מחזור 26 בליגת העל: מכבי משפילה את בית"ר עם חמישיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏7/3/13.

1. henry1 Member

אנחנו לא יכולים למנוע ממכבי תל אביב וחיפה להביא כמויות אדירות, וגם לא מביתר שיש לה קהל גדול במרכז הארץ. זה רק טבעי שהם יביאו כמויות כאלה בטח כשאר מדובר בשנה הראשונה של האיצטדיון וכולם רוצים לראות אותו. הקבוצה שלך אגב, לא הביאה כמות קהל גדולה משלנו (מכבי ת"א וחיפה כן). עובדה שלא לכל מגרש חיפה ומכבי ת"א הביאו את הכמויות האלה השנה. אפקט האיצטדיון עשה את שלו.
    אני מברך על כמויות כאלה, זה נותן אווירה נהדרת. לנו רק נשאר לקוות שיבוא לנו משקיע ייקח אותנו קדימה ואז אנחנו ניתן את הטון במגרש.

הקבוצות האלה, מול כל קבוצה, למעט המשחקים ביניהן, אם יביאו את אותה כמות, יהיה להם רוב ביציע.

2. South Boy Member

http://www.one.co.il/MSites/Biz/MoreTeams....m=1&tbl_id=1928

וסליחה שאני נדחף לדיון, אבל אני חושב שבלי משחק החניכה של האיצטדיון החדש שבו חולקו כרטיסים בכל בית ספר בעיר ואנשים עברו ברחוב וחילקו הזמנות (כמו שגם הרבה קנו כרטיסים, אבל אי אפשר להתעלם מהעובדה הזאת) הממוצע היה הרבה יותר נמוך.

3. henry1 Member

אתה לא באמת מבקש סליחה, לא ציפיתי מאוהד ב"ש לחשוב אחרת.

ראשית, הדבר האחרון שאני מסתכל עליו או יותר נכון בכלל לא מסתכל, זה הממוצע של One. המספרים המדווחים באתר הנחות הזה רחוקים מהמציאות. כמעט בכל משחק בית מורידים לנו את כמות הקהל. לפעמים זה ב- 1000, לפעמים ב- 500. אם היו עושים ממוצע נכון זה היה בין 5 הראשנות.כנס לאתר של נתניה ותראה את התמונות ותשווה לכמות הקהל שדיווחו. רק בעין אפשר לראות שבאים יותר.

שנית, אנשים עברו ברחוב וחילקו הזמנות? מאיפה הבאת את הדבר ההזוי הזה? אתה רציני או שאתה עושה את עצמך? בסה"כ חולקו כ- 2000 הזמנות מתוך 12000 אוהדי נתניה שהגיעו. זה לא כל-כך רחוק ממשחקי הירידה בעונה שעברה שהיו לכם והמבצעים שעשו לכם....

4. maor123 Member

אל תכניסו את העניין של הקהל לפה, ובלי קשר, המספרים מוכיחים בעד עצמם, באר שבע חמישית ע"פ כל האתרים, כל האתרים טועים? יש לכם אצטדיון מדהים, במקום שתביאו 12000 צופים כל משחק אתם עושים טובה שאתם מעודדים עם ( שיר אחד שגם הוא גנוב כן.. ), אתמול מול אוהדי חיפה 90 דקות לא שמעו אותכם, ואז רבים עם אוהדי באר שבע למי יש יותר קהל כאילו זה מעניין מישהו.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הממוצע שהבאת באתר לא אומר כלום. כי הגדולות מביאות לנתניה הרבה הרבה יותר ממה שהן מביאות לבאר שבע. כך שההפרש מבאר שבע לנתניה הוא לא משהו שאפשר ללמוד עליו מהקישור.

6. henry1 Member

מי רב איתכם? מי בכלל דיבר עליכם? אתם אלה שקופצים בכל פעם. ידידי, האתרים טועים, כי אף אתר לא מדווח נתונים רישמיים, אלא אם יש שידור בטלוויזיה ואז נותנים את כמות הקהל הנכונה. אם אתה רוצה לריב לך לאתר הנחות, פה מדברים ואליכם בכלל לא פנו, אלא לאוהד חיפה שדיבר על סוג הקהל שלנו. אתם אלה שהגבתם. למה בדיוק? שבו בשקט ואל תתערבו.

ואיזה שיר מועתק יש לנו בדיוק? אני מציע לך לקנות את דיסק האוהדים כדי לראות כמה שירים יש לנו לפני שאתה פותח את הפה. הסיבה שלא שומעים את הקהל שלנו, כי הוא יושב ביציע ממול, והקבוצות האחרות עם הקהל הגדול יושבות מתחת לעמדת השידור. כנראה שבשנה הבאה זה יתשנה ואז תוכל לשמוע.

