מחזור 28 בליגת העל: 0:3 קליל למכבי חיפה על ה.פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏26/3/10.

1. Raulito Madridista

אני זוכר איך השתוללתי מעצבים במהלך התיקו נגד עכו. פתחנו את המשחק ההוא כל-כך טוב עם שער מהיר כבר אחרי שתי דקות, ובמקום להבקיע עוד שערים הלכנו אחורה. כשספגנו את השיוויון היה עוד מספיק זמן כדי להבקיע, אבל החמצנו מספר מצבים או שדודו גורש היה ענק(בעיקר בהדיפה של הפנדל של אניימה) ואז חיפה ברחה ל-8 הפרש בצמרת. אני בהחלט רוצה מחר נקמה. אני לא מצפה לרביעייה כי אי-אפשר כל פעם להבקיע כל-כך הרבה שערים - אני קונה גם 1-0 ביכולת פושרת - ככה זה יהיה יותר כואב. עכו כבר עשתה חיים קשים לבית"ר בטדי ולמכבי בבלומפילד - פעמיים היא חזרה מפיגור והשיגה תיקו, כך שלא הייתי מזלזל בה. אני מאוד לא אוהב את סגנון המשחק שלהם למרות שאני מעריך את הוכנבוים והוא באמת מוציא מים מהסלע. אני שמח לשמוע ששי פותח בהרכב מחר, הוא אולי יעזור לנו לפרוץ את הבונקר באמצעות המסירות החכמות שלו - הוא משתף הרבה את המגנים במשחק ההתקפה, ואולי הוא גם יספק כדורים ארוכים. צפוי מחר בונקר היסטרי של עכו ולכן שכטר וגילי, הדריבליסטים הטובים בליגה, צריכים לקחת את הכדור ולעשות את הפעולות שיעזרו לנו להבקיע שערים. הייתי בהלם כשקראתי השבוע ששיא כיבושים בהפועל בליגה בלבד הוא 19 שערים - זה עלוב. אני מקווה שכבר מחר שכטר יגיע לשער ה-20 שלו. וורוצ'ינה גם פותח בהרכב מחר - קראתי בפורום 'שדים' שהרבה התאכזבו מהיכולת שלו נגד יפו. לטעמי הוא היה לא כזה גרוע. כמובן שאני מצפה ממנו מחר למשחק טוב יותר. יש לנו הזדמנות לצמצם את הפער מחיפה לחמש נקודות בלבד ואסור לבעוט בדלי - חייבים להלחיץ אותם!; שיהיה לנו בהצלחה, אסור, אסור, אסור לפשל.

2. Number 8 Member

http://img90.imageshack.us/img90/423/40806703.Xxx בית"ר ירושלים - מכבי אחי נצרת http://img707.imageshack.us/img707/2326/22447677.Xxx

יום שבת ה-27.3.2010, שעה 19:30, איצטדיון "טדי" בירושלים.

