מחזור 26 בליגת העל- ת"א אדומה מתמיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏18/3/05.

1. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי כמה חבל לי על הפועל חיפה. כל כך לוזרים... טוב, אם מישהו עוד חשב שהם נשארים בליגה באיזשהו סיכוי, היום גמרנו, לא רק בגלל שלא ניצחו, בעיקר בגלל שהובילו 80 דקות וספגו דקה 90.

2. John Barnes Member

לא מגיע להם להישאר בליגה. עם כל הסימפטיה שיש לי לניר לוין וחבריו , הקבוצה שלהם לא טובה מספיק. חוץ מטוטואנה ואולי אנסומבו אין להם מה למכור בליגה. אני מאמין שניר לוין צדק בדבריו שאמר שאם הוא היה חושב שהמאמן הוא הבעיה , הוא היה הולך הבייתה. צודק, קבוצה כ"כ חלשה ונאיבית (דווקא פה הוא אשם). שספגה אפילו מאיתנו שני שערים, שזה אומר הכל http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .

3. בית"רי מלידה Member

ואחר כך אנחנו קוראים בעיתונים שאוחנה רוצה את היידמן לעוד שלוש עונות....פחחחח...

נו, עזו, עוד יש לך טענות ( דרך הסוכן ) שלא נותנים לך צ'אנס???

94 דקות - שתי בעיטות למסגרת, מזל שאחת נכנסה.

4. נדב מיכאלי Member

וואי איזה משחק,חלום,הוצאנו תיקו מול האחרונה.
    אם הייתי אחד המאירים ,הייתי ניגש מחר בבוקר להחתים את אוחנה,עוד יכולים לחטוף לנו אותו.
    שוב בן שושן ושלומי משה הוכיחו שהם ראויים לשחק ,על חשבון העזויים למיניהם.
    אגב עזו ,השפן לא פוגע,אולי צריך לתת לו גזר .
    לשחרר אותו ומיד .
    נו איפה תומכי בנין ?לא רוצים אותו לנבחרת?
    והקהל של בית"ר הכי הגעיל אותי,לא איכפת להם מתוצאות לא איכפת להם מכלום העיקר שאוחנה ישאר .גועל נפש.
    לעומת הקהל של הפועל חיפה שכל המשחק רק שר ועודד את הקבוצה שלו למרות שגם ניצחון היום לא היה עוזר להם.
    תיקו אפס היה משקף יותר ,חבל לי על הפועל חיפה,קבוצה כל כך נחמדה נהרסה ע"י אנשים מטומטמים כמו יואב כץ,מאחל להם לחזור לליגת העל בעוד שנתיים כמו שנתניה חזרו ביחד עם כפ"ס.

5. robson Member

אם יואב כץ יישאר הם לא יחזרו גם עוד עשר שנים..אני בעד החתמת עצומה להעביר את ז'ינו צפונה שיחבור לכץ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

6. בית"רי מלידה Member

שיקחו גם את מאיר איתם, כמו שלושת הקופים:

אחד לא רואה, אחד לא שומע, אחד לא מבין...

7. Apu Member

חחחחחחחחח בית"רי אחד החזקים!!

8. Paolo Maldini שחקן ותיקים

פשוט עצוב הקבוצה הזאת.
    חבורה של אפסים נאיבים.
    אבל יודעים מה, אני ממש לא התעצבנתי אתמול, האמת היא שגם לא קפצתי בגול שלנו.
    הרי היה ברור לי שהם לא יהיו מסוגלים לנצח, היה ברור לי שלוין האדיוט יתבנקר ויוציא את השחקנים שהכי לא צריכים לצאת (טוטואנה, סיבוני).

והכי עצוב לי, שזה גם מה שיהיה עונה הבאה.
    לוין ישאר, כץ ישאר, הטובים (ורמוט, טוטואנה, אנסומבו, אלקיים) יעזבו לקבוצות ליגת העל, ואנחנו נישאר עם ה"כשרונות" של לוין-שלומי אדרי הבול עץ וראובן עובד האגואיסט.

9. SharpSharkYR Member

אין משחק טוב מאוד של הפועל חיפה הינו צריכים לקחת את המשחק אבל לא, ניר לוין והחילופים שלו רק עשו רע לקבוצתנו האהובה
    רמי עזיז במקום טוטואנה WTF!? אולי הוא מנסה לשמור על היתרון אבל רמי עזיז !? סתם שחקן אפס שצריך לזרוק אותו כמו חזיז

ומסכן בן מרגי שלנו לבד בלי עזרה עייף ומותש ללא יכולת לזוז מנסה ומנסה להדביק את הקצב עם שחקני בית"ר אבל ללא קושי ואופי הם עוברים אותו...............
    ומפקיעים..

שי סיבוני הוחלף באופן מוצדק ביותר הוא פשוט מאוד מתח שירירו.

אוווו אלירן אלירן אלירן אלקיים עם משחק פשוט יוצא מן הכלל! שחקן אדיר עם נשמה פשוט אהבה!

רק חבל שיובל אבידור לא מבקיע אצל הבוגרים.......

וככה כול הקבוצות כבר צוחקות עלינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/haha.Xxx

10. TariboWest Member

פעם ראשונה שאני רואה את שלומי משה משחק, אחלה שחקן. איזה סיבוב מדהים הוא עשה ברחבה של הפועל חיפה.