7. henry1 Member

לא הרבה יותר. דווקא מכבי ת"א הביאה אליכם למשחק הליגה יותר ממה שהביאה מול נתניה. היחידה שהביאה יותר אלינו ממה שהביאה אליכם היא מכבי חיפה.

לנו גם לא היה בית עד המחזור השמיני. אם היינו מתחילם את העונה באיצטדיון החדש, הממוצע היה אחרת גם באתר הלא רלוונטי הזה.

8. South Boy Member

אתה חושב שוואן לא מורידים לנו מהכמות?
    אתה בעצמך אמרת שהקהל של נתניה רדום, פתאום במשחק החניכה של האיצטדיון התעוררו עוד 12 אלף אוהדים? זאת לא אינדיקציה, אפילו למשחקים גדולים אתם לא מביאים יותר מ-4 אלף צופים (ולראיה המשחק אתמול), אני לא זוכר מעולם שקבוצה אורחת הביאה יותר אוהדים לוסרמיל מאשר הקהל הביתי, וזה קרה כבר פעמיים לכם מול מכבי בגביע ומול חיפה אתמול.
    וכן אני זוכר שהייתה כתבה והראו שחילקו הרבה כרטיסים בבתי ספר לילדים והרבה משפחות הגיעו כדי לראות את האיצטדיון, חיזוק לעובדה שהמשחק מול הפועל שהעלה לכם את הממוצע בהרבה לא אינדיקציה.
    ונכון שעשו לנו הנחות במשחק מול מכבי פתח תקווה בעונה שעברה, אבל גם העונה מול מכבי שהיו 9 אלף אדומים עשו לנו הנחות? כי כרטיס עלה 80 שקלים (מהיקרים בארץ), גם מול חיפה שהיה מספר זהה? בכלל העונה עשו לנו איזה שהן הנחות? כי אנחנו בכל זאת הקבוצה עם הממוצע הכי גבוה אחרי הגדולות, והקבוצה שלנו לא להיט כזה גדול שהיא מושכת אחריה רבבות של צופים בגלל הכדורגל האטרקטיבי שלה.
    לא ציפית מאוהד באר שבע לחשוב אחרת אבל אוהד באר שבע מוכיח לך את ההיפך ממה שאתה חושב.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/13
  9. maor123 Member

באצטדיון נתניה החדש יש זיהוי כמות כרטיסים, מה שאומר שהיא סופרת את הכמות כרטיסים הרשמית שנמכרו, וסרמיל זה אצטדיון ישן ומיושן, ואם כבר שם יש טעויות בכמויות, מספיק להגיד שקרים בלי סוף כי אתה יודע בעצמך את זה,
    השיר היחיד שלכם ( 10,9,8 יאללה נתניה ) זה שיר שהוא לא המצאה שלכם ( בטח גם על זה תגיד שאני טועה ), זה השיר היחיד שאתם שרים ויודעים, הבאתם הצגה רק בפתיחת האצטדיון החדש שלכם, אבל אל תשכח שגם עכו מילאו את האצטדיון החדש שלהם במשחק הפתיחה, הכוח האמיתי של אוהד הוא לבוא בזמן לא טוב, כמו אוהדי באר שבע שכבר רצים אחרי קבוצה מגעילה כבר 30 שנה בלי אליפות ו 15 שנה בלי פליאוף עליון.

10. henry1 Member

אתה רגיל להמציא מספרים? מול מכבי ת"א היו 9000 אוהדים אדומים? למה לשקר? בסה"כ היו באיצטדיון 9500 אוהדים מתוכם 4000 בערך ממכבי ת"א. זה היה הנתון הרישמי. לא היה לכם משחק שעברתם את 10,000 ביחד עם הגדולות (אולי בציפיה לפני המשחק). אני בטוח שגם וואן מורידים את כמות הקהל אצלכם, לא דיברתי רק עלינו. גם אצלנו כרטיסים עולים 80 ש"ח ורק בשני משחקים אחרונים הורידו את מחירי הכרטיסים.
    אתה רוצה דוג' לנתונים לא נכונים של אתרי האינטרנט? מול רמה"ש בבית דיווחו בערוץ הספורט שהיו 1000 איש! עזוב את התמונות שמוכיחות שהיו יותר, בעיתון היה רשום שהיו 3000 או 3500, לא זוכר בדיוק. אלה האתרים שאתה מסתמך עליהם?

אולי אתה לא זוכר שאף קבוצה לא הביאה יותר מכם למשחקי הבית, ואולי באמת זה נכון, אבל זה בהחלט הגיוני. אם מכבי ת"א וחיפה היו מביאות את המספרים שהם הביאו מולנו לב"ש, אז גם להם היה רוב. לא היה להם רוב עד כה, לא בגללכם, אלא בגללם. אתם ממש לא מביאים יותר מאיתנו למשחקים גדולים. זה בערך אותה כמות. ואגב, השנה הבאו כ-5500 מול ביתר, אז לא נכון שלא הבאנו יותר 4000 אוהדים מלבד משחק הפתיחה. גם אתמול היו קצת יותר מ-4000 משלנו.