בית"ר ירושלים תארח מחר את אחי נצרת כשהיא נמצאת במומנטום מצויין. מאז שני ההפסדים לשתי החיפאיות ומאז שיצחק שום עזב את הקבוצה ודוד אמסלם החליף אותו על הקווים, בית"ר ניצחה בארבעת המשחקים האחרונים, נראית מצויין, כבשה 11 שערים וספגה רק שניים וגם הצליחה להעפיל לרבע גמר גביע המדינה ביום רביעי האחרון לאחר שניצחה בפנדלים את מכבי ת"א. למרות שהקבוצה של אבי נמני הייתה יותר טובה מהשחקנים של דוד אמסלם, עדיין בית"ר הצליחה לקחת את המשחק לפנדלים, בעיקר בזכות יכולת גדולה של השוער שלה, אריאל הרוש, שבכלל נתן משחק גדול ומציג בכל העונה יכולת ענקית. אין ספק שלולא אריאל הרוש, בית"ר ירושלים לא הייתה נמצאת במקום שהיא נמצאת בו היום. ברגע שהצוות המצקועי החליט לתת להרוש את המפתחות בתחילת העונה, הרבה הרימו גבה בנוגע למהלך הזה אבל היום כל אותם אנשים אוכלים את הכובע. הרבה בזכותו בית"ר נמצאת היום במקום ה-5 עם 42 נקודות, מקומה בפלייאוף העליון כמעט מובטח סופית והיא רחוקה רק 7 נקודות מהמקום השלישי שם נמצאת מכבי ת"א, כאשר בשיטת לוזון זה רק 4, ועוד שתי הקבוצות צריכות להיפגש ראש בראש בעוד שבועיים. מחר בית"ר תפגוש בטדי את ההגנה החלשה בליגה וצריך לקרות משהו מאוד מיוחד על מנת שהצהובים שחורים לא ייאספו עוד שלוש נקודות בדרך לסיום העונה הסדירה.
    מבחינת ההרכב, דוד אמסלם ייאלץ להסתדר ללא שני שחקני המפתח שלו, אבירם ברוכיאן שכבש את שער השיויון באמצע השבוע נגד מכבי ת"א, בגלל פציעה בברך וללא ברק יצחקי שסוחב חמישה כרטיסים צהובים. את מקומם צפויים לתפוס חן עזריאל ורודריגו ואסקז. יכול מאוד להיות גם שאמסלם יתן מנוחה לאלירן דנין ולאחד הבלמים, ואבי ריקן ותומר בן יוסף יתפסו את מקומם.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/970/546.Xxx
    ברק יצחקי. מלך השערים של בית"ר ייעדר.

מכבי אחי נצרת תגיע מחר לטדי כשהיא במצב רוח טוב. למרות שבחודש האחרון היא חטפה של חמישיות ממכבי חיפה וממכבי נתניה והיה נראה שהיא אחת היורדות הבטוחות לליגה הלאומית, פתאום הגיע הניצחון על מועדון ספורט אשדוד בשבוע שעבר שהחזיר למועדון את התקווה שעדיין אפשר להישאר בליגה. כרגע הקבוצה של ג'ון גרגורי ממוקמת מתחת לקו האדום במקום ה-15 עם 21 נקודות ובסיום העונה הסדירה הפער צונח לשתי נקודות כך שהכל עוד פתוח וסביר להניח שהקרב על אחד הכרטיסים שמשאירים בליגה יהיה ביניהם לבין הפועל עכו שכרגע נמצאת מעל לקו האדום ומעל אחי נצרת. בקבוצה מודעים שהם מגיעים לטדי בעמדה אנדרדוגית מובהקת, היא גם נמצאת מתחת לקו האדום והיא גם מגיעה לטדי מול קבוצה שנמצאת בכושר מצויין כך שהסיכויים הם נגדה, אבל למרות הכל באחי נצרת מאמינים שבית"ר היא עדיין בליגה שלהם, ומי יודע, אולי הירוקים מהמגזר יחזרו עם משהו הביתה וימשיכו להצליח במאבקם על ההישארות בליגת העל.
    ג'ון גרגורי צפוי לעלות למשחק את אותו ההרכב הפותח שפתח נגד אשדוד והשיג שלוש נקודות חשובות מאוד.

http://www.ynet.co.il/PicServer2/17112009/2305645/2_gd.Xxx
    ג'ון גרגורי. רוצה להמשיך את המומנטום גם נגד בית"ר.

הרכבים משוערים:
    בית"ר ירושלים: אריאל הרוש, אבי ריקן, אריק בנאדו, תומר בן יוסף (גרשון/בנאדו), איתן טיבי, קובי מויאל, דה לה האסה, עידן טל, חן עזריאל, עמית בן שושן, טוטו תמוז.
    אחי נצרת: גוסלאן מאייבי, אסמאעיל עאמר, מרק גורמן, מור דהן, מג'ד יונס, מוחמד עמרייה, מייקל טאקורה, צ'ם נטויה, גיא דיין, האני שאהין ותומר חמד.

