מחזור 27 בליגת העל - הפועל עם ניצחון גדול על בית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏4/4/08.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה גם שזה יכול לסלול לדלה ימפולסקי את האפשרות לשחק כמגן ימיני ולנצל תכונות טובות שיש לו כמו כושר פריצה, הגבות ותיקול. הלוואי וקלימי סבן הוא הפתרון ליום שאחרי לואיס מארין.

המשחק מול מכבי תל אביב חשוב מאוד, אבל נדמה שהקבוצה מתעסקת כבר בעונה הבאה, בגביע והעימותים שיש בצוות המקצועי מול השחקנים. אני מאוד מקווה שאנחנו, האוהדים, לא נהיה אלה שמשלמים את המחיר. המשחק הינו בחוץ ואם השנה זה הלחם שלנו, אזי זה משחק שאנחנו צריכים לנצח.

אם רק תאמינו! http://www.super3.gr/forum/public_html/yabbfiles/Smilies/ari_ole.Xxx

2. King Kenny Member

יאללה נתניה, אני לא רוצה לראות את בית"ר חוגגים אליפות בבלומפילד.
    פישלתם כבר פעם אחת בשבוע שעבר אבל למזלינו גם בית"ר פישלו, אסור לפשל עוד פעם.
    מה גם שאתם משחקים נגד מכבי ת"א שתמיד טוב לראות אותם מפסידים במיוחד לאור המצב בטבלה.

3. Number 8 Member

הבחור צודק. אם מכבי הרצליה תפסיד מחר, אמנם היא לא תירד בטוח, אך סיפור ההיחלצות שלה מהתחתית יהיה הרבה יותר קשה. הרצליה השיגה ארבע נקודות מתוך שתיים עשרה אפשריות נגד קבוצות התחתית, ואם היא תפסיד היום(תוצאת תיקו לא תהיה כזו נוראה), הפער מהאזור הבטוח יגדל, ומצפים לה חמש משחקים רצופים נגד החמישייה הראשונה, שהיא כמובן חלק נפרד מהליגה שלנו. אם פרדי דוד רוצה להשאיר לקבוצתו סיכויים טובים להישאר בליגה, הוא חייב לנצח את אשדוד, וזה לא יהיה קל בכלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/08
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרצליה צריכה לשחק גם נגד בית"ר , מכבי חיפה , בני סכנין , ונתניה כך שהמשחק של היום יהיה באמת קריטי מבחינתה .

אבל גם אם היא תנצח כנראה היא תרד כי היא הכי חלשה.

5. Giallorossi Member

נראה אם האפסים יצליחו לשמור על מומנטם לאחר הניצחון על אשדוד והתיקו נגד בית"ר (תיקו=מומנטום טוב, לאן הגענו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx). נתניה העונה קבוצה יותר טובה מאיתנו, עם ההגנה הכי טובה בליגה למעט בית"ר, אבל בבלומפילד כשהם עם הרכב חסר צריך לנצח. המפתח להישארות בליגה בשביל קבוצה עם קהל רחב כמו מכבי הוא לשמור על הבית: לא להפסיד בכלל ולנצח כמה שיותר, בינתיים זה עובד לא רע מתחילת הסיבוב השלישי (או בעצם מהסיבוב השני). במחזור הזה כנראה שתהיה לנו עוד הזדמנות פז לסיים את הסיפור הזה ולפתוח פער גדול מהקו האדום, לכן כל תוצאה שהיא לא ניצחון ללא תתקבל.

6. Number 8 Member

אני שואב אופטימיות מהעובדה שסטרול ובן דיין, אחד השחקנים הטובים בליגה שלנו והמגן הטוב ביותר שנמצא בכל מקום על המגרש, לא משחקים, ובכך ההגנה של נתניה לא אותה הגנה. אני לא יודע כמה אפשר לסמוך על השחקנים שלנו, אבל הקהל כהרגלו יגיע בהמוניו וידחוף את הקבוצה, והן צריכים לנצל זאת. אם ננצח היום, זה לא מבטיח את ההישארות שלנו באופן סופי, אבל ניקח עוד קצת אוויר. ואם נפסיד... אותו סיפור מהתחלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/4/08
  7. Raulito Madridista

