מחזור 28 בליגת העל: תל אביב צהובה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏2/3/12.

1. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

אדון מאיר לוי שהוא אוהד הפועל באר שבע מוצהר שרק פנדל שלא היה לזכות בית"ר ירושלים בדקה 93?

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/12
  2. ראיין אדלי Member

אני פשוט מציין עובדות - בית"ר נראית רע מאוד ובקושי מצליחה להבקיע שערים, גם אתה יודע שאם לא הפנדל המפוקפק הזה בדקה האחרונה של המשחק לא הייתם מבקיעים גם בעוד 80 דקות.
    -
    ניצחון שלנו שבוע הבא ונצחון של בית"ר מורידות את מכבי פ"ת מתחת לקו האדום. לכל הקבוצות בתחתית יש יתרון אחד ברור - קהל תומך, מה שאין ללוזון. אני מאמין שהירידה של מכבי פ"ת כבר לא בגדר נס וזה אפשרי, יש להם עוד דרבי בפלייאוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

החלום הגדול.
    אם זה קורה העונה הזאת מוכרת כהצלחה ענקית ( כבר עכשיו העונה הזאת מרגשת ברמות אחרות ומבחינת כולנו היא הצלחה יוצאת מן הכלל )
    אבל להוריד את מכבי בדרבי יהיה חלום, אם זה יהיה מחזור אחרון עוד יותר מתוק

אבל ביננו, מכבי תנצח את הדרבי הזה כי הפועל כבר שבורה מנטלית

4. Lazarobbie Member

מישהו יודע אולי כמה תעלה כניסה היום למשחק של עכו נגד מכבי חיפה?

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תלוי לאיזה יציע. באתר של גרבר החלה מכירה למשחק נגדנו בעוד שבוע, אני לא חושב שהמחירים שונים..
    גרבר - מכבי חיפה
    לחץ על הוספה ואז תוכל לראות את המחירים אם תלחץ על שם היציע.

6. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

הכל טוב ויפה חוץ מזה שאחד משחק בית ואחד משחק חוץ

אין קשר בין המחירים שעכו לוקחת למשחק הערב לבין המחירים שחיפה תיקח בשבוע הבא

7. Lazarobbie Member

אני לא רואה שם מחיר למשחק היום.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אוי. טעות שלי, חשבתי שהמשחק בקריית אליעזר. סליחה. (בכל מקרה הכוונה שלי הייתה שתראה את המחירים למשחק מולנו ועל ידי זה תוכל לדעת מה המחירים למשחק אבל כאמור טעיתי). בכל אופן, אם להתבסס על מחירי הכרטיסים שנמכרו לנו כשביקרנו השנה בעכו, אני כמעט בטוח שמחיר כרטיס מבוגר היה 70 ש"ח מה שאומר שכרטיס לנוער עלה 35 ש"ח (כמחצית ממחיר כרטיס המבוגר).

9. Lazarobbie Member

אין צורך להתנצל-דיי עזרת לי האמת, תודה רבה!

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גם שהפועל פ"ת שיחקה בעכו המחירים היו 70/35
    אבל אני לא יודע מה המדיניות של עכו לגבי מחירים לקבוצות "גדולות" אולי בגלל שזאת מכבי חיפה המחירים יהיו יותר גבוהים ( למרות שאם נגד הפועל ת"א גם היה 70/35 אז כנראה שאלה המחירים הקבועים )

11. Lazarobbie Member

לפי ONE- המחיר הוא 80 שקלים- שזה טירוף מוחלט, זה שוד לאור יום וגורם לי לא ללכת.

12. ראיין אדלי Member

ביזיון אחד גדול, אבל אלו הם המחירים,
    שהייתי בבלומפילד כרטיס עלה 90 שקל!
    כמעט בכל מגרש בארץ כרטיס למבוגר עולה 70-90 שקל, חוץ ממקרים מיוחדים

13. Lazarobbie Member

קצת מודעות עצמית לא הייתה מזיקה להם- המוצר שלהם לא שווה אפילו 50 ש"ח, שלא נדבר על 80-90.

14. Raulito Madridista

באופן מפתיע משהו משחקי יום שבת התעלו ובגדול. כל התחתית אשכרה מנצחת, דרמה אדירה בטדי והפתעה במושבה. הטבלה מאוד צפופה ותראו איך שני נצחונות הקפיצו את נתניה קדימה ורמת-השרון מנגד כבר בקשר עין עם התחתית. גם היום וגם מחר יש למה לצפות עם המשחק הלא-פשוט של חיפה בעכו למרות שקטן בכושר מעולה, ואולי גם הדרבי התל-אביבי לא יכול באמת להיות משחק כל-כך רדוד. בכל-אופן יש מגמה ברורה במחזורים האחרונים והיא הנפילה של אשדוד וסכנין שהבטיחו מקום בפלייאוף העליון ממזמן אבל אירופה עשויה לברוח עם שיפור בחיפה וכמובן אני לא פוסל את מכבי.

האכזבה הגדולה מהשבת הזו היא הפועל פ"ת שלדעתי כל העם עמד מאחוריה. גם התומכים הכי גדולים לא יכולים להסתיר תמונה עגומה ומאכזבת מאוד - דווקא במשחק בו היו ממנה ציפיות והיה לה מה להפסיד - היא אכן הפסידה ופיספסה בענק. כל זה למרות הדחיפה העצומה של הקהל, יתרון האיכות הברור על ראשון וגם האדום המטופש. הפועל פ"ת כן יכולה לנצח את שאר קבוצות התחתית, אבל מנטאלית לטעמי גורלה נחרץ. בלדוט מנגד בראשון מציג עונה אדירה ובלעדיו היא היום בליגה ג'.

הפועל חיפה בכלל לא שייכת לתחתית וגם באר-שבע משחקת כדורגל טוב בזמן האחרון - פעמיים להפוך פיגור לניצחון זה לא הולך ברגל, בטח במצב שלה. לולא הפנדל ההזוי אתמול(כל דיבור על ניסיון 'מכירה' של ק"ש הוא לא פחות מהזוי - מה קרה, אסור לקבוצה להפסיד אחרי 25 משחקים?) - בית"ר הייתה במצב איום ונורא. כעת עם התמיכה המוראלית מהניצחון על האלופה שבדרך ועם טדי מאוחד - אני מאמין שהיא נשארה בליגה.

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

האדום של ראשון רק הרס את המשחק והוריד אותה לבונקר של 11 שחקנים בתוך הרבה
    הם כבשו מוקדם מאוד במחצית השנייה ומאז לא עברו את החצי עם הצגת בזבוז זמן של השוער שלהם בכל פעם שהכדור מגיע אליו

אבל הם ניצחו, אין תירוצים.