מחזור 26: הקלאסיקו הגדול חוזר, ברצלונה תעשה צעד אדיר בדרך לאליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏18/3/23.

1. Raulito Madridista

המארקה עם כותרת ‘איך זה קרה שריאל מדריד בפיגור 12 נקודות מאחורי ברצלונה’. שימו לב לטבלה מאז החזרה מהמונדיאל:
    1. ברצלונה - 31 נקודות
    2. אתלטיקו מדריד - 27 נקודות
    3. ריאל סוסיאדד - 22 נקודות
    4. בטיס - 21 נקודות
    5. ריאל מדריד - 21 נקודות - מאזן של 6 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו, 3 הפסדים
    6. סלטה ויגו - 21 נקודות
    7. ויאריאל - 20 נקודות
    8. סביליה - 17 נקודות
    9. קאדיס - 17 נקודות
    בואו נמשיך באותו הקו, מוערבות בשערים בריאל מדריד לאחר פגרת המונדיאל: 1. קארים בנזמה - 13 שערים ו-4 בישולים - אבל אל תטעו, גם הוא זוכה לביקורת בתקשורת - "המספרים מסתירים את זה אולי אבל ברור שהוא 'לא בסדר'"| 2. ויניסיוס: 8 שערים ו-4 בישולים - צריך לסייג, למעט התצוגה באנפילד, חלק ניכר 'מעבדותו' הייתה במרוקו| 3. מרקו אסנסיו: 5 שערים ו-3 בישולים - והוא דווקא משחק מעט מאוד ביחס לחבריו בהתקפה| 4. רודריגו: 4 שערים ו-5 בישולים - לא כבש בליגה מאז המחזור התשיעי! בפנדל נגד ברצלונה בקלאסיקו| 5. פדה ואלוורדה עם 3 שערים מאז - ובליגה הוא כבש פעם אחת בלבד מאז סוף אוקטובר; לראשונה מזה 20 שנה כלומר עונת 2002/03, אף שחקן של ריאל מדריד לא נמצא בין חמשת הכובשים המובילים בליגה הספרדית. קארים סנזמה כבש 11 שערים, ויניסיוס ג'וניור שני עם שמונה. שלישי פדה ואלוורדה עם שבעה. מרקו אסנסיו עם חמישה ולרודריגו רק ארבעה

2. Civil Anti Madridista

לא רוצה להפריע לזוג השרצים להפרות אחד את השני בסטטיסטיקה שמתיימרת להטיל צל על האליפות הזו, אבל another day in the office, ככה זה פה כשאתה לא רלוונטי כבר מאמצע מרץ - נשאר רק לחפש במה להיאחז. במאקרו, בארסה של צ'אבי לוחצת הכי גבוה בליגה וגם חוטפת הכי הרבה בחלק המגרש של היריבה אבל זה נון-אישו כשצריכים לייצר טראפיק לשבורים ממדרידיסטה. 13 ספיגות בעונה כל כך ארוכה ועם רקורד עשיר של פציעות זה נתון פסיכודלי למאמץ קבוצתי שהשלם גדול מסך חלקיו ולראייה אני משוכנע שהMVP לא יהיה קונצנזוס. שאפו לכל המעורבים, יש הרבה על מה להיות גאים.

3. Raulito Madridista

אתה ילד נזלת מהרמה הכי נמוכה שיש בבארסה מאניה, קצת אומלל, כבר אין לי כח למחוק את הפוסטים שלך שנראים כמו שלשול, בכל דיון אפשרי, אז הפעם אני אתייחס וכנראה בפעם האחרונה.

ברצלונה אלופה ראויה, אין עוררין על כך. הייתה הכי רעבה, הציגה הגנת ברזל, בחצי הראשון של העונה היא גם שיחקה כדורגל יותר טוב וקצב צבירת הנקודות היסטורי. אין קייס לריאל מדריד בעונת ליגה א-י-ו-מ-ה. לא כל אליפות היא לפנתיאון, וזו אליפות חשובה. אבל אל תהיה גונב דעת בדיוק כמו צ'אבי שמטיף לכל העולם ואחותו איך לשחק. היו הרבה 0:1ים גבוליים מאוד עם מעט מאוד מצבים להתלונן ששחקני מפתח נעדרים - וכל העולם יודע שעוסמאן דמבלה שחקן פציע - בניתם עליו, בעייה שלכם - זו גם בעיה.

4. RubberSoul Member

בארסה כבשה 3 שערים ומעלה ב-11 משחקים, שזה כמו ה-1-0. ריאל כבשה בעונת האליפות בקורונה 70 שערי זכות, ויש לבארסה 4 מחזורים להשוות את המאזן הזה.

אז זה לא כזה נורא כמו שמציירים.

5. WhitRM Member

ריאל בעונת האליפות של זידאן של ה1-0 קיבלה המון ביקורת מהאוהדים על סגנון המשחק והתוצאות. לעומת זאת, אוהדי בארסה והמאמן שלהם שבכל יום ובכל מקום דיבר על כדורגל התקפי והעביר אינסוף ביקורת על סימואנה ואתטליקו זוכה באליפות באותה צורה. גם לאותה אתטליקו היו משחקים שהם נתנו הצגות.

מובן שזאת אליפות ראויה וחשובה לבארסה אחרי 4 שנים ללא אליפות והראשונה מ1999 ללא מסי.

נ.ב
    לא ברור על מה הפאנבוי למעלה מדבר, אבל כנראה ככה זה ילדים של בארסה מניה(או FXP בעצם?). בארסה זוכה באליפות והדבר היחיד שאתה מצליח לחשוב עליו זה ריאל מדריד[אותו דבר כמו האוהדים בקטלוניה. בזמן חגיגות האליפות שלהם אחרי המשחק ואתמול הם לא הפסיקו לדבר על ריאל].

