מחזור 27 בליגת העל: זהבי מנצח את מכבי חיפה בדקה ה-89

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏20/3/15.

1. סמואל אטו Member

למכבי נתניה תחת רוני לוי יש 60 אחוזי הצלחה. אותם אחוזים כמו של בכר וק״ש העונה.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לגמריי הרגיעו אותו. במחצית השנייה בקושי שרק והוציא צהוב אחד בלבד, למרות שהיה צריך לשלוף שם אדום ועוד כמה פאולים שהיו בהחלט שווים שריקה.

והשני עם דיא סבע מנקודת הקרן. נהדר.

3. עידן444 Member

וחבורת הזבל עם המשרוקית גנבה לו עוד כמה נקודות...

oFiRzZz ו-Hapoel_Tel_Aviv אוהבים את זה.
  4. עידן444 Member

לא סתם התחברתי תוך כדי המשחק כדי לכתוב ששווה לחכות לראות את שני השערים האלה. באופן כללי מדובר בתקציר עלוב! היו עוד כמה מהלכים אדירים של דיא סבע שנמצא בתקופה מצויינת! אחלה שחקן דיא!

5. עידן444 Member

וכמובן הקטינו את חולשתו של השופט שלדעתי לא שרק לפחות פנדל אחד לזכותנו. אני גם לא בטוח שלא הגיע לפ"ת פנדל ווקסברגר כרגיל, כמו ב 80% מהכדורים שמוגבהים לרחבה שורק עבירה לטובת ההגנה...

6. abcd Member

אחד המשחקים הטובים שלנו העונה ועוד בלי ערן לוי. באמת שצריך להתאמץ כדי למצוא מישהו שלא היה טוב היום.
    כמה דגשים בכל זאת..
    1. דיא סבע. רק אלוהים ויוסי מזרחי יודעים איך הוא לא היה שחקן הרכב קבוע העונה. מצד שני אם זה מה שהיה צריך בשביל שרוני לוי יגיע לכאן אז מילא. הופעה ענקית, אם היה מסיים את המבצע האדיר שלו עם שער גם הייתי נותן לו את הציון 10.
    2. אריאל הרוש לקח העונה 2 פנדלים. באחד ספג את הריבאונד והיום את הפנדל החוזר.
    3. אור ברוך עם שני שערים העונה, שניהם מול הפועל פ"ת.
    4. Three One, even Gabi scored.

7. עידן444 Member

הפועל ב"ש עונה שניה נמצאת בתחילת הפליאוף בתמונת האליפות. אלישע לא מספיק טוב, מליקסון מאכזב, ברדה רוב העונה לא היה... כל הזמן מחפשים שם מה לא בסדר... אני חושב שהקהל של הפועל ב"ש, שנתפס כקהל גדול ומוערך בעיר גדולה ומבודדת, צריך לשאול עצמו האם לא הוא, מעל כולם- אכזבת העונה.
    אני הראשון שמפרגן, וטענתי כאן לא פעם שהקהל של ב"ש הוא כבר עונה שניה קהל החוץ הכי טוב בליגה. בית"ר י-ם ומכבי חיפה נכנסו לתקופה טובה והן בהחלט נותנות פייט לב"ש בעניין הזה.

אני באמת לא מצליח להבין למה הקהל בב"ש שחיכה שנים רבות להיות במצב הזה אחרי אין סוף סבל נשאר בבית.
    לא משנה שהאצטדיון חרא, לא משנה שהכדורגל לא משהו, לא משנה שאתם חושבים שהמאמן מיושן- מה שמשנה זה שאתם אולי עומדים בפני רגע היסטורי! הזדמנות שאולי לא תחזור! באצטדיון החדש לא יהיו לכם 88% הצלחה! תשכחו מזה! זה וסרמיל נותן!
    אם אתם כזה קהל גדול הגיע הזמן שתצאו מהחורים שלכם ותבואו לדחוף את החבורה הזו שמביאה את הפועל ב"ש לגבהים שהיא לא מכירה. לא זוכר מתי קבוצה רצה לאליפות ואת כל השערים שלה רואים על רקע של יציעים שוממים...

8. עידן444 Member

היה מרגש היום לראות את החבורה הזו של רוני לוי רוקדת, צוהלת ושמחה אחרי המשחק. כאילו אין בעיות כלכליות. כאילו הכל אחלה.
    כל הכבוד לרוני לוי שהצליח לאסוף את הח'ברה האלה שמוכיחים שהם גברים!
    רק שיבוא כבר מישהו להוציא את העגלה הזו מהבוץ סוף סוף!

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא נתחיל שוב, אבל לא נותנים פייט ולא נעלי פלדיום, הקהלים של בית״ר וחיפה אדירים העונה ואין שניים להם, במיוחד לאחרונים.

אין לדעת מה נראה מחר בבלומפילד. מכבי חיפה במומנטום טוב, מכבי גם היא עם הראש למעלה אחרי 0-2 קל על הפועל פתח תקווה בשני, ועם איך שבלבול צפוי לעלות מחר זה עוד יתרון לצהובים. אבל עם פאקו, קריאת המשחק הזוועתית שלו וניהול המשחק העוד יותר זוועתי שלו, אין לדעת.

אני הייתי פותח עם יצחקי, זהבי, מיכה וטב״ח אם הוא כשיר.

10. alexshw Member

תיאורטית גם באיצטדיון חדש לב"ש יכולים להיות כאלה אחוזי הצלחה. זה יותר תלוי במאמן ובסגל.
    קהל יכול לתת הצגות, אבל אם אין קבוצה אז ההשפעה של זה קטנה יותר. ע"ע מכבי חיפה.

