מחזור 28 בליגת העל: תל אביב צהובה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Captain Canada, ‏2/3/12.

1. Number 8 Member

http://www.up2me.co.il/images/43399403.Xxx הפועל פתח תקווה - הפועל ראשון לציון http://www.up2me.co.il/images/53072008.Xxx

יום שבת ה-3.3.12,
    שעה 19:00, איצטדיון "המושבה" בפתח תקווה.

http://www.up2me.co.il/images/4498489.Xxx
    הפועל פתח תקווה בכושר מצויין. הקבוצה של גילי לנדאו עם 4 משחקים ללא הפסד כאשר ניצחה שניים מתוכם, ריצה שהעלתה את מאזנה ל-18 נקודות. לולא אותה הפחתת נקודות של 9 נקודות, הקבוצה הייתה ממוקמת מעל לקו האדום ורחוקה שתי נקודות ממנו אבל במועדון בוחרים שלא להתעסק בעבר אלא להסתכל רק על ההווה ועל העתיד, יש לקבוצה מחר משחק קשה מאוד מול הפועל ראשון לציון שגם נמצאת מתחת לקו האדום ונלחמת על חייה. השחקנים של הפועל פתח תקווה מודעים לעובדה שאם הם יישמרו על שלוש הנקודות בבית, הם יעלו מהמקום האחרון בפעם הראשונה העונה, דבר שבטוח יוסיף לביטחון ולמומנטום של הקבוצה, במיוחד מול 5000 האוהדים הכחולים שצפויים להגיע ולעודד. מבחינת ההרכב, גילי לנדאו לא צפוי לערוך שינויים בהרכב וייעלה עם אותם אחד עשר שחקנים שפתחו וסיימו בתוצאת תיקו מול מועדון ספורט אשדוד בשבוע שעבר. כמו כן, הצוות המקצועי דיבר עם החלוץ דומיניק וואסי שהחמיץ הרבה מצבים בשבוע שעבר ומקווים שיחזיר על כל ההחמצות שלו מחר.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/4/242184.Xxx
    כ-5000 אוהדי הפועל פתח תקווה צפויים להגיע ולדחוף את הקבוצה.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה, לורן בן ארי, אסף בן מוחא, דניאל אדו, אורי כהן, פביאן סטולר, אייל שן, ג'ונתן אסוס, יניב לוזון, גיא צרפתי, דומיניק וואסי.

http://www.up2me.co.il/images/30527685.Xxx
    הפועל ראשון לציון ממוקמת מתחת לקו האדום במקום ה-15 עם 21 נקודות, 5 נקודות פחות מהפועל באר שבע שנמצאת במקום ה-13 וזאת לאחר תוצאת התיקו המאופסת בבית נגד מכבי נתניה בשבוע שעבר. בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק מחר, שזהו משחק על 6 נקודות וזו הזדמנות טובה להתקרב אל האזור הבטוח אבל יחד עם זאת גם יודעים שהפועל פתח תקווה נמצאת בכושר טוב וקל זה בטוח לא יהיה. המאמן אייל לחמן לא אמר יותר מדי מילים באימון המסכם, השחקנים מכירים את חשיבות המשחק ויודעים שהפסד מחר יוריד אותם אל המקום האחרון בטבלה ואז המשימה להישאר בליגה, תהיה הרבה יותר קשה, על גבול הבלתי אפשרית.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/003/575.Xxx
    אייל לחמן. הקבוצה שלו חייבת לנצח.

הרכב משוער: אבירן דלל, קובי מוסא, גל ספיר, סטפן דיאק, גיא משפתי, איתי אלקסלסי, אימורו לוקמן, ריף מסיקה, אסי בלדוט, דייויד גומז, אובסינקוב (בן לולו).

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/12
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

וואו, מאז ה0-5 ההוא על אשדוד לפני שנה וחודש, ניצחנו 3 משחקי ליגה בבית מתוך 18! פאק, אפילו לא 20%!
    זה (טוב, ועוד לא מעט סיבות) למה אנחנו במקום הזה.