יש עוד יותר מדיי נקודות בקופה כדי להסיק מסקנות מכל תוצאה שתיהיה היום.
    אבל, היחידה שאפשר להסיק מסקנות מהתוצאה שלי היום היא בני-יהודה. לטעמי הבלון שהתנפח שם שאפשר להישאר בליגה(אפשר להגיד שהתקשורת יוצרת את הבלוף הזה), ייתנפץ היום באופן סופי, אני באמת לא רואה אותם לוקחים נקודות בקריית-אליעזר. ההרכב של חיפה התקפי מאוד ועם כל-כך הרבה כישרון ההגנה של הזהובים לא תסתדר. בגביע נגד הפועל הם נראו רע מאוד ואני מאמין שההודעה על המינוי של אלישע לוי למאמן מכבי חיפה, דווקא תוסיף לשחקנים.
    הרוטציות של רן בן שמעון מונעות מהקבוצה שלו להציג כדורגל טוב יותר. הייתה שם תקרית בין בן שמעון לשרצקי לאחר ההדחה מהגביע והמצב שם נראה לא טוב, אני מאמין שלכפר-סבא יש הזדמנות מצויינת לנצח ולקחת קצת אוויר. האמת שביל גונזאלס הוא תופעה. כל-כך הרבה משחקים הוא היה חלש והחטיא ברשלנות, אבל גם היו משחקים שהוא נכנס ושינה את המשחק, כמו נגד בית"ר בגביע. אני עדיין לא סגור על עצמי בקשר לדעה שלי עליו.
    לפי יחסי הכוחות סכנין אמורה לנצח היום את מכבי פ"ת ולסבך את הקבוצה של לוזון. ההרכב של לוזון שוב מצביע על אנטי-כדורגל וזה לא מובן לי. מצד שני, סכנין לא בידיוק שמרה על יציבות העונה לאורך זמן וכדי להגיע לאירופה היא חייבת לעשות את זה, ולנצח קבוצה חלשה כמו מכבי פ"ת שבקצב הזה כל קבוצה תחגוג עלייה והיא תרד לליגה הלאומית.
    משחקים קשים מאוד להימור שני משחקי התחתית הנותרים.
    איתמר ניצן הביא הרבה שקט להגנה של הרצליה ולאדרי הצעיר תיהיה אחריות. אשדוד מאוד מסוכנת, אבל בניגוד להפועל, אני מאמין שהרצליה תהווה פקטור במשחק ותדע לנצל את היציאות הדיי מוגזמות של אשדוד קדימה(המגנים משחקים כמו חלוצים).
    הרכב חסר מאוד לנתניה בחלק האחורי ולעומת זאת מכבי עולה עם שחקנים מרשימים בחלק הקדמי. אבל, אי-אפשר לדעת מה תקבל מהקבוצות האלה ונתניה אולי ממומחית בלתת גולים שלא קשורים להלך המשחק. אני לא צופה לכדורגל גדול, שער אחד אולי.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

המשחק החשוב של המחזור הוא כמובן בהרצליה, הרצליה אחרי הרבה זמן חזרה אל מתחת לקו האדום ובדיוק עכשיו קיבלה את אשדוד, לא בטוח אם אנשי הרצליה שמחים או לא מכך. בכל אופן להרצליה ברור שהפסד לאשדוד יהפוך את מצבם לקשה מאוד, אשדוד גם ככה במומנטום והפסד יותיר את הרצליה במצב קשה, הרצליה אומנם ניצחה את משחק הבית האחרון שלה, את מכבי תל אביב, אבל אז הגיעו 2 משחקי חוץ שהורידו את הקבוצה מתחת לאשדוד, ודווקא משחקי החוץ היה הצד החזק של הקבוצה.
    אני לא רואה את הרצליה מצליחה לנצח את אשדוד, במיוחד לאור העובדה שמול ההתקפה הטובה של אשדוד יעמוד שוער צעיר וחסר ניסיון.

9. Mehmet Member

באשדוד לוקחים את המשחק בשיא הרצינות, וההנהלה רכשה 2000 כרטיסים, ואותם היא מוכרת לאוהדים במחיר מוזל במיוחד-מבוגרים ב-20 שקלים, ילדים, נוער, חיילים ונשים בחינם. הסעות תצאנה בשעה 14:30 מהאיצטדיון, והן בחינם.
    מישהו יודע אם אפשר להגיע להסעות ולהצטייד בכרטיס גם אם לא הספקתי להירשם מראש?

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/12.Xxx הפועל כפ"ס - עירוני ק"ש http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3112.Xxx

שבת, 18:00, כפ"ס.
    שופט: חיים יעקב.

