מחזור 26 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Alvaro Recoba, ‏1/4/04.

1. שגיא Guest

פ"ת פתחה טוב יותר, וגם כבשה שער ראשונה אחרי הגבהה יפה מאוד של אבי תקווה. לא עשה הרבה תקווה, אבל טאץ' יש לו ברגליים ואחרי שסובב כמה שחקנים, הוא הרים את הראש, ראה את עומר גולן חודר לרחבה, הגביה לו כדור יפה, ועומר גולן מהאוויר, תוך כדי גלישה, הגיע לכדור ודחק פנימה. השער של אופיר חיים הגיע אחרי בעיטה חופשית של ב"ש לעבר השער, כדור שטוח שעבר מתחת לגופו של אוהד כהן וכל מה שנותר לאופיר חיים זה רק לדחוק את הכדור לתוך השער, 1-1. אוהד כהן שוער כלכך גרוע, זה פשוט לא יאומן, כל משחק של פ"ת היא חוטפת שערים בגללו...

ב"ש יותר טובה, אבל לא מצליחה לכבוש שערים נוספים. מחצית.

2. Diego Maradona Member

עידכון דיי מוזר דיברתי עם אח שלי נסע למשחק של נתניה וכבר נגמרו הכרטיסים או משהו

וגן בשבת של כדורגל אמרו משחק מותח הולך להיות אבל לפי המצב ולפי הראיונות המשחקים

וגום למי שהיה באימון של בית"ר אינדייו הבטיח שהם מנצחים ובלי קשר שהוא והברזיאלים נשארים שנה הבאה

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש משפט בסלנג באנגלית שאומר: Uh! That gotta hurt! וזה מתאים לתאר את מה שפ"ת עשתה לב"ש היום. 3 - 1 גדול עם צמד של עומר גולן (10, 59) ופנדל של אסי משיח (70) מול שער בודד של אופיר חיים (30). אז אמנם אלון מזרחי לא כבש אבל הדבר השני שהג'וקר אמר בהחלט קרה.
    באר שבע כנראה יוצאת מהמירוץ באופן מכאיב ביותר, בבית מול הקהל שלה, וזאת בהנחה שמכבי חיפה לא תפסיד מחר.
    בעוד 10 דקות משחק המחזור בקופסא, והאוירה שם גועשת ותוססת. הרבה מתח ולחץ על שתי הקבוצות. השאלה אם הביתיות של נתניה (ובעיקר מאזן החוץ של בית"ר) תעזור לה להשתחרר מהלחץ ראשונה ולנצח, או שהיום "נתניה כן תרד"...

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

על איזה מירוץ אתה מדבר? נראה היה לך באמת שלבאר שבע יש סיכוי לקחת אליפות? מה שבאר שבע צריכה לעשות זה רק לשמור על מקום שמוביל לאירופה אליפות בחיים לא ניקח ככה אנחנו נראים כמו קבוצת מרכז טבלה והמיקום שלנו מטעה, הרבה מזל היה לנו העונה. וזה לא ממש מכאיב בהתחשב בעובדה שזה היה צפוי מבחינתי ולא הייתי במשחק אבל אני מוכן להתערב שלא היו יותר מ-3,000 אוהדים במשחק.

5. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי מתערב איתך בזה.
    זה מאפיין את ב"ש.
    ויש שידור של המשחק כאן. תיכנסו לשידור של יניבמייל

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנתי מה מאפיין את באר שבע?

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכשהם באמת צריכים את הקהל, אז מוסרמיל של 10-12 אלף באים רק 2-5 אלפים.
    טוב נו, לאט לאט.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שטויות.

אין קשר לצריכים לא צריכים. עד העונה לא היה מצב שבוסרמיל תראה פחות מ-4,000 אוהדים, פשוט אין מצב. העונה 4,000 עוד נחשב להישג. למה? תחשוב לבד.

