מחזור 28 בליגת העל: הפועל ת"א 0-2 הפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏31/3/11.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוער הנוער של מכבי ת"א יהיה ככל הנראה אלוף, מסכן אם תתן לו לשחק עם חבורה כל כך מסכנה בלי שום טיפת כבוד עצמי. לדעתי יש כרגע גם סכסוכים בתוך קבוצת השחקנים כי אחרת אין לי צל של ספק שמכבי ת"א לא היתה מתמוטטת ככה. זה באמת לא רק איווניר או נמני ומזרחי. השחקנים המובילים התגלו כחבורה של בני אדם אנוכיים שפשוט מרוויחים יותר מדי, זרים וישראלים כאחד. איך יכול להיות שקולאוטי מרוויח הכי הרבה בליגה? על זה באמת אין לי תשובה.

אם במכבי ת"א יש העונה יותר איכות מאשר במכבי חיפה, אז כרגע לפחות העונה האופי והגיבוש הקבוצתי של הירוקים גובר על הכסף המוגזם של גולדהאר. פשוט מדהים איך קבוצה שמנצחת את אולימפיאקוס מפסידה עכשיו 3 משחקי ליגה ברצף מבלי שאפילו כובשים שער זכות. לשמוע עכשיו את איווניר בראיון שהמקום השלישי בליגה היא המטרה עד סוף העונה פשוט מראה עד כמה הכשלון גדול.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/11
  2. alexshw Member

במכבי ת"א אין יותר איכות העונה במכבי חיפה ברוב העמדות במגרש, אולי מלבד הבלמים(אבל גם זה לא בא לידי ביטוי בתוצאות).

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

:aaarofl: :aaarofl:

תגובה מפורטת יותר באשכול הבאר שבעי

4. Fanatic Member

לא כל כך מהר.
    אנחנו מתחרים איתכם חזק על התואר.

הלוואי ולא נסיים במקום שלישי הלוואי!

5. לא מצאתי כינוי Member

זה מדהים עד כמה שוער יכול להזיק בצורה כזאת דרסטית לקבוצה. שטראובר גונב כל משחק שהוא משחק למכבי נקודות.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אם בית"ר ומכבי ת"א מתחרות על תואר סמרטוט העונה, אז אפשר להגיד שאנחנו יותר? כי הפסדונ לכם 3 פעמים מתוך 3 והרביעית בדרך.

ההבדל היחיד בינינו הוא שלנו לא היו ציפיות כל כך גדולות כמו למכבי ת"א למשל.. אבל היי, אל תקפחו אותנו, גם אנחנו פה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כן, אפשר להאשים את שטראובר, וכן גם היום הוא היה אשם בשער השני, אבל לא בגלל זה מכבי תל אביב כבר שלושה משחקים לא מנצחת, לא בגלל זה כבר שלושה משחקים מכבי לא כובשת שער אחד!
    אם אתם חושבים שעם הרוש/ דוידוביץ בין הקורות מכבי הייתה רצה עכשיו לאליפות, אז זאת חשיבה טפשית. בדיוק כמו שאיווניר במקום לטפל בחלק ההתקפי שלו, הוציא את שטראובר מול נתניה. לא ראיתי שמכבי ניצחה, וכן, הפתעה היא גם לא כבשה.
    אין לי ספק שאם יש מאמן שמתאים למכבי הוא רוני לוי. מאמן שחשובה לו מאוד הטקטיקה, העבודה על המגרש, אצלו מי שלא היה עובד פשוט לא היה משחק. נראה שאיווניר מקל מידי עם השחקנים שלו, רגיש, מתחשב, מבין. אולי זאת הבעיה.

8. Fanatic Member

מה? מאיפה הבאת את זה? פה בדיוק הבעיה של איווניר.
    בזמן הקצר שהוא פה הוא כבד הספיק לאבד את חדר ההלבשה. הוא נכנס לעימותים מיותרים עם שחקנים כמו אבידור, סידיבה ובוזגלו ובקרוב גם עם מדוניאנין, הוא עושה מהפכות בהרכב על ימין ועל שמאל.
    עושה רושם שלקראת העונה הבאה הוא בכלל לא סופר חצי מהשחקנים שמשחקים היום במכבי, כשלא משנה אם הם מראים שיפור או לא. ומה לעשות שהשחקנים לא טיפשים, וזה גם מתבטא במגרש.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי בקיץ מכבי ת"א התחילה את הליגה עם יותר כשרון. בשבילי די הפתעה ששחקנים כמו יואב זיו, גל אלברמן ורוברטו קולאוטי כל כך חלשים. במכבי חיפה לעומת זאת יש בין היתר שני שחקנים שמשום מקום מצטיינים: חמד וטוואטחה.

