מחזור 27: ריאל מתארחת בבטיס, ברצלונה אצל ראסינג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏9/3/12.

1. riquelme1 Member

ולנסיה במחצית ראשונה שצריכה להוביל כבר ב4-5 שערים, עם יכולת מחרידה שלה, אבל שוב היא מתעקשת להביס מובילה 2-0 ככה בדרדלה, מחצית שנייה שוב עולים למשחק ישנים כמו במשחק נגד איינדהובן ומחזירים את היריבה למשחק מכלום.

איזה אופי מעוות יש לקבוצה הזאת, ואיזה סגירה נוראית של באראגן בשער של נסואה.

אדוריז-סולדאדו-ז'ונאס מחריד, כמה איטיות וכמה חוסר דיוק, לראות את ז'ונאס ממשיך לרדת לאמצע ולנהל את המשחק מאחור זה פשוט מחזה נוראי כמה שאמארי מסרס אותו.

2. riquelme1 Member

ולנסיה במחצית ראשונה שצריכה להוביל כבר ב4-5 שערים, עם יכולת מחרידה שלה, אבל שוב היא מתעקשת להביס מובילה 2-0 ככה בדרדלה, מחצית שנייה שוב עולים למשחק ישנים כמו במשחק נגד איינדהובן ומחזירים את היריבה למשחק מכלום.

איזה אופי מעוות יש לקבוצה הזאת, ואיזה סגירה נוראית של באראגן בשער של נסואה.

אדוריז-סולדאדו-ז'ונאס מחריד, כמה איטיות וכמה חוסר דיוק, לראות את ז'ונאס ממשיך לרדת לאמצע ולנהל את המשחק מאחור זה פשוט מחזה נוראי כמה שאמארי מסרס אותו.

לא יאמן, 2-2 מיורקה בסוף חוזרת, פעם שנייה ב-4 ימים קבוצה חוזרת אחרי שולנסיה מובילה, עם זה לא אופי דפוק אז מה כן?

רק בגלל המשחק הזה הייתי מעייף את אמארי.

3. riquelme1 Member

אין מילים לביזיון שהיה היום במסטאייה, משחק שהיה צריך להגמר ב4-5 חתיכות ברשת של מיורקה נגמר ב2-2 ולא היה רחוק גם מהפסד של ולנסיה.

משחק שני ב-4 ימים אחרי מה שקרה באיינדהובן שולנסיה הובילה 4-0 ובסוף ספגה שתי שערים אחרי שהלכה לישון כל הקבוצה דיברה שאסור שזה יקרה, ההרדמות והשאננות הזה, והנה שוב זה קורה. החוסן המנטלי של הקבוצה מעוות לגמרי, השליטה של אמארי על השחקנים שלו שמאבדים את הראש כל כך בקלות, אחרי השיוויון של מיורקה ולנסיה לא הגיעה למצב והיה לה חצי שעה להבקיע(!), טינו קוסטה מקבל אדום, ראמי מקלל והקבוצה פשוט מתפרקת מנטאלית כמו כל כך הרבה פעמיים.

האוהדים מצביעים ברגליים ושורקים בוז ומוציאים את המטפחות, בחיי שכבר רציתי שמיורקה יבקיעו רק שאמארי ילך הביתה.

בושה וחרפה.

4. Vicente14 Member

האמת שכבר לא הייתי מופתע..
    איך שהמחצית השנייה התחילה כבר ראו שניצחון לא יהיה.
    מאמן כל כך עלוב ופחדן ששוב עושה חילופים נוראיים.
    המקום השלישי כבר רחוק מאוד מלהיות מובטח..לא מבין איך לא מעיפים את אמארי כבר..

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אמארי לא מטריד אותי יותר מדי, הנקודה החשובה שהשיגה מאיורקה בתחתית כן. שיקחו כבר את האצטדיון המסריח שלהם, ואת חטאפה בדרך אם אפשר, ויירדו ליגה.

