מחזור 28 בליגת העל: נצחון של ב"ש במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏31/3/17.

1. Drama2 הסמל מעל הכל

1. תצוגה מבישה שלנו היום אבל אתם צריכים לשים דברים בפרופורציה, שוב הפסד בדקות הסיום, אין ספק שדור אלו ודוסאנטוס כבר במקום אחר, גידי כבר כמה מחזורים מפוצץ מניירות וצריך לרדת לקרקע, אבל יש גם נקודות אור שזה מנור סולומון שהולך להיות הדבר הבא בכדורגל הישראלי, דנינו התותח החלים מפציעה קשה וחזר לעצמו, מקווה שגם רוטמן וגלוי קצת ישותפו במחזורים הקרובים. מצפים לנו הביג4 במחזורים הבאים (בש תא חיפה ביתר), אני מקווה שנוציא לא פחות מ-5 נק' מהמפגשים הללו.
    2. אם מליקסון צולל ככה לאישתו, אני מתפלא שהיא עדיין הולכת על שתיים.
    3. דודו דהאן חי בסרט הודי, לא מבין את כל הרפש, להגיד על הסוכנות של קינג8 שיש לו חצי ליגיונר. אז על מנת לתזכר את אדון דהאן, המגן הימני שהוא מייצג הוא לא המגן הימני הישראלי הטוב ביותר אלא מתחרה על המקום השני עם מיוצג של בן עזרא/קצב. המגן הימני הטוב בארץ,ללא ספק, מיוצג ע"י קינג8.
    ובנוגע ללגיונרים ? תזכירו לי איפה השחקנים שלו משחקים ? אחד בסלטיק, 2 בבלגיה, 2 במאריבור. כן דודו, אתה חוד החנית. קודם תנחית מישהו באנגליה או בספרד אח"כ נדבר. בנתיים אולי תיקח כמה שיעורים אצל קצב במקום לעשות שת"פ עם איתן מזרחי. רק בריאות וסע ברכה

2. Don Joan Roman Member

אני לא מתווכח לגבי הפנדל, אני גם לא מתווכח לגבי זה שמליקסון אוהב ליפול, אבל יש אנשים שהשתן עלה להם לראש, הם שוכחים שעד לפני חמש שנים הקבוצה שלהם הייתה לא רלוונטית והם חוטאים בחוסר אוביקטיביות משווע כלפי השחקנים שהם אוהבים וזה פתאטי בעיניי.

מוישה, תודה על בקרת האיכות חביבי, איך אוכל לישון בלילה כשאתה חושב שאני לא כותב איכותי, חילקת את החיים שלי לשניים

נ.ב לדעתי יש אפשרות להתעלם מהודעות של משתמשים מסוימים, אתה מוזמן להשתמש בה וכך לא תצטרך לראות את תת הרמה שלי.

Sent from my m3 note using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/17
    oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

כשברק בדש הבקיע עם היד במשחק העונה גם היה כזה פסטיבל? או שאלון יפת "קפא" במשחק עונה של מכבי נגד קש והתעלם מתפיסה ברורה של טיבי על אבוחצירא ברחבה בדקה 90? או כל הנפלאות של משיח והגולים מאופסייד נגד בש?

ואתמול בסך הכל היה פנדל גבולי כן?

אה לא, זה בסדר. כל עוד זה שירת את הקבוצה של המדינה הכל היה בסדר.

oranfu, zivmay ו-yakar אוהבים את זה.
  4. DRORIKO Member

אני אגיד משהו אחד על ריינשרייבר,שאני דווקא מחזיק ממנו כשופט(למרות הטעות השערורייתית בפרשת פואד). אנחנו כשאנחנו מסתכלים אחרי 20 הילוכים חוזרים אנחנו רואים שהיתה הצגה של מליקסון,וגם ההצגה שלו באה עם נגיעה של דסה ברגל שלו,ככה שזה אפילו לא הצגה מגוחכת. שופט שיש לו שבריר שניה להחליט בהחלט יכול ליפול על זה. כל העליהום הזה על ריינשרייבר הוא לא במקום, והאמת שהעסק הזה מתחיל לעייף כי הרי על איזה שופט לא היה עליהום. אגב גם בחו"ל שופטים חוטפים באבי אביהם. כנראה שזה חלק מהמחיר של המקצוע :)

5. Telkiyski Member

העליהום על ריינשרייבר הוא כי העז לשרוק פנדל גבולי לרעת הקבוצה של המדינה.
    אם היה מאשר גול של יצחקי עם היד העליהום היה גג חצי מזה.

