מחזור 28 בליגת העל: 0:3 קליל למכבי חיפה על ה.פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/3/10.

1. קרלס פויול5 Member

לא פעם ראשונה אבל באמת אפשר אולי די, אין יד נגדכם ויש טעויות לפעמים אבל זה לא כאילו שאתם הקבוצה שהכי נדפקה השנה(בית"ר) ובכל זאת תתעסקו בדברים אחרים, אהה וכן מישהו אמר חיפה במשבר? אין על ארביטמן וגם דבאשווילי משחק מצויין, פשוט מביסים את פ"ת.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה ירדה להפסקה ביתרון של 2-0. לצערי לא ראיתי את פתיחת המשחק בגלל שחשבתי שהמשחק יתחיל בשעה 8 שעון הולנד...העניין הוא שאני חושב שגם אתם עברתם עכשיו לשעון קיץ נכון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ארבייטמן בשערו ה-25 אולי סגר את המשחק, אבל יש עוד 45 דקות. אני רק לא מבין איך בסיט עוד במגרש כי העבירה הראשונה שלו היתה כבר לדעתי אדום. בכל מקרה זה לא צריך לעניין אותנו, עוד 45 דקות כאלו והפער שוב 5 נק' ואז אולי שוב יגידו שמכבי חיפה תטייל לאליפות נוספת...

3. Raulito Madridista

לא ציפיתי לרגע שהפועל פ"ת תחלץ נקודה או משהו כזה, אבל לקבל גול אחרי פחות מ-50 שניות - כל-כך סמרטוטים אין מילה אחרת. פ"ת לא הותירה אפילו לא רגע של ספק לגבי הפתעה. היה ידוע מראש שמכבי חיפה מקבלת את היריבה הכי נוחה על הנייר כדי להחזיר את הפער ל-8 נקודות ואולי חשוב מכך - את הביטחון של השחקנים. אבל גם אנחנו שיחקנו נגד הפועל פ"ת, זו אותה חבורה כושלת שלובשת כחול, ובאורווה גם אנחנו היינו כושלים כשספגנו את השיוויון של צרפתי. דבלאשווילי היום בישל פעמיים והוא מראה סימנים של שחקן כדורגל רציני, אחרי שבחודש האחרון הוא חירב את ההתקפה של מכבי חיפה. כנראה שהוא הריח שהספסול שלו באוויר. חיפה יכולה לכבוש עוד שערים בהמשך. ובכל-מקרה, אני חושב שלמשחקי הפלייאוף הטקטיקה הזאת לא טובה - גם ארבייטמן וגם דבלאשווילי על מגרש אחד זה מיותר.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה, את זה אני צועק כבר חודשים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx
    היום העניין פעל, אבל לדעתי עדיף בהרבה חלוץ אחד עם שחקן כמו גאדיר שמסוגל להבעיר מבערים. רק חבל לי שגאדיר כבר לא בכושר כמו שהוא היה בתחילת העונה.

בסה"כ מכבי חיפה אולי יצאה היום לדרך חדשה ואולי הניצחון הזה ירגיע קצת את התקשורת בארץ. אמרתי כבר כשהפער היה 12 ששום דבר לא סגור וכך גם לא הערב. הירוקים היטיבו לשחק בעיקר בגלל שני דברים:
    1) קצב מהר
    2) יניב קטן
    ברגע שהכדור נע ביתר מהירות הקבוצות בארץ לא מסוגלות להתמודד עם זה בטח רב הקבוצות. אם יניב קטן חוזר לפזר מסירות לימין ושמאל אז הקבוצה גם תהנה מהמשך ליגה מוצלחת. ארבייטמן ורפאלוב גם היו היום מצויינים למרות שעדיין יש לי את ההרגשה שהאחרון מחפש יותר מדי תהילה בשביל עצמו.

בשבוע הבא הפועל ת"א שוב תוכל להנות מהזכות לשחק ראשונים ומכבי חיפה תצטרך כנראה להחזיר לה ביום שני מול בני יהודה בבלומפילד.

5. Igi Member

יופי של משחק ויופי של ניצחון. לפינה של אוהדי הפועל ת"א - במחצית הפועל פ"ת הייתה צריכה לקבל 2 אדומים, אבל שוב השופטים קיפחו אותנו. אם לא ניקח אליפות זה רק בגלל שהפועל קנו את השופטים!!!