המשחק הזה מפגיש בין שתי קבוצות שהודחו באמצע השבוע מגביע המדינה, כל אחת בדרכה שלה. לבן שמעון יש עדיין מטרה להביא את ק"ש לאירופה בעונה הבאה, כפ"ס נמצאת כבר באיזור המסוכן וחייבת להתרחק ממכבי ת"א. רק לפני חודשיים הקבוצות נפגשו, ק"ש ניצחה 3:2 משער של גיא צרפתי בדקות הסיום.

כפ"ס מגיעה למפגש הזה במצב לא פשוט (31 נק'), כאשר מכבי ת"א ומכבי פ"ת דולקות אחריה ומרוחקות ממנה בסה"כ נקודה אחת. הקבוצה הודחה באמצע השבוע מגביע המדינה ע"י בית"ר ירושלים, אחרי שהצליחה לחזור למשחק ולהשוות ל-2:2. בתמונת הסגל, ישראלביץ' מתאושש מהפציעה, אך לא ברור אם ייפתח בהרכב היום. ביל גונזאלס שכבש מול בית"ר, ימשיך לקבל את הקרדיט ויפתח. לירון זרקו, בן לוז ולירה עדיין פצועים.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg803910.Xxx
    איך יוצאים מהתסבוכת הזאת? אלי אוחנה.

הרכב משוער: אוהד לויטה, עופר טלקר, אורי אוזן, דגלאס דה סילבה, קובי מויאל, אביחי ידין, אבובקרי יעוזה, גיז'רמו ישראלביץ'(אבי קנפו), מאור מליקסון, ביל גונזאלס, סמואל יבואה.

בדומה למארחים, גם הקבוצה של בן שמעון הודחה באמצע השבוע מהגביע, רק שכאן זאת הייתה המשך הדרך הסנסציונית של בית"ר/שמשון. לסגל קריית שמונה יחזרו פיטר אופוריקאווה וירו בלו, שלא שיחקו באמצע השבוע. ג'ואל צ'ירסוואה בספק למשחק בעקבות מכה שספג בכתף ביום רביעי. בחוליית הקישור, מי שצפוי להמשיך לקבל את הקרדיט הוא יוסי דורה. יתכן כי רן בן שמעון יפתח עם השוער הצעיר, דני עמוס, מאחר ואלימלך טעה בשער הניצחון של הסינדרלה מת"א.

http://img255.imageshack.us/img255/2159/44801709hv9.Xxx
    על טעויות משלמים? שביט אלימלך.

הרכב משוער: שביט אלימלך (דני עמוס), עמיר נוסבאום, יניב לביא, סאלח חסארמה, ברק בכר, עבאס סואן, יוסי דורה, גיא צרפתי, וויאם עמאשה (עמנואל אמנגואה), יובל אבידור, ירו בלו.

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/10.Xxx מכבי פ"ת - בני סכנין http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/17.Xxx

שבת, 19:30, פ"ת.
    שופט: אלון יפת.

בסכנין המאמן אמנם חתם בחיפה לעונה הבאה, אך המטרה היא עדיין להגיע לאירופה, בפ"ת, הלוזונים רק רוצים להישאר בליגה וזה לא הולך להיות פשוט. שני מפגשים בין הקבוצות כבר נערכו העונה, בפ"ת ניצחו הלוזונים 2:0, ובסכנין המקומיים ניצחו 1:0.

הלוזונים מגיעים למפגש הזה אחרי 7 משחקים ללא ניצחון וללא שער זכות.
    בתמונת הסגל, סולי צמח שהרגיש לא טוב ביומיים האחרונים עקב כאבי ראש אך יהיה כשיר למשחק.
    חאבייר דירסאו ישוב להרכב של אחרי שבשבוע שעבר ראה את המשחק מהיציע עקב הרחקה. הוא צפוי לעלות במקום לירן כהן שלא התאמן והוא בספק למשחק עקב מחלה.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg795511.Xxx
    חייב לנצח כיד להוציא את הקבוצה מאיזור הסכנה, גיא לוזון.

הרכב משוער: אוהד כהן, קובי גנון, מוראד מגאמדוב, עומר הדר, נאור פסר, סולי צמח, בלסינג קאקו, רועי בקל (כהן), חבייר דירסאו, דובב גבאי ועומר דמארי.

