מחזור 27 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת את בית"ר י-ם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏23/2/12.

1. Love Is Red Member

אממ לגביי ניצחון או תיקו של חיפה, עם הפועל חיפה תנצח היא תעלה למקום ה11 כי אז יהיה להם הפרס שערים עדיף מזה של מכבי פתח תקווה ושוויון בנקודות.
    אם הפועל חיפה תסיים בתיקו היא תעלה למקום ה12 בזכות הפרש שערים עדיף מזה של באר שבע ושוויון בנקודות.

במידה והיא מפסיקה (כל תוצאה חוץ מ15-0 ומעלה היא תשאר במקום שלה העכשוי)...

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

צודק, תודה על התיקון. התבלבלתי עם הפרשי השערים.

3. ראיין אדלי Member

הפועל חיפה, הקבוצה הכי בריאה בתחתית, ממשיכה להתאושש ומנצחת את סכנין 1:0
    לצערי

מצב התחתית:
    הפועל חיפה 28 (-5)
    מכבי פ"ת 28 (-18)
    הפועל ב"ש 26 (-19)
    בית"ר ירושלים 25 (-20)
    הפועל ראשל"צ 21 (-21)
    הפועל פ"ת 18 (-13)

ועוד הפלייאוף מתקרב... שאלוהים יעזור לנו

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/12
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

ריח לא משהו עולה מהניצחון הזה של הפועל חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, אך אני לא רואה סיבה שלשמה בני סכנין תוותר על המשחק. זה לא שנצחון של הפועל חיפה מבטיח לה עונה נוספת בליגת העל וגוזר סופית את דינה של ביתר ירושלים. אנחנו עוד רחוקים מהמצב הזה שבו קבוצות יכולות לאמוד השלכות של תוצאות. מה גם שלבני סכנין יש את המטרות שלה והן להשיג מקום באירופה, דבר שאני בספק אם השחקנים, שחלקם יהודים ולא חיים את השנאה לביתר ירושלים (ובכלל, מי אמר שהערבים כן? אולי רק חלקם?), באמת יוותר על הזדמנות כזו.
    מה גם שהפועל חיפה של טל בנין היא קבוצה שיכולה לנצח כמעט כל קבוצה בליגה. אני משוכנע שהם אפילו מעלינו אם מחשבים את הטבלה מהמחזור בו לקח טל בנין את המושכות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏27/2/12
  6. קטלוני Member

למרות הקרבה של חלק מאנשי סכנין להפועל חיפה,חששתי מאוד מהשיפוט הערב כי ניצחון שלנו הערב מסבך את הקבוצה של ההתאחדות במאבקי תחתית.

7. Don Joan Roman Member

קשקוש.
    לבני סכנין לא תהיה עוד הזדמנות להשפיע על היורדת והם לא יפספסו אפשרות להיכנס בבית"ר גם אם אליפות מונחת על הפרק ולא רק מקום באירופה, והיה ברור לכולם (חוץ מלכמה מאמינים בודדים כמוני שהימרתי על ניצחון של כסאחנין בדיון הימורים) שהמשחק הזה רשום באותיות קידוש לבנה כניצחון של הפועל חיפה, לא יכול להיות מצב בחיים שהקבוצה מהמקום הרביעי עם המאזן הביתי השני בטיבו בליגה מגיע בדיוק ל2 בעיטות מול אחת מהקבוצות החלשות בליגה, זה היה כשר אבל מסריח.

אבל אני לא מאשים את סכנין ולא בא אליהם בטענות כמו שידעתי לבוא ולומר שאשתקד בניצחון על אשקלון לא כאב לי מההפסד כי זה סיבך את כסאחנין אני לא אהיה צבוע ואגיד דברים נגדם אלא שזו זכותם לרצות שהקבוצה השנואה עליהם תרד לליגת המשנה.

נותר לי רק לקוות שהבקשה שלהם לא תתגשם למרות הדחיפה הגדולה שהם נתנו לכך שזה יקרה ולכעוס על כל מי ששיחק בבית"ר אשתקד שלא קבר אותם כשהייתה לנו הזדמנות.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו לי אתם רציניים? סכנין יכולה בפעם היחידה בהיסטוריה לסיים כל כך גבוה ואתם טוענים שנתנו להפועל חיפה את הניצחון? אז למה לא נתנו לב"ש? למה לא נתנו לראשון?