חודשיים וחצי לא הייתי בוסרמיל, ובזמן הזה הצטרפו שחקנים חדשים שלמען האמת לא יהיה לי מושג מי הם אם בכלל ישחקו על כר הדשא מחר. בסך הכל הקבוצה לא עשתה שינוי מרעיש בינואר. ממשיכה בחוסר היציבות. אין לי מושג למה לצפות.

יש נחמה בזה שאנחנו משחקים מול אשדוד, שמצד אחד לא מבריקה בזמן האחרון ומצד שני לא ממש 'לחוצה', נקרא לזה כך, על הנקודות.

ההנהלה החליטה סוף סוף (באיחור של 20 מחזורים אם יורשה לי לציין) לקבוע מחירים מוזלים גם בקופות עצמם. חשבתי שיגיעו לא מעט אוהדים (יחסית) מחר אבל המזג אוויר בוודאי יקלקל. בסך הכל, השחקנים לא צריכים אלפי אוהדים שישרקו בוז אחרי 20 דקות בלי כדורגל אז אני דווקא מעדיף את זה כך, כי מי שיגיע מחר למרות מזג האוויר החורפי שצפוי הוא אוהד אמיתי.

לא נותר אלא לסיים בברכת יאללה הפועל!

3. Number 8 Member

לא משנה היכן הקבוצות יהיו ממוקמות, בצמרת ליגת העל, באמצע, בתחתית או אפילו בליגה השנייה, הדרבי התל אביבי תמיד יהיה מעניין, תמיד יהיה איצטדיון מלא, תמיד הכרטיסים ייחטפו תוך יום, תמיד שערים 11 ו-5 יהיו מלאים שעתיים לפני תחילת המשחק ויתחילו ב"הקנטות החיוביות" ובעידודים ותמיד הדרבי יהיה אחד המשחקים הגדולים של הכדורגל הישראלי, אם לא הכי מעניין.
    זה שאותך המשחק לא מעניין זה משהו אחר אבל תהיה בטוח שמספיק אנשים יראו את המשחק הזה, וזה בלשון המעטה.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בוא נגיד שאתה מפריז, בגדול, זה שזה תמיד מעניין את אוהדי מכבי והפועל, זה נכון, אבל התכונה היא שבמצב הנוכחי של הקבוצות - זה לא ממש מעניין את יתר האנשים.

בוא נראה אם הדרבי יגיע לאחוזי רייטניג דו ספרתיים. אני אופתע מאוד אם כן.

5. Raulito Madridista

צפוי לנו אחד הדרבים הגרועים ביותר בעונות האחרונות, ממש סתמי. 'הקרב על אירופה' - איזה בולשיט טהור. העונה הזאת כל-כך מבוזבזת מצד שתי הקבוצות. הפסד של הפועל יהיה אקורד סיום לא מפתיע לעונה כושלת במיוחד, עונה שנראה שאורכת שנים ואנחנו רוצים שהיא תיגמר. השובע והאדישות אולי יצומצמו בלילה ספציפי אחד ושתי ההגנות כל-כך גרועות כך שאולי יהיה משחק סביר.

השחקנים לא נקיים מהביזיון העונה והם נהנים מזה שהקהל מתעסק אך ורק בטביב האידיוט. שחקנים כמו טוטו, איגבור('עד מתי?), אפילו אורמוש, שיש(כל-כך חלשים) וגרודנה(לא משקיע מספיק).

ב-ONE יש עידכון ראשון לגבי הדרבי. לא בטוח שזה סופי. בכל-מקרה דווח על קישור כזה - גורדנה-אבוטבול-איגבור-אורמוש. ואני שואל: איפה סלים טועמה? כוח עצום במצבים הנייחים, יודע מה זה דרבי וייתן עד טיפת הזיעה האחרונה. שלא נדבר על זה שבעונה שעברה הוא בישל את השיוויון הדרמטי של בן-סהר, גם לפרנסמן, ודפק כדור אדיר לחיבור מ-30 מטר. טועמה חייב לשחק. די עם הרכבים מביכים.

