מחזור 27 בליגת העל - הפועל עם ניצחון גדול על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/4/08.

1. George Best Member

הגבתי ממש באחד מדיוני המחזור פה לפני כמה חודשים שאם הפועל לא תעזור לעצמה להישאר בליגה, תמיד השופטים יבואו לעזרתה, ואני חושב שכל משחק שני הם מקבלים פנדל, כאשר כל אחד מהם יותר מפוקפק ועלוב מהשני.
    תבינו - אם הפועל ת"א יורדת ליגה, מאיפה ההתאחדות תעשה כסף?מאוהדי הכ"ח?
    איזו קבוצה תמלא מגרשים?
    בושה וחרפה, עם כל הכבוד לניצחון של הפועל.
    וכן, ברוך דגו השחקן הכי מגעיל בליגת העל, נקודה.צוללן סדרתי, בכיין מאופס, לא אשכח איך פירק לפני שבוע את הרגל של אלי ביטון במשחק הגביע מול בני יהודה, קיבל רק צהוב לתאקל מגעיל, ועוד בא לשופט, מתווכח איתו ותופס את הראש כלא מאמין.
    שחקנים כאלה יש רק בהפועל...איכס.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה לצטט משפט של יורם ארבל שיצא ממנו בדרבי השני: "אם זה מה שנותנים בבולגריה - חביבי, כל הכבוד!". 3 בולגרים הגיעו אלינו בינואר האחרון ושלושתם יודעים כדורגל. דמיטאר טלקיסקי, אם ימשיך בקצב הזה, שעריו יתמודדו בזה מול זה על תואר שער העונה.
    בית"ר ירושלים ודאי תבוא בטענות על השער החוקי שנפסל לה, אבל התחושה שלי הייתה שלא בגלל זה היא הפסידה את המשחק. הפועל תל אביב התקיפה ברוב שלבי המשחק ובית"ר ירושלים לא ידעה איך להתמודד עם זה. מה שהכי מפתיע, זה שרוב ההתקפות הגיעו מהאמצע, שזה הדבר האחרון שהייתי מאמין על בית"ר ירושלים, שמרכז השדה שלה הוא זה שהביא לה את האליפות.

3. Giallorossi Member

שאני אבין, אתה חוגג מקום שביעי?
    בסדר, ניצחתם את בית"ר, רק אל תשכחו לשלוח מתנה לפסח למנשה משיח.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/08
  4. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אתה אוהד מכבי, לא? אז תנסה להיזכר מהי קבוצתו הקודמת של דגו.

5. Proud Cockerel Member

כן, ועוד איך אני חוגג עליה למקום השביעי ... אמצע הטבלה.

אחרי שהיינו במקום ה- 11, 10 מתחת לקו האדום, כל כך הרבה זמן - מקום שביעי העונה הוא מקום לחגיגה ... !

6. George Best Member

במכבי הוא לא היה כזה, בחיים לא.
    מעניין כשהוא הגיע להפועל הוא התחיל להתקלקל...

7. Giallorossi Member

זה לא שבמכבי הוא היה איזה שחקן הגון, זה התחיל אצלו עוד הרבה לפני.

8. הרצליה Member

יופי לך תאבק על אירופה.
    אתם עדיין 2 נק' ממקום 10,וארבע מהקו האדום.

9. Sergio Ramos Member

אי אפשר להתווכח לגבי הפנדל. למרות נפילתו המוגזמת של הצוללן, הייתה תפיסה מיותרת לגמרי של קאלה ושריקה מוצדקת. השער שנפסל זהי פשוט ביזיון מבחינתי. איך כוון אינו רואה את הדברים האלה? שער חוקי למהדרין נפסל מביתר שלא בצדק.

