מחזור 28 בליגת העל:בית"ר מנצחת את הרצליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/4/08.

1. Don Joan Roman Member

תעלו מצידי עם ילדים ג', רק תתנו לריקן לשחק.
    הוא בין השחקנים הטובים שלכם, כל העונה קברתם אותו על פארש בספסל.

2. Messinho Member

הרצליה? יאללה הביתה.
    קבלתם את מה שמגיע לכם יא קבוצה מגעילה.
    היה תענוג לראות את הפנים של שיימן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. idos87 Member

גם היום לא הייתה חדות. בית"ר לא שיחקו בכלל בפתיחת המחצית השנייה. היו להרצליה איזה 6-7 מצבים והם לא ניצלו אותם. בית"ר לא עשתה הגנה בדקות האלה. אפילו איציק זוהר אמר:"מה שחקני הרצליה עוד רוצים? שקאלה יילך לשירותים?" היו להם מלא הזדמנויות, הם לא ניצלו אותם והפסידו.
    לגביי מה שהרצליה יכלו להשיג במשחק הראשון, בסוף הכל מסתכם בתוצאה הסופית ולא במה שקבוצה ניסתה או לא ניסתה לעשות. הרצליה היו בפיגור של 1-0 בדקה 87 זו עובדה. אם הם יכלו להכניס שערים, הם יכלו, אבל הם לא הכניסו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הרצליה הפתיעה אותי לרעה, הייתי די משוכנע שהם ידעו לקחת את המשחק מתנה הזה, הרצליה בדרך כלל כן יודעת לשחק במשחקים כאלה.. הפסד שדי חורץ את גורלה, 4 הפרש, 6 נקודות בקופה, כנראה סוף הסיפור של הרצליה.

5. הרצליה Member

הרצליה חייבת ניצחון בחיפה,הפסד\תיקו של מכבי פתח תקווה וכפר סבא\אשדוד בשביל להגיע למחזור האחרון עם סיכוי.

הדבר היחיד שמשאיר אותנו בחיים זה שבמחזור האחרון אנחנו פוגשים את מכבי פתח תקווה, שלא תבינו מהדברים שלי שאני חושב שנישאר, זה לא יקרה.

6. Pele Member

קחו איתכם את פ"ת, עשו טובה.

7. שגיא Guest

הרצליה הייתה צריכה לקחת את המשחק הזה. ההחמצה של שלו מנשה בפתיחת המשחק, הייתה הנקודה הקריטית עבורה כי מיד אחרכך ספגה שני שערים. האמת שהייתי בטוח שמהמצב הזה בית"ר תדרוס, ודווקא הרצליה כמעט והצליחה לחזור למשחק, אבל ככל הנראה זה כבר אבוד. למרות שאני שחושב שהרצליה תנצח את חיפה במחזור הקרוב, זה יהיה מאוחר מידי.

8. Dimitar Berbatov Member

קבוצה שנלחמת על מקומה בליגה ומפסידה לקבוצה שכבר זכתה בדאבל ומשחקת באצטדיון הביתי שלה ללא קהל, מקומה בליגה השנייה. היא שיחקה בכזאת אדישות, כאילו היא כבר זכתה באליפות וגמרה את העונה, כאילו הנקודות לא חשובות. ההפסד הזה הבטיח סופית את הירידה של הרצליה. לא רואה אותה מנצחת פעמיים ברצף (לא נראה לי שהיא ניצחה העונה פעמיים ברצף) ואת שאר היריבות שלה לתחתית מפסידות.

ברוכיאן עם 8 שערים ו-8 בישולים עד כה ועוד נשארו 2 מחזורים. מספרים נפלאים לשחקן שאפילו לא משחק בעמדה הטבעית שלו. הבישול שלו היום לויסה גאוני. איזה טאץ' יפהייפה, אין הרבה שחקנים עם כזה טאץ' בכדור.

9. BeitaReaLiverpool Member

כצפוי, בסוף נכנעתי וראיתי את רוב המשחק. היה בינוני, משחק פושר. בלי קהל זה פשוט לא מעניין, אין מה לעשות.

אה, והרצליה, קחו איתכם את הלוזונים, עשו טובהhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. Messinho Member

אבירם ברוכיאן הוא השחקן הכי טכני בארץ ושאני אומר טכני אני לא מתכון לדריבל כי לאבירם אין דריבל מי יודע מה והאמת ששחקן בתפקיד שלו לא צריך דריבל. הטכניקה שלו מתבטאת בדברים אחרים כמו מסירות, הגבהות, השתלטות על כדורים וכו'.

חורה לי שהוא לא משחק בתפקיד המקורי שלו במקום אחד משלושת הקשרים המרכזיים. כל פעם שהוא נכנס לאמצע הוא עושה דברים גאוניים.

11. אלי מתחן Member

כן רק שבזמן האחרון הוא התחיל להאמין שיש לו דריבל ומנסה לעבור בכל הזדמנות ולעשות עוד דברים שהוא לא יכול.

12. הרצליה Member

מחזור 5, ניצחון 2-0 על הפועל תל אביב.
    מחזור 6, ניצחון 3-2 בכפר סבא.

13. BeitaReaLiverpool Member

אל תגזימו, זה לא שברוכיאן איזה גידם שלא יודע להעביר שחקן.
    יש לו דריבל טוב, וכשחקן כנף הוא אמור לנסות לעבור שחקנים מדי פעם.

14. Don Joan Roman Member

להציב את אבירם באגף זה דומה למה שעשו עם מילו.
    לקחו פליימיקר ואמרו לו להיות קשר ימני, ההבדל בין שניהם הוא ששום אומר לאבירם שהוא יכול להיכנס לאמצע כמה שהוא רוצה ומזרחי הכריח את מילו לשחק על הקו.

לדעתי איך שברוכיאן משחק כרגע זו העמדה הכי נוחה עבור בית"ר וגם עבורו משום שככה לא יוצרים פקק במרכז השדה וגם אבירם משחק ונותן תפוקה טובה כי יש לו את האפשרות להיכנס לאמצע, לעבור לשמאל, לעשות מה בראש שלו.