסיכויים להינצלות בגלל מאבקי אגו מיותרים. הוא מנסה לבנות צעירים בכוח בקבוצה שעומדת לרדת ליגה (אמיר טגה שמקבל דקות על חשבון רביד גזל), מה עוד ששיטת הכדורים הארוכים שלו אולי היתה טובה למשחקים הראשונים - קבוצה שזקוקה לנקודות כמו נצרת בטח התכוננה קצת לשיטה הזאת שמאד קל לעצור אותה. אבל לכו תדעו, אולי וילנר יגנוב איזה שער.

בקשר לבית"ר - אני לא אתאכזב מתוצאת תיקו אבל אני מרגיש שאנחנו צריכים ללכת על ניצחון. אם נתגונן, נפסיד, התקפה מסיבית על שערה של בית"ר בסופו של דבר יסתיים בשער. ככה זה כשאין ממש הגנה.

מניסיון, כשאנחנו הולכים לוסרמיל בד"כ ב"ש לוחצת בחצי שעה הראשונה על כל המגרש (ואני לא אשכח את 20 הדקות הראשונות בוסרמיל העונה - הדקות הגרועות ביותר שלנו השנה) ואז נרגעת ונותנת לבית"ר קצת להתבטא - אולי מתוך רצון להשתעשע בבית"רים או סתם מתוך רחמים על הקבוצה הכושלת בטירוף עם אלי "מומחה לירידות" אוחנה בתפקיד המאמן.

הסיכוי היחיד שלנו הוא מליקסון. כמה שאני הייתי רוצה שאוחנה ייבעט מחוץ למועדון, הספסול של מליקסון כנראה הועיל והבחור השתפר בצורה רצינית. הוא הבין כנראה שהוא צריך לשפר את משחקו כדי להיכנס להרכב - שחרור כדור מהיר, משחק יותר אגרסיבי, לחץ על מגן היריבה ועוד מושגים שזרים לשחקנים ישראלים זרים שעולים מהנוער (כך שאי אפשר להאשים את מליקסון או כל שחקן ישראלי אחר שמגיע לליגה החצי-חובבנית הזאת בלי תפיסה טקטית). אפילו אוחנה התרשם מאד מהעבודה הקשה של מליקסון והציב אותו בהרכב. הוא נתן משחק פנטסטי בנבחרת הצעירה וכרגע הוא אחד השחקנים היחידים שאפשר לסמוך עליהם בקבוצה.

אגב, חברה, הידעתם שבית"ר לא ניצחה את ב"ש מאז עונת 97\98 בה קרענו להם את הצורה 5:2, באחד המשחקים הגדולים בתולדות הקבוצה? טוב, נו, הם הרי היו בליגה השניה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

ויוה אוחנה.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן היינו בליגה השנייה אבל זכור לך מה קרה שהיינו בליגה השנייה? משחק גביע ב"ש נגד הכוכבים של בית"ר... עם רוסו, אבוקסיס, מזרחי, סביליה.... ב"ש בועטת בבית"ר החוצה. ומאז שחזרנו לליגה שזה כבר שנתיים וחצי שזה אומר 8 משחקים לא הספיקו לכם לנצח אותנו. אולי היום. לא אומר שלא יכול להיות כי אנחנו קבוצה של מצבי רוח ומאוד לא יציבים. תסריט שבית"ר מנצחים היום הוא ממש לא בשמיים.

9. שגיא Guest

ואיזה משחק התפתח בעילוט...

אחרי שנצרת הובילה, נתניה חזרה למחצית השניה הרבה הרבה יותר טובה ומאיימת. בסופו של דבר היא גם השיגה את שער השיוויון, מי אם לא לירון וילנר בשער נגיחה יפה. דווקא כשנתניה המשיכה ללחוץ והיה נראה שהיא עוד מעט תשיג את שער השיוויון, הגיע גוסטבו בוקולי ובמהלך מבריק כבש שער מפתיע. הניצחון של נצרת? מה פתאום, בדקה ה90 שער שיווין שני לנתניה, שוב לירון וילנר אחרי שהתשלט על ריבאונד ברחבה. בדקה האחרונה של תוספת הזמן היה לנתניה הזדמנות בבעיטה חופשית, אבל גיא צרפתי בעט מעל השער והתוצאה הסופית 2-2, תוצאה שמורידה ככל הנראה את נצרת, ותוצאה שלא בדיוק עוזרת כלכך לנתניה, עדיין יש סיכוי?

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אחי נצרת יכולים לתפוס את הראש עד מחר, היום הם ירדו ליגה כי אם משחק שכזה הם לא מנצחים אז לא מגיע להם להישאר בליגה.

