מחזור 26 בליגת העל: מכבי חיפה מביסה 0-4 את ב"ש; הפועל חיפה והפועל ת"א בפל' העליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/2/20.

1. קשר שמאלי Member

משייטים לא כי יש להם כוכבים גדולים אלא כי אף קבוצה לא מעוניינת להתחרות בהם. אני לא רואה אותם נותנים קונצרטים. הם לא היו רוצים לפחות שחקן התקפה אחד טוב יותר ממה שיש להם?

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/20
  2. oranfu Member

עדיין יש להם סגל יותר טוב משל האחרות.

אין פה רצון לתחרות אתה צודק. אפילו כשיש להם איסור העברות אתה לא רואה מועדון אחר שאומר "וואללה יש הזדמנות".

3. DRORIKO Member

אם זה נכון זה שערורייה, כי מכבי חיפה יכולה להתחרות איתם השנה על אליפות. אני לא אומר בהכרח לקחת כי למכבי יש סגל יותר עמוק והיא עדיין פיבוריטית, אבל כן יכולה ללכת איתה ראש בראש עד הסוף. אני מאד מקווה שאתם טועים ושבחיפה לא הרימו ידיים, זה לא משהו שמתאים למכבי חיפה שאני גדלתי עליה, שתמיד שאפה להכי גבוה שיש, מכבי חיפה שהבעלים שלה היה יעקב שחר בואו נזכיר.

4. alexshw Member

אין מה לקוות. כולם יודעים מי הבעלים שלה. אגב לעיתים זה עדיין לא מנע אליפות.
    את שתי האליפויות האחרונות שלה מכבי חיפה לקחה אחרי שבהנהלה כלל לא ציפו ולא פעלו בשביל לקחת אותה. הכוכבים הסתדרו.
    כמו שהעשור אחר כך הוכיח, לקוות לטוב זו לא שיטת עבודה.

שחר אדם ששונא תחרות לחלוטין ומוכיח את זה תמיד. גם העונה.

oranfu ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

אדם ששונא תחרות יביא מבני יהודה את ירדן שועה, יובל אשכנזי ודולב חזיזה? זה מזכיר לי את התקופה ששתינו לפתח תקווה ונתניה את הכוכבים הכי גדולים שלהם. ומה בדבר רוקאביציה שהגיע כשם גדול מבית"ר. אני לא חושב שיענקלה איבד את השאפתנות. רק תראה את הפרצופים שלו ביציע כל פעם שאנחנו מפסידים, מה הוא מזייף את זה?

6. alexshw Member

אי אפשר לאבד מה שאף פעם לא היה. חושב שלא פעם גם פירטתי פה את הנקודות הברורות שהצביעו על כך.
    להיות גדול כשכולם קטנים, ניהולית לפחות, לא כזו חוכמה.

זו בעלות סטייל ברלוסקוני, ואני לא אוהב אותה ולא מחזיק ממנה.

7. DRORIKO Member

להיות גדול כשכולם קטנים? אני מזכיר לך שלקחנו אליפות על מכבי הגדולה של גרנט ועל הפועל הגדולה של גוטמן(ואם לא הקיזוז גם ב-2010)

8. alexshw Member

בכוונה רשמתי ניהולית. זו בדיוק תקופת הקרטל מאמצע שנות התשעים עד 2005. זה בערך 10-12 שנים.
    הקרטל מנע התקדמות רצינית של הכדורגל שיכלה להיות, מנע התפתחות מבחינת שיטות עבודה וניהול. בזה שחר היה מלך כן.
    שחר אדם רע לענף וגם למכבי חיפה. פשוט אנשים לא יודעים לקרוא את התמונה ולא מבינים את הפוטנציאל.

9. קשר שמאלי Member

שחר הפסיק להיות תחרותי, הוא שבע. בינואר האחרון זה הוכח שוב כשהוא השאיר את הקבוצה עם קשר אחורי אחד ואפס קשרי אמצע.הוא ויתר על הניסיון להתחרות על האליפות. כל ניצחון שאנחנו מצליחים לגרד עם הסגל העייף והמחורר הזה זה הישג..בלבול העונה עד כה עושה קסמים, התחת שלו הביאה העונה משהו כמו 10 נקודות. אני צופה התרסקות בפלייאוף

הקישור של מכבי תל אביב: גלזר, פרץ, גולסה, ריקן וברסקי
    הקישור שלנו: לביא וזהו. אשכנזי הוא חלוץ שני ומקסים זה אוויר. איך אפשר להתחרות עם קישור כזה על האליפות.

