מחזור 28 בליגת העל:בית"ר מנצחת את הרצליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/4/08.

1. BeitaReaLiverpool Member

למה ללכת רחוק?
    שנה שעברה, ליגה לאומית, סכנין וקריית שמונה עולות ליגה ובשתי המקרים יש פריצה לדשא מצד הקהל.
    אז מה? כשקבוצה כמו קריית שמונה או סכנין החביביות, זה סבבה.
    צחוקים, מעשה שובבות. חביב.
    לא נדבר על עונש כלשהו..
    אבל כשזה בית"ר ישר "רדיוסים" , "הורדת נקודות"..

דחילק, מה אתם בגן? תתייחסו באופו שווה לכל הקבוצות (אני מדבר גם על התקשורת וגם אל חברי הפורום).

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בגלל זה הוא כבר המון שנים שופט דרג ליגה לאומית... הוא לא יגיע מעבר לזה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפילו לליגה לאומית הוא לא מתאים . הוא שופט אותי בליגה למקומות עבודה גם שם הוא גרוע .

4. הרצליה Member

ענק ענק ענק!!!
    6.מכבי 31
    7.הפועל 31
    8.פ"ת 31
    9.כפר סבא 31

10.הרצליה 29(משחק חסר)
    11.אשדוד 27
    12.בני יהודה 26

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/08
  5. Raulito Madridista

שני שערים נפלאים של איתי שכטר היום, אבל גם מעשה מגעיל, הוא לא הוציא את הכדור החוצה כאשר גולן חרמון היה זרוע על הדשא, נתניה התנהגה בחוסר ספורטיביות שלא הוציאה את הכדור החוצה, לעומת זאת אנסומבו שלא היה חייב להוציא את הכדור החוצה, כן עשה זאת. שכטר שחקן מדהים, חבל שהוא אגואיסט וחושב רק על עצמו וגם שחקן לא ספורטיבי במיוחד, עם היה לו יותר שכל הוא יכל להיות אפילו הרבה יותר טוב. היה לי ברור אחרי הפיגור שלא נצליח לחזור למשחק, נתניה קבוצה שיודעת להגן בצורה הכי טובה בארץ. למרות זאת, אני מרגיש מאוכזב, כי שוב עשינו את הטעות(השער הראשון באשמת אניימה) ושילמנו עלייה ביוקר. ההפסד היום הוא צעד אחורה, גם חבל שספגנו עוד שער בסיום, 3-0 זו כבר תבוסה. אנחנו חזק במאבק. מסקנה לקראת המשחק הבא - יותר דקות לראובן עובד(במקום דגו) ולהמשיך במערך של שני חלוצים כמו נגד בית"ר, ה4-5-1 הזה הוא אנטי כדורגל.

כל הכבוד לבני-יהודה, מגיעות להם מחיאות כפאיים. אני לא יודע אם זה יספיק להישארות, אבל 12 מתוך 12 עם שירזי ואסייג, פשוט מדהים.
    חיפה יכולה ללכת לים, היא גמרה את העונה היום. אם אני רוני לוי אני מעלה את קבוצת הנוער במחזור הבא. נקודה חשובה למכבי פ"ת שאני עדיין מקווה שתרד ליגה.
    גם נתניה, גם ק"ש וגם סכנין מנצחות היום, מעניין מי מבין השלוש לא תשחק באופ"א בעונה הבאה.
    לצערי אני צריך להיות מחר בעד בית"ר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/08
  6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאשדוד לא ניצחו , זה היה עושה את זה הרבה הרבה יותר מעניין.

7. Igi Member

איתי שכטר- פונציאל מצויין. יהיה לא פחות מעניין איפה הוא ישחק בעונה הבאה. גם הוא, כמו מאור בוזגלו, מהשחקנים היותר מוכשרים בארץ, אבל היתרון שלו הוא שאין לו את בוזי מעליו. בהחלט יהיה מעניין בקיץ.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שזה לרעתו שאין לו אחד כמו בוזי , כי השחקן הזה מרבה לעשות שטויות.

9. אנתוני שגיא Member

אסייג את שירזי עושים עבודה לא פחות ממופלאה
    4 נצחונות מ4 משחקים מדהים

10. oFiRzZz Member

מה ? לא שמעתי טוב .

3-0
    כל מילה מיותרת.