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוף. סיום מאכזב מבחינתי למשחק של בית"ר בנתניה. מלאדן קובאצ'יץ' העלה את המארחת ליתרון בדקה ה- 41 אבל אבי נימני השווה בדקה ה- 73.
    המצב בתחתית:
    בית"ר י-ם 30
    אשדוד 30
    סכנין 29 (משחק חסר)
    נתניה 24
    אח"י נצרת* 20

*- לנצרת הופחתו 3 נקודות.

האם התחתית סגורה ונתניה ירדה לדעתכם? לדעתי קשה לקבוע כי עכשיו לכל הקבוצות הללו מפגשים עם קבוצות הצמרת ומי שיגנוב נקודות מהגדולות ישאר בליגה. עם זאת, השער של נימני כנראה משאיר את בית"ר בליגה, כך שהוא פרע כמה שטרות.

10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל.... אם נתניה הייתה מנצחת היה לנו הרבה יותר מתח ואש בתחתית.
    המצב של נתניה הוא קשה אבל היא מסוגלת לעשות את זה ולדעתי סכנין היא המועמדת העיקרית להילחם עם נתניה על ההישארות. ומי היה מאמין לפני חודשיים בערך שסכנין תהיה במצב הזה אחרי שהרשימה את כולנו והייתה קבוצה שכיף לראות ושמשחקת כדורגל מהנה ויפה לעין (חוץ מהקטע של הכרטיסים הצהובים).

פה ידבר הניסיון לדעתי מה שיש יותר לנתניה מאשר לסכנין שזאת כידוע העונה הראשונה שלה בליגת העל, נראה איך היא תתמודד עם הלחץ בתחתית במאני טיים.

11. Reyes Member

בית"ר סיימה ב-1-1 עם נתניה. בהגנה לשם שינוי שיחקנו טוב, בהתקפה פחות. לפחות עד שנכנס מליקסון (אוחנה חייב לפתוח איתו)!
    וכרגיל, בדקות הסיום, לאחר השיוויון, התבנקרנו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

12. Diego Maradona Member

חבל היה לנו כמה הזדמנויות טובות סולמון היה ביום טוב

ומה שהכי מגעיל שאלי אוחנה ואברהם לוי עוד היו מרוצים....

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נו מה זה חדש?

בית"ר קבוצת תחתית לכל דבר, אוחנה יודע את זה והשלים עם זה ולכן תיקו בחוץ נגד קבוצה שמתמודדת איתו על ההישרדות וקבוצה שהייתה חייבת את הניצחון זה טוב לו. לא מאשים אותו.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן זונה רמי אליהו הזה,מתי יזרקו אותו כבר ?! לא יודע איך הוא מקבל כרדיט אצל כל מאמן שמגיע לאמן פה,כאילו עכשיו מדובר בסמל.

במצב של 1-1,קרן לנו,תגביה לרחבה הוא הולך על קרן קצרה ובכלל מסר לאחד משחקני ההגנה של פ"ת הם יצאו למתפרצת ונתנו את השני..
    אסי רחמים הציל אותנו מ4 ו5 ומאוד חבל,הייתי מוכן לקבל תבוסה ביתית מאמן כזה זבל,יניב אלול יוצא להתקפה ואיך שהוא מגיע לקו מחצית המגרש הוא מסתכל לעבר גוטמן כאילו בא לשאול אותו "מותר לי לעבור את החצי ?"

מאמן זבל,חבל שהחתימו אותו עוד עונה.

ולגבי הקהל,1500 במספר,זה מצויין לאט לאט שתרד הכמות שיבין זינו שהקהל רוצה כדורגל.

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה ברור....

אין אין, משהו השנה מרחיק את אוהדי באר שבע מהמגרשים. 1,500 אוהדים??? לא היה כזה דבר מאז שאני זוכר את עצמי אוהד הקבוצה. PPV או גוטמן? תחשבו בעצמכם, אני באמת לא יודע.