מחזור 27 בפל' העליון: מכבי ת"א מנצחת; מכבי חיפה מפסידה והפער צומח ל-9 נק'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏29/5/20.

1. Raulito Madridista

אני חושב שהקשר הזה ולא חשוב אם הוא שחקן טוב - לא היה מצליח לשנות את העונה מקצה לקצה וגג היה מאריך את הפנטזייה על אליפות. אם יעקב שחר היה שם מיליון יורו על בלם וקשר יחד ועושה הכל כדי לחזק את הקבוצה בינואר זה לא היה מבטיח דבר אבל כן מראה על השאיפות. מכבי חיפה בנתה קבוצה טובה בקיץ (מעניין לראות מה היה קורה, למשל, אם הייתה מפסידה להפועל רעננה אם היה 'עוד חוזר הניגון') אבל לא קבוצה לאליפות, לא 11 שהם יציבים מספיק. בשנה הבאה, אולי עם מאמן אחר - אולי זה יהיה אחרת. ברק בכר יכול להגיע עם הדרישות שלו וגם אם לא יגידו בתקשורת 'אליפות' יגידו את זה במסדרון. במכבי חיפה כולם פחדו מהמילה הזו.

אני חושב שדויד סולארי וראדה פריצה הם מהאחרונים שהגיעו לכאן בינואר ועשו שינוי משמעותי במאבק האליפות, לא אשכח את 2009/10 שהפועל תל אביב נגררה אחרי הזבל של מכבי חיפה. חנן ממן וערן זהבי בקטגוריה אחרת, הם 'ישראלים'.

2. G.B7 ירוק עולה

הייתה טעות לשחרר את פוקס , הפילו עליו את ההפסד נגד מכבי ת"א ושחררו אותו, לא שהוא היה כזה גדול אבל בטח שלא גרוע.
    ואז הוא פינה מקום לזר.
    אם שואלים אותי ההבאה של ליאו הייתה במקום, בדיוק כמו שאין תחליף ראוי לנטע לביא ככה אין תחליף ראוי למאבוקה בעמדת המגן. (ועדיין למרות מה שכתבתי) בעייני עמדת הקשר האחורי והמשעותיות של נטע לביא לקבוצה שלנו היא פי 100 על מאבוקה.

בקיץ אומנם באיחור מעצבן בטירוף בנינו קבוצה טובה ובינואר שוב המועדון חיכה חיכה וחיכה ובסוף הביא שוער ואת ליו. ופה הביקורת הגדולה
    גם אם האשק הזה סחט את שחר והכי מוצדק שהוא לא יחתום, עדיין צריך שיהיה עוד מישהו בכוונת. והבעייה בעמדה הזו הייתה ידועה לכולם.

לגבי המשחק עצמו בלבול עשה אתמול סלט נוראי בהרכב והתרסק, שום צורה ושום דבר (במחצית השנייה קצת שינו לטובה אבל גם זה היה לא טוב)
    ההתעקשות הלא מוסברת הזו על רז מאיר משגעת אותי+ גרשון שמשחק מחזיר אותי לימים רעים מאוד שלנו.

3. oFiRzZz Member

רק לי נמאס מפסטיבל האוננות על ילדי קלינגר ב24 שעות האחרונות ?
    ראבק, אז הביאו משחק אחד טוב - עשו אותם כוכבים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

איזה אוננות? אולי כוצרות משניות מאוד באתרים.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

שימשך עד שלישי.
    זה הסיכוי היחידי שלנו להוציא משהו בבלומפילד.

6. Telkiyski Member

פחחחח נו באמת.

ביטר אמורה לנצח. בטח כשזה ללק. נו באמת.

7. G.B7 ירוק עולה

כותרת ראשית בone בשידור לא עמיחי שפיגלר לא הפסיק להחמיא ביחד עם גוטמן ובוני. רק זה בלבד זה הרבה יותר מידי.

8. oFiRzZz Member

אני לא בא להגיד "התקשורת אדומה" או משהו, אין לי ספק שאותה אוננות הייתה מתרחשת גם
    במועדונים "גדולים" אחרים.
    ילדי קלינגר זה הדבר הכי בולט ורועש היום בתקשורת הספורט וברשתות החברתיות.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

https://thumbs.gfycat.com/ConfusedCoolDuckling-size_restricted.Xxx

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה שידור חוזר של המשחק שלנו אתמול, כדורגל לא היה שם.

אה וגם נחסר עוד יומיים משהו כמו 5-6 שחקני הרכב.

11. cheddar Member

קלינגר הרדים את חיפה עם הנשתף צעירים לא משנה אם נפסיד כמה משחקים..

12. Telkiyski Member

לא יודע. מאיך שאני רואה את זה הדיבור הוא שחיפה פחים ושנגמר הסיפור (כאילו היה כזה).
    בכתבות על הפועל הכותרות זה הצעירים אבל זה כותרות משניות בכל האתרים.

בספורט אבדיה עברו מזמן כבר לנסיונות של שימון לבטל את החזרה של ליגת הכדורסל.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי אתה שופט דברים בדיעבד וזה לא נכון. צריך להסתכל על ההחלטה בזמן אמת.
    פוקס לא השפיע השנה על מכבי חיפה (שיחק מעט מאוד וגם אז בעיקר כמחליף) ולכן השחרור שלו היה נכון. הטעות הייתה בעובדה שלא הכינו אופציות נוספות מלבד האשק, וזה למרות העובדה שכבר בתחילת דצמבר יצאו כותרות בכל מקום אפשרי שפוקס יעזוב בינואר.
    עצם העובדה שהגיעו לכך שהאשק מגיע רק ביום האחרון של חלון העברות, הציב את חיפה בעמדה בעייתית. אני לא נכנס כרגע לשאלה האם השחקן ניצל את הסיטואציה כדי לבקש עוד כסף (כמו שחיפה טענה) או שהסיכום היה רק עם המועדון ולא איתו (טענת השחקן), אבל ההתנהלות לא הייתה נכונה. ולא דיברתי אגב על העובדה שלפי מה שאני ראיתי וקראתי, מדובר בכלל בקשר 50/50 שלא מסוגל לשחק כקשר אחורי, ולכן גם אם היה מגיע לא באמת היה עוזר ללביא הגנתית/מהווה איזה שהוא תחליף ללביא.