נערך לאחרונה ב: ‏27/3/10
  3. Raulito Madridista

משחק פתוח לחלוטין צפוי בין אשדוד למכבי, ולטעמי זה המשחק שהיה ראוי להיבחר כמשחק המרכזי. המקום השלישי נגד המקום השישי. מכבי מגיעה שפופה למשחק אחרי הדחה אכזרית בגביע המדינה, אחרי תקופה לא טובה בליגה כשאת המקום השני היא בקושי רואה גם באופק, וכמובן אחרי פרשת בוזגלו, ולצד זה צריך לציין את העבודה שאשדוד משחקת מצויין בבית בזמן האחרון. מצד שני, סטויקיץ ייעדר בשורות אשדוד בגלל הרחקה והוא, כידוע, שווה לחצי קבוצה אצל אשדוד. בכל משחק הוא הודף מספר כדורים נפלאים והוא אחראי להרבה מן הנקודות שהשיגה הקבוצה. נמני עושה בשכל שפותח עם אותו הרכב כמו מול בית"ר, והפעם, אני מניח - ישראלביץ ישחק הרבה יותר קרוב לשער. חשוב מבחינת מכבי שישראלביץ ושיבחון, שהיו המצטיינים נגד בית"ר - ימשיכו באותו הקו. לטעמי הגנת מכבי מוכנה לפגוש את שריקי ומקרייב, ראלדס בכושר מצויין. יהיה מעניין אגב לראות את אורי שטרית פותח בהרכב לראשונה מזה המון זמן - זהו משחק הליגה הראשון שלו. פעם שטרית היה תגלית, היום הוא בקרקעית.

ההיעדרויות של יצחקי(בעיקר) וברוכיאן, בתוספת ל-120 הדקות נגד מכבי בגביע המדינה, יוצרת תמונה שגויה, לפיה הניצחון של בית"ר מול אחי-נצרת הוא כביכול בסיכון. אז זהו - שלא. הייתי חושב ככה אולי אם המשחק היה בחוץ, אבל בטדי - בית"ר תקבל אנרגיות מטורפות מהקהל. ובכלל, הקבוצה בכושר טוב מאוד, לאט לאט הביטחון חוזר לשחקנים של אמסלם. בית"ר יכולה לקפוץ בסיטואצייה מסויימת למקום הרביעי ואני מניח שאם זה לא יקרה המחזור הזה(תלוי כמובן גם בבני-יהודה) - זה יקרה לכל המאוחר במחזור האחרון. אחי-נצרת קבוצה חלשה מאוד והניצחון המיקרי שלה בשבוע שעבר לא עושה עליי רושם. חן עזריאל מקבל צ'אנס בודד בבית"ר והוא צריך להצדיק אותו. תמוז מחמיצן כרוני, אבל הוא יגיע לכל-כך הרבה מצבים עד שיבקיע.

נפל דבר בבני-יהודה - אלירן עטר ייפתח מחר על הספסל מול באר-שבע, ולא מדובר בפציעה. לוזון סוף-סוף מעמיד את הכוכב שלו במקום, מדובר במהלך אמיץ. צעירי ישחק במקומו של עטר, ואולי הוא פחות מבריק - אבל יותר רעב. גם אפק וזנדברג כמובן על הספסל וחבל מבחינת השלושה. מעניין כיצד משה ביטון יתפקד כחלוץ בודד. מהצד של באר-שבע, ויקו חדד כבר חשב לעצמו בקול רם 'בשביל מה הייתי צריך את זה', והמשפט הזה מסביר הכל. באר-שבע מגיעה במצב-רוח על הפנים והיא צריכה לקום מהקרשים, כי סיפור הפלייאוף העליון עדיין לא נסגר מבחינתה. המערך של ויקו חדד נראה טוב - מליקסון ושני חלוצים מלפניו.