לא שיחקנו טוב, ובמובן מסוים ההפסד הזה מגעי לנו. הפתיחה סימנה טוב. שיחקנו משוחרר מאוד ובלי לחץ. אז מאז הגול היפה של זנדברג, חלה ירידת מתח במשחק, מן סוג של שאננות. במיוחד במרכז השדה בו אלברמן באחד המשחקים החלשים שלו. וכאשר שחקן מהדמות שלו חלש, כל מרכז השדה יורד ברמתו. אני מסכים עם דעתו של The Yellow Diamond, רוב ההתקפות של הפועל הגיעו מהמרכז, מה שמסמן על המשחק החלש של הקישור שלנו. רוב ההתקפות התנהלו ללא שום תחכום ותכליתיות. גוטמן נתן הוראה לשחקניו לצופף את האמצע, ואנחנו, רק הוספנו לזה בהרבה חוסר מחשבה בצורה המשחק, בכך שמרבית ההתקפות התנהלו ללא טיפת שכל ותחכום.

10. Proud Cockerel Member

אנחנו שני משחקים בלבד מכרטיס הטיסה לאירופה - ע"י זכיה בגביע ... !

אני מבין איך אתה מרגיש - להחליף איתכם מקומות בין המקום השביעי למקום העשירי - בצניחה חפשית כל כך - לא נעים ... !

11. Dimitar Berbatov Member

השער של טלקיסקי מדהים. כמה טכניקה וחכמה בשער הזה. שער העונה.
    אבל כמה טיפש יכול להיות קאלה? טלקיסקי ניסה 10 דקות לפני השער להקשית מעל קאלה, ולא היה רחוק. אבל קאלה זה קאלה. למה שהוא ילמד מטעויות? הוא הרי יכול לצרוח על טפיל תורן, לרקוד ולחגוג על כל פס שמוסרים לו לידיים, בן-אדם שחצן ושוער טיפש. לגבי הפנדל, אני לא חושב שהיה, אבל בשביל מה קאלה היה צריך את זה?
    משחק חלש מאוד של בית"ר. דווקא מרכז הקישור שממנו באים רוב השערים שלנו היה חלש. גל אלברמן לא הגיע למשחק, והחסרון של ברוכיאן באמצע בלט.
    שום בניהול משחק טיפשי. רומולו היה גמור כבר במחצית, לא זז ולא תרם במהומה למשחק. אבל במקום לכהניס את תמוז או עזריאל או חיכה. אלוהים יודע למה הוא חיכה.

לגבי דגו, הילד צוללן עם קבלות. כבר במכבי הוא היה כזה (למרות בהפועל הוא השתפר באספקט הזה פלאים), זה בדם שלו. כל נגיעה קטנה הוא מתפתל על הדשא. אהבתי מאוד את התגובה של בנאדו שהתעצבן על הביזבוזי זמן המגעילים של דגו, וצעק עליו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/4/08
  12. אלי מתחן Member

הגול השלישי היה רק באשמה של אחד: יואב זיו.
    נכנס עם הראש בקיר ומאבד את הכדור ומשם למתפרצת של 3 על 2.

מה כולם רואים בו שאנחנו "האנשים הפשוטים" לא?

