מחזור 28 בליגת העל: מכבי חיפה אלופת המדינה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏15/4/05.

1. city Member

לא מבין למה מפטרים מאמן 5 מחזורים לפני סיום הליגה. עד שיבוא מאמן חדש וילמד להכיר את הקבוצה יכול להיות מאוחר מדי. אם כבר מפטרים את לחמן, שלדעתי זוהי שטות ענקית, אני הייתי מחכה עד סוף העונה.
    ותראו מי המועמדים לתפקיד: שלמה שרף, רוני דורה ומומי זפרן, שהעלה את הקבוצה לליגת העל אבל לא נשאר בה ולחמן החליף אותו.

2. Apu Member

הדרבי של פ"ת כל כך משעמם.. אין מצבים אין כלום.. גם שיש גול זה בא מטעות בהגנה..
    1-0 קשטן.

3. הרצליה Member

איסמאיל עמאר משווה ל1-1
    יאללה מכבי.

גם אנחנו רוצים לנצח את הפועל פ"ת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

4. משוגע בירוק Member

נגמר... ניצחון של חיפה בשני ויש חגיגות אליפות

5. Apu Member

תגיד "שבת של כדורגל" החליטו לשים סוף לאבטלה? כל שבוע אני רואה איזה 8 אנשים חדשים מפרשנים על הקווים..

6. ג'רי בית הלוי Member

הפועל ב"ש- בני יהודה (שבת, 18:55, וסרמיל)

לא רק שב"ש לא מראה כוונות להישאר בליגה (סיימה בתיקו מאופס עם מכבי ת"א לאחר שהפועל ת"א הפסידה), בקצב הזה היא גם תאבד את המקום הלפני האחרון ותראה אפילו את הפועל חיפה מלמעלה. מסע ההתאוששות של ניר לוין וקבוצתו מדאיג את לופא קדוש, שבינתיים התכנית שלו (לנצח את כל משחקי הבית ולהישאר בליגה, ללא קשר לתוצאות של היריבות) לא בדיוק עובדת. ברור לאנשי הקבוצה שהפעם זה באמת משחק של לחיות או למות, אבל לצד זה הם גם יודעים שהסיכויים לא ממש לטובתם. לראשונה מזה זמן רב יעמוד לרשותו של לופא קדוש סגל מלא (מעניין מה היה קורה אם היה לב"ש סגל מלא בעוד כמה הזדמנויות השנה), אולם הוא לא מתכנן לערוך שינויים קיצוניים. רונן דהאן, שהיה טוב במשחק בבלומפילד, ימשיך לעמוד בין הקורות, וההתלבטות של המאמן היא בין מרטין סאריץ' למינטואן אלין.
    הרכב משוער: רונן דהאן, תומר חליבה, סטיפה מאטיץ', עוז יפרח, דדי בן-דיין, סתיו אלימלך, רמי אליהו, דה-אוליברה, מרטין סאריץ' (מינטואן אלין), יניב אברג'יל, אלון מזרחי.

בני יהודה היא הקבוצה התורנית שחולמת על אירופה, והיא לא בהכרח הוזה. אפילו אנשי אשדוד לא רוצים להגיע לאירופה, נצרת עילית קצת חורקת, בית"ר מתקשה להשיג יותר משני נצחונות רצופים (והשבוע היא גם איבדה נקודה עקב הפסד טכני), ההתלהבות מקשטן בהפועל פ"ת נרגעה, ומכבי ת"א פשוט לא רוצה להבקיע. הקפטן בן לוז, שלא התאמן השבוע כרגיל וחזר לפעילות רק ביום שישי, יהיה בסגל אך יפתח על הספסל. איבן מרוסלבץ', שהתאושש מפציעה, יחזור לסגל.
    הרכב משוער: יוסי שקל, אלי אברבנל, יאיר אזולאי, גבע ברקאי, רוני גפני, אימורו לוקמן, קובי דג'אני, אסי בלדוט, מטה בטורינה, גבריאל לימה, משה ביטון.

7. נדב מיכאלי Member

טוב סיכום היום בינתיים לפי הראיה שלי :
    הדרבי של מלאבס : לא היה משחק ברמה גבוהה,היו מצבים לכאן ולכאן.
    הגול שספגה מכבי פתח תקווה גול שמאד לא אופייני להגנה שלהם,אבל גם זה קורה.
    ארבייטמן עם 9 שערים ,וזה רק על קצה המזלג ,שנה הבאה אני מאמין שהוא יבקיע יותר ויתן עונה גדולה.
    מכבי פתח תקווה ,השוו בבעיטה חופשית (כבר כמעט ואין שערים בבעיטות חופשיות בליגה וחבל) ,והם מקום 2 .כל מילה עליהם מיותרת ,למרות המשחק הבינוני היום .הם 11 משחקים לא הפסידו.בהחלט ציון לשבח.
    לגבי פיטורי לחמן - אם הוא התפטר או פוטר עכשיו 5 משחקים לסיום זה ממש יכול לקבוע את גורל סכנין,אני מקווה שסכנין ירדו והפועל חיפה תישאר בליגה.