על שאר המשחקים, בקצב המזלג:
    * הפועל רמת-גן תצטרך לשים בצד את הניצחון על מכבי חיפה כדי לעשות צעד גדול לעבר הפלייאוף האמצעי. ביטחון יש, אמונה יש, עכשיו צריך מבחינת רמת-גן להמשיך להילחם ולא להגיע שאננים.
    * מכבי פ"ת מארחת את הפועל חיפה ואני מאמין שהיא תשיג את הנקודות. הפועל חיפה עדיין בהרכב חסר מאוד ללא ירו בלו, יוסי דורה ואוהד כהן. חבל שחנן ממן לא מקבל צ'אנס. שמעתי שבפ"ת מאוד התלהבו ממרינקוביץ'. טוענים שם שהוא אחד הזרים האיכותיים שנחתו פה. בואו נראה גם מחר אם זה אכן נכון.
    * נתניה צריכה להיות מוכנה למעידה מצד אשדוד, אם תיהיה. סכנין קבוצה שלא קל לשחק מולה, אבל אני חושב שלנתניה כן יש סבלנות. לו אני הייתי אחראי על ההרכב - הייתי מעניק קרדיט לפבריסיו קבראל על חשבונו של שניר גואטה. טוב מאוד שגניש משחק. מצד סכנין - נגד אשדוד היא לא נלחמה, מחר זה אמור להיות אחרת.

4. Number 8 Member

http://img263.imageshack.us/img263/3728/41006991.Xxx מועדון ספורט אשדוד - מכבי ת"א http://img337.imageshack.us/img337/301/60568869.Xxx

יום שבת ה-27.3.2010, שעה 19:00, איצטדיון י"א באשדוד.

מועדון ספורט אשדוד נמצאת בתקופה רעה. עד שהיה נראה שהקבוצה של יוסי מזרחי נותנת עונה טובה ויציבה ועולה על דרך המלך, הגיעה התקופה האחרונה בה אשדוד הפסידה שלוש פעמים בארבעת המשחקים, אחד מהם קרה בשבוע שעבר נגד אחי נצרת שהיא אחת הקבוצות החלשות בליגה, וכעת גם המקום בפלייאוף העליון לא מובטח. במקום להתקדם כמה שיותר ולהשיג עוד נקודות על מנת להבטיח את המקום בפלייאוף העליון בעוד שיריבותייה למטרה עושות במכנסיים שבוע אחר שבוע כמו מכבי נתניה והפועל באר שבע, גם אשדוד מצטרפת אליהן ועושה במכנסיים. כרגע הקבוצה של יוסי מזרחי ממוקמת במקום השישי עם 37 נקודות והיא רחוקה רק 2 נקודות מהמקומות השביעי והשמיני. מחר היא חוזרת הביתה, ודווקא במשחקי הבית היא די מצליחה, כמו החמיישיה מול הפועל באר שבע, השלישייה מול מכבי נתניה והניצחון באמצע השבוע על בני סכנין שהעלה אותה לרבע גמר גביע המדינה, כך שגם מחר יש סיכוי לא קטן שאדוד תצא עם ידה על העליונה, למרות שדווקא העונה לא הכי הולך לה נגדה. אשדוד פגשה כבר 4 פעמים העונה את מכבי ת"א בכל המסגרות, בשלוש מהם היא הפסידה וספגה 15 שערים(!). הפעם האחרונה ששתיהן נפגשות באשדוד הייתה בשלב הבתים של גביע הטוטו בו התוצאה הסתיימה ב4:4 לאחר שהצהובים הובילו 1:4 רבע שעה לפני הסיום. מן הסתם שבקבוצה רוצים לנצח ולשמור על שלוש הנקודות בבית אבל גם אף אחד לא התאכזב עם תהיה חלוקת נקודות.
    מבחינת ההרכב, יוסי מזרחי ייאלץ להסתדר בלעדי סטויקיץ' השוער המצויין שלו לאחר שהורחק במחזור האחרון ואופיר מרציאנו יחליף אותו בין הקורות. עידן שריקי שהושעה על ידי יוסי מזרחי, הוחזר לסגל אבל עדיין לא ידוע האם הוא יפתח בהרכב. בנוסף, עידן שדה שנכנס כמחליף נגד סכנין באמצע השבוע והיה שותף לשער הניצחון, יפתח הפעם בהרכב במקומו של ניר נחום.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/133/718.Xxx
    דראגן סטויקיץ'. השוער המצויין ייעדר.

