מחזור 28 בליגת העל: הפועל ת"א 0-2 הפועל פ"ת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏31/3/11.

1. שגיא Guest

מחצית איומה. זה לא יאומן כמה אנחנו מוגבלים התקפית. היחיד שעוד מנסה זה עידן ורד אבל לבד הוא לא מצליח. בכלל, השילוש הזה בהתקפה של דבלשווילי-חמד-אזולאי לא ממש עבד וגם עם גאדיר שלרוב עושה שטויות לא ראינו פעולה התקפית ראויה. קולמה עשה בלאגן מהרגע הראשון וטוב שיצא, מקווה שנעשה משחק יותר מסודר במחצית השניה ובעקבות כך גם יבואו ההזדמנויות.

בעיה נוספת היא שנשארנו עם חילוף אחד למחצית השניה. מאמין שיהיה זה סולליק אם לא נצליח לכבוש. אין עוד אופציות התקפיות שם.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 בהפסקה בין עכו למכבי חיפה.
    הדבר שמדאיג אותי זה שדבאלישווילי וקולמה עזבו את המשחק עם פציעות. יש לנו לאט לאט באמת בית חולים שדה, לא נורמלי מה שקורה בקבוצה.

לגבי המשחק אין הרבה על מה לספר. הזדמנות טובה לעכו, בעיטה חופשית נחמדה של ורד. זה כל הסיפור. אין לי מושג למה אלישע לוי עלה עם 3 חלוצים, אבל זו זכותו. עכשיו נראה אם שוב נצליח לכבוש במחצית השנייה ולסגור עניין עם ניצחון מינימלי...

3. alexshw Member

700 פציעות. מתי כבר יפטרו את גולדינג? איןל נו בכלל מספיק כלים. מה יש כאן לנתח מקצועית?
    לא אכפת לי איך לנצח.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/11
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

או. סוף סוף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. alexshw Member

באמת מגיע שאפו גדול לקבוצה שלנו ולצוות המקצועי שניצח במגרש קשה ועם הרכב של משחק אימון שנכפה עליו. אפילו ראינו כדורגל לא רע לפרקים במחצית השנייה. אל תשכחו שרק ב"ש ניצחה כאן העונה.
    באמת כל הכבוד!
    טווטחה היה הכי טוב בקבוצה, חמד האס ממשיך להפתיע אותי. זה בהחלט תוספת כוח העונה שלא לקחתי אותה בחשבון בתחילתה.
    גם מילה טובה על משחק סולידי של צמד הלבמים שלנו. עשו עבודה טובה למדי.

הקבוצה עברה בכבוד את המוקש הזה(מוקש גם בגלל החיסורים שלנו).

מגיעה מילה טובה לאלישע ודרסליה שהוציאו את הקבוצה ממשבר התבוסה בבלומפילד. לדעתי אלישע מוציא את המקסימום מהקבוצה הזו מאז הגיע אליה וחבל שלא מעריכים את זה.
    ברור שהוא עושה טעויות ויש לו מגרעות, אבל זו השורה התחתונה. אבל הוא צריך להמשיך רק אם יחזיר את האליפות.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי קטן, רפאלוב, גולסה, מסיללה, משומר, דבאלישווילי ובוקולי שנוטשים לא בושה לנצח בצורה שכזאת.
    אי אפשר לצפות משום קבוצה שאם היא משחקת ללא חצי הרכב שהיא מציגה יכולת כמו של 'ברצלונה'.

למשחק עצמו.
    משחק משעמם, אבל למכבי חיפה יש העונה את האמונה (והאופי) שהיא בסופו של דבר מנצחת. עכו מהפתיחה הסתפקה בנקודה ואם משחקים בטוטו אז העונה אתה בדרך כל מפסיד נגד הירוקים.

הלחץ שוב חזר להפועל ת"א, גם היא ללא יותר מדי שחקנים מההרכב הראשון, וגם היא נורא תשמח אם תנצח בצורה הזאת. למכבי חיפה נותרו עוד 4 נק' כדי לארח בפלייאוף את האדומים.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, גם אני כבר שיבחתי את אלישע שעם הקבוצה הזאת בתוספת מגיפה של פציעות מתחילת העונה הוא מצליח יפה עם הקבוצה. עד שהובסנו בבלומפילד, שם הרגשתי מושפל. לא יודע מה אני אגיד לך, עם חצי הרכב ראשון בחוץ זה הישג שיצאנו ממשחק חוץ קשה בנצרת עילית עם כל הקופה. לפעמים קצת קשה לתת קרדיט למאמן שלנו, אבל היום כן מגיעים לו מחמאות. למרות כל הפצועים והתבוסה בבלומפילד אלישע לוי מצליח לארגן את השורות ובהמון רגעים נותן אמונה גדולה לשחקנים שצריכים פתאום לנגן כינור ראשון. תומר חמד וטוואטחה הגיעו באמת משום מקום ואפילו שחקנים גמורים כמו בנאדו ובוקולי מצליחים נגד רב הליגה לשחק ברמה הנדרשת.