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

6. דקו Member

סוף סוף נהניתי לראות את חיפה משחקת .אולי היינו צריכים את הפסדים האלה כדי שקטן יתחיל לשחק ולא להתחבא מאוחרי אחרים ולצעוק על אחרים ולקחת בעצמו אחריות.אני מקווה ששחר רואה שהבוקארי הזה ספין מארץ הספינים וימצא בדרך המהירה את הדרך חזרה לגאנה.

7. קרלס פויול5 Member

איי, זה שלי אין חוש הומור זה לא אומר שכל אוהדי חיפה ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx . עכשיו למשחק, אין יותר מדי מה להגיד חוץ מזה שה"משבר"(בסה"כ הפסד בגביע המדינה+פנצ'ר מול סכנין) שלנו עבר והיכולת השתפרה, דבאשווילי היה טוב, ארביטמן היה כרגיל מצויין, רפאלוב כרגיל טוב מול חלשות ומיימון היה לא רע אבל זה לא באמת מבחן רק שאלה אחת למר אלישע: מה לעזאזל עותמן יצטרך לעשות(למרות שהיום הוא לא עשה יותר מדי אבל עדיין) כדי שתבין שהוא טוב בכמה רמות מהנגר משומר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

עותמן עלה היום עם פציעה קלה לא מאמין שהוא היה כשיר ל90 דקות בכל אופן משומר היה היום בסדר גמור כמו כל הקבוצה, אז כאמור סוף סוף יצאנו מהמיני משברון הזה (אם נעזוב לרגע את אחי, אז גם נגד אשדוד ונגד צכבי ת"א לא היינו בשיאנו) דבר חשוב ביותר מלבד הניצחון הוא הבטחת המקום הראשון עד לסיום העונה הסדירה משמע אירוח משחק העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/3/10
  9. Don Joan Roman Member

בחייכם בקריית אליעזר אם מכבי חיפה לא הייתה מנצחת את הפועל פ"ת זו הייתה בושה, על אחת כמה וכמה שהיא כבשה כבר אחריי דקה, אם יצאתם מהמשבר או לא נדע במשחק שלכם מול בני יהודה, אם תפסידו שם או תעשו תוצאת תיקו זה יראה שאתם עדיין בסוג של שמבר, אם תנצחו אז עברתם אותו.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה?
    הקבוצה שלא כבשה אף שער נגד 4 הגדולות כל העונה?
    לא ניראלי.

11. Don Joan Roman Member

תשמע זה או המשחק הזה או המשחק הבא שלהם נגד הפועל חיפה, בני יהודה הקבוצה ה"חזקה" מבין ה-2, או בקיצור חיפה תהיה בפער 8 או יותר בתום העונה הסדירה.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה ברור לי שהם יסגרו את הסיבוב עם הפער 8(שיהיה 4 בסופו של דבר), אבל אם אומרים לי שהם יאבדו נקודות במשחק אחד ואני אמור לנחש איזה אני יילך על הפועל חיפה בעיניים עצומות.

13. Igi Member

המשחק אתמול היה חשוב מאד לקבוצה. אנחנו יוצאים לצמד משחקים לא קל, בטח לא בהשוואה למשחקים של הפועל ולנצח אתמול בצורה משכנעת היה קריטי למועדון. אהבתי גם שזה לא היה סתם 3-0 עם כרגיל שערים של ארבייטמן,רפאלוב וקטן, זה היה 3-0 משכנע וקבוצתי עם הרבה מצבים כמו הניצחונות של מכבי חיפה ה'אימתנית' מכל העונה הזאת.

אתמול קטן חזר לעצמו והניע את כל הקבוצה, דבה גם כן סוף סוף הגיע למשחק ומאד אהבתי את התרומה שלו להתקפה(חייב לחזור לכבוש לפני הפלייאוף!). הדבר היחיד שהפריע זה חוסר התיאום והפניקה שהייתה במרכז ההגנה במחצית הראשונה.

בשבועיים הקרובים הקבוצה תהיה חייבת לדעת להתמודד עם הלחץ על הכתפיים בדיוק כמו שהיא עשתה כל העונה, מכיוון שאני די בטוח שבשני המחזורים הם שוב ישחקו ביום ראשון/שני, אחרי שנדע שהפועל לקחה את 3 הנק' מול היריבות המצחיקות שלה. נקווה שהעונה המדהימה הזאת לא תלך לפח ונסיים עם 6 נק' מ-2 המשחקים הללו.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק אתמול היה משחק טוב אבל הוא לא קנה מידה ליכולת ולהאם יצאנו מהמשבר.

שמח לראות שחלק מהשחקנים חזרו לעצמם(רפאלוב,קטן) ומקווה שגם בירם יחזור לעצמו.
    הכי אני מקווה שמשומר יירד לספסל.