אפשר כבר להגיד את זה, מכבי ת"א נמצאת במשבר. הקבוצה של אבי נמני לא ניצחה כבר 5 משחקים, הפסידה בשלוש מהם וגם באמצע השבוע היא הודחה מגביע המדינה על ידי בית"ר ירושלים בפנדלים. עד לפני חודש, מכבי ת"א הציגה כדורגל מצויין, היה חיבור נהדר בין השחקנים ויחד עם זה גם הגיעו 7 נצחונות רצופים, אבל אז הגיע הדרבי וניפץ לאוהדים הצהובים את כל התקוות. עד לפני הדרבי, מכבי הייתה רחוקה רק שתי נקודות מהפועל תל אביב והמקום השני והשחקנים והאוהדים הצהובים באמת האמינו שאפשר לעשות זאת זה והם יותר טובים מהפועל, אבל אז הגיע ההפסד לאדומים שהוריד את הביטחון של השחקנים לרצפה ומאז הם לא מצליחים להציג את אותה יכולת ואפילו לנצח. עד לא מזמן היה נראה שבלומפילד חזר להיות המבצר של הצהובים אבל הקבוצה השיגה רק 2 נקודות מתוך 9 האחרונות בבית, והיא גם לא הייתה רחוקה לרשום את ההפסד השני בבית העונה במחזור שעבר נגד מכבי נתניה, לולא השער של ג'יזרמו ישראלביץ בדקה ה-92. כאמור עכשיו הגיע גם ההדחה מגביע המדינה למרות שמכבי הייתה יותר טובה, הגיעה ליותר הזדמנויות אך החמיצה אבל אולי אותה יכולת והעובדה שהשחקנים הצעירים תפסו ביצים והבקיעו את כל הפנדלים בהמון לחץ, יכולה להחזיר את הביטחון לשחקנים. אחרי האליפות והגביע הלכו, נשאר למכבי ת"א להתמקד רק בהשגת המקום השלישי שמוביל לאירופה בסיום העונה וכרגע גם הוא מוטל בספק לאחר שבני יהודה ובית"ר ירושלים שנמצאות במקום הרביעי והחמישי לא מפסיקות להתקרב, ולכן מכבי חייבת לחזור מחר הביתה עם משהו ביד, רצוי שלוש נקודות שיוציאו אותה מהמשבר ושנחזור לראות את אותה מכבי ת"א של כל העונה.
    אבי נמני ייאלץ להסתדר ללא ליאור ז'אן בגלל חמישה כרטיסים צהובים וללא רוני גפני שסובב את הברך, כאשר אותם יחליפו איגור טומאסיץ' שחוזר אחרי פציעה ארוכה ואורי שטרית. כמו כן, גם מאור בוזגלו ייעדר לאחר שהמועדון השעה אותו בגלל סירובו להיכנס במשחק הגביע באמצע השבוע.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/117/615.Xxx
    איגור טומאסיץ'. הקשר חוזר להרכב אחרי תקופה ארוכה.

הרכבים משוערים:
    מ.ס אשדוד: אופיר מרציאנו, מרקו פופוביץ', כריסטיאן גונסאלס, מתן אוחיון, רחמים צ'קול, סטיבן קינג, ניר ביטון, משה אוחיון, עידן שדה, עידן שריקי ודמיטאר מקרייב.
    מכבי ת"א: לירן שטראובר, אורי שטרית, רונאלד ראלדס, ניסו קפילוטו, יובל שפונגין, שרן ייני, איגור טומאסיץ', ישראלביץ', יוסי שבחון, יובל אבידור, עמנואל מאיוקה.