אצלנו למשל, אני יודע שגם בהעברה של מיגל, גם בהעברה של קורוהוט, גם בהעברה של פקהארט, וגם בהעברה של הובאן (אלה המקרים לפחות שאני יודע עליהם ממקור ראשון), שכולם היו האופציות הראשונות שלנו כל אחד בעונה ובעמדה שלו, היו שני שחקנים באותה עמדה שכבר ניהלנו איתם משא ומתן והיו איתם מגעים למקרה שההעברה תיפול (מזכיר לכולם שבמקרה של קורוהוט זה היה עוד אחרי תחילת עונה כשדוידזאדה עזב בהפתעה ועדין המועדון מצא מס' אופציות להחלפה).
    מוזר לי שמועדון עם התקציב של מכבי חיפה, מגיע למצב שלמרות שמדצמבר הם יודעים שפוקס עוזב, רק שעה וחצי לסוף החלון נוחת בישראל שחקן שיחליף אותו, זה אומר הכל על ההתנהלות של מכבי חיפה (אני גם לא יודע אם שווה לפוצץ עסקה בסכומים כמו שחיפה השקיעה בשביל סכום של 20 אלף יורו רק כדי ששחר לא ירגיש פראייר, אבל זה כבר נושא אחר ואבין גם כאלה שטוענים שאם חיפה הייתה מסכימה זה היה מציב אותה בבעיה בעתיד מול שחקנים אחרים שהיו יודעים שאפשר לסחוט ולנצל את חיפה).

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מכבי חיפה תלויה מאוד ביכולת האישית של שחקניה. זה היה ברור מההתחלה וזה רק מתחדד ככל שהעונה נמשכת. בטדי הקבוצה תפסה יום רע, ובית"ר נראתה כמו יובנטוס לרגע. אתמול, עם כל הכבוד וההערכה לקלינגר והילדים (מאמן העונה שלי ובפער), ראו היטב את כל התחלואים של חיפה, הן מבחינת הסגל והן מבחינת רמת האימון. אוהדי מכבי חיפה חפרו פה מספיק, אז אני אגע בבית"ר.

רוני לוי הוא המכשול הכי גדול של חוגג על מנת ליישם את החזון שלו לראות קבוצה חזקה ואטרקטיבית בטדי. כמות ההחלטות השגויות שלוי מבצע היא בלתי נתפשת, כאילו הוא מחפש לפגוע בקבוצה בכוונה. היום הוא אומר לשחקנים באימון "אני לא אהסס לעשות חילוף אחריי 10 דקות" ואני אומר לעצמי - איפה היית אתמול? איפה היית שמההתחלה היה ברור שלאנטואן אין את החשק להתמודד מול אקולטסה וב"ש משחקת רק עליו? מאמן שהוא רק דיבורים, עם קיבעון מחשבתי בלתי נסבל. ממן בהרכב? למה? כי קוראים לו חנן ממן? כי היו לו תקופות יפות בקריירה? הבן אדם מחרב את המשחק של בית"ר מהרגע שהגיע, הוא לא הביא שום דבר חיובי. יש על הספסל שני שחקנים, תמיר עדי ושלום אדרי, שהיו מועילים הרבה יותר ממנו.

תמיר עדי הוא בכלל נושא שכדאי להתעכב עליו. בשלב כלשהו של הסיבוב הראשון, רוני שיחק עם עדי, איינבינדר ומוחמד בקישור, קינדה וגרסיה באגפים ואזולאי חלוץ. נשמע לא כל כך מלהיב, אבל וואלה, זו הייתה בית"ר הכי טובה שראיתי העונה. בכלל, כשעדי שיחק, בית"ר נראתה הרבה יותר טוב מאשר איך היא נראית בלעדיו. הוא מביא איזון, משחק בשקט, יוצא קדימה יפה מחד ומאידך גם לא מפחד להיות אגרסיבי, באמת תענוג של שחקן שלא מקבל צ'אנסים רק בגלל מאמן חסר מושג. אני חושב שאם הוא לא ישאר בבית"ר, וזה יהיה מחדל אם לא, כל קבוצה שתחתים אותו תרוויח. אני גם חושב שכל קבוצה בליגה צריכה אותו (למעט מכבי ת"א).

רוצה לציין נקודת אור מאתמול למעט ניצן, וזהו כמובן מוחמד. כל מי ששיחק סביבו היה במשחק נוראי והוא עדיין הצליח לקחת לא מעט כדורים ולהניע כדור יפה קדימה. אני חושב שהוא באמת לא שייך לרמה פה, שחקן אינטליגנט, שקט ומאוד חיובי.

15. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו חיים במדינה עם תקשורת ספורט שעושה הר מכל עכבר, כתבות על אבדיה כאילו הוא ג׳ורדן הבא ועל היהלומים מקבוצות הנוער השונות.

אז עד שיש חמישה שחקני נוער בו זמנית על המגרש אתם מבקרים את הפסטיבל? המדיה מאוננת בשביל שהנפילה תהיה יותר כואבת, ככה הם חיים. אני באמת מקווה שהילדים האלה ימשיכו לרוץ בהרכב.