מחזור 27 בליגת העל: זהבי מנצח את מכבי חיפה בדקה ה-89

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏20/3/15.

1. Love Is Red Member

אני חושב שערן לוי צריך לפתוח במקום אור ברוך שעד היום לא ברור לי איך הוא בליגת העל ואיך הוא שיקח בנבחרת האולימפית, שחקן חלש..

2. yakar Member

עוד סיבה לכך שוסרמיל לא מלא היא שפשוט חלק גדול מהקהל לא מאמין . השנה אנחנו בעטנו בדלי כל כך הרבה פעמים , ויש הרגשה שלא כדאי להתרגש , כי בסוף תבוא הנפילה.

אתם יודעים כבר כמה פעמים קיפלנו את העונה?

rivaldo אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

אלישע לוי: ''מי שמחפש מאמן טוב, יודע מה הכתובת שלי''
    איזה איש מצחיק. מי אמר שהוא משעמם?

4. hbs7 Member

הקהל שלנו בוסרמיל באמת חרא.
    מלא רטינות, מחפש כל הזמן את הרע ולפעמים אני בודק שאני באמת נמצא בוסרמיל ולא בקאמפ נואו עם כל הטענות בנוגע ליכולת.
    אין טירוף ורעב בעיניים כמו שציפיתי שיהיה. מבאס לאללה.

בנוגע למשחק- מליקסון חוזר לעצמו, בוזגלו עם צמד בדיוק בזמן, אוגו ממשיך ביכולת טובה , גם מרכז ההגנה היה סבבה ואפילו אופיר היה סביר.
    חבל שעל הכל מעיב ביטון עם המהלך הטיפשי שלו. אדום שלישי, הגיע הזמן שיתבגר כבר.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כל הזמן חוזרים לזה - ומה זה יתן? זה מפקיר לגמרי את מרכז השדה וחושף את מכבי לנשק הכי חזק של חיפה - מתפרצות. אם הציוות בקישור הוא אלברמן ואיגיבור זה עוד בסדר, אבל עם מיטרוביץ' או ראדי זו קטסטרופה.
    וזה עוד מבלי להתייחס לזה שבכלל לא בטוח שיצחקי יכול לשחק למעלה מחצי שעה.

זהבי הכי טוב כרגע בשלישייה ההתקפית, ובדגש על לצד חלוץ מרכזי, והגיע הזמן (אחרי 3/4 עונה) שאנשים יבינו את זה.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

או, למרות שזה מטומטם הוד מעלתו, עדיף להרתיע את מכבי חיפה מלשלוח שחקנים קדימה וללחוץ אותה בחלק שלה ולא לתת לה להניע כדור, ולא, זה לא יחשוף אותך למתפרצות אם תלחץ כמו שצריך את ההגנה והקישור. הרי השיטה של 4-3-3 עובדת כל כך טוב מול קבוצות רציניות, בגלל זה אין עליכם ביקורת כמעט אחרי משחקים גדולים.

מכבי חיפה קבוצה עם אמצע מגרש בינוני לגמרי, ועד כה היא לא הרשימה אותי כלל ברצף הניצחונות הדי שקרי שלה. מכבי צריכה לשחק חזק, קדימה, כדי להשיג שער מהיר ולגרום לחיפה לרדוף אחריה.

אבל עזוב, בוא נישאר עם השיטה המוצלחת של ״נעלה בחרא מערך אבל חיפה יקבלו אדום ויהיה בסדר״. עובד פיקס.

7. alexshw Member

מכבי חיפה תבוא כנראה באותה אסטרטגיה כמו מול ק"ש. בלבול מאמן קבוצות תחתית, אין לו הרבה מושג במשחק ההתקפה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. קשר שמאלי Member

אין לו שמץ של מושג במשחק התקפה

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

קודם כל - למה לעזאזל אתה מכנה אותי בציניות "הוד מעלתו"? למה ישר ללכת לביטויים כמו "חרא מערך" ותוקפנות? אני שאלתי שאלה לגיטימית כחלק מדיון ענייני על *כדורגל*. לא זלזלתי בך, לא אמרתי שאין לך מושג, אז מה הקטע?
    ועוד אומרים שאני מזנה דיונים.

וחזרה לנושא - אי אפשר ללחוץ במערך הקבוע? אי אפשר לכבוש שער מהיר ולגרום לחיפה לרדוף אחרינו (הלוואי)?
    זו השיטה של מכבי, לזה היא מתורגלת ואיתה היא הכי טובה העונה (מגובה סטטיסטית. לא ניצחנו שום משחק בו פאקו שיחק אחרת).
    למעשה כבר ראו בלא מעט מקרים שכאשר מכבי מוותרת על שחקן בשלישיית הקישור זה מקל על היריבה בהנעת הכדור ולא להיפך. זה מתבטא גם באחוזי החזקת הכדור.

אתה יודע בדיוק מה אני חושב על מרבית הביקורות. לטעמי הביקורת נובעת מתוצאות שטחיות (שהן לא כאלה רעות) ולא תמיד מתבססות על מה שקורה על המגרש (שגם את זה אפשר וצריך לבקר, אבל לא בעקביות וברמה כזו). הביקורת הכי גדולה שלי היא על ניצול המצבים של מכבי, ואיכשהו זה לא זוכה להתייחסות.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מצב בשבילך זה בעיטה מהחצי, אז בטח שלא יתייחסו לזה.