בסכנין, המאמן אמנם חתום כבר בחיפה לעונה הבאה (ועלו כבר כמה מועמדים לאימון הקבוצה), אך לא נראה שזה מה שיפריע לקבוצה להשיג את הכרטיס לאירופה בעונה הבאה, כאשר לרשותו של לוי עומד סגל מלא והוא ייפתח עם ההרכב החזק ביותר שיש לקבוצה להציע. חאלד חלאיילה המוצהב יחזור להרכב, כנראה על חשבונו של חאמד גנאים.

http://images.one.co.il/images/d/400_221/gg803862.Xxx
    חייב לשמור על הקבוצה בפוקוס, אלישע לוי.

הרכב משוער: מאיר כהן, עבד רבאח, יא יא פטי, ליאו קרופניק, בסאם גנאים, לוקאש סורמה, ג'ון קולמה, חאלד חלאיילה, בוגדאן אפוסטו, מאור בוזגלו, איליה יבוריאן.

12. הרצליה Member

מצא את ההבדל בין שתי ההנהלות.
    באשדוד הסעה הלוך,הסעה חזור,בחינם לנוער ו20 שקל למבוגר.
    מהצד השני מכבי הרצליה משחק בית שהפסד בו שולח את הקבוצה לליגה הלאומית, 80 שקל כרטיס למבוגר ו40 לנוער.
    יופי אדון אריאל תמשיך ככה.
    אגב במחזור השמיני שיצאה הסעת אוהדים מהרצליה לאשדוד זה היה 20 שקלים הסעה ועוד כרטיסים בקופות, לא זוכר בדיוק מה היה מחיר שם אבל זה לא העניין.

בקשר למשחק:דבר אחד בטוח עוד כבר משבוע שעבר הפסד היום שווה ירידת ליגה, תיקו וצריך להתפלל עד סוף העונה,ניצחון ואנחנו חזק בתמונה אבל עדיין במצב קשה.

תהרגו אותי אני ממש לא מבין את פרדי דוד, מספסל את תומר חמד בשביל להישאר עם חלוץ בודד, דייהו ג'יואבה או כמו שהוא נקרא ביציעים גויאבה שחקן אפס שהרס במו רגליו את כל ניסיונות ההתקפה של הקבוצה בשבוע שעבר.
    אם אתה כבר מעלה אותו תפתח כבר עם שני חלוצים רבאק, תומר חמד לספסל? למה? אלוהים ישמור.
    מזל שעזריה קיבל אדום בשבוע שעבר והסכסוך הטיפשי של פרדי דוד עם כפיר אדרי אמור להסתיים.
    למה דיוויס עוד פעם בלם? למה מורץ לא פותח בהרכב?
    עוד פעם ווקמנוביץ' וקריספיס בקישור שתי שחקנים שלא תורמים שום דבר למשחק ההתקפה, כמה זה עצוב שאסף קריספיס היה השחקן היחיד שהיה שווה משהו בשבוע שעבר.

מכבי הרצליה חייבת את מהארן ראדי ועומר בוקסנבוים ביום טוב בלי זה אין פה קבוצת כדורגל בכלל, ושהם ביום טוב הם סוחבים איתם גם את שליו מנשה שיכול לעשות דברים טובים כשיש לו עם מי לשחק.

על אמיר אדרי אין הרבה מה להרחיב שיהיה לו בהצלחה.

את כל מה שהיה חסר נגד בני יהודה הם חיביים להביא היום, אחרת תהיה בעיה.
    נו שיהיה בהצלחה אשדוד זה לא בשמיים, ממש לא.

13. Andrea21 Member

נכון אנחנו נאבקים על חיינו בליגה,וזה גם נכון שנתניה במרומי הטבלה אי שם במקום השני,אך למרות הכל,אני מאמין בלב שלם שאנחנו קבוצה הרבה יותר מוכשרת,עם כל הכבוד ליהלומים,בבלומפילד אנחנו צריכים לנצח אותם,זה לגמרי לא בשמיים,מצד אחד,אני בטוח שנכבוש,מצד שני,ההגנה מלחיצה אותי,הזריזות של שכטר ואוקוצ'ה יכולה לגרום למבוכה גדולה בהגנה המקרטעת שלנו.

בכל זאת,חובה להביא את הנקודות במלואם,אם לא,אוי ואבוי....

14. מור!!! Member

עוד פאדיחה בליגת העל:שתי הקבוצות היתכוונו לעלות עם סט תלבושות שהצבעים דומים,השופט מאיר לוי לא אישר את תחילת המשחק,כרגע מחכים לסט חדש שמגיע מאשדוד.

15. Mehmet Member

אני לא מבין למה הרצליה לא מסכימים לשחק בלבן ולפתור את הפארסה המגוחכת הזאת.