11. הרצליה Member

וואלה האמת שאחרי התוצאות של המשחקים היום ממש ממש מדגדג להוציא משהו מהמשחק מחר,ממש ממש.
    ניצחון מעלה אותנו למקום שישי בטבלה עם 32 נקודות כמה שזה הזוי זה ממש עושה חשק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

ועכשיו נרד מהירח חזרה למציאות, טדי מפוצץ בלמעלה מ-20 אלף בית"רים ביציעים זה לא המשחק שבא לנו בזמן ממש אבל דווקא ברגעים כאלה מכבי הרצליה יודעת להתעלות על עצמה ולהפתיע את כולם.
    בכל משחק בין הקבוצות במהלך השנתיים האחרונות בית"ר ירושלים ירקה הרבה מאוד דם ולראייה העובדה שהמאזן עומד על שתי ניצחונות לבית"ר,שתי תוצאות תיקו וניצחון להרצליה, לא הבדל של שמיים וארץ ותוסיפו לזה שאחד מהניצחנות של בית"ר הגיע אחרי יתרון 2-0 של הרצליה בטדי במחזור השלישי.

בעונה שעברה הגענו לטדי גם כן במחזור ה-28 והוצאנו שם 2-2 הירואי, קניתי תוצאה דומה.

מלחמה!

ללא ווקמנוביץ',ניצן ונטויה אבל עם אדרי שעשה עבודה טובה בשבוע שעבר בשער,דיוויס שחוזר סוף סוף להיות בעל הבית במרכז וגויאבה הפורח מקדימה החסרונות הם לא כאלה משמעותיים(אולי של ניצן קצת).

יהיה בסדר.

12. YANIROSH Member

כואב לי שהקבוצה שאני אוהד כל חיי[מכבי ת"א] נראית כמו שהיא נראית...להרבה שחקנים היום שמשחקים בקבוצה אין שום כבוד למועדון הזה ולקהל הנהדר שמלווה אותם בכל משחק ומשחק.איזה עונה גרועה,היום כל הבעיות של הקבוצה נחשפו במשחק נגד קרית שמונה.הגנה חלשה ביותר ומבוהלת קישור נרפה ללא מנהיגות[איפה שיבחון?] והתקפה אנמית בתוספת חוסר שליטה מהקווים[ניר לוין נכשל במכבי] אני מתפלל שנישאר בליגה ולא נירד כי פשוט הקבוצה נראית זוועה והיום זה בלט מאוד.נימאס לי מהטעויות הטיפשיות האלה של שפונגין ושטרית שהעונה מציגים יכולת של שחקנים בליגה הארצית והגיע הזמן שניר לוין יתעורר וינער אותם ומצידי יספסל אותם עד סוף העונה מפני שהם עושים יותר נזק מתועלת.יש את מסיקה שלטעמי כמגן הוא עולה על שטרית ויש בספסל את שירן ייני שיכול לשחק כמגן ימני וכמו ששפונגין משחק ייני לא נופל ממנו,ועוד משהו -הגיע הזמן שניר לוין יפסיק לעלות עם חלוץ אחד וישחק בשביל לנצח [עם 2 חלוצים] די נמאס לראות את המיני בונקר הזה כל שבת צריך לעלות לנצח ובשביל להישאר בליגה אנחנו צריכים לפחות עוד 2 ניצחונות אז שהוא יפנים את זה ויתחיל לשחק בשביל לנצח!

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אנשי מכבי התלוונו על השיפוט? הצד הבכייני של המכביסטים עוד פעם יוצא לאור, מישאלוף מתבטא בתקשורת שהוא דורש חקירה ובלה בלה בלה.. אני אומר לך הביתה חתיכת בלרינה אידיוט... פנדל מהספרים, מכבי מפסידה לקבוצה שלא רואה אותה ממטר.

14. אלי מתחן Member

בתור אחד מהמעריכים של אוחנה אני חושב שהוא קצת מיצה את עצמו בכפ"ס.
    יעשה בשכל אם לא יאריך את החוזה שלו ויעזוב בסוף העונה.

15. אלי אוחנה ג'וניור Member

אתה צודק, פחות-או-יותר אך, גם אם אלי ישאר תחת אלי טביב עונה נוספת, אסון לא יקרה והפועל כפ"ס לא תקרוס.