מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בדקה ה-95

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏15/3/13.

1. oranfu Member

בלי קשר לרמה שלנו, בני יהודה מבזבזים זמן נגד מכבי ת"א, מכבי מקבלים 9 דקות תוספת זמן. בני יהודה מבזבזים זמן נגדנו, אנחנו מקבלים 5. הרי היו 6 חילופים, ורק בחדד טיפלו 4 דקות, זה בלי קשר לכל שאר הביזבוזים היותר קטנים שלהם.

2. Milevskiy Member

יש יש יש יש! פילאבסקי יא חתיכת חחול יששששש!

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יכול להתייחס לעניין תוספת הזמן כי לא ראיתי את מכבי ת"א נגד בני יהודה. מה שכן ראיתי זו קבוצה כל כך מעצבנת שרק בנס ניצחה היום. במצב הזה אני רק יכול להתפלל שבקיץ קטן יפרוש ושגולסה ירשים איזו קבוצה באירופה. עצוב לי שבוקולי עם גילו מראה הרבה יותר יכולת מהצמד הזה.

חוץ מזה אין לנו שום חוד מאיים. אני מקנא במכבי ת"א שבינואר מוצאת חלוץ אמיתי בשם פריצה. עמאשה באמת היחיד שעוד שווה משהו, אבל חוץ מזה? לא אזולאי, לא אנדלובו ולא תורג'מן צריכים להמשיך בקבוצה.

על הנייר מכבי חיפה דחתה לעוד כמה שבועות את הקץ וזה הדבר היחיד שמשמח אותי. בעוד שבועיים תצטרך הקבוצה מהכרמל רק לנצח את מכבי ת"א בשביל עוד מחזור לדחות את האליפות של החבר'ה מקרית שלום.

4. alexshw Member

זה היה מאותם משחקים מעצבנים שאתה משחק לרגלי היריב, בשבלוניות וטפשיות ואומר לעצמך "גם עוד 100 שנה לא ניתן גול".
    משחקים כאלה ניתנים להכרעה בדרך כלל רק ע"י טעות חמורה של היריב ולשמחתי זה קרה היום.
    איזה ניצחון מתוק על קבוצה נאחסית, אלופת בזבוזי הזמן.

שער ראשון בקריירה לפיליאבסקי בליגת העל. איזה שער מתוק. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/multi.Xxx

בפן המקצועי: מוזר שידין לא שותף, שוב בוקולי טחן את כל ה - 90 דקות.
    צעירי שחקן בוסרי וסתמי. עוד אחד מהרכש ל"רוחב" שהגיע לכאן בכמויות בשנתיים האחרונות. חלאס כבר עם זה.
    אזולאי יעיל בעיקר כמחליף.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/13
  5. oranfu Member

משחק גרוע שלנו, אין מה לדבר. עם כל האהבה לקטן, וליכולת שלו לתת מסירה גדולה פעם פעמיים במשחק, הוא גורם לנו לשחק אפקטיבית בעשרה שחקנים. הוא לא עושה הגנה, ולא זז בהתקפה, אבל בגלל שזה קטן, אז כל הזמן מחפשים אותו. היה השחקן הכי חלש היום על המגרש והיתה לו רק פעולה חיובית אחת. זה לדעתי גם אחד הדברים שפוגעים בגולסה.

על ה"חלוצים" שלנו באמת נמאס כבר לדבר. מהחלשים שיש בליגה. אני כבר לא מצפה מהם לעשות גול מכלום, אבל לפחות את המצבים הטובים\מצויינים שמסדרים להם שיבקיעו. הגיע הזמן להעלות את גוזלן לבוגרים כי יותר גרוע הוא לא יכול להיות.

6. Igi Member

סוף סוף הם שברו את הבונקרים המנחוסיים האלה של בני יהודה נגדם. אליפות הם לא יקחו, אבל הלוואי והם ינצחו גם בשבוע הבא בבלומפילד ולפחות יתנו קצת נחת לקבוצה לקראת העונה הבאה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

95 דקות של שעמום, למחוק את המשחק מהארכיון. היה לי כרטיס למשחק ומכרתי אותו היום בצהריים, בדיעבד זה היה מהלך חכם.
    בני יהודה קבוצה מגעילה עם מאמן מגעיל, אם יש קבוצה שמגיע לה להיענש זו "מלכת השכונה".
    קטן זכה בצדק לסופרלטיבים לאחר המשחק האחרון בטדי, הערב הוא היה גרוע ביותר. הייתי בשמחה מחזיר את אנדלובו וצעירי לבני יהודה ללא תמורה.
    אלון תורג'מן ראוי לקבל יותר דקות משלומי 'סופר-סאב' אזולאי, אבל משום מה בנאדו לא סופר אותו. ברכות לפיליאבסקי על שער הבכורה, אם הוא היה השחקן המצטיין זה מעיד יותר מכל על היכולת החלשה של השאר.

8. oranfu Member

איזה יופי של גול של זנדברג. הלוואי ר"ג יישארו, פשוט מגיע להם.

9. riquelme1 Member

חודשיים התשקורת השקר מכרה לנו שבייתר הקבוצה של העונה, ואלי כהן הוא מאמן העונה ומאמן אדיר, שבפועל בייתר קבוצה בינוניית גם ביחס לליגה הישראלית, ומקומה בתחתית, ואלי כהן היה ונשאר מאמן בינוני וקפריזי כמו שהיה כל הקריירה שלו.