כרגע מיותר לציין שההימור של שחר גם לא לבזבז כסף על שחקן כמו אלירן עטר הצליח מעל למצופה. עטר פשוט שחקן אנוכי ונראה לי גם שמבחינה חברתית הבחור די הימור. כשאתה רואה את משחקו אני לא חושב שהוא ממש אהוד על השחקנים האחרים. עטר לדעתי עדיין חושב שהוא משחק בבני יהודה ועדיין לא מבין איפה הוא משחק עכשיו.

10. alexshw Member

ובשבילי לא. אלברמן וקולאוטי הרבו לשבת בחוץ בגרמניה. איבדו את כל הכושר שלהם. זיו מעולם לא היה שחקן גדול. הוא שחקן כלבה כזה. לא הכי טוב בשום עמדה. שילמו עליהם סכומים לא קשורים לכלום.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לי יש דווקא הרגשה שאיווניר דווקא עשה טוב כשהתעמת עם השחקנים שציינת. אל תשכח בבקשה שאותם השחקנים גם פישלו תחת נימני/מזרחי. אני מכיר את מדוניאנין אישית מהמגרשים ההולנדים ולדעתי העונה הזאת הוכחה מושלמת למה הוא נדד בכל מיני קבוצות. הבחור נחשב פה עוד לכוכב עתידי, אבל נראה לי שהוא מנטלית לא ממש חזק.

ללא ספק שאיווניר עושה המון שטויות, אבל הוא הגיע באמצע העונה. כל השחקנים שעמדו בשבועות האחרונים על הדשא ופישלו בצורה מחרידה כבר 'דאגו' לשלוח הביתה את נימני ויוסי מזרחי...

12. Don Joan Roman Member

קבוצה של מפגרים, ממלאים את הדלי ובועטים בו בכל הכוח בכל פעם מחדש, פשוט בושה וחרפה, אם אין ניצחון מול עכו אנחנו יורדים.
    ושאלה אחת לרוני לוי ולבורא עולם: למה עידן טל בהרכב? למה הוא לא פורש? למה

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי, בסופו של דבר לא נסעתי למשחק. חברים שלי סיפרו שהיציע היה מלא ושאפילו בשער 2 ישבו אוהדים על המדרגות - אם כך... מה הפלא שלא ניצחנו? חבל מאוד שאנחנו תמיד מפשלים במשחקים שנקראים 'משחקי מפתח'. כבר כמה שנים שיש לנו מחסות פסיכולוגי בקטע הזה. היום, יותר מכל פעם אחרת, זה מאכזב אפילו יותר, כיוון שהיינו פעמיים ביתרון והיה לנו יתרון מספרי.

אני חושב שעצם העובדה שלא הצלחנו לשמור על היתרון ביתרון מספרי, בדיוק כמו במשחק מול עירוני קריית שמונה, מצביעה על העובדה שיש לנו הגנה בינונית מאוד. לאוניד קרופניק הוא בלם לא רע כמחליף, אבל קשה מאוד לסמוך עליו בכל מה שקשור להשראת בטחון.

חבל מאוד שלא ניצחנו, כיוון שהיינו יכולים כבר עכשיו להיות באחד המקומות שמוליכים לפלייאוף העליון. הדרך עוד ארוכה וקשה וכבר בשבוע הבא מחכה לנו מפגש קשה בוסרמיל מול חיה פצועה.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

דווקא לדעתי בשבוע הבא יש לכם את אחד מהמשחקים היותר קלים שאפשר לבקש. באר שבע היא אולי חיה פצועה אבל היא היא חיה מאוד מאוד חלשה כרגע, והאמת שאחרי שהיא איבדה את הסיכויים להשתתף בפלייאוף העליון, לרדת ליגה הם לא יירדו, כך שרמת המחוייבות גם לא בדיוק תגיע אצלהם לשיא במשחק מולכם. מלבד רמת גן ואשדוד, לדעתי זאת הקבוצה הנוחה ביותר שיכולתם לבקש. מה גם, שעם הקהל שכבר נהיה אדיש לתוצאות של הקבוצה שלו, ורסמיל לא נראה כל כך מבצר כרגע.

15. alexshw Member

בכלל פוטנציאל למשחק רב שערים.