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

http://img199.imageshack.us/img199/7364/97865720.Xxx הפועל רמת גן - הפועל רעננה http://img408.imageshack.us/img408/5391/31054403.Xxx

יום שבת, 27.03.10, 19:00, איצטדיון 'וינטר'

רמת גן ורעננה נפגשות למשחק על 6 נקודות, המקומיים מעודדים לאחר שחוללו סנסציה (נוספת יש לומר) בגביע המדינה כאשר הדיחו את האלופה ואילו רעננה לא ניצחה ב12 משחקיה האחרונים.

לאחר החגיגות של שחקני רמת גן בעקבות שהדיחו את מכבי חיפה בשלב שמינית הגמר של גביע המדינה, במועדון יודעים שהלחם והחמאה היא הליגה. יובל נעים ביקש מחניכיו שלא לזלזל ביריבה ולהיות מרוכזים במשחק החשוב ביותר להגדרתם העונה. הקשר, קרלוס צ'קאנה, שריצה את עונש ההרחקה שלו במשחק הגביע, צפוי לשוב לסגל, אך עדיין לא ברור אם ייכלל בהרכב. השחקן היחיד שהיה בסגל ברביעי האחרון וייעדר הוא עומר בוקסנבוים הפצוע. בעמדת השוער, נעים מתלבט בין רפי כהן לאיתי ארקין ונראה כי יחליט רק בסמוך למשחק.
    תמיר בן עמי בתגובה: "אחרי ההפסד בעכו אין לנו ברירה אנחנו חייבים לנצח את רעננה בווינטר, זה משחק של עונה שלמה. אנחנו חייבים את הנקודות האלה כדי שיהיה לנו ביטחון בהמשך, ואני מאמין שאם ננצח את רעננה זה יבטיח לנו את ההישארות בליגה".

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1675976/GP5L8263_wa.Xxx
    תמיר בן עמי. מאמין שניצחון מחר יבטיח את הישארותם בליגה.

רעננה מגיעה למפגש הזה עם ראש ירוד, כאשר לא ניצחה ב12 משחקיה האחרונים ובעקבות כך מצאה את עצמה נועלת את הטבלה, במרחק של לא פחות מ7 נקודות ממקום 14, בו נמצאת עכו.
    למרות שנותרו שלושה משחקים בלבד עד לתחילת מאבקי הפלייאוף התחתון, ברעננה ממשיכים לשמור על אופטימיות, כאשר באסיפה האחרונה לפני משחק, עמי וזאנה ניסה לדרבן את חניכיו ולטעון שהכל תלוי בהם. איתי טואף, בלמה של הקבוצה, אמר: "לא רק שהגיע הזמן, לא נותר כבר זמן לבזבז. אנחנו חייבים לקחת את הנקודות, זה כל מה שצריך להניע אותנו כי לא נותר כלום חוץ מלנצח. אם זה לא יקרה מהר, הליגה תתחיל להתרחק. נצטרך לבוא להילחם יותר מהפועל ר"ג, כי המשחק הזה יותר חשוב לנו מאשר להם"

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg922958.Xxx
    עמי וזאנה. ניסה להחדיר מוטיבציה בשחקניו באסיפה הקבוצתית.
    ▬▬▬▬▬
    הרכבים משוערים:
    הפועל ר"ג: איתי ארקין (רפי כהן), קובי מוסא, גולן חרמון פאבל פרגל, תמיר בן עמי, שי חדד, אנדרה קאלדיירה, בני חדד, מור גולן ג'ורג' דאטורו (קרלוס צ'קאנה) סרג' איילי.
    הפועל רעננה: שאול סמדג'ה, אבי סופר, איתי טואף, ארמנוס זלמקיאס, רועי לוי, עמרי עטיה, מאור זוהר, גיל קופר, סטיבן כהן, שניר שוקר (אבי כנפו), דודו ביטון.