נתניה במצב קשה אבל עדיין לא הייתי פוסל אותה כי לסכנין אין ניסיון כמו לנתניה וסכנין עדיין נוחתת לאט לאט. יהיה קרב בין נתניה לסכנין.

11. שגיא Guest

ניצחון של סכנין ונתניה ירדה ליגה, ללא ספק. אם סכנין מפסידה, אז התיקו היום של נתניה אפילו הוריד הפרש הנקודות בינהן, ככה שהסיכוי עדיין קיים.

ובינתיים מחצית בין מכבי ת"א למכבי פ"ת. משחק חלש מאוד, של שתי הקבוצות, בלי הרבה מצבים....משעמם...

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

וילנר כבר הרבה זמן מרשים,צריכים לבדוק מה ממוצע השער לדקה שלו..לא נראה לי שהוא כל כך הרבה אחרי בירוק...בכל מקרה הוא ממש ממש מרשים לאחרונה והיום הוא הוסיף עוד צמד.

ואחרי האופטימיות של שייע,אחרי התיקו הזה הנה התגובות של נצרת.

שייע:"לצערי אחרי השוויון הזה נצרת ירדה ליגה. אם התוצאה היתה נשארה כמו שהיתה לפני השוויון הייתי בטוח שאנחנו נשארים בליגה. לדעתי נצרת גמרה את העונה".

אשרף סולימן: "אנחנו פראיירים. נתניה לא היתה יותר טובה ואין לנו מזל. מי שלא לוקח כאלו נקודות בבית זה כתוב למעלה שירדנו ליגה. נשאר לנו עדיין סיכוי קלוש. האווירה עכשיו בקבוצה היא כמו בית קברות".

אסי טובי: "שתי הקבוצות עם רגל בליגה הלאומית - התיקו הזה הוא כמו הפסד בשבילנו. אנחנו לא מרימים ידיים ומקווים שאולי יהיה נס. חבל לקבל גול בצורה כזו בזמן פציעות. זה מתסכל וחבל שאנחנו נמצאים בצד השני של המאוכזבים. זה הפסד שכמעט חורץ את הגורל".

מהצד השני עטר מוצא מקום להיות אופטימי[לא שאני מבין אותו...],בקשר להגרלה של המשחקים שיש להם...[חיפה והתל אביביות] עטר אומר:"דווקא מול הגדולות אנחנו יותר מנצלים מצבים ונעשה הכל כדי לא לרדת

אני לא חושב שיש לנתניה סיכוי להישאר,ולא בגלל סכנין אלא בגלל שנתניה עצמה משחקת רע ולא מגיע לה להישאר.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו קצת על המשחק הבא,המשחק של חיפה נגד אשדוד.
    בחיפה ישחקו כמו שהם שיחקו בגביע לפחות מבחינת קישור\התקפה וואליד באדיר, יניב קטן ומיכאל זנדברג ימשיכו לשתף פעולה. אליניב ברדה שוב על הספסל.

הרכב משוער: ניר דוידוביץ', אדורם קייסי, אריק בנאדו, דקל קינן, איתן עזריה, פאולו אלבס, עידן טל, וואליד באדיר, ג'ובאני רוסו, יניב קטן, ומיכאל זנדברג.

באשדוד יחסרו את אדיר טובול ואת איציק זוהר,טלסניקוב ימשיך בעמדת המגן השמאלי.

הרכב משוער: יאני ויאנדר, אילן בכר, ז'אן טלסניקוב, עמנואל פאפו, אסי דומב, משה אוחיון, יוסי אופיר, בלסינג קאקו, אלון חזן, לאיוש טריאק, שי הולצמן

http://www.liga.co.il/leaguespic/1042574545mhaifa.Xxx VShttp://www.liga.co.il/leaguespic/1042563510ashdod.Xxx

14. EladLR Member

ומכבי ת"א ממשיכה לדכדך

0-0 מול מכבי פ"ת שלדעתי סגר להם את העונה בכלל. אני לא מאמין שהם ישארו מקום 2.. הפועל ב"ש והפועל ת"א אחריה והם בריצה טובה יותר של משחקים

לא רק שהם עשו 0-0 הם שיחקו גרוע ביותר!

מה יהיה הסוף? האם מכבי יחזרו לעצמם?
    אני מקווה שלא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. oris Member

טיל ענק של עידן טל בדקה ה-19 וטעות של שוער אשדוד, ויאנדר, מביאה את האלופה הנכנסת ליתרון, שכנראה מבטיח סופית את התואר שהבאתי לה במשפט הקודם. במידה וב"ש תשמוט נקודות היום וחיפה תנצח, ניצחון של חיפה בקופסא ולא נשמע עוד "מכבי חיפה היא כנראה אלופה, אך זה לא נגמר עד שזה לא גמור......." וכו'...

*דקה 20 - בני יהודה הפועל פ"ת 0-0