מחזור 28 בליגת העל: מכבי חיפה אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏15/4/05.

1. city Member

אם קשטן הצליח להישאר עם הפועל ת"א במרוץ האליפות עד המחזור האחרון (לפני שנתיים), עם קבוצה שההגנה שלה כוללת את אלון חלפון ויעקב הלל במרבית המשחקים, ולפני עונה עם הפועל ת"א בסגל שהשנה מוכיח כמה הוא עלוב הוא הצליח לתת עונה טובה, אני מאמין שהוא יצליח גם עם הפועל פ"ת.

2. אלי מתחן Member

אולי אני קצת אופטימי מדי, אבל בהנחה שבית"ר תביא חלוץ גבוה וחזק ליד אסולין, 2 בלמים קדמיים ומגן ימני סבירים, יש לנו סגל שמסוגל להתמודד על אליפות, אפילו עם אוחנה כמאמן.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינה כספית הפועל פ"ת לא מסוגלת? הלו מאיר שמיר אחד משבעת האנשים הכי עשירים במדינה שלנו, כן כן מה שאתה שומע. יעקב שחר לא נמצא ברשימה הזאת ומאיר שמיר כן, אז מבחינה כספית הפועל פ"ת מסודרת בהחלט.

4. אלי מתחן Member

הוא ברשימת 7 האנשים הכי משתכרים במדינה, לא האנשים העשירים ביותר.

5. משוגע בירוק Member

דרך אגב כולם ראו את בלם העתיד של ישראל - אבי סטרול!!!!

הבן אדם 90 דקות לא זז, כל כדור איבד, 3 גולים באשמתו, אחד השחקנים הכי אפסים בליגת העל!!! ועוד אחד מאוהדי מכבי פה העיזו להשוות אותו לבנאדו... חחח

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יודע להשוות לבנאדו זה דבר מעליב כן?

סטרול היה אתמול גרוע, אבל בסה"כ הייתי מעדיף אותו על פני בנאדו הישיש והכבד בכל יום נתון, עם כל הכבוד לאריק (ויש כבוד) כסמל ושחקן בית. לא סוד שההגנה שלנו זקוקה לרענון רציני, העונה ראינו סנוניות של מגמת הרענון עם ההבאה של מגרלשווילי כמגן שמאלי במקום אדורם, נקווה שהמגמה הזו תמשיך גם בעונות הבאות וכך נהנה מחוליה אחורית צעירה ויציבה יותר.

7. robson Member

למה אתה מדבר שטויות?..מאיר שמיר לא נמצא אפילו בין 100 העשירים של ישראל..הוא בין המשתכרים הגבוהים במדינה לא העשירים...
    כל מי שחושב שיש להפועל או מכבי פ"ת את היכולת ליותר מאשר לדגדג את הגדולות משלה את עצמו. גם בעונה כמו הנוכחית כאשר מכבי פ"ת
    טובה הרבה יותר מהתל אביביות כל משחק שלה מולן היא באה כאנדר דוג למרות הפערים המקצועיים.
    היחידות שיכולות לדגדג את מכבי חיפה הן מכבי ת"א, בית"ר והפועל פוטנציאלית אם הם ישנו את דרך הניהול שלהן כיום..

ופטריק ויירה, אני מסכים שצריך כבר להכניס את המחליף לבנאדו אך לא מסכים שסטרול יהיה מתאים למשימה. אני באמת בונה על
    הגעה של בן יוסף שיהיה המחליף לבנאדו..

8. city Member

בן יוסף שחקן מוכשר, אבל הוא לא שיחק כמעט שנה. אסור להמר עליו ולהביא אותו ישר להרכב (במקום גונזלבש לדוגמא). אפשר, ואפילו רצוי, להביא אותו לסגל שיהיה מחליף לאחד הבלמים במקרה של פציעה. בכל מקרה, אם מתכננים על ליגת האלופות צריך להביא בנוסף אליו עוד בלם שיותר בכושר. אולי אפילו זר (אני רק מקווה שהפעם ידעו להביא זר איכותי, לא כמו אג'יפור וגונזלבש).

9. robson Member

אף אחד לא דיבר על ישר להרכב אבל להביא את בן יוסף ושיעבור תקופת חניכה אצל בנאדו..הרי לאריק יש חוזה עד לשנת 2007...
    חוץ מזה בלם זר במקום גונזלבש ואם רוסו יקבל אזרחות אז גם מגן ימני זר..

10. city Member

שמעתי שלעמדת המגן הימני מביאים את קלמי סבן. אני אישית אשמח אם מהלך כזה יקרה. הוא המגן הטוב בארץ בתקופה האחרונה, שיחק מצוין בנבחרת מול צרפת, ונראה שהוא מתאים לליגת האלופות. אני רק מקווה שהוא לא יגמור כמו אוזן.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסוגל לסבול את המדיניות הזו. מי זה הבן יוסף הזה בכלל???? עדיף שיחזירו את קינן כמחליף לשני הפותחים כרגע שאני לא רואה סיבה להחליפם.
    אני מפנה אותכם מדיון המחזור לדיון של מכבי חיפה (או קבוצה אחרת שזה מתאים לה) כדי לדבר על ספקולציות לעונה הבאה.

אגב, השבוע ליל הסדר, אין ליגה. המחזור הבא בעוד שבוע וחצי. חג שמח http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏19/4/05