8. Apu Member

איזה שער! 1-0 בני יהודה

9. תמיד דל-פיירו Member

באר שבע השוו ל 1-1 והקבוצות ירדו למחצית...

בני יהודה טובה יותר-היא תנצח...

10. ג'רי בית הלוי Member

מ.ס. אשדוד- הפועל נצרת עילית (שבת, 20:00, אשדוד)

כשלא הולך, אז לא הולך. אמת? לא אצל מ.ס. אשדוד. למרות שמתוך ארבעת משחקי הליגה האחרונים שלה, ניצחה הקבוצה רק אחד (4-0 מול מכבי חיפה), היא עוד איכשהו ממוקמת במקום השלישי, אבל השבוע הניסים נגמרים. הפסד לנצרת עילית, שרחוקה מהאשדודים רק בנקודה- ואפשר להגיד לאירופה שלום, אחרי שגם הגביע הלך (הפסד בשמינית הגמר למכבי ת"א). אריק אג'יפור יעדר מהמשחק עקב דלקת בגרון, ויוחלף ע"י אייל אלמושנינו. יוסי מזרחי, שנרמז השבוע שלא ימשיך בקבוצה בעונה הבאה, יבצע שינויים אחרים בהגנה, אולם לא מתוך כפיה, אלא מתוך צורך מקצועי- אמיר אלקריף ומאור פרץ יחליפו את עמר סלמן ואדיר טובול (בהתאמה), שמגלים לאחרונה יכולת חלשה.
    הרכב משוער: אסי רחמים, אמיר אלקריף, אייל אלמושנינו, עמנואל פאפו, מאור פרץ, מאור זוהר, משה אוחיון, דוד רביבו, יניב עזרן (עמנואל אוביידה), פליקס אובוקה, שי הולצמן.

הפועל נצרת עילית, שכבר היו דיבורים על איך היא הופכת לקבוצה הראשונה בהיסטוריה שמסיימת במקום השני בעונתה הראשונה בליגה הבכירה, מגיעה למשחק אחרי שני הפסדים רצופים לשתי המוליכות, מכבי חיפה ומכבי פ"ת. על אף הפסד ההזדמנות להיסטוריה, שחקניו של מוטי איווניר עדיין מעוניינים להגיע לאירופה דרך המקום השלישי, והצלחתם במשימה הזאת תלויה מאוד בתוצאת המשחק היום- ניצחון, והיא מתמודדת עם בני יהודה על המקום, תיקו או הפסד- המקום באירופה שייך כמעט סופית לזהובים. מלך שערי הקבוצה, ז'וז'ה דוארטה, שהיה פצוע בשבועיים האחרונים, יחזור להרכב. שחקנים שיעדרו מהסגל הם אבישי ז'אנו וגיז'רמו ישראלביץ' (אדומים) וגבריאל וואחין (פציעה). השוער אושרי לוי, שגם הוא היה פצוע, זכה ליום מנוחה והוא יהיה כשיר.
    הרכב משוער: אושרי לוי, ישראל דרור, קובי נכטיילר, עמי אזולאי, דודי פדלון, שחר סימנטוב, חיים בנון, יאלן פוקורן, יואב זיו, ליז'ורנו סקריפנטי, ז'וזה דוארטה.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הפועל ב"ש מובילה 2-1 על בני יהודה.
    מקווה לראות שב"ש תנצל את ההפסד של סכנין.

12. משוגע בירוק Member

מאיפה צץ המשחק של נצרת עילית ואשדוד? הוא לא אמור להיות מחר? האם זה פעם ראשונה השנה שמשחק לא משודר?

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שכן או משהו..דווקא שם נופלים הכי הרבה שערים.

איזה משחק טוב שלנו , איזה גול של אוליבירה ישר עבר לי בראש השער של רונאלדיניו בבירנבאו.
    יאללה בית"ר נצחו בבלומפילד ותפסידו לנו בטדי עוד שבועיים .

ואיזה שחקנים מסריחים יש בקבוצה הזו, אחרי השער של אילוז הוא רץ לקהל . רמי אליהו , סתיו אלימלך ועוד שחקן שלא זיהתי רצו אליו , כל השאר סתם עמדו במרכז , איזה חוסר פירגון ככה קשה להשאר בליגה.
    אפילו בקבוצה שמובילה 8-0 וכובשת את התשיעי רצים כל הקבוצה לחבק את הכובש .

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/05
  14. תמיד דל-פיירו Member

אשדוד מובילה כבר לקראת הסיום 4-2..,משחק עם המון שערים,אולי עוד יהיו עוד..
    ודווקא זה לא משודר...

באר שבע הפתיעה אותי וניצחה,אולי יש לה סיכוי??
    לא....

הפועל תל-אביב מובילה 1-0 לקראת המחצית...
    צפו לעוד שערים,הימור שלי-תיקו...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המסקנה שמגיעה מהמשחק של אשדוד , בבקשה ממכם צ'ארלטון אל תשדרו שום משחק !