בדש: "תנו לי להבקיע בכל משחק ביד, לא מצטער על זה"
    אלון יפת: "עשיתי טעות גדולה, סימנו לי שהיה פנדל ונאטמתי" - וואלה! ספורט
    קצת בשביל הפרופורציות. וזה רק ממשחקי עונה כן? עונת 13/14 גול ביד ו14/15 פנדל ברור והשופט "נאטם".
    אבל פנדל אחד גבולי לרעתם ואפשר לפתוח בפסטיבל.

oranfu ו-zivmay אוהבים את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגובה מלאת התנשאות, כמו הרבה בשנתיים האחרונות שבכל פעם מזכירים לאוהדי באר שבע שפעם הם לא היו הקבוצה המצליחה שהם היום, ועוד מאוהד של קבוצה שפעם הייתה זוכה בתארים ומלאת תשוקה אבל כבר 10 שנים עסוקה בגזענות ושנאה, אם מדברים על כאלה שהשתן עלה להם לראש.
    אנחנו, אוהדי הפועל באר שבע, מתרכזים בהווה ובלהנות מכל רגע ממנו, על חמתך ועל אפך. אותו הווה שבו הקבוצה שלך היא ספקית הנקודות מספר אחד שלנו :)

חוסר אובייקטיביות כלפי השחקנים שאנחנו אוהבים זה פתאטיות? זה כל היופי בכדורגל, שגם כשאנחנו גודלים ומשתנים כבני אדם עדין יש לנו את התשוקה הזאת כמו שהיינו ילדים למשחק ולשחקנים שלנו שהופכים בעינים שלנו לטובים ולגיבורים מול הרעים והאנטי גיבורים מהקבוצה היריבה. זה כל היופי בכדורגל. ואם זה פתאטי, אז גם אתה פתאטי אחרי הצורה שבה הגבת כשהעזו לבקר כאן את אהוב ליבך יצחקי, או כמו שאתה מכנה אותו ברק.

https://scontent.ftlv3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/15027846_1150121185042991_6279116079582615972_n.Xxx?oh=6e1237c2631885fe64adbf04101a776e&oe=5966CFFD

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מיציתם.
    כל תגובה נוספת בנושא תימחק. תודה.

8. Don Joan Roman Member

ואם נחזור רגע לליגה שלנו אז אמש כפר סבא שוב הפסידה ואלי כהן שוב התחיל לספר לנו שהקבוצה שיחקה טוב לפני שני משחקים ושהם לקחו 4מ6 אפשריות מבלי לספר שהניצחון הושג מול קש שהיא נכון להיום הקבוצה החלשה בליגה ומנוצחת בכל משחק, ככה נראית גניבת דעת מקצועית וככה יורדים ליגה, מעניין לראות עד איזה עונה הטריק שלו יעבוד וכמה אוהדים יסבלו מזה.

DRORIKO ו-לירן אוהבים את זה.
  9. yedidel Member

במשחק שלנו היו גם עוד דברים חוץ מהפנדל שמוצה :)

לגבי טוני, לא חושב שמשחק חלש זה ההגדרה. הבעיה שחבל שהוא לא שיחק כמו ששיחק מול מכבי חיפה - זה היה המשחק הראשון שלו הרבה זמן שהוא שיחק מהיר ועם פרגון - המהלך שלו בבישול לאוחנה היה אדיר.
    מול מכבי ת"א הוא שוב העדיף לקחת את טב"ח על הקו ולנסות לעבור אותו 4 פעמים (מה שטב"ח סיכל לא רע), ולפחות ב2 הזדמנויות היה לו מצב למסירה לא רעה בכלל בשלב יותר מוקדם.

אני חשבתי שיותר נכון לפתוח עם אוחנה במשחק הזה, הוא בכושר טוב וזה היתה בדיוק ההזדמנות שלו להוכיח חד משמעית שהוא מתאים למעמדים האלה.
    אצל מכבי ת"א - רובן מיקאל שחקן ענק. לא יודע כמה שילמו עליו אבל זה מקרה נדיר ששחקן כזה "יורד" לישראל ולא נתפס לו שריר החשק בחודש הראשון. פיליפנקה שכולם חששו ממנו נראה בסדר גמור, למרות שגם לא ממש ניסינו להפעיל עליו לחץ (שהר ומשחק לחץ זה שני עולמות מקבילים).

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  10. Don Joan Roman Member

המשחק מול מכבי חיפה לא ממצה לטעמי והוא לא מדד מכיוון שמכבי חיפה הנוכחית היא קבוצה מאוד רכה ואין לי ספק שכל קבוצה שתבוא מולה להתקיף וללחוץ בלי פחד גם תנצח אותה בקלות יתרה.

וואקמה שחקן מצוין אבל גם הוא מבין שבליגה חלשה כמו זו מספיק משחק עם 2-3 פעולות חיוביות כדי ”לעשות את שלך” וחבל שהוא לא מתעלה לרוב מעל זה כי אם הוא כן יתעלה, ביחד עם החזרה של ויטור, בוזגלו יכול לנוח ביציע עד סוף העונה.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתוך האתר של המנהלת (מעניין איך הם אספו את הנתון הזה) -

גיא חימוב
    192 מסירות 87.5% מסירות מדוייקות 57 כדורים ארוכים 70.2% כדורים ארוכים מדוייקים 20 פעולות הגנתיות טובות 0 טעויות שהובילו לספיגה

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. Don Joan Roman Member

לזכותם, בנושא הזה הם משתפים פעולה עם מספר חברות לאיסוף סטטיסטיקה, אחת מהן היא חברה ישראלית שמספר משתמשים כאן היו חלק ממנה בעבר והם חלק ממנה גם כיום.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.