מחזור 28 בליגת העל: תל אביב צהובה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏2/3/12.

1. alexshw Member

מפסידה פעם שנייה העונה.

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק תיקון קטן - ה1-0 לבית"ר מהווה את הפסדה השני של קרית שמונה העונה (קדם לו הפסד ביתי למכבי נתניה, אי שם בתחילת העונה).

לענייננו - אני בדרך כלל סולד מהטינופת והזוהמה אשר נקשרות לא אחת לאירועי ספורט גורליים בישראל, אבל מי שצפה במשחק בטדי יכל בקלות להבחין שמשהו אינו כשורה. מעבר לעובדה ששחקני קרית שמונה נראו כבויים ועייפים, שלא כמצופה מקבוצה המצויה בדרך הבטוחה להבטחת האליפות הראשונה בתולדותיה, מה שעורר את חשדי יותר מכל היה הפנדל ההזוי לו גרם שיר צדק בתוספת הזמן של המשחק, וכן קפיאתו הפתאומית של דני עמוס בעת הבעיטה של ערן לוי. יהיה קשה להוכיח זאת, אך אני לא אופתע אם יתברר שהנצחון הצהוב-שחור הושג באופן מסריח למדי.

3. אלי מתחן Member

שנייה לפני זה שיר צדק הציל כדור מול שער ריק. אם הוא היה רוצה למכור משחק הוא היה עושה את זה לפני זה.
    גם לדני עמוס היו כמה הצלות במשחק.

4. alexshw Member

אין סיכוי להוכיח את התיאוריות כאן.
    בוא נקווה שזה הורדת גז טיפוסית של קבוצה שדי הבטיחה את האליפות מול קבוצה שעבורה זה משחק על חיים או מוות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

"מכירת משחק" היא ביטוי גרנדיוזי, וכפי שציינת - סביר להניח ששחקני קרית שמונה לא היו "מוכרים" בצורה כה כושלת, אשר תבטיח את נצחונה של בית"ר רק בדקה ה93. עם זאת, מקוננת בי תחושה שמרבית שחקני האלופה שבדרך פשוט לא ביצעו את מירב המאמצים בכדי לצאת מההתמודדות הזו עם שלוש נקודות בכיס - ומי שיצפה בשידור החוזר של ההתמודדות בוודאי יבין על מה אני מבסס את חששי.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

קרית שמונה נראיתה היום בדיחה, קראתי לפני המשחק איפשהו שהשחקנים שם חונכו מגיל קטן לאהוד את בית"ר... וצפוי להיות לכך השפעות במשחק בטדי.... זה די מה שקרה.
    אין מה לדבר על דברים לא כשרים, קרית שמונה נראיתה פח, לא חיברה שום התקפה ראוייה מול קבוצה שגם היא לא עשתה פה יותר מדי כדי לנצח, אבל לא צריך בכדורגל שום דבר מעבר למתנה קטנה.

שוב, אין מה לדבר על דברים לא כשרים, אני בטוח שאין פה משהו שקשור לכך, אוהדי בית"ר בעטו בעצמם ששמעו שהפועל חיפה ואנחנו ניצחנו, אז גם אנחנו בועטים בעצמנו על כך שבית"ר ניצחה... ככה זה בתחתית. בסופו של יום זה עוד מחזור שהלוונים מתקרבים לקו האדום, מי ייתן והמגמה תימשך.

ניצחון סופר חשוב שלנו היום, לא רוצה לחשוב מה היה מצבנו המנטלי אם לא היינו מנצחים, בטח אחרי הניצחון של בית"ר, ניצחון קריטי, ניצחון שהגיע לנו, הבנתי שהיו לנו החמצות מול קבוצה שבאה להסתגר ולהוציא תיקו.

מבחינת המצב, לא עשינו שום דבר היום, אבל היה יכול להיות גרוע יותר.

7. אלי מתחן Member

סלאח חסארמה במיוחד חונך לאהוד בית"ר מגיל קטן.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק של ביתר ירושלים מול עירוני קריית שמונה (להוציא כמה דקות פה ושם, במיוחד במחצית בקופסא), אבל במעט שראיתי לא הפתיע אותי לראות את המוליכה כה אנמית. כל זה מצטרף לעובדה שמתחילת השבוע כל האנשים שנמצאים איתי בעבודה, מבלי שזה ישנה את מי הם אוהדים, כבר הרשו לעצמם להוסיף 3 נקודות לקבוצה מהבירה.
    נכון, לעירוני קריית שמונה מותר להראות פחות טוב מדי פעם. נכון, ביתר ירושלים יכולה להציג לפתע משחק טוב יותר מכפי שהיא מציגה בדרך כלל. ועדיין, אי אפשר להשתחרר מהתחושה שזה פשוט היה צפוי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סלאח חסארמה לא שם מגיל קטן, הבנת הנקרא חביבי.