שמח לראות את הבלון הבייתי מתופצץ, ומה שהכי יעשה לי את העונה ה לראות אותם יורדים ליגה, מה שלצערי לא יקרה בסוף.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/13
  10. Ice Cream חסה

95% מאלה שהוציאו נגדם צו הרחקה הם גזענים וסוג של מנהיגי הלה פמיליה. אם הם היו במגרשים אז גם קולם היה נשמע יותר, וגם הארגון של כל הערסים הללו היה הולך ביעילות יותר. אתה קורא לזה אוהדים לא-שרופים, אני קורא לזה אוהדים לא-גזענים. אם האוהדים שסולדים מגזענות אין בהם פרומיל מהפנאטיות שיש ללה פמיליה, והם באים למשחקים רק כשיש אווירה טובה והקבוצה מצליחה - אז אנחנו זבל של אוהדים ואין לנו למי לבוא בתלונות...

לא, עד ה-26.1 בית"ר באמת הייתה קבוצה מלהיבה עם ההתקפה השנייה בטיבה בליגה, ואלי כהן הצליח להפוך את הקבוצה ליעילה. כך למרות שחקני הגנה לא משהו כהן בנה קבוצה התקפית כך שההגנה לא באמת רלוונטית, אבל תומכת ומוציאה קדימה את ההתקפה. כך דריו פרננדס ואופיר קריאף הפכו ל-2 מנועים טורבו, ריקן הפך לאחד השחקנים הכי מסוכנים והכי מועילים בליגה, ועזריאל ולוי, שניים שידעו תקופות שחונות - נתנו את שלהם. הקבוצה הזו גם סחפה עשרת אלפים אוהדים, ועשרת אלפים האוהדים האלה המריצו את הקבוצה עד למקום הרביעי, שלו בית"ר הייתה שווה. ואז הגיעה אופירה, רשמה משהו בסגנון "גידמאק החליט לנקום באוהדי ביתר על זה שלא בחרו בו לראש העיר ב-2009, והחליט לעשות להם דווקא ולהביא 2 שחקנים מוסלמים" (או שזה מה שהלה פמיליה אמרו?), ומפה הכל התפוצץ.

קפריזי כן, אבל לומר על אלי כהן שהוא מאמן בינוני זה גובל בפשע.

11. Love Is Red Member

עצוב לי פשוט, שתי הקבוצות עם הקהל הכי גדול בפלייאוף התחתון מועמדות לירידה... (ויסלחו לי אוהדי הפועל חיפה שגם להם יש קהל רב אבל פחות משל בית"ר ומשל באר שבע).

בקצב הזה אם באר ובית"ר ימשיכו להראות ככה הליגה הלאומית תהיה מאוד מעניינת...

12. LIVERPOOL87 Member

איך היית קורא למאמן שהוביל את בני יהודה לקבוצה המבישה ביותר בתולדותיה, קבוצה שהוא נטש כיוון שהסגל שלה "לא מתאים לליגת העל", ואחרי נטישתו ראינו את הבני יהודה התוססת ביותר מאז האליפות שלה?
    גאוורדיולה?

13. אלי מתחן Member

דמיין לעצמך את הקבוצה שלנו באותה יכולת בעונה נורמלית, כמה אוהדים היו?
    תוריד מהכמות הזאת את מי שלא מגיע בגלל האווירה המסריחה, מי שלא מגיע בגלל שהוא מוחה ומי שלא מגיע כי הוא מורחק. תקבל פחות או יותר את אותה הכמות. לאורך זמן הכמות הזאת תתיישר, הרוב המוחלט של חברי הגרעין הקשה אלו לא אותם אנשים שהיו שם כשאני התחלתי ללכת למשחקים, שלא היו אותם אנשים כשאני התחלתי לשבת במזרחי למעלה ולא אותם אנשים שהיו כאשר החליטו להקים את הלה-פמיליה, הקהל הוא דבר דינמי שמשתנה כל הזמן. צריך אורך רוח, אתה בטוח שיש למועדון את הכוח להמשיך ככה עוד שנה וחצי?
    שוב פעם, לבית"ר לא היו את הכלים לצאת למלחמה בקהל. היה לה שחקנים שהיו מחוברים מדי לקהל, קבוצה שנשענה יותר מדי על התלהבות ופחות מדי על יכולת, תקציב נמוך מדי בשביל להביא שחקנים מוסלמים טובים באמת כדי שאף אחד לא יראה את הפופוליזם שבמהלך ובלי גב כלכלי כדי לספוג את ההפסדים לטווח הקצר בלי לפרק את המועדון.
    גם כשאני הייתי בגיל שלך היה לי את כל הזמן שבעולם להתעסק בבית"ר, לרוב האנשים יש אינספור דאגות על הראש מלבד בית"ר. מבחינתם כדורגל זה בידור, אנשים לא רוצים לבוא אם הם לא נהנים.

14. תומס מולר Member

עד מתי שלומי אזולאי?
    שהילדה הטבריינית הזאת פותחת בהרכב אנחנו משחקים 10 נגד 12
    לא יכול לראות אותה

15. קשר שמאלי Member

זגורי בעונה הבאה ישחק במכבי/חיפה/הפועל/בית''ר
    שחקן מצויין.