מחזור 27 בבונדסליגה: ניצחונות לבאיירן ושאלקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏23/3/12.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בבאיירן מולר וגומז מקבלים מנוחה, פרז'יץ' ואוליץ' מקבלים הזדמנות...

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ובמארסיי כולם מקבלים מנוחה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יאפ, אבל אל תשכח שמול הנובר זה לא הולך להיות קל ואסור לכם לאבד נקודות...

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

משחק מנוחה היה יכול להיות נהדר אבל לנו אין צרפתים בהתאחדות כך שחייבים לעלות הרכב חזק. במחצית, אם נוביל, רצוי לתת לעוד 2 שחקנים לנוח.

5. dudi Member

יופ בלי מריו? ואט דה פאק? ממש עצוב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מי שאוהב את גומז, רוצה שהוא גם ינוח מתישהו העונה.

7. dudi Member

כן כל הצהובים בליגה מבסוטים מהעניין אני דואג מודאג ועצוב. מקווה שנגנוב נצחון.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם אם אנחנו מנצחים את האנובר בחצי הרכב שלנו, זו לא גניבה. שנגנוב ניצחון? הגזמנו קצת, לא דודינקה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/12
  9. dudi Member

זה היה נראה עד המהלך של טוני קרוס(הגרוע לא?), והיחסית למשחקים האחרונים.

בכל מקרה הבנתי את הנקודה להריץ בלי נפגעים, ועם מקסימום נקודות.

10. aloneli Member

הפסד של גלדבאך ניצחון של באיירן.הגיע תורם של נברקוזן וקלן.

11. eran levy Member

כדאי להביט בתחתית הליגה, שבעת המחזורים הבאים עומדים להיות סופר מרתקים.

אז קייזרסלאוטרן מפסידה שוב והפער בינה למקום הלפני אחרון הוא שש נקודות, אבל בין הרטה במקום השבעה עשר ומיינץ בשנים עשר יש רק ארבע נקודות הפרש.

וסוף סוף הרטה. נצחון שני בסיבוב השני. הרטה הבקיעה במשחק מול מיינץ יותר שערים מאשר הבקיעה עד כה בכל הסיבוב השני.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני לא יודע מה איתך...אבל אני רואה שמארסיי משחקים היום (ושוב זה לא נראה טוב לאולימפיק...)

13. aloneli Member

המנוחה של מרסיי תהיה בשבוע הבא במשחק הליגה נגד מונפלייה שזה יוצא בין שני המשחקים נגד באיירן ולא היום אבל מנוחה תהיה להם.
    http://www.goal.com/en/news/90/france/2012...focus-on-bayern

נערך לאחרונה ב: ‏24/3/12
  14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

ראיתי היום בטוטאל משהו כמו 50 דקות מהמשחק מול באייר לברקוזן. גם במחצית הראשונה וגם בשנייה המשחק לא הראה סימני שינוי, משחק מאוד בינוני לשתי הקבוצות. לברקוזן די נתנה לנו את המשחק כשהסתגרה ואפשרה לנו לשלוט בכדור ובקצב המשחק כשגם השער הראשון לא שינה את זה. מדי פעם היא ניסתה לתקוף עם מתפרצות שהסתיימו ללא הצלחה. אגב, סטפן קיסלינג בסוף עלה בהרכב. זה לא עזר גם כן.

אני ממשיך להיות מאוד מרוצה מהיכולת של לואיס הולטבי. הבחור משתלט על מרכז השדה שלנו ומנהל את המשחק כמו שצריך. גם העבודה ההגנתית של הבלמים וג'רמיין ג'ונס ממשיכה להיות פנטסטית כשזה מתבטא בעיקר בדברים קטנים, לדוגמא כשלברקוזן התמסרה משהו כמו 15-20 מטר מרחבת 16 המטרים שלנו זה כמובן לא מאיים כל כך ועדיין ג'רמיין ג'ונס גלש על הקרקע וחטף כדור, זה אולי שולי אבל מבחינתי זה מראה נחישות ואני אוהב את זה. השערים שכבשנו היום היו שניהם כמעט אותו הדבר, הרמה מהאגף למרכז הרחבה, חלוץ אלמוני בשם קלאס יאן הונטלאאר היה חופשי ונגח את הכדור פנימה. הוא פשוט בכושר פנטסטי ובמבט לאחור אני מבין כמה השפעה יש לו על המשחק, כשהפסדנו לפרייבורג וטוונטה הוא לא שיחק ואני ללא ספק חושב שאם הוא היה משחק לפחות אחד מהמשחקים האלה היה נגמר אחרת. עכשיו הוא עם 22 שערי ליגה, אחד פחות ממריו גומז שעם 23 שערים. הקרב הזה יימשך לדעתי עד המחזור האחרון.. הניצחון היום היה ניצחון רביעי ברציפות בכל המסגרות (שלישי בליגה), רצף שלא קרה מאז דצמבר. מקווה שנשמור על הכושר הזה.

בסופו של דבר מי שאחראית לכך שהניצחון שלנו היום הוא הרבה יותר מתוק היא הופנהיים. המהפך שלה בבורוסיה פארק העלה אותנו למקום השלישי ואני מקווה שנשמור עליו טוב טוב. ביום חמישי יש לנו משחק סופר-חשוב בליגה האירופאית, קיבלנו הגרלה קשה אך שקולה ואני מקווה שלא נתבלבל ונעשה את העבודה בבית (או לפחות לא נספוג).

15. dudi Member

קלן ממשיכה את הטעם המר שאני מסתובב מעמידה של קבוצות מול דורטמונד.. עדיין 2 נקודות יקרות אנחנו רחוקים מלהיות תלויים בעצמינו.