מתי כבר פאקו שיחק אחרת? אני לא זוכר אתכם משחקים בלי שלושה קשרים, אולי 3-4 משחקים בגג. זה שזהות הקשרים שונה זה משהו אחר, אבל לא ניסיתם באופן קבוע והמשכי מערך אחר. השיטה הזו לא עובדת, אתם לא שולטים נגד אף קבוצה שטיפה מעזה, אתם לא מגיעים למצבים רציניים והכדורגל שלכם זוועתי.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בכל משחק יש לנו לפחות שני מצבים טובים לגול שהולכים לפח. אתה רוצה שאקח את זה כפרויקט ואציג אותם כל שבוע?
    מוכן לפתוח כל הודעה ראשונה שלי בנושא על המחזור בהתייחסות להחמצות מהמחזור הקודם עם הצגה בוידאו מתוך המשחק המלא ביוטיוב.

כמובן שמרגע שאני כותב את זה לא נגיע לשום מצב עד תום העונה.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

* 185 צופים במשחק של רעננה - אשדוד. אומר הכל.
    * הגול השלישי של נתניה נדיר. אחלה קבוצה.
    * בפעם הראשונה שב"ש הגיעה בסגל חסר לבלומפילד אמרתי חבל, בפעם השנייה אמרתי מבאס, אבל בפעם השלישית או הרביעית הגיע הזה שיבינו שזה סיבוב שלישי ויש פצועים ומורחקים ויש להם מספיק יכולת לבנות סגל רחב שיוכל להתמודד עד הסוף בליגה ובגביע. זה כבר נהיה תירוץ צולע שכל פעם שחקן אחר חסר. הרחקות ופציעות הן חלק מהמשחק, בוודאי בשלבים המאוחרים.
    * יש לי הרגשה שחיפה לא יפסידו היום ובאמת יעשו את המשחק בשבוע הבא משחק עונה.
    * הפועל פ"ת...איך במפגש כזה חשוב מקבלים גולים כאלה נאיבים מכדור חופשי מהיר שלא מאורגנים אליו?
    * שאפו לבן זקן. הצלחה גדולה בלפרק קבוצה סימפטית כמו אשדוד. יש סיכוי שבשנה הבאה נשאר עם ב"ש כנציגה יחידה של הדרום, ק"ש של הצפון, וכל השאר בקו חיפה-ירושלים. הפריפריה נעלמת.

13. Raulito Madridista

רשימת המכולת של אשדוד, או במילים אחרות, הגורמים שהביאו אותה לעונה כל-כך חשובה:
    - קודם כל החלטורה של ג'קי וקלינגר.
    1. חסרה לי דמות של מנהיג באשדוד, כמו משה אוחיון או דויד רביבו. מרציאנו לא בדיוק עומד בקריטריון.
    2. עונה חלשה מאוד של יא-יא פטי בחולייה האחורית, כנראה הכי גרועה שלו בישראל.
    3. נתק מוחלט בין הקהל לבין הקבוצה, וככה קשה להצליח. קל מאוד לשחק נגד אשדוד בי"א בניגוד לפעם.

לגבי הפועל פ"ת, אני עדיין חושב שזה היה מהלך נכון למנות את קורצקי. עידן בראון הוא בסדר, הוא ניסה לעשות את המקסימום, אבל הקבוצה הייתה נאיבית. קאלה גם בעונה חלשה אצל פ"ת וזה בטח לא תורם דבר.

מקווה עבור אוהדי הכדורגל שיחמיצו היום את הקלאסיקו - שהמשחק בבלומפילד יעמוד בציפיות. חיפה הצליחה בזמן האחרון לנצח את באר-שבע וק"ש ולשחק כדורגל טוב יותר. אבל מכבי ת"א זו עדיין רמה קצת אחרת, גם כשהיא לא בשיא היכולת. אני חושב שבלבול עושה טעות קשה עם המערך שלו. הוא פשוט מפקיר את האמצע וייתן למכבי לשלוט בצורה מוחלטת. זה יפה לזרוק את כל הארטילרייה מקדימה, אבל צריך לחשוב על ההשלכות. כמוכן, חיפה עשתה שגיאות קשות בהגנה ברוב המשחקים האחרונים שלה נגד מכבי. פנדלים מטופשים, כרטיסים אדומים. קצת אחריות בחלק האחורי לא תזיק. מעניין יהיה לראות את אלירן עטר שיזכה לטקס לפני המשחק. אני בטוח שאוהדי מכבי מאוד חלוקים לגביו. לחיפה יש שלישייה התקפית מפחידה, ויוסי יסלח לי שאני קצת מתעלם ממנו, עם כל הכבוד לשער המדהים ההוא בדקה האחרונה בעונת 2000/01. אני עדיין מהמר על תיקו ומעלה למכבי. אם זהבי יהיה טוב לפחות הנבחרת תרוויח מזה. אני במקום פאקו עולה עם טב"ח כדי להתבסס על המהירות וגם עם יצחקי כדי להוסיף וירטואוזיות, בהתאם לכושר הגופני שלו. אבל לא זהבי כחלוץ מדומה, ממש לא.

אורימור - לכל קבוצה בכל משחק יש שני מצבים של גול שהולכים לפח, נדיר מאוד שלא. גם הפועל בדרבי הכי חלש שלה בהיסטוריה מבחינה התקפית, נניח ההפסד 2:0 העונה - הגיעה למצב של גול בטוח אבל שגיב יחזקאל פיספס את כדור הרוחב של מתן אוחיון, כלומר בעט על חואן פאבלו.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מוכן שתראה לי מצב טוב אחד שלכם נגדנו. ולא, המצב של מיכה לא נחשב טוב.

15. עידן444 Member

זה הקטע, שהפעם יש להם סגל מספיק רחב כדי להתמודד עם פציעות והרחקות.
    אבל אין מה לעשות-
    בכיינות לא בהכרח קשורה למציאות. בכיינות היא אופי.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.