שי אוהב/ת את זה.
  10. oranfu Member

המועדון כולו לא כיוון לאליפות לפני שהתחילה העונה וגם לא מכוון לשם היום. אם יש עוד מישהו שעד היום לא הבין ששחר לא מעוניין להתחרות (או מעוניין, רק בתנאים שלו כלומר בלי לשים כסף רציני ולקבל החלטות "קשות") אז אין לי כבר מה להגיד לו.

להביא את אשכנזי זה איזה הישג? בחייאת.

הביאו את שועה כי פחדו לרדת ליגה כמו שאני רואה את זה.
    כמו שהיה כשהביאו את עטר בזמנו.
    טוב שעשו גם את זה, בגדול.

בנאדם שעל הכביכול פרינציפים שלו לא מביא את טוטו תמוז בגלל פער של 50 אלף שקל, או את ריקן על 15 (שישחררו חינם מה אנחנו פראיירים??) או ששוב משאיר את הקבוצה שלו בלי חיזוק כי השחקן ביקש שכר הוגן ברוב חוצפתו, או שלא מביא שום חיזוק למרות שעולים לאלופות ועוד ועוד.

11. DRORIKO Member

אז מה אתה רוצה? ששחר ישקיע כמו מיץ' גולדהאר?

12. oranfu Member

קודם כל - אם הוא לא רוצה להשקיע שימכור. מה הטעם להיות בספורט אם אתה לא רוצה לנצח?
    שנית, בגלל שהוא חושב שהוא יותר חכם מכולם (אני רק אגיד בעדינות שהוא לא) אז הוא ממשיך עם ניהול מחורבן וגם עם מה שיש לא מוציאים את המקסימום.
    יותר חשוב לו להיות ג'נטלמן, להינות מיחסי ציבור ולשחק אותה כאילו הוא יחנך את הילידים.

אני לא שונא אותו, נהפוכו. אני אף פעם לא קיללתי אותו, אף פעם לא דיברתי עליו בצורה לא מכובדת (לפחות עד כמה שזכור לי), לא קראתי לו דמנטי או לא יודע מה. אבל המועדון הזה נמצא בפשיטת רגל שנמשכת כבר עשור ואני לא רואה שום סימן שזה בכלל מפריע לו, שלא לדבר על לשנות את זה.

הוא לא יודע איך להחזיר אותנו לטופ אבל בגלל האגו שלו הוא לא ייתן לטובים ומוכשרים ממנו לעשות את זה.
    מזל מזל מזל שאלונה אכלה את הלקרדה של אבוקסיס כי אחרת היינו צריכים לסבול אותו אחרי בלבול.

13. DRORIKO Member

השאלה אם יש לך בקהל איזה אביב בושינסקי כזה שיכול להביא קאליבר מחו"ל שבאמת ישדרג אותנו כלכלית וניהולית. כי אם האלטרנטיבה זה טיפוס סטייל משה חוגג עדיף כבר להשאיר את שחר.

14. alexshw Member

היו לו הצעות רציניות, הוא סירב בתוקף. זה כולל כנראה עידן עופר.
    אני בטוח שהבעלים הבא יהיה יותר טוב משחר ואנשים יסתכלו על העידן הזה אחרת מאשר עכשיו.
    מכבי חיפה מועדון נוח מאוד להשקעה ואפשר לעשות פה הרבה הכנסות.
    יותר מכל קבוצה אחרת, ובטח יותר מבית"ר.

15. DRORIKO Member

כנראה, אנחנו לא יודעים אם זה באמת היה רלבנטי. דבר שני, אל תסתנוור משמות אלכס. זה שמישהו הוא טייקון מקומי לא אומר שהוא לא בא בשביל לעשות סיבוב. אני אזכיר לך את תשובה במכבי נתניה. ועידן עופר הוא נוכל לא פחות גדול. מה שמייחד את גולדהאר זה שהוא הגיע ממניעים פילנטרופים בשילוב של רצון להישגים. לא נראה לי שזה הטייפקסט של עידן עופר.