6. Number 8 Member

מבחינת המיקום והמאבק בליגה, לדרבי לא כזה תהיה משמעות אבל לדרבי כל שנה יש חשיבות מבחינת האוהדים. כל אוהדי מכבי והפועל תל אביב ייראו את המשחק, לא משנה היכן הקבוצות יהיו ממוקמות. שתי הקהלים ייתנו מספיק רייטינג, תהיו בטוחים. ואם שאר אוהדי הקבוצות לא ייראו את המשחק? ממש לא אכפת לי.

7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

על פי נתוני הרייטינג של המשחקים המרכזיים מליגת העל בעונת 2011/12, נראה כי מצבן של שתי "גדולות" בטבלה הוא הדבר האחרון שמעניין את הצופים, בעת שהן נפגשות. עובדה: גם משחק גארבג' טיים בין בית"ר למכבי תל אביב, או התמודדות חסרת חשיבות של הירוקים מול הצהובים ניפקו רייטינג דו-ספרתי, ואין שום סיבה שגם הדרבי הקרוב לא ירשום נתוני צפיה דומים.

8. Number 8 Member

תומר, טוב שהבאת את הנתונים האלה. עכשיו אולי אנשים ייקבלו פרופורציות ויבינו שהמיקום של הקבוצות לא תמיד קובע "למי יש יותר גדול" ויש משחקים שתמיד יהיו מעניינים וייצפו בהם מספיק אנשים.

9. Ice Cream חסה

הקור הירושלמים הביא לקורבנות בשורות בית"ר ירושלים- ליאונרדו פאסוס חלה והוא בספק גדול למשחק. לא ברור עוד מי מתוכנן במקומו.

10. alexshw Member

תוצאות מסתדרות נהדר למכבי חיפה, אבל אני לא מאמין בגנבת דעת לאורך זמן.
    רק אם מכבי חיפה באמת תשפר את היכולת, תתחיל לשחק עם קצת חוכמה ומהירות, היא תשיג מקום באירופה.
    בינתיים אני פסימי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו, כל מה שהפועל פ"ת בנתה נהרס ביום אחד. ניצחון של ב"ש בדקה ה-94 על אשדוד (גם הפועל חיפה ניצחה ומכבי פ"ת סחטה נקודה) והפסד ביתי צורב 1-0 לראשון לציון שמהמחצית הראשונה הייתה ב-10 שחקנים.

הפועל חיפה 31 נק'
    מכבי פ"ת 29 נק'
    הפועל ב"ש 29 נק'
    -----------------
    בית"ר 25 נק' (כרגע משחקת...)
    ראשון לציון 24 נק'
    הפועל פ"ת 18 נק'

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אם קריית שמונה לא מכרה היום את המשחק כדי לעזור לבית"ר, אני צנצנת. דני עמוס אפילו לא התאמץ לזוז בפנדל. כנראה שגם הם הבינו שהם אלופים, אז מה הבעיה לעזור לקבוצה החביבה עליה...

13. Lupos Member

וואו תוצאות מטורפות בתחתית המחזור הזה...4 מתוך 6 הקבוצות בתחתית ניצחו, 2 מהנצחונות בדקה האחרונה, קרית שמונה מפסידה פעם שנייה העונה, ועוד יש את הדרבי.

עריכה: צודקים ידעתי שזה הפסד שני ליודע מאיפה הבאתי את מה שכתבתי חח

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/12
  14. אלי מתחן Member

זה למה הם חיכו עד דקה 90 בשביל לתת לנו לנצח

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

נצחון מוצדק שלנו. לא היינו גדולים, אבל שלטנו בכל מה שקרה במשחק. בני סכנין הניעו כדור בהילוך סרק ואנחנו, לעומתם, היינו קטלניים. הנצחון הזה, כמו הנצחון על מועדון ספורט אשדוד מלפני שבועיים, רק מראה איזו עונה עלובה יש לנו, שאנחנו מסתכלים על קבוצות שכאלה מלמטה.

השילוש הקדוש - חן עזרא, אחמד סבע וקובי דג'אני - באמת שאין ראויים מהם לכבוש את השערים. היחידים שדופקים כרטיס כל משחק. חן עזרא בכלל אגדה. כל חלון העברות מנסים לדחוף אותו לקבוצה אחרת, אבל הוא נלחם להישאר בקבוצה ונלחם על המגרש בדיוק באותה הצורה. :aaa8: