מחזור 26 בליגת העל: מכבי חיפה מארחת את מכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏12/3/10.

1. Number 8 Member

חבל על ההפסד, משחק די טוב שלנו בעיקר מבחיהנ הגנתית, קפילוטו שעשה במכנסיים מול שכטר, הראה שיש לו פונטנציאל גדול להיות בלם גדול כשלא נתן לארבטמן לזוז, גם ראלדס עם משחק נהדר. הקישור עשה את העבודה שלו, כחלון ושבחון עם משחק טוב לשם שינוי וכמו שאמרתי בהתחלה, משחק טוב שלנו.
    מהרגע שמאיוקה עשה את השטות שלו, היה לי ברור שלא ננצח ויהיה לנו קשה מאוד לסחוט תיקו. במחצית הראשונה מכבי חיפה הייתה חלשה להחריד, מחצית שנייה היא השתפרה, השער היה די באוויר ואז הגיע מי אם לא רוני גפני...
    בסופו של דבר לפי דעתי תיקו גם היה משקף אבל מכבי חיפה ניצלה את היתרון הקטן שלה היום וניצחה. לא נורא, עמדנו יפה מאוד היום מול הקבוצה הטובה בליגה, הפנים קדימה.

אף קהל אורח לא יכול לעשות הרבה רעש כאשר דוחפים אותו רחוק רחוק מאחורי השער. זו הבעיה שאני לא אוהב להיות בקריית אליעזר, הייתי שם פעמיים ופשוט זוועה לראות ולעודד משם, כשאתה הצד האורח. ממש מגעיל.

נערך לאחרונה ב: ‏16/3/10
  2. Igi Member

איזו תחושת אנחה הייתה לראות אותם שוברים את הבונקר הצהוב, אחד המשחקים החלשים של חיפה העונה ודווקא בגלל זה כיף לקחת אותו עם 3 נק'.
    קטן מדהים אותי... הוא לא עשה פעולה אחת טובה כל המשחק ובסוף סחט את הפנדל שהביא לניצחון החשוב הזה. לגבי הפנדל, אין ספק בכלל שהייתה עבירה ברחבה. בסך הכל, חוץ מהשער של ארבייטמן שנפסל שלא בצדק, האדום היה מוצדק כמובן ובפנדל ראו בהילוכים החוזרים שקטן הוסיף תאטרליות, אבל לא רואים את המהירות בה הוא נכנס לרחבה ובמהירות כזו כל נגיעה קטנה יכולה לגרום לך לאבד את שיווי המשקל, בטח שהישענות כמו זו של גפני. מהלך מטופש של המגן.

ראינו היום כמה משמעותי וחסר כיאל במרכז השדה שלנו. בוקולי לא ממש תורם למשחק של מכבי חיפה, קטן הפצוע ביום נוראי, משומר כרגיל הורס התקפות מצד ימין(למה הוא עדיין פותח?), רפאלוב ניסה, אבל גם קשה מול כ"כ הרבה שחקני הגנה צהובים וגם דבלשווילי היה ביום גרוע. במצב של היום כיאל יכול היה לפתוח את המשחק עם המסירות אומן שלו.

אגב, אני מאמין שבוקארי באמת היה חיזוק טוב והוא שחקן עם המון פוטנציאל שפשוט קשה לו למצות את עצמו עכשיו בגלל שהוא עוד לא כל כך נכנס לקבוצה...אבל בסך הכל רואים בדי הרבה פעולות שלו כמה כישרון יש לו, אם כי זה כמובן עדיין לא מספיק. אני מקווה שבעונה הבאה כבר נוכל להתלהב ממנו יותר.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייב לציין לטובה את עלי שברגע שנכנס נתן תנופה גדולה למשחק שלנו ועשה המון פעולות חיוביות מבחינה התקפית.

4. Igi Member

מסכים, אם הוא לא פצוע, עותמן חייב להיות שחקן הרכב במכבי חיפה כמגן ימני קבוע או כמחליף למרכז השדה.

5. Number 8 Member

אני לא ממש מתבאס מההפסד כי בנוסף לעובדה ששיחקנו טוב, הפועל שנה נוספת לא אלופה, וזה די מנחם.