6. קובי ברייאנט Member

משחק חשוב מאוד לביתר מול נצרת היום.אם לא נמעד מול נצרת וננצח אז הבטחנו תמקום שלנו בפלייאוף.אולי נוכל גם לסיים מקום רביעי הכל תלויי מה תעשה היום בני יהודה.משחק חשוב מאוד למכבי תל אביב הפסד נוסף והיא יכולה להידרדר למקום רביעי .אני צופה הפתעה במשחק של מכבי ואשדוד תנצח.ביתר ואשדוד ינצחו היום וביתר תתקרב למקום רביעי ושלישי אפילו!מקווה להרבה שערים וקרבות מותחים!

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקני עכו ממש קיבלו השראה משחקני יפו לשבור את הרגליים של שחקני הפועל ת"א.

ובכלל השופט שם איבד את המשחק הזה..

איזה רבע שעה אחרונה של מחצית ראשונה בבלומפילד.
    אם שכטר מוחלף במחצית אחרי שהוא רץ ככה לגוטמן בעצבים ובצעקות של שניהם אז שכטר גומר את הקרירה העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏28/3/10
  8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איכס.
    2 אדומים לעכו ו2 פנדלים(אחד ספק) הגיעו להפועל במחצית הזאת, נחשו כמה מהם קיבלנו. אוקוצ'ה הזה השחקן הכי מלוכלך שיצא לי לראות בכדורגל הכי מטארצי, לא היה רחוק מלגמור לבאדיר את הקריירה כמו שהוא כמעט עשה לאבוטבול. גועל נפש, השופטים חוזרים ובגדול. מנשה משיח השופט הכי גרוע בישראל, והוא לא מוכיח את זה בפעם הראשונה העונה.

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקוצ'ה באמת שחקן מגעיל,הייתי רוצה שיעיפו אותו כבר מהליגה שלנו,זה לא שחקן זה מתאבק וגם מלוכלך יחסית למתאבק.

10. riquelme1 Member

איזה משחק מטורף. הפועל כרגיל דורסת, אבל כמה שהשקט והסדר של נטאכו חסרים להפועל. בכל מקרה, הפער 5 נקודות וחיפה עם משחק חסר.

יש סיכוי!

11. איגור .פ. Member

הדבר היחיד שאפשר להגיד על העונה הזאת ,זה שמבחינת הכל מגיע לתל אביב אליפות לצערי ,רק שאם חיפה לא תיקח את האליפות בסוף ,העונה הזאת תזכר כעונת הפספוס של חיפה ,להפסיד 12 נק' יתרון ל5 נק' ובליגת לוזון זה בעצם נקודה הפרש בינהם ,המצב מאוד נפיץ ומעניין.

12. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/5/Black354X281/163045.Xxx