לא יודע איזה כתבה ראית, אבל אני אומר לך שחילקו 2000 כרטיסים והלוואי שהיו ממשיכים עם החלוקה. רק ככה מגדלים דור חדש של אוהדים כאשר אין הצלחות ואין בעל/ת בית שתומך בקבוצה ונותן תקווה לאוהדים שאולי יבנה פה משהו בעתיד.
    אני הראשון שיבקר את הקהל שלנו ואני הראשון שירד עליו. זה ממש לא הקהל שלפני 10 שנים שאז היינו מביאים יותר ממה שאנחנו ואתם מביאים היום, גם למשחקי חוץ. אבל עדיין צריך להיות הוגנים ולומר את האמת. אף קבוצה, ואני חוזר - אף קבוצה, שלא זכתה בתואר כל-כך הרבה זמן, הביאה את הכמויות שנתניה הביאה בשנים האחרונות למשחקים גדולים. אם זה חציי הגמר, גביע אופ"א וגם האיצטדיון החדש. לצערי, זה מתבטא כרגע רק במשחקים כאלה, כי לקהל נמאס. כל שנה הכמות פוחתת ואף אחד מהגורמים שאחראי על הקבוצה לא עושה משהו בנידון.

בוא נעצור את הדיון, כי ממש אין לי כוונה להיכנס לזה. סה"כ שאלתי את אוהד חיפה למה הוא חושב שסוג האנשים שמריכיבים את הקהל שלנו הוא הגרוע בליגה, כאשר יש כל-כך הרבה קהלים גרועים הרבה יותר. זה מה שמעניין אותי ולא ההשוואות מולכם.

11. South Boy Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:
    אולי הגזמתי והיו 8, אבל 5 שלנו?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

צודק חבל לטחון מים בוא נפסיק את זה כאן, גם ככה אחרי הבדיחה הזאת אין לי מה להתייחס יותר מדי להודעה הזאת.

12. kufsa Member

כמה אטומים ולא אובייקטיביים אוהדי באר שבע בפורום הזה יכולים להיות?
    אוהדי באר שבע- אתם מביאים כמויות ענקיות למשחקים ויש לכם תפאורות הכי יפות בליגה, אתם קהל מושלם שלא רואה אף קהל בליגה, פשוט חלום. מרוצים?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/BangHead.Xxx

13. henry1 Member

שוב, נתונים לא נכונים. באיצטדיון לא קיימת ספירה אלקטרונית אלא ספירה שמסתמכת על נתוני הקב"טים! בדיוק כפי שאצלכם. הלוואי שהיה, כך הנתונים היו מדוייקם עד לבנאדם האחרון בדיוק כפי שבבלומפילד. מצטער להרוס לך את התאוריה. ילד, אין לי סיבה לשקר, כל מה שאני אומר אמת.

והשיר 10,9,8 הוא אכן שיר של נתניה. ביתר הלכו בעקבותינו והפכו את זה ל"יאללה הביתה".

ואתה צודק. כוחו של קהל הוא לבוא גם אחרי כל-כך הרבה זמן בלי תואר. לכם הייתה זכיה בגביע ועוד העפלה לגמר. זה כבר יותר ממה שהיה לנו במשך 30 שנה. אנחנו עדיין מלווים את הקבוצה באותם מספרים כמוכם, אני באמת לא רואה הבדלים גדולים לכאן או לכאן, ואם כן, מדובר במשחקים מועטים. אני רוצה לראות אתכם בלי אלונה ועוד כמה שנים מדשדשים כפי שעכשיו. מבטיח לך שתרדו במספרים כפי שאנחנו ירדנו. אל תשכח שגם לכם היו שנים שבהן הקהל לא בא, אז תעשה טובה, בטח שלא אתם אלא שיכולים להתנשא מעלינו.

14. henry1 Member

זה לא יעזור אם תריץ 10 סמיילים קופצים, היו נתונים רישמיים שדווחו בטלוויזיה ובעיתון. אתה באמת לא זוכר? אני דווקא זוכר בבירור. 8 שלכם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx אשרי המאמין...

15. South Boy Member

אבל חשבתי שהתקשורת והעיתונות מורידים מכמות הקהל שמגיע למשחקים, כשזה משרת את האינטרסים שלך הם מורידים אבל לבאר שבע הם סופרים אחד אחד את האוהדים ופתאום יש חשיבות לנתונים האלה?
    עזוב, בוא נפסיק את זה כאן, אני בדעתי אתה בדעתך שנינו לא נשנה אותה מי שמתווכח עם עובדות אי אפשר להתווכח איתו.
    אגב, אנחנו הקבוצה עם מספר המנויים השלישי בגודלו בליגה, סתם בשביל לסבר את האוזן.