מלהיב זה לא, אבל הנקודות בקופה. כנראה רק קיזוז שוב יתן לאדומים מתל אביב הזדמנות ללכת על כל הקופה...

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר חששתי לרגע שהם לא ינצחו...עכשיו רק שיגמרו את הסיפור מול ק"ש ושלשם שינוי לא יעשו במכנסיים במחזור 32!

שי כבר 27 מחזורים אורים מלהיב זה לא היה, בואו נבין, זה גם לא ישתנה, העונה הזאת מי שתהיה אלופה, לא תעשה את זה באיזושהי דהירה/הלהבה כלשהי. קרב התשה. אם ליונייטד באנגליה מותר ככה לזכות באליפות אז גם למכבי חיפה...שאגב האליפות האחרונה שלה היתה גם די מגעילה ועלובה אבל זו עדיין אליפות.

9. שגיא Guest

מהלכים כמו השער השני מעצבנים אותי פשוט. מעצבן אותי שאנחנו רואים רק אחד כזה במשחק. ועוד גאדיר השתתף במהלך הזה, מה הבעיה שלו לנהוג ככה ברוב הכדורים שהוא מקבל? הוא כל הזמן מתעקש לעשות את הפעולה הלא נכונה והנה בפעם היחידה שהוא עשה את הפעולה הנכונה זה גם נגמר בגול.

עוד ניצחון, עוד נקודה וחצי.

10. alexshw Member

שי, אלישע הוא המאמן האופטימלי למדיניות בשלוש העונות האלה. מה שהבעלים משדר זה חוסר הישגיות וחוסר עניין באיכות הכדורגל ועדיין הקבוצה חזק למעלה ויכולה לקחת תארים.
    צריך לשפוט בצורה שלא תהיה מנותקת מהמציאות שהבעלים רוצה.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לפחות לגבי הגיאורגי הפציעה לא חמורה במיוחד, ואין לי ספק שיהיה כשיר לשבוע הבא, בסך הכל נתפס לו הגב. הפציעה של קולמה מעט קשה יותר, אבל לא יודע אם זה הפסיד כל כך גדול שהוא לא יהיה כשיר לפתוח בהרכב. יש משחקים שצריך לדעת לנצח גם ללא כדורגל טוב,במשחק חוץ קשה שאף קבוצה גדולה עדיין לא ניצחה בו, עם כאלו חסורים של שחקנים, 3 נקודות הן החשובות ביותר, ושאפו גם לשחקנים וגם לאלישע שידעו לעשות את העבודה.

הלאה, ניצחון על קרית שמונה במחזור הבא ואנחנו מבטיחים את המקום הראשון.

אגב, הפציעה של עותמאן מאוד מטרידה אותי. הבחור סובב את הברך, ואם לא יהיה כשיר באמת שזה יהיה מבאס, כי עד שהוא תופס מקום בהרכב על חשבון משומר הטיפש, פציעה עלולה לגרום לנו שוב לסבול אותו באגף הימני שלנו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/4/11
  12. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה פשוט מאוד, גדיר אחד השחקנים המוכשרים ביותר בליגה, הבעיה שלו היא אך ורק בראש. יאמר לזכותו שהוא עוד צעיר וכל עתידו לפניו, בתקווה שילמד לקבל החלטות נכונות עם הזמן.

13. שגיא Guest

העניין הוא שגאדיר כבר שלוש עונות בבוגרים ולא שינה כמעט כלום מסגנון המשחק שלו, ופה הבעיה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

צריך לתת לשחר וחיפה פרס ישראל. פשוט לא ייאמן שקבוצה כל כך מוגבלת, ונחותה עשרות מונים מהפועל ת"א, תסיים לפניה במקום הראשון (אלה אם כן יקרה משהו מאוד חריג ) אחרי שלושים מחזורים. קרי, בכל מקום נורמלי, אליפות.

פשוט צל"ש.

15. alexshw Member

גם שכטר היה אותו דבר. עוד לא מאוחר לגאדיר ללמוד.