מחזור 27 בליגת העל: זהבי מנצח את מכבי חיפה בדקה ה-89

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏20/3/15.

1. עידן444 Member

זהבי היה בחו"ל וגם עשה כמה דברים יפים.
    ואני מסכים איתך שאי אפשר להשוות. זו בדיוק הטענה שלי.
    מבחינתי אם זהבי יהיה פקטור בהעפלה של הנבחרת ליורו(כלומר יהיה פקטור בסיום של הנבחרת במקומות 1-2 בבית) הוא הופך ללא ספק להיות אחד הגדולים. עם כל הכבוד לנאתכו אני חושב שזהבי הוא שחקן מרכזי יותר בנבחרת או לפחות לא פחות מרכזי.

לגבי הליגה, כבר היו מקרים שקבוצה היתה דומיננטית כמעט לכל אורך העונה ובמאני טיים כשלה וקבוצה אחרת באה מאחור וזכתה באליפות עם המון אמונה ונחישות. ליברפול ב 1989 סגרה על ארסנל פער של 19 נקודות(ולשמחתי ארסנל הצליחה כנגד כל הסיכויים לזכות במחזור האחרון)!!! יונייטד כמה פעמים סגרה 12 מול קבוצות שנראו בלתי ניתנות לעצירה וארסנל של ונגר ב 1998 גם הגיעה הרחק מאחור בריצה מטורפת כדי להביא דאבל. בארץ אין יותר מידי דוגמאות כאלה אבל יש. אלה לא דברים עד כדי כך חסרי סיכוי אפילו עם זה נראה שב"ש בחלק גדול מהמשחקים לא נראית אלופה שבדרך ומכבי ת"א כן. עכשיו זה המאני טיים והכל עוד יכול לקרות.
    אתמול מכבי ת"א שיחקה אותה בגדול במאני טיים, אבל יש עוד הרבה משחקים ושני מפגשים ראש בראש שב"ש יכולה לנצח.

2. Turgi Guest

שוב ההשוואות האלה? אולי תנסו לחיות בהווה?
    אוהדי ריאל מזכירים לאוהדי בארסה את די סטפאנו?
    רק בארץ הצרות עין הזו.

איזה גול.

3. yedidel Member

אנחנו מגיעים באותו מצב בדיוק כמו עונה שעברה - פער 5 שהפסד גומר את הסיפור.
    השאלה האם אנחנו מסוגלים לתת פייט עד הסוף תיפתר במשחק הזה.
    מישהו רשם פה על מאבק בין אוגו לאייגיבור - לא בדיוק. אוגו הולך להיאבק לבד מול אייגיבור, אלברמן ומיטרוביץ'. רועי גורדנה לא באמת קשר אחורי, בטח לא בכל מה שקשור לאגרסיביות.
    חבל ששוב אי אפשר לראות מצ'-אפ מלא של שתי הקבוצות ואנחנו מגיעים חסרים (ותודה למנשה משיח שופט הבית שלא נתן לגארסיה את הצהוב השני הברור אתמול), אבל זה בדיוק סוג המשחקים שאגדות נבנות.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה עם הובאן?

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מושהה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מכבי במחצית הראשונה שיחקה במערך המושמץ וחוץ מלקחת כל שחקן בחיפה, להעמיד בריש, להפשיל לו מכנסיים ולחלל לו את הצורה, עשתה הכל.
    אם על חשבון בן חיים היה משחק יצחקי, ומיכה היה נראה כמו שצריך, היינו מביסים כבר במחצית לטעמי.
    זו הייתה אחת המחציות הכי חד צדדיות שראיתי.

7. קשר שמאלי Member

אתם לא מביסים כי חוץ מזהבי אין לכם שחקן שמסוגל לשים כדור ברשת
    בגלל זה אני מעריך את פאקו, עם סקורר אחד בסגל הוא בדרך לדאבל

נערך לאחרונה ב: ‏23/3/15
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ומכאן הביקורת על ניצול המצבים.

9. Raulito Madridista

לא ראיתי בלייב את הגול המטורף של זהבי ואני בטוח שכל אוהד בבלומפילד פשוט יצא מדעתו והיה בטירוף, אבל אני חושב שיש השוואה והיא בלתי-נמנעת - הגול של בניון לפני 14 שנה כשהוא עובר את כל הגנת מכבי בבלומפילד וכובשת בבעיטה שטוחה לרשת של שטראובר. גול של אליפות.