כשיצאתי למשחק לא עברו בראשי מחשבות כאלו - שיהיה איזה ריגוש או שהמשחק הזה יכלול דרמה וסערת רגשות. בסופו של דבר, יצאתי מרוצה מבלומפילד - הפועל כן הפגינה אופי, צימקה את הפער מחיפה והצליחה לכבוש חמישה שערים. סביר להניח שלולא שני השערים של עכו, הקהל לא היה כל-כך בטירוף בגול של ויקטור מרעי, שהיה השער החשוב ביותר במשחק הזה מן הסתם, וכל הכבוד לו על המיקום והנגיחה נגד כיוון התנועה של גורש. אני אישית לא מחבב אותו ולא ציפיתי ממנו ליותר מידי, אבל הוא סתם לי את הפה ואני שמח. הפועל עם 72 שערי ליגה ב-28 מחזורים - מספר בלתי-נתפס. ועכשיו כמה דברים נוספים:
    * משיח לא בא - שיפוט פשוט קטסטרופלי של האיש והמשרוקית. הוא נתן לעכו לכסח ולכסח, כל מצב של 50\50 הלך לטובת עכו, אני בספק אם הוא לא מנע מהפועל איזה פנדל שהגיע לה, וכמובן מקרה אוקוצ'ה. ברור שבאדיר הוסיף גלגול, אבל השחקן הזה פרא אדם, פשוט איכסה. הוא כבר פצע שנה שעברה את אבוטבול בצורה קשה והטמבל הזה לא לומד.
    * עכו, תחזרו לחורים. קבוצה מגעילה, פשוט ככה. חוץ מפאולים מגעילים וכדורים ארוכים - אין לקבוצה של הוכנבוים מה למכור. אני מייחל שהיא תרד ליגה בסוף העונה הזאת. סימנטוב הוא היחיד שמבין כדורגל שם והוא הביא למפנה במשחק של הקבוצה. לא ברור למה הוא לא פתח בהרכב.
    * פשוט בושה וחרפה איך השחקנים הורידו רגל מהגז. הפרובוקציות של עכו לא היו צריכות למנוע את קור-הרוח. כל-כך התרגזתי על השער של רועי דיין סמוך לסוף המשחק. לא יאומן איך הפחים האלו כבשו שלושה שערים בבלומפילד, היום הייתה טיילת בהגנה שלנו, אין מה להוסיף. אסור שבמשחק נגד עכו, לא משנה אם זה בבית(על אחת כמה וכמה) או בחוץ - יהיה פינג-פונג של התקפות, וזה היה המצב אחרי שהפועל שוב נרדמה, הפעם אחרי ה-3-2 של ויקטור מרעי.
    * אני מאוד מרוצה מהיכולת של שכטר היום. קראתי במוסף העיר שפייגנבויים כבש 21 שערי ליגה ולא 19, אז אם הנתון הזה נכון אז שכטר עדיין לא שיאן ההבקעות של הפועל בליגה במשך עונה אחת, אבל בכל-מקרה - הוא עושה עונה נהדרת והוא כן יגיע לשיא בסופו של דבר. שכטר לא הפסיק לנוע היום והוא רץ ונלחם. השער שלו היה פנטסטי, איך הוא השחיל את הכדור בין הקורה לבין הגליץ' של השחקן של עכו שניסה להציל וכמעט הצליח.
    * דדי כבש את השער האחרון וזה מצויין. מגן שכובש עשרה שערי ליגה זה דבר נדיר בכדורגל העולמי ו-וודאי שבמחוזותינו. בכל-אופן, דדי היום היה החולייה החלשה של הפועל לטעמי, הן בהגנה והן בהתקפה. הוא עדיין הססן מאוד ואני מקווה שהשער הזה יעשה את העבודה.

13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע פנדל להפועל, אולי עוד אחד בדקה הראשונה אבל הכדור היה ירוי. בכל מקרה הגיע לשכטר פנדל שבמתפרצת ממנו עכו כבשה את השני, ואני לא מתפלא שאחרי זה הוא השתגע בסוף המחצית. עוד נקודה - רמי וייץ. אוהד חיפה לא צריך לשדר משחקים של הפועל. הבן זונה הזה פאקינג צחק כשבאדיר כמעט גמר את הקריירה, פשוט גועל נפש על הבנאדם הזה, כנ"ל אובודו אוקוצ'ה שצריך כבר להיות מורחק מהליגה הזאת. צריך להתחיל לקנוס שחקנים על דברים כמו שהוא עושה.

14. שלו Guest

עווד היה נדמה שעכו תעלה ליתרון ותמשיך את סיפורי הסינדרלות מהגביע, אבל הפועל ת"א כמו שהיא תמיד יודעת, מביסה איכשהו את הקטנות. אשדוד מובילה כרגע 0-2 על מכבי ת"א בי"א והקבוצה של נמני בצרות צרורות, הפסד היום ואני לא יודע אם מכבי ת"א תצליח בכלל לצאת מהמשבר הזה שתוקף אותה. בוסרמיל התוצאה כרגע מאופסת ובני יהודה שולטת כרגע במשחק לאחר מספר הזדמנויות קורצות שביניהם בעיטה של פדרו גלבאן שנשלחה לקורה של קאלה, שד"א, פתח כנגד כל הפרסומים.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://sports.walla.co.il/?w=//1439954

מפתיע.
    נו, שיהיה.