6. מכביחיפהזהבדם Member

אלישע לוי עושה טעויות של חובבן.
    גוסטבו בוקולי הוא שחקן עבר.
    לשחק איתו בהרכב זה גרוע יותר מאשר לשחק עם 10 שחקנים.
    גם בוקארי היה חייב לפתוח על חשבון אחד החלוצים האיטיים.
    לא מובן אלישע הזה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נראה את הרע בניצחון,הכי כיף...

בוא נשכח את החילוף של עותמאן שהיה חילוף טוב,את זה שלאדו למרות שהוא לא טוב מול הקבוצות הגדולות הוא עדיין חלוץ מצויין וכו..סך הכל ניצחנו את מכבי,זאת לא רעננה או משהו שצריך להקהל ראש בניצחון.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאני ואיגי נמשיך להתווכח פה על בוקארי עד שהאיש יתחיל אולי בהרכב http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

לגבי הפנדל, ברור שקטן עזר לעצמו ליפול, מתי שחקן באמת מוכשל ברחבה, אבל הוא עשה דבר מאד חכם שלא רואים כל יום. ברגע שהקפטן החיפאי נכנס לרחבה הוא קצת האט את הקצב. גפני שעדיין רץ בשיא המהירות לא יכול היה לעצור והסוף ידוע. אם כבר יש רגע מחלוקת זה שתי העבירות של קינן כשהראשונה אמורה היתה להיות אחרי התיקול החריף על שבחון.

בסופו של דבר, השופט היה ברמה כמו כל שופט ישראלי שהיה מקבל את המשחק הזה. אלון יפת יכול היה בקלות לקבל את אותן ההחלטות.

9. Igi Member

זה לא היה משחק טוב של מכבי ת"א שלא הגיעה למצב אחד כל המשחק, כמו חלש להחריד של חיפה.

נ.ב
    איך שכחתי...
    עד מתי לירן שטראובר? שיפרוש כבר ויעזוב אותנו בשקט ה'ספורטאי' הזה

10. idos87 Member

אתה לא יכול לקבוע את זה עכשיו. תחכה לאחרי הקיזוז ואז תגיד את זה. יש עוד 5 משחקים בסיבוב הזה, זה עוד לא נגמר עד שזה נגמר.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אסור לשכוח שבזכות קרסניקוב נפסל לנו שער,אבל דווקא חוץ מזה אני חושב שהשופט היה בסדר גמור,אי אפשר לדעת איך שופט ישראלי היה שופט את המשחק כי לא מעט פישלו במשחקים גדולים,אפשר רק לדעת שהשופט הגרמני עשה עבודה סבבה.

12. מכביחיפהזהבדם Member

rainman, אין מה לפרגן לאלישע על החילוף הזה, עותמאן היה חייב לפתוח בהרכב, גם בוקארי.

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא חושב שלא,בוקארי לא הראה כלום עד עכשיו - לשים אותו במפגש כזה טעון היה מפתיע מאוד.

במקרה של עותמאן,אני לא אוהב אותו בקישור האחורי,הוא היה צריך לפתוח במקום משומר.

14. Igi Member

להגיד שבוקארי היה חייב לפתוח על חשבון אחד משני החלוצים שמרכיבים את החוד הטוב בליגה זה חוכמה בדיעבד... בקארי היה וישאר שחקן ספסל בחיפה העונה. לגבי עותמן, אם הוא לא פצוע באמת שאני לא מבין איך הוא לא פתח על חשבון בוקולי/משומר.

15. Number 8 Member

קודם כל, כן הגענו למצבים די טובים, אמנם לא הרבה אבל זה ממש לא נכון להגיד שלא הגענו למצב אחד כל המשחק. דבר שני, כן, שיחקנו טוב היום, ההגנה הייתה מצויינת, גם הקישור עשה את העבודה שלו, ומה לעשות ששיחקנו 75 מהזמן בעשרה שחקנים, נגד המוליכה ועוד בחוץ.

ושוב, שיחקנו נגד הקבוצה הטובה בישראל כיום, וכן, שיחקנו טוב היום.

לירן שטראובר ליצן עם כל ההצגות שלו, זה לא חדש, זה היה גם במכבי נתניה כך שאני ממש לא מופתע, ורגיל לזה בתור אוהד מכבי. תאמין לי שגם אנחנו מתעצבנים מכל השטויות שלו.