זה פשוט עלוב, מי שראה את המשחק ראה שסכנין פשוט שיחקו גרוע, הורחק שחקן דקה 12 והפועל חיפה סגרה בצורה מושלמת כל אפשרות לחצי מצב

9. Don Joan Roman Member

אתה יודע, אין בעיה עם מה שעשיתם.
    אבל לפחות תודו באמת.
    והכרטיס האדום זה לא תירוץ כי גם חיפה הייתה ב10 שחקנים, מה 45 דקות של 10 על 10 לא מספיק לכם כדי לאיים על השער? לקבוצה עם אחת ההתקפות הטובות בליגה? בחייך מפגרים אנחנו עדיין לא.

וולמה לא הפסדתם לב"ש/ראשל"צ? כי זה היה במחזורים מוקדמים הרבה יותר, אם היה נשאר לכם 4 משחקים אחרונים הפועל חיפה, ב"ש, ראשל"צ והפועל פ"ת את ארבעתם הייתם מפסידים אם זה היה פוגע בבית"ר (בדיוק כמו שאם שזה היה הפוך בית"ר הייתה מפסידה אותם) כי ככה זה בכדורגל הישראלי ושוב לא שאני מאשים אתכם אבל אל תהיו צבועים.

נערך לאחרונה ב: ‏27/2/12
  10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי אתה רציני? תפסיק לשקר ולרמות את העולם.. סכנין לא מכרה ולא רצתה להפסיד היום, שיחקו בלי קסום ואזארוב וראדי עוד לא חזר לגמרי מהפציעה... בניגוד אליכם ולחבורת הקיאקיסטים שזוכה בדאבל ומחלקת מתנות לקרית שמונה ושנה שעברה מכניסה את קוזוקין יש הבדל עצום.... אל תשווה בין הדברים כי אנשים תמימים עוד עלולים להיות מושפעים מדברי ההבל האלה

ומעניין מה קרה דווקא היום שלראשונה העונה יכלו לעלות למקום השלישי ולהיות רחוקים רק 2 נקודות ממקום שני..למה לא הפסידו לב"ש? למה לא לראשון? למה לא למכבי פ"ת?!? את כולם ניצחו פעמיים!

11. Don Joan Roman Member

אתם לא כמונו אתם יותר גרועים, אתם מנסים להיות מי שאתם לא בעוד אנחנו לפחות מודים במה שאנחנו כן, זה ההבדל בנינו.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמשיך לרמות ולשקר... בטח שאני רוצה שבית"ר תרד ומאחל להם רק רע, אבל עדיין לא על חשבון עצמי

כל מי שראה את המשחק ראה כמה השחקנים רצו לנצח... תפסיק עם כל השקרים האלה!

13. Don Joan Roman Member

עכשיו באמת הפלת את עצמך.
    כל מי שראה את המשחק ראה שסכנין לא ניסתה לנצח, לא ניסתה לבעוט לשער, לא ניסתה כלום.
    ואתה יכול להגיד שאני מרמה ומשקר אבל השקרן היחיד כאן זה אתה ולא רק שאתה שקרן אתה גם צבוע.

14. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תביני ילדה אני מדבר על עצמי... אם תגיד לי שסכנין יסיימו מקום שלישי במידה וינצחו ובמידה ויפסידו ביתר תרד אז אעדיף שסכנין תנצח...תגיד לי אתלטיקו תעלה לליגת האלופות במידה וניצחון וריאל תרד ליגה במידה ואתלטיקו תפסיד אז אני בעד ניצחון אני קודם כל אוהב את הקבוצה שלי ואחרי זה שונא.... לסכנין היתה השנה צ'אנס לעשות משהו בלתי רגיל שלא יחזור לעולם..בשבילי זה עדיף על לראות את ביתר יורדת

15. Don Joan Roman Member

אתה אולי, זה לא אומר שהשחקנים שלכם כן.

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/12