גם את המשחק המלא לא יכולתי לראות, בכל-זאת קלאסיקו, אבל השער המהיר והיפה של איגבור שינה את כל המשחק והקל את החיים של מכבי שידעה ללחוץ יפה על חיפה. וחוץ מזה, למרות ששער מהיר הוא חלום של כל קבוצה, הוא שיחרר הרבה לחץ מהגב של מכבי - אני חושב שחיפה לא הייתה מצליחה לתת פייט. זה אולי לא ב-DNA של המועדון הזה לשחק עם שלושה קשרים דפנסיביים, אבל זה מה שהיה נדרש אתמול, או מינימום לשחק עם ורד במקום אחד החלוצים. כי מכבי שלטה באמצע בלי שום הפרעה, עם כל הכבוד לכך שידין וקאמרה טובים ב-3 דרגות ממיצ'ל הליצן, בוקולי שגמר את הסוס או עטא שהוא עדיין שחקן צעיר.

- לגבי המשחק השני: בית"ר במומנטום מעולה, אחוזי ההצלחה שלה נגד הגדולות נפלאים, שוב, לא חשבתי שזה יתחבר כל-כך טוב. יש מצב גדול שהיא מסיימת עם כרטיס לאירופה והיא מתחילה לאיים גם על המקום השלישי. העונה עוד לא נגמרה, אבל השאלה מה יהיה בשנה הבאה, אם זה יספק את הקהל. אגב, בית"ר באמת אגוז קשה לפיצוח והזר החדש מוסיף - אבל היא מדורגת במקום הרביעי עם קצת יותר מ-50% הצלחה. זה מראה עד כמה הליגה הזו פח.

ועכשיו פגרת נבחרות, רפאלוב בכושר מטורף בניגוד לרוב החברים שלו, שיהיה לנו בהצלחה, כבר הרבה זמן לא חיכיתי ככה למשחק.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

כשצעירי רצה לעזוב בינואר להפועל ת"א והקבוצה סירבה הוא התפרץ לישיבת הנהלה והודיע חגיגית שאם הוא לא משוחרר הוא בועט כל כדור ליציע
    הגיעו כבר לסוג של פשרה ופיצוי עם הפועל ת"א והוחלט שהוא ישחק את הדרבי בגביע המדינה ואחריו יעזוב
    בדרבי הוא ביים פציעה בדקה 7 והוחלף כשהמקורבים שלו דיווחו מהר לתקשורת שהוא שבר את הלסת
    ואז הפועל ת"א שאחרי עידן ברקוביץ החליטה לוותר עליו משיקולי תקציב והוא נשאר אצלנו ובאורח פלא הבריא והיה כשיר לשבת.
    והאוהדים לא שוכחים לו את ההתנהגות הזאת מה גם שמאז הוא הכי אפס על המגרש וזוכה לבאנקר בהרכב מסיבות לא ברורות

תוסיף לזה שבאחד האימונים הגיע אוהד הקבוצה לצלם ברכה לבת מצווה של הבת שלו שאוהדת את הקבוצה וכולם הצטלמי חוץ מצעירי שסירב וברח מהמתחם
    הסיפור יצא והלהיט עוד יותר את היחסים

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/15
    abcd אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי ישמע לכל קבוצה שזכתה באליפות כאן היה את טרזגה על הספסל.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש אצלנו אוהדים שהתרגלו לכישלונות ולחוסר הצלחה ולכן פיתחו אופי לוזרי והם מוותרים מראש על מאבק האליפות.
    אני לפחות מאמין שאפשר לקחת אליפות, בכפוף כמובן לכך שנראה אופי בבלומפילד.

חבל מאוד שחובאן וביטון, שני מהשחקנים הטובים ביותר שלנו, יעדרו, אבל בדיוק בשביל זה בונים סגל של קבוצה ולא פותחים את העונה עם 11 שחקנים בלבד.

זהבי הוא שחקן ענק, אבל לאור התקופה הקצרה שלו בחו"ל קשה מאוד לערוך השוואה בינו לבין שחקנים שעשו קרירה מרשימה בחו"ל כמו בניון, רביבו וברקוביץ'. בסופו של דבר, יש הבדל גדול באיכות בין הליגה שלנו לליגה בספרד או באנגליה.
    ההשוואה שאני הייתי עושה היא לשחקנים כמו אבי נימני, ראובן עטר ועידן טל.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההעדרויות הללו הן לא תירוץ בדיוק כמו שאם בן חיים וטיבי לא היו משחקים במכבי זה לא תירוץ. באר שבע חייבת לבוא עם הראש למעלה לבלומפילד כי יש לה מספיק כלים לעשות שם את העבודה, ראינו מספיק פעמים העונה עד כמה מכבי רחוקה מלהיות מפלצת בלתי מנוצחת.