הרושם שלי מהגרמני לאורך התקופה שלו בריאל מדריד ולא רק במשחק האחרון, הוא בדיוק כזה - סביר. אבל ריאל מדריד עם המשאבים הכלכליים והסטנדרטים המקצועיים שלה אולי לא צריכה להסתפק בסביר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/12
  6. riquelme1 Member

זה לא רק החילופים ההזויים, מתחילת המשחק אמרתי שלא אהבתי את ההרכב הלא מאוזן הזה, ולמרות שולנסיה כבשה שתי שערים ושלטה לחלוטין לא אהבתי את צורת המשחק שלה, בלאגן אחד גדול, ז'ונאס משחק מתחת לחלוצים ומתחיל התקפות, וכבר אמרתי 100 פעם שזה לא התפקיד שלו הוא חלוץ מספר 9 קלאסי והעמדה הזאת לא מתאימה לו ואין פלא שהוא בקושי כובש, הוא מאבד המון כדורים הוא איטי ואין לו מה לחפש כפליימקר, איך שחקן עם יכולת מצויינת ברחבה, נגיחות מעולות משחק בעמדה הזאת? רק אמארי יודע.

אדוריז וסולדאדו בפעם ה200 לא מתאימים לשחק ביחד, שתיהם שחקנים דומים שמשחקים באותו סגנון, שחקני רחבה קלאסי הם דורכים אחד על השני, שתיהם לא טובים מחוץ לרחבה וההתקפה של ולנסיה נראת תקועה שהם ביחד, במקום לפתוח עם פיאטי המהיר והטכני שלא נדבר על פאבלו שאמארי הזבל הוציא מחוץ לסגל אז ההתקפה של ולנסיה אפורה גם שהשליטה שלה מוחלטת.

ואז אחרי מחצית שולנסיה צריכה להוביל 5-0 היא שוב עולה למחצית השנייה בצורה נרפת ואומרת למיורקה שפשוט לא עשתה כלום בואי תחזרי למשחק, ולנסיה יורדת אחורה, מאבדת כדורים, מה ריבונו של עולם אמארי אומר לשחקנים שלו במחצית שכל פעם הם מובילים וכמו נגד סביליה, איינדהובן והיום הם ע עולים למחצית השנייה בצורה נרפת שכזאת?! ואחרי שמקבלים גול הקבוצה מאבדת את הראש בגלל המנטליות הדפוקה שלה וגם מקבלת שיוויון ואחרי האדום של טינו קוסטה גם לא רחוקה מלהפסיד.

חשבת שהמקום השלישי כבר מובטח, והפעם כבר היה 9 נקודות מהמקום הרביעי, אבל כמו שהקבוצה של אמארי נראת, בעיקר מנטלית וחברתית אני כבש ממש לא בטוח, לא יודע מה צריך לקרות שבההנלה של ולנסיה יעייפו אותו, כנראה רק שהם יאבדו את המקום השלישי ויעופו מהליגה האירופית לאיינדהובן המגוכחת.

באראגן רכישה זוועתית ושחקן נוראי, לפחות 20 פעם הוא היה במצב להרים כדור וכל הכדורים שלו עפים לקימבנאט או שלא עוברים את השחקן הראשון, שלא נדבר מבחינה הנגתית הגול הראשון של ראסינג בסגירה נוראית אמרתי שאני מעדיף את ברונו שגם הוא רחוק להיות מגן גדול אבל יותר טוב מהאפס הזה.

7. Raulito Madridista

http://img684.imageshack.us/img684/9325/lgbetisrealmadridcelebr.Xxx

דופק כמו שעון. הגנה עלובה בראשות ארבלואה(אך לא רק) כמעט ו'דפקה' לנו את המשחק, רונאלדו הפנומן 'דפק' את הגולים הקבועים כרגיל ודאג שלא(והמהלך הכי יפה במשחק דווקא הסתיים בצורה אנוכית מצידו - כשהוא עבר את הבלם ברחבה כאילו כלום והעביר לשמאל באומנות אך בעט לציפורים), וריאל מדריד דפקה הופעה שמתאימה בול ל-DNA של המועדון. ומה שעוד יותר מתאים לריאל מדריד - האופי, הווינריות, התשוקה והניצחון בכל-מחיר. שלוש נקודות מאוד חשוב אחרי משחק עם לא מעט התקפי לב, התואר היקר - זה מתקרב. ועכשיו לצסק"א.