13. Raulito Madridista

איזה כיף לראות את בית"ר ירושלים חסרת אונים בדקות הסיום. הפועל, קבוצה שנאבקת על חייה בליגה, עשתה היום בית-ספר לאלופת המדינה הבאה. ניצחון מוצדק לחלוטין שלנו והמשחק הכי טוב שלנו העונה ללא ספק. עם קצת יותר ריכוז שלנו בחלק הקדמי השער השלישי היה מגיע הרבה יותר מוקדם. טלקיסקי כבש שער נפלא, יותר יפה אפילו מהדרבי. כמה דקות לפניכן כבר התעצבנתי על שטות שהוא עשה בחלק הקדמי וביזבז הזדמנות נפלאה. השחקן הזה הוא בגדר תעלומה. לצד דקות רבות שהוא הולך על המגרש ולא מעורב ובנוסף עושה כל-כך הרבה שטויות, יש לו שערים פנטסטים, לא ראיתי שחקן עם טכניקה כזו בבלומפילד כבר כמה שנים.
    אבל לא רק השער הזה עשה את הניצחון. טופוזאקוב במשחק אצילי ממש בחלק האחורי. אף טעות שלו. עוד מצטיין היה פאביו ג'וניור. זה לא רק המיקום הנהדר שלו במצב-הנייח. הוא ניצח את כל שחקני ההגנה של בית"ר בכדורי גובה. הוא ידע לשמור על הכדור ואף היה במספר דקות כפליימקר שלנו. היו לו מהלכים מצויינים שלא ראינו ממנו כל העונה, הלוואי שימשיך ככה עד הסוף.
    משחק הלחץ של הקבוצה היה טוב בסה"כ, למרות שבדקות מסויימות בית"ר הניעה כדור ללא הפרעה. אנסומבו עשה סדר וגם יצא להוציא אותנו קדימה. גם דגו, חן ואבוטבול לא הפסיקו לרוץ.
    הקהל היה מדהים, ללא ספק. שירה אדירה לאורך כל דקות המשחק.
    את מי לא הזכרתי? גם קנדה כרגיל פנטסטי. אנטבי היה בסדר. באדיר במשחק הקרבה ללא שגיאות.
    מגיע לי לשמוח קצת אחרי כל החרא שהפועל מאכילה אותי במשך העונה הגועלית הזאת. לפחות ניצחנו את בית"ר לאחר שבעה משחקים רצופים במסגרת הליגה שלא הצלחנו לעשות זאת. אנחנו גם הקבוצה היחידה שהבקיעה לבית"ר שלישייה וידעה לחזור מפיגור ולנצח אותה. בית"ר תיאלץ לחגוג את האליפות בשבוע הבא.

ציונים:
    אניימה - 6
    קנדה - 7
    טופוזאקוב - 8.5
    באדיר - 7
    אנטבי - 6.5
    אנסומבו - 7.5
    אבוטבול - 7
    דגו - 6.5
    טלקיסקי - 6
    ארבייטמן - 5
    ג'וניור - 8

http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1338167/IMG_4188_wa.Xxx

תודה לך על הפועל על ערב נפלא. אדום עולה!
    הקרב על מקום בליגת העל עוד ארוך, אבל בינתיים אפשר לשמוח.

*
    גוטמן:"הניצחון מוקדש למשפחת נאתכו"
    ; בהחלט!

* אם מישהו יודע לאן נעלם הקהל של בית"ר בידיוק שנייה לאחר שריקת הסיום, הוא מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית. איפה העידוד שהשחקנים צריכים גם כשיש משחקים שלא הולך? הלו, השחקנים שלהם הביאו אליפות מרשימה וזה מה שאתם מחזירים? גועל נפש.

אריאל, ממש התאכזבתי מהתגובה שלך, רק בגלל הכבוד הרב שאני רוכש לך בתור כותב ובתור אדם, אני לא אגיב. התסכול מדבר מפיך. מה שכן ברצוני לומר, זה שרק לפני שבועיים במשחק נגד אשדוד, קיבלתם מתנה מהשופט.
    בקשר לדגו, 'במכבי הוא לא היה כזה - אתה צודק. הוא הגיע להפועל ושם הוא למד ליפול! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Sergio Ramos Member

ליתר דיוק מה איציק זוהר רואה בו כאשר לא מפסיק לשבח אותו. הרבה מתלהבים מהלחימה וההקרבה שלו, מגיע לו כל הכבוד על זה, אך מעבר לזה שחקן צריך גם לדעת לעשות את העבודה שלו בעמדה שלו על הצד הנכון. לא רואה את זה זיו. חוץ מחורים אין בו שום דבר אפקטיבי.

15. Giallorossi Member

אוהדי בית"ר התפרעו בקיוסק שנמצא בכניסה לשער 11, הפכו את כל המקום וזרקו מיחם על המוכר שפונה לבית חולים.
    זבלים ואפסים, מראים שוב למה הם הקהל הכי מגעיל בארץ ללא תחרות.