10. אלי מתחן Member

כמה שחקנים כבר "חונכו" לאהוד בית"ר. חלאס עם השטויות שלכם. כשסכנין מפסידה ונראית כמו תחת מול קבוצת תחתית זה הפסד מקרי אבל כשק"ש מפסידה מול בית"ר זה מכירת משחק.
    קורה שקבוצה לא נראית טוב. גם קריית שמונה. מצחיק שאנשים שבדרך כלל אומרים שהיא קבוצה בינונית שהתמזל מזלה כשהיא מנצחת, כשהיא מפסידה אז זה בגלל שהם נתנו את המשחק.

11. Love Is Red Member

בניגוד למה שאנשיי הפועל חיפה אומרים להפועל באר שבע הגיע לנצח ולא רק שהגיע לה לנצח אלא המשחק היה אמור להיות 6-1 ככה שמתנות באר שבע לא קיבלה, היא פשוט הצליחה להעלים את אשדוד ולהמשיך את היכולת הטובה מהמשחקים האחרונים.

לעומת זאת מוזר לי מה שהלך בין קריית שמונה לבית"ר ירושלים מאוד מוזר...

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אל תהיו רגישים, כולה הבאתי לפה נושא של כתבה שקראתי, תקרא מה הנקודה שלי בתגובה- שאין מה להתייחס לנושא "מכירה" ברצינות.

אז יאללה, צא מהרגשי.

13. ראיין אדלי Member

איזה תענוג לנצח בדקה ה-90, מול קבוצה שעשתה בונקר ולא תקפה כל המשחק [חוץ מהשער שהגיע משום מקום], התוצאה משקרת, אבל לפחות לקחנו את ה3 נקודות

ואין מה להגיד על קריית שמונה, פשוט אין... הלוואי ויקרה הנס הגדול והפועל ת"א עוד תקח לה את האליפות, אבל על מי אני עובד?
    בית"ר ירושלים חוגגת את הגול ה-17 שלה העונה, אז הפעם זה קורה בדקה ה94 ממתנה של שיר צדק, בלעדיו בית"ר לא הייתה מבקיעה גם עוד 100 דקות. קבוצה אפורה

14. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא טען שקרית שמונה מכרה את המשחק, אין צורך להכניס מילים למקלדותיהם של המשתמשים. הטענה הקיצונית ביותר הייתה שהשחקנים לא סיפקו את מירב המאמצים במהלך ההתמודדות ולמעשה ניסתה "לסדר נצחון לביתר", והיא מקבלת גושפנקא רצינית לאור הפנדל ההזוי אותו קיבלו הירושלמים בעיתוי הקריטי מכולם.

15. יחי Member

כל הדיבורים פה על מכירת משחק תלושים מהמציאות בעיניי...
    נכון שישנה סוג של אחווה בין שתי הקבוצות הללו, ונכון שמרבית תושבי העיר אוהדים ו/או אהדו בעבר את בית"ר ירושלים, וגם אם תשאלו אותי אודה כי אשמח מאוד לראות את בית"ר נשארת בליגה ואם להפסיד פעם ב-26 משחקים אז לפחות שזה יהיה לבית"ר אבל מכאן ועד מכירת משחק הדרך הינה ארוכה ובמיוחד לא ע"י נגיעת יד מגוחכת כזאת סמוך לשריקת הסיום.

קרית שמונה לא נראתה היום במיטבה, אולי בגלל שאננות, אולי בגלל הקור הירושלמי המקפיא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx או שאולי בית"ר רצו את המשחק הזה קצת יותר.
    כרגע העיניים יהיו נשואות למשחק של הגועל ת"א ביום שני בתקווה להפסד של האחרונה, לדעתי אם אנחנו נסיים את הליגה הסדירה בפער הנקודות הנוכחי סיפור האליפות סגור כמעט סופית בע"ה!

שבוע טוב לכולם!