מביך.

6. DRORIKO Member

שמעו אני רואה את מה שהיה במחצית בין ויאדוליד לסביליה. בישראל על חצי מזה שולחים שופטים לגיליוטינות. הזיה מוחלטת מה שהלך שם.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לא יודע מה היה שם, אבל אטךטיקו ספגה שער 200% לא חוקי. טוב, 170, כי עבירה ברחבה נתונה לפרשנות. אבל זריקת חוץ מתוך תחומי המגרש? הפעם, לא כמו בשער של דה בריינה, אין תירוץ שהשער הובקע במהלך אחר. אז פשוט קבלו את האמת, לוואר אין את המצלמות בשביל לבדוק את קו החוץ. קו נבדל כן, קו חוץ לא.

8. avicii Member

אוקיי,החלטנו להסריח את הפורום?

Jese אוהב/ת את זה.
  9. Civil Anti Madridista

דבר ללמפה אבא. רד הכי נמוך, זה המקסימום שאתה יכול גם בלי מקלדת. 'מטיף לכולם איך לשחק' - אמר אף אחד אף פעם. מה הוא רוצה האיש הזה? להשליך טקסט שלא נכתב כאן כדי לקשר אותו בעקיפין לאיזה כתובת? אין לך כלום חוץ מהנוהל הקבוע של לחפור מתחת לעור כשאתה לא רלוונטי. מפמפם על ה1:0 הזה כבר חודשיים כאילו גנבנו משהו, איזה פתטי בחיי.

10. WhitRM Member

אם אתה מעוניין בהגדרה באמצעות תמונה אחת את כל ההודעות שלך:

https://4.bp.blogspot.com/-7GQpCvDKPqU/VCNrMXILKyI/AAAAAAAAABU/bhABUiqlb0w/s1600/straw_men.Xxx

אהבתי שלכל פורום כדורגל פה יש מטורלל עם רגשי נחיתות שממציא דברים.

11. Raulito Madridista

אין בעיה, זו הייתה אליפות 'מגעילה' והאליפות של ברצלונה לא ממש נעימה לצפייה. הכל בסדר. הרבה אוהדים שלנו 'הקיאו' מאליפות הקורונה, אני נרדמתי פעמיים באמצע משחק וזה לא קרה לי אולי מאז הצבא. קמתי בבלה בשתיים לפנות בוקר לגלות שריאל ניצחה 0:1 את אספניול מהעקב של בנזמה לקאסמירו אני גם חושב שקשה מאוד לשחק ללא קהל וזה מוריד משהו מהמוטיבציה וכן הלאה. השנה הקהל בקאמפ נואו הגיע במספרים שלא היו שנים לפחות לפי מה שקראתי. ואם ברצלונה תגיע נניח ל-70 שערי ליגה העונה ו'תשתווה' לריאל ההיא, מבחינתי זה לא רלוונטי. הועברה כאן ביקורת לגיטימית. ולא ברחתי מזה שבחצי הראשון של העונה היו לברצלונה תוצאות מעולות כמו נגד סביליה ונגד ריאל סוסיאדד בחוץ וכן הלאה.

12. RubberSoul Member

היתה תקופה קשה של כמה שבועות עם הרבה פציעות בלי הרבה שחקני מפתח, הרכב חסר וסימני עייפות. רב ה-1-0 הגיעו בתקופה הזאת ואכן כשחזרו הפצועים חזר גם הכדורגל.

בסוף זו קבוצה בבנייה עם סגל קצר, וראוי לזכור יותר את הניצחונות הגדולים יותר והתקופה הטובה יותר ולקוות שבעונה הבאה נשתפר בנקודות שהיו פחות טובות.

13. Raulito Madridista

גם לריאל מדריד 2019/20 היו כמה משחקים לא רעים בכלל, אחד מהם הקלאסיקו שהתמזל מזלי לראות מהסנטיאגו ברנבאו עצמו ומאז לא טסתי שוב לצערי. הפציעות הרסו קצת לברצלונה באירופה שם לא ראינו אותה עם קו ההגנה החזק שלה. מבחינתי רונאלד אראוחו שחקן ההגנה הטוב בעולם. בכל מקרה כבר אמרתי, שחקן כמו עוסמאן דמבלה - זה ברור שהוא ייפצע. בזמנו אחרי ניצחונות טובים ונקודתיים בשיניים במשחקי החוץ - שיבחתי. שוב זו גם לא בושה להגיד שהייתה אליפות מרגשת אבל פחות מרשימה ולעתים מאוד משעממת. ומבחינת מספרים כן זו אחת ההגנות הטובות בהיסטוריה של הליגה. מבחינת מראה עיניים אני נזכר יותר בצ'לסי בשנתיים הראשונות של ז'וזה מוריניו למשל, יובנטוס וכן הלאה.

14. RubberSoul Member

אתה רק מחזק את הטענה שלי. בסוף אין סיבה שהתודעה מהאליפויות האלה תהיה שלילית.

15. סמואל אטו Member

אליפות מגעילה?
    אני, בתור אוהד בארסה, נהניתי מאוד מהכדורגל שלנו העונה.
    וכשחצי מההרכב(ושני שליש מהסגל) בעונה הראשונה שלהם במועדון(שלא להזכיר את הגילאים הצעירים), אני גם יודע שהפוטנציאל גדילה הוא עצום.

גם לא הבנתי מה הטענות פה? התוצאה היא התוצאה, אבל יש מישהו שחושב שבארסה שיחק משהו שמזכיר את אתלטיקו מדריד?