בשלב הזה של העונה, כשאנחנו נכנסים לישורת האחרונה - אין יותר חמישיות ושישיות, כל ניצחון יגיע קשה, על אחת כמה וכמה במשחקי החוץ. טוב לראות שחקני בית מדרידיסטות כמו גראנרו וקאייחון עולים בראבאק ורצים בלי הפסקה כדי לשמור על הנקודות.

ארבלואה הפסיד בכל מאבק אפשרי והציג יכולת כושלת ופפה וראמוס כנראה אף-פעם לא יידעו באמת איך לעמוד וינצחו משחקים רק כשצריך להשתמש בפיזיות ומהירות ולא במוח - אבל צריך להזכיר את מרכז השדה הממש לא קיים שלנו. חדיירה השתפר משמעותית במחצית השנייה אבל אלונסו לא חטף כדור אחד כל המשחק. חוץ מזה הייתה תחושה שהשחקנים שומרים את עצמם לקראת צסק"א - חרגנו מהנוהל הידוע ללחוץ בחצי של היריבה וזה היה בעוכרינו. העיקר שהמשחק נגמר - האללה מדריד!

8. AtleticoMadrid Member

וואו חואן פראן! איזה ריצה ענקית, מגיע לו להיות לפחות בסגל של הנבחרת.

9. Higuain_ Member

ככה צריך, גם כשאתה לא משחק טוב - לנצח.
    זה אופי של קבוצת צמרת טיפוסית בין אם היא נלחמת על האליפות או על מקום בליגת האלופות.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צודק וזה משהו שכל כך משמח אותי, היו השנה ובכלל בשנים האחרונות כל כך הרבה משחקים שהקבוצה היתה עדיפה בהרבה על היריבה שלה ובכל זאת לא ידענו לנצח, משחקים כמו אתמול בכלל היינו מתקשים ומסתבכים בהם..שמח לראות איך הקבוצה ממשיכה לשחק בדיוק אותו דבר גם כשלא הולך ובסופו של דבר הסבלנות השתלמה

ההפסד של בילבאו בכלל לא מפתיע, אחרי שנתנו הכל באולד טראפורד 3 ימים אחרי לשחק בריינו דה נבארה זה משימה סופר קשה ומול אוססונה החזקה של השנה זה בכלל משימה קשה לצאת מהמגרש הזה עם משהו

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז גם השנה אני לא אזכה לראות את חטאפה יורדת ליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

12. riquelme1 Member

אני דווקא שמח, ולא בגלל שיש לה איצטדיון פח. יש שם קבוצה מוכשרת מאוד, עם מאמן טוב כמו לואיס גארסיה, חבל לי לראות אותם בליגה השנייה.

13. Zizou10 Member

סעמק רק היום בבוקר שמתי לב שאתלטיק הפסידו אתמול לאוססונה. מצד אחד מאכזב מצד שני RDN מגרש סופר קשה לכל קבוצה (ברצלונה הפסידה שם גם היא) ולכן אני לא כזה מופתע, מישהו יצא לו לראות את המשחק או חלקים נרחבים ממנו ויכול לתת קצת מידע?

14. riquelme1 Member

בייאלסה נתן מנוחה ל-3 שחקני הרכב הכי משמעותיים שלו, יורנטה, אנדר הררה וחאבי מארטינז, אוסאסונה פתחה מצויין הובילה 2-0, בילבאו נראתה דיי עייפה וגם החיסורים לא הוסיפו, במחצית השנייה בייאלסה הכניס את אנדר ויורנטה, יורנטה כבש אחרי 10 דקות ומי בישל? אנדר.

הסיום של המשחק היה מטורף, בילבאו תקפה גלים גלים, הגיעה לשתי מצבים אדירים בסוף אבל השוער של אוסאסונה הציל אותה.