מחזור 26: הקרב על אירופה בפיחואן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏2/3/12.

1. Zizou10 Member

הוא מוכר משחקים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אתמול, לא היה לאספניול שום סיכוי מול ריאל מדריד.
    בסיבוב הקודם זה הלך מאד קשה והתוצאה לא שיקפה את מה שהתרחש במגרש, אספניול הגיעה אז להרבה מצבים והתוצאה קיפחה אותה ממש. קבוצה עם פוטנציאל שאני מקווה שעם הבאתו של קוטיניו הנהדר תתחבר יותר, פוצ'טינו מאמן לא רע בכלל.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

קבוצה מצויינת אין ספק וגם מאמן טוב, אבל הפתיחת רגליים הקבועה מול ריאל כבר מגעילה (סטייל חטאפה).

3. Zizou10 Member

אני מניח שלא ראית את המשחק אתמול. כי התצוגה של ריאל הייתה הטובה יותר מאז החזרה מפגרת החורף. ביכולת כמו אתמול ריאל דורסת את כל הליגה להוציא את ברצלונה שזה כבר עניין לגופו. וכמו שאמרתי בסיבוב הקודם למרות ה4-0 בקורנליה לה-פראט, התוצאה ממש שיקרה ולא שיקפה היטב את יחסית הכוחות. רק בדקה ה67 לערך ריאל הצליחה לשים שער שני ואספניול הגיעה ללא מעט מצבים אבל פשוט לא השכילה לנצלם.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מודה שב2-0 כבר הפסקתי לראות כי אם כל הכבוד לריאל ולמשחק הגדול שלה קצת לחימה קצת התאבדויות קצת להראות כשרונות כמו שהם יודעים, זה לא סוג שהקבוצה הראשונה שרוצה פאסיו בקאמפ נואו לכבוד ריאל היא קודם אספניול ואח"כ ריאל עצמה.

5. Zizou10 Member

אני מבין אתה מה שאתה אומר ואפילו מסכים עם זה. בכל זאת הייתי מציע לך לראות את המחצית השנייה, שהייתה ללא עוררין טובה בהרבה מהראשונה מבחינת ריאל ולאספניול לא היה יותר מדי מה לעשות. המחדל הכי גדול מבחינתי לאספניול היה שקוטיניו הוחלף במחצית, והוא היחידי שעוד ניסה לעשות משהו חיובי בהתקפה של אספניול ואפילו הספיק לבעוט בשער. לא ברור החילוף הזה של פוצ'טינו.

6. קטלוני Member

חטאפה פותחת רגליים?חטאפה הוציאה יותר נקודות מריאל בשנים האחרונות מאתלטיקו.