מחזור 26: ברצלונה שוב מפסידה בקלאסיקו אחרי 4 ימים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏1/3/13.

1. Civil Anti Madridista

ההתנהגות היא רק של ואלדס, הוא היחיד שהתפרץ על השופט בסיום וראה גם אדום בעקבות המילים שלו. מחאות ותלונות לשופט זה דבר מתקבל וחלק מהמשחק.
    ובעקבות ההכללות הצדקניות שלך עשיתי עבורך השוואה ביחס לשחקני ריאל מדריד רודפי השלום והצדק, שניות לפני שריקת הסיום ככה פורקים תסכולים

יחי ההבדל הקטן כמו שאומרים

במהלך השידור יורם ארבל דיבר על אצבע משולשת לעבר הקהל בחגיגות השער של מסי, אני בספק אם זה נכון בכל מקרה. האם לזה אתה מתכוון?

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/13
  2. Gago Member

http://l.yimg.com/bt/api/res/1.2/d06NcuKfJmRsC446ja6TBg--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTU5OQ--/http://media.zenfs.com/en/blogs/sptussowexperts/large-25.Xxx
    ברצלונה הייתה צריכה להישאר בעשרה שחקנים כבר מהדקה ה-22. בושה של שחקן.

ועכשיו תמונה שונה.

http://l3.yimg.com/bt/api/res/1.2/4yj7sUGv2eMhgcgXCAAzCA--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTQ1MA--/http://media.zenfs.com/en/blogs/sptussowexperts/large-26.Xxx
    או שהוא החליף אצבעות או שהתמונה הראשונה סתם מטעה. בכל מקרה זאת הייתה התגרות מיותרת בקהל המקומי.

מילא להתווכח על פנדל כן או לא, אבל להתווכח אם הייתה תנועה מגונה או לא זה כבר מצחיק.
    ניתן לאלבה ליהנות מהספק, אני חוזר בי מהבושה של שחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/13
  3. 亚历山大帕托 Member

אני דוקא ראיתי אותו מניף את האצבע המורה, אבל לא הייתי מבקר אותו גם על משולשת. אני אוהב את זה ביריבויות כאלה.

4. skyday20 Member

זה לא אצבע משולשת אפילו.
    הוא רק הרים את ה 'אצבע' (Index Finger.)

5. Bensh Member

אתם עיוורים או מה? זאת לא אצבע משולשת בכלל

6. riquelme1 Member

ראיתי את הדרבי הולנסיאני עד הדקה ה-60, והיתה לי הרגשה שאני יחזור הביתה אני יראה שלבנאטה כבשה.

ואלוורדה פשוט צריך להבין שבלי הגנה הוא לא יגיע לשום מקום, לא מספיק גוארדאדו החור שוב פותח כמגן(עד מתי?!), לא מספיק מאת'ייה בתפקיד חדש- כפאקינג בלם, לא מספיק ז'אוו פריירה הנוראי, הוא גם עושה חילופים התקפיים ומוציא קשר אחורי(אלבלדה) ומכניס את ז'ונתו ויירה(קשר התקפי).

כמות הספיגות שולנסיה ספגה העונה היא בלתי יאמנת, לקבוצה יש בעיה חמרה בהגנה והמאמן שלה עושה יותר כדאי להבליט אותה, נכון שהיה לו חיסורים, אבל גם האילתורים היו לא נכונים.

שוב, אנ מחזיק מואלוורדה, אני רוצה שימשיך כמאמן ולנסיה, אבל הוא פשוט חייב להשים לב לדברים האלה. גוארדאדו לא מגן ולא צריך לשחק שם ולהיות מועדף על שחקנים שהם מגנים.

7. Civil Anti Madridista

כמו שחשבתי אין אצבע משולשת, יורם ארבל כנראה ממש מעבר לשיאו אם הוא ממציא כאלה דברים בשידור.
    מה גם שאם הייתה כזאת, תהיו בטוחים שבהילוכים החוזרים היינו רואים את זה שוב ושוב. הספרדים הרי לא מפספסים דברים כאלה כי אלה מטעמים עבורם
    בכל מקרה החגיגה שלו לגיטימית אם היא מכוונת לקהל, אני מניח ששחקני בארסה לא זכו לשבחים ואהדה מיציעי הברנבאו בדיוק כמו כריסטיאנו שסימן לאוהדים בקאמפ נואו לשתוק

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מקבל את מה שרואים עם אלבה. פרובווקטיבי אבל בהחלט לגיטמי.

בכל מקרה, בכל התגובות שלו, גם על המגרש וגם מחוצה לו, רואים שיש בכיין בולט חדש.

9. Gago Member

אלבה הסביר שהוא רצה להראות לקהל של ריאל שמסי מספר 1.
    אין שום בעיה עם זה אבל באמת זה מה שחשוב לו? באמצע הקלאסיקו מה שחשוב לאלבה זה קרב האגו בין מסי לרונאלדו?... כל כך ילדותי.

אגב לא הייתי בא לארבל בטענות פה, הרבה שדרים עשו אתמול את אותה טעות במהלך המשחק. פשוט מהזווית שבה צילמו זה נראה כמו אצבע משולשת. קורה.

10. אלי מתחן Member

אפשר לטעות, זה באמת לא כזה ברור.
    בכל מקרה, לא חושב שהוא עשה משהו אפילו טיפה פרובוקטיבי. כל עוד הוא לא מקלל או עושה איזה תנועה מגונה זה לא יותר גרוע מלחגוג אחרי גול.

11. riquelme1 Member

אם דייגו קושטה היה משחק בסביליה, דני היה קורא לו טרוריסט. כזה פרובקטור, לא להאמין.

12. AtleticoMadrid Member

ציפיתי להרבה יותר מהמשחק הזה, דקה 90 0:0 ואנחנו מעבירים זמן, לא אוהב את זה בכלל.
    פלקאו ירד ביכולת ואין מי שיכבוש שערים חוץ ממנו, קוסטה עם משחק מלוכלך שיפסיק עם זה כבר. הולכים לאבד את המקום השני, חבל..

13. aloneli Member

מה הקטע שלו באמת?
    בכל משחק שאני צופה בו,לא משנה מה התוצאה אני רואה אותו עושה איזה משהו מלוכלך.כאילו זה בטבע שלו ולא רק כדי להשיג משהו.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כולכם נגררים אחרי השדר ששונא את דייגו קושטה. שום דבר יוצא דופן הוא לא עושה. גם פרנאנדו טורס נכנס בבלמים, במיוחד אם אלה בלמים של ריאל.
    מאלאגה לא ניסתה לנצח, האוהדים שלה היו חייבים לשרוק בוז לשחקנים. חבל שהשחקנים שלנו אחרי החגיגה בסבייה לא היו בפוקוס.

לירן, ז'ורדי אלבה זבל בלי קשר למשחק שלשום ולא מהעונה הזאת. לא יודע אם בעקבות זה להמליץ לך לצפות יותר בלה ליגה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. riquelme1 Member

אתמול זה ואלוורדה היום אמארי עם המצאה חדשה, פרננדו נאבארו כבלם, שיש לו את בוטייה בספסל. מה יהיה עם המאמנים הספרדים?

וכמובן שגם נאבארו השחקן המזעזע הזה גורם לגול של סלטה, עם איבוד כדור מפגר ואחרי זה גליץ' עוד יותר מביך.