מחזור 28 בלאומית: הכח מארחת את ראשל"צ, חיפה בעילוט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/4/08.

1. הפועל_23 Member

בנתיים במאני טיים לחיפה ופ"ת רועדות הרגליים....
    ר"ג דווקא ניצחה את חיפה ולוד.

בניגוד אלייך, לי דווקא יש הסבר למה ר"ג יכולה לעלות ליגה.
    ר"ג היא הקבוצה הכי שמחה במדינה כרגע, שחקנים עולים מהספסל והם אלה שהכי חוגגים בסיום.
    שחקן זר יושב ביציע 3 חודשים, לפתע נקרא לדגל ומציג יכולת נהדרת ונותן את הנשמה כאילו הוא נולד במכתש.
    אף פעם אין שאננות, תמיד כולם נלחמים. האימונים שמחים. כל השחקנים אוהבים אחד את השני.
    מגרש ביתי חם ומשפחתי (מקום 1 בבית בליגה) וגהנום ליריבות. קהל תומך.

מאמן מצוין, שכל השחקנים אוהבים ומחוייבים לו. בלי פוזות, בלי ליקוקים של התקשורת, בלי בכיינות, בלי רעש יותר מדי.
    שחקנים בלי פוזות, שחקנים שמתים להוכיח את עצמם, לא שמנים כמו שווארמה בלאפה, לא עצלנים, לוחמי קומנדו.
    זרים שמחוברים לקבוצה בצורה כל כך מדהימה.

הכל פשוט הכל.

2. כחול לנצח! Member

רמת גני אני באמת רוצה לפרגן לך אבל אתה מדבר שטויות ומטאטא דברים מתחת לשטיח. יש לך זיכרון כ"כ קצר. יש לכם מאמן עבריין וגם כמה מהשחקנים שלכם עבריינים, אחד מהם הוציא סכין על אוהדים של הפועל פ"ת והיכה אותם באגרופיו. כל השחקנים אוהבים אחד את השני? גם חסן אוהב את צ'קאנה? ומה עם פרשת קובי חסן גם שכחת את זה? אל תנסה ליפות את הכול, אני יודע אתה שמח שניצחתם ואני מבין את השימחה שלך, אבל אל תיכנס לאופורייה מוגזמת, זה לא בריא בליגה הזו

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/08
  3. הפועל_23 Member

המאמן לא עבריין, וגם אם הוא חבר של אנשים כלשהם וקצת ערס, זה לא אומר שהשחקנים לא אוהבים אותו ולא מחוייבים אליו.
    פרשת קובי חסן הייתה לפני יותר מחצי שנה, קובי חסן בהפועל ר"ג, הוא נהנה מאוד (הבקיע 9 שערים ב4 חודשים אחרונים, קשר להזכירך), אוהב מאוד את היו"ר והמאמן, ומת להוכיח לנתניה ולמדינה שהוא ראוי לשחק בליגת העל.
    והבה לא הוציא עליכם שום סכין, זה היה בן אדם אחר כנראה מקורב, אתם תקפתם אותו כי אתם חוליגנים, והבה השוער הכי טוב בליגה.
    חסן וצ'קאנה בסדר גמור, הם מפרגנים מאוד אחד לשני ואפשר לראות את זה במשחקים. ניפחו את זה יותר מדי ואנשים אכלו את זה.

כל מה שאמרת על דברים כל כך ישנים, לא קשורים לאופי של קבוצה אם היא יכולה לעלות ליגה או לא.

נערך לאחרונה ב: ‏15/4/08
  4. כחול לנצח! Member

עזוב אתה לא אובייקטיבי. גם אני אוהד הפועל פ"ת אבל לא יגיד עליה רק דברים טובים כי אני יודע שלא הכול ורוד. האוהדים שלנו חוליגנים? לא מכיר אוהדים שמכבדים את עצמם שיעברו בשתיקה על זה ששחקנים של היריבה רוקדים להם מול הפרצוץ במקום לחגוג מול האוהדים שלהם ואני לא מדבר על קבוצות בלי קהל כמו רמה"ש, הכח ורעננה.

5. roeiuzan Member

אני אישית לא קונה את הדברים האלו שקבוצה לא יכולה\לא רוצה לעלות, הכל משפטי סרק של אנשים. קבוצה שהגיע למעלה יכולה לעלות ליגה, וצריכה לנסות את זה כל עוד היא יכולה. גם אם יש בעיות מנטאליות הצוות המקצועי צריך לעבוד על זה עם השחקנים שלו.
    גם אני לא הייתי רוצה לראות חזרה את הכח בליגת העל, הקבוצות שהייתי רוצה הם כמובן פ"ת, ב"ש חיפה ואולי ר"ג, קבוצות עם קהל שיוסיפו לליגת העל. הבעיה היא בהפועל פ"ת ובעיקר בהפועל חיפה, שעם ההנהלות שלהם יהיה להם קשה לשרוד בליגת העל.

6. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מסכים ב-100 אחוז.