11. עידן444 Member

ואל תשכח שמיץ' גולדהאר בארץ. מאמין שיעלו כמו אריות מחר!

12. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

זה לא שהייתה לנתניה יריבה שניסתה למנוע ממנה לרקוד על המגרש

שני הגולים הראשונים מביכים
    הראשון פשוט מדהים איך שוער יכול להדוף כזה כדור ולהשאיר אותו בתוך המגרש
    אם כבר הגעת אז או שהדפת קדימה או שהוצאת לקרן

והשני .... עם כל הכבוד לדיא סבע שהיהענק היום והוכיח את מה שאני טוען כבר המון זמן שהוא פי אלף יותר טוב מערן לוי ושנתניה בלי ערן לוי לא פחות טובה מזו שאיתו
    וחזרה לגול , גול של שוער
    כל שוער מתחיל יודע שאתה לא מוותר על כדור עד שהוא בחוץ
    לא יכול להיות ששוער ייתן לקרן לעבור מעליו וירים ידיים כאילו היא יוצאת מצד שני כשהיא הולכת למסגרת
    מה הבעיה לתפוז את הכדור או לפחות לקחת שני צעדים אחורה וללוות את הכדור למקרה וכן יילך למסגרת

הפועל פ"ת יכולה להישאר אבל עם קאלה בשער יהיה לנו קשה מאוד.
    שוער שמוריד את הקבוצה שלו במו ידיו
    לפחות 12 נקודות הוא הפסיד לנו העונה.

קשר שמאלי ו-Nave אוהבים את זה.
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני חייב לציין שאני לא רואה את המשחקים של הפועל פתח תקווה, גם כשהם משודרים, אבל כשרואים בתקציר משחק אחרי משחק שקאלה סופג שערים שאסור לספוג, באמת שנשאר רק לשאול מי השוער השני של הקבוצה כי יותר גרוע מזה אי אפשר להיות.

משעשע קצת שאלישע אומר שההפרש בכלל לא גדול ושהכל פתוח גם במידה ויפסידו בשבוע הבא בבלומפילד. צריך לעדכן אותו שמחר מכבי יכולה להחזיר את הפער ל 5 נקודות ושבוע לאחר מכן ניצחון נוסף של מכבי יגדיל כבר ל 8. מעניין מה יגיד אחרי זה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא היה 6000 בשום סרט, משהו בסביבות 8000, באר שבע בהחלט ובקלות יכולה להביא יותר בטח אם במשחקי חוץ מביאים לא פעם 3000 ו 4000. האצטדיון הזה לא יביא יותר, זה לא תירוץ כי אני שם ולא צריך לתרץ, מביא את הסיבות למה זה קורה. נוסיף לכך שהקבוצה רחוקה מלהיות אטרקטיבית. נגד כל יריבה אחרת , אפילו קבוצות כמו סכנין או נתניה אני מניח שהיו באים היום 9 בערך.
    זה לא משנה, הקהל תמיד שם ובאמת שאין לי טענות לאף אחד, למרות שצריך יותר.
    אחוזי ההצלחה בבית הם כאלה הרבה בזכות הקהל.
    יציעים שוממים אין, פרט לשער אחד בלבד. 3 שערים מלאים עד אפס מקום + שער 3 שהוא חצי+ מלא.

בקיצור, נסכם את זה ב-4 פרמטרים.

1. הכי חשוב- לא לגמרי חולק עליך, כי אכן צריכים לבוא יותר, אבל בכמה יותר? עוד 2,000 זה היה וואו, מבחינתי הכמות היא סבירה.
    2. האצטדיון . סיבה שאותי לא משכנעת, כי אוטוטו נפרדים מווסרמיל וזו כן סיבה לבוא ולהיפרד.
    3. היריבה הלא מעניינת.
    4. הכדורגל- הסביבה העיקרית- כולם יודעים שאנחנו משחקים חרא, בעיניי רבים הפער זה אחיזת עיניים.. מין אשלייה. הכדורגל חרא וכדורגל חרא לא מושך.
    5. תסיים את קריאת ההודעה עם הפנייה שוב לקרוא את 1... לא חולק עליך לגמרי.

נערך לאחרונה ב: ‏22/3/15
    gilad16 אוהב/ת את זה.
  15. abcd Member

דיא כבודו במקומו מונח אבל אני לא חושב שזה צריך לבוא על חשבון ערן לוי כי אז לא עשינו בזה כלום. שניהם די משלימים אחד את השני, ערן עם הכדורי עומק הגאוניים והבעיטות מרחוק ודיא עם הדריבל והמהירות. אתמול ספציפית ערן לא היה חסר אבל במשחקים אחרים לא היינו מסתדרים בלעדיו.

הפועל פ"ת באמת אכזבה, כששמעתי את התוצאות לפני פחדתי שיעלו בטירוף אבל בדיוק ההפך. היה נראה שנתניה באו למשחק על החיים ופ"ת כדי להעביר את הזמן.
    ומה היה הסיפור של הקהל עם צעירי שספג שריקות בוז בכל נגיעה בכדור?

אם הפועל כפ"ס של דגלאס, ידין, ישראלביץ' ויבואה נחשבת לקבוצה הטובה ביותר שירדה ליגה אז מסתמן שמ.ס. אשדוד הולכת להיות הקבוצה הגרועה ביותר שנשארת. הפועל פ"ת חייבים להתחיל לקחת נקודות

